Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 sep 2017, 16:28

@Faraone, dobar odabir Barsa i Juve moglo bi. Nadajmo se da ne bude zatvoreno previse, jer Barsa je krenula trzati malo u tim jacim tekmama, znaju i cuvati rezultat, mozda krenu neutralisati Juventusa ako rano povedu. Al isplati se bar kvota! :thumbup:

Kakva je ovo nova Ibrina tema, kaze kraljevski listici! :mrgreen:

@bbblivno, jbg stari ne mozes ti imat 2 dijametralno suprotne tekme. Meni ono nije realno i providno je. Al ljudi i trziste puse te price o EPIC comeback-ovima pa haj vele sta fali. I prva tekma je bila nerealna, mada Sangaj je zasluzio igrali su hrabro al ovi drugi se pravili ko da ne znaju hodati. Pa da Veleza raspalog posaljes tamo ili u Barsu ono kad je PSG otiso ne bi ih anulirali. To su price za malu djecu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 sep 2017, 16:32

HAHAHA i evo bas dok pisem sa crvenim daje Sangaj go u produzetku, ne znam sad sta se gleda tacno mislim da vazi go u gostima.

Ovo su sve zesce navlake ljudi. Trziste se pomjerilo na Guangzhou da prolazi (ili daje sl.go nebitno) jer se prave ocite scene, + crveni i to sve i onda ovi daju go (koji nisu igrani). Fina pricica pustite vi nama 4 gola pa cemo mi vama u OT da vracamo! :rol:

Ko onaj argentinski kup jednom, domacin favorit @1.45 vodi do 30.e 2:0 gost 3 crvena i stize na 2:2 i onda pusta domacem na penale. Svi sretni i zadovoljni. Fudbal je otiso u qurac, i to iskljucivo radi kladionica, jer se igra za njih a ne za fanove i radi sporta.

EDIT: 2.crveni za Sangaj i penal za domace! :rol: :rol:

Realno! How yes no!!! :urnebes: :urnebes:

Bar mozemo donijeti koncenzus da su azijske lige i kupovi nariktane, valjda tu ne treba puno nekog dokazivanja, par ociju je dovoljan? :kafa:
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 12 sep 2017, 16:36, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 12 sep 2017, 16:35

Ma može. Ako može Barcelona protiv Parisa (govorimo o članovima pet top klubova svijeta), mogu i dva kineska kluba. Guang dominira 7-8 godina, Šangaj flop za flopom već par godina, a uložili su duplo više od Guanga koji nema ni blizu klasne igrače kao Šangaj (Hulk, Oscar, onaj Uzbek). I napisao sam na analizi da ovi neće odustati i nisu - a gore ti Raonffa piše da dva njihova dijamanta kampiraju u protivničkoj polovici iako ovi lete bez prestanka na njihov gol. Dovoljno.

Ne može svaki rezultat biti namješten, isti si moj stari koji na svaki, ali baš svaki čudniji rezultat kaže da je namještaljka. :urnebes:

P.S. Gledaš li utakmicu? Vjerojatno je ovaj Hulkov slobodnjak za 4-1 isto namješten. :D I nema gola u gostima u produžetku. Penali. Guang će proći.
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 sep 2017, 16:39

badblueboylivno je napisao/la:Ma može. Ako može Barcelona protiv Parisa (govorimo o članovima pet top klubova svijeta), mogu i dva kineska kluba. Guang dominira 7-8 godina, Šangaj flop za flopom već par godina, a uložili su duplo više od Guanga koji nema ni blizu klasne igrače kao Šangaj (Hulk, Oscar, onaj Uzbek). I napisao sam na analizi da ovi neće odustati i nisu - a gore ti Raonffa piše da dva njihova dijamanta kampiraju u protivničkoj polovici iako ovi lete bez prestanka na njihov gol. Dovoljno.

Ne može svaki rezultat biti namješten, isti si moj stari koji na svaki, ali baš svaki čudniji rezultat kaže da je namještaljka. :urnebes:

P.S. Gledaš li utakmicu?
Druze znam ja da je jak Guangzhou ja sam ga isto na live prolaz igrao i cekam. Ali nesto ne stima. Ok hajmo reci da je ovo njihova jaka snaga ova danas tekma i okret. Ali da te pitam onda lave, sta je sa prvom tekmom???!!!

Evo ja cu reci ok zasluzeno ce proci, ali ako je on tako jak kao sto tvrdis kako je moguce da je prvu tekmu ispusio ne 2:0 ne 3:0 vec 4:0????!!! :rol:
Ni go nisu dali a danas 4 bez da eto slucajno na kontru prime nesto. Pa 4.go jbt 5 kineza u 5ercu sami sebe drze da moze ubacaj onom na glavu cist da ode. 2 gola glavom daje igrac od metar i zilet? :urnebes:

Naravno da gledam evo penali ce sad cekam domace da prodju. Nadam se da je njima nastimano! :beba:

Nemoguce da jedne dere amnezija u 1.tekmi a druge u 2.oj tekmi pa zaborave igrati a oni drugi aman extra extra motivisani i skoncentrisani. Previse je nerealnih koincidencija da bi povjerovao. + jos kinezi. Ne vjerujem im ni kad odem sushi da jedem u njihov restoran mislim da mi macku serviraju. :rol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 12 sep 2017, 16:45

Šta je s prvom tekmom? Ni prva ni zadnja u kojoj jako motivirana ekipa nakanta jačeg protivnika. Danas je sam obrnuto, s tim da je jači nakantao slabijeg. Primjer ti je spomenuta Barcelona. Koja je isto sigurno namještena, ali tako da se čeka 93. minuta da gol slučajno zabije nekakav Sergi Roberto. :mrgreen:

Ovo je meni sasvim normalno, nenormalni bi bilo kruženje oko gola, dvije pobjede od po 1-0 između ekipa koje pršte od zabijenih i primljenih golova.
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 sep 2017, 16:50

Samo obrnuto! Nikad jaci argument nisam cuo! :rol: :rol:

Necemo vise nema smisla. Ti ih opra zemzem vodom, ja ti opet kazem ni prvi ni zadnji put ovakve stvari ne gledamo nazalost. Ove nove generacije koje odrastaju nece za par godina ni znati sta je pravi fudbal. :kafa:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 12 sep 2017, 16:57

Pa samo obrnuto - ovi su došli s "imamo 4-0, koji će nam kuratz, zabit će Hulk i riješiti". Ali su se zajebali,Guangzhou se maksimalno napalio zbog najtežeg poraza u novijoj klupskoj povijesti i obrisao pod Šangajcima. Ali do kraja nije išlo, yebiga. Volio bih zbog wannabe Mourinha na klupi da se ponovila Barcelona. :mrgreen:

Ali dobro, samo sam htio napomenuti da za svaku upset napišeš da je namješten i da tržište diktira, bez obzira bio to gol s 35 metara u rašlje u drugoj minuti nadoknade (jer je to, je li, lako izvesti) ili akcija tri napadača sami ispred golmana. I sad ne govorim o ITF turnirima u Travniku i Bielli, nego o ozbiljnom sportu na visokom nivou, a ovo to je. Ništa loše, cijenim te jer vidim da uzimaš dobru lovu, samo pretjeruješ, brate. :mrgreen:

P.S. I azijski nogomet zadnjih godina je pun golova, tamo otkad su počeli dovoditi kvalitetne napadače kojima domaći bekovi ne mogu parirati, ozbiljan sam kad kažem da veliki preokreti (i veliki broj golova) ne trebaju čuditi.
Hayley <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 17:05

Eh da, odigrao sam Schrodera po 1,9 kvoti over 23,5...

Ne mogu si pomoći, znam da je Španija al' taj je sposoban strpati 20 poena u jednoj četvrtini ako forsira, a siguran sam da će forsirati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 12 sep 2017, 17:11

Vidi livno lave mozemo se mi razumjeti po mnogim gledistima ali ima par dispariteta.

Znam ja da ima tamo golova ja ne kazem da je go ko go namjesten. Ne moze on namjestiti da se fula penal ili u raslje da kao sto ti kazes. Gol kao go nije problematican. Fol je sto ima dosta trzista kontas o/u i hendi i sve zivo. Kladarama i sponzorima je u interesu da kooperiraju i dijele dobit. Ako je 90+ minuta i njima nedje zaskripi go ce nazor biti pusten. Kako god je to moguce eh sad ako nekom loli uleti u raslje sa 35 metara dobro i jest ako ne imaju oni instrukcije sklonice se ostavice ga samog podice ofsajd zamku ma go kad neki mora pasti znaju oni sta im je radit.

Kec i over jeste bila logicna oklada ovdje to si ti dobro primjetio da ce ovi spasiti cast al fol je lave sto ti on da kvotu 1.6 pa bujrum. Cim ti vecu da nasukace te a on je nece dati vecu dok nema garancije i dok nema tacne informacije.

Al zamisli ti sta je svijeta popadalo kontrahendije na Sangaj ili odg ma da ne nabrajam sad sepet oklada koje su navukli a kontru rezirali. Pa sudija i golman i izvodjac prvog penala od Guangzhou kojeg je profulo pricaju pred izvodjenje, epilog fulan penal.

Pa ja sam lave jednom se ovdje s krmpotichem natezo kaze on treba igrat kad je prijateljska bila na Ruse protiv Katara. Reko ja njemu bilmeze jedan kakvo to Katar platio da mu se pusti. I Katar vodi Rus penal ima dodaje iz penala golmanu mlako plasiranu loptu jos mu pokazuje gdje ce pucat. Tekme se pustaju i riktaju i to masovno. To prije sto shvatis lakse ce ti biti provariti vecinu ovih ludih rezultata.

P.S. evo gledam meni ovi Rusi moji obracunali kao dobitni tip prolaz Guangzhou ne kontam kako, sad cu se usutiti i moliti Boga da ne preprave! :urnebes:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 17:19

@livno

Vidim da si postavio ove omladince Chelsea-Qarabag over 1,5 prvo poluvrijeme, i haj skontam ja reko odigrat ću da će pasti više golova u drugom poluvremenu po kvoti 2.05, dok sam došao do kladže blokiran par mamu im :D

A krajnji rezultat vidiš :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 12 sep 2017, 17:22

Prijateljske izbaci iz igranja, tu je baš sve moguće, pa i to da Hrvatska, koja u deset utakmica mlatne Estoniju devet puta, izgubi 3-0 i sruši mi tiket na odg3+. :urnebes:

Ali malo mi je nategnuta priča o namještaljkama na najvišoj razini, samo sam to htio reći. Ono što si jučer postavio s turnira u Pragu je namještaljka 1/1, tu ću se složiti, ali ovo nema šanse. :D

Ali dobro, stat ćemo tu. :mrgreen:
Raonffa je napisao/la:@livno

Vidim da si postavio ove omladince Chelsea-Qarabag over 1,5 prvo poluvrijeme, i haj skontam ja reko odigrat ću da će pasti više golova u drugom poluvremenu po kvoti 2.05, dok sam došao do kladže blokiran par mamu im :D

A krajnji rezultat vidiš :lol:
Ne spominji. :urnebes: Bar sam pogodio da će ih raskopati. :urnebes:
Hayley <3

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 12 sep 2017, 17:23

Ibro rekao sam ti da pitaš moderatore za novu temu. ;) A i bila je bezveze.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 17:27

@BBBlivno

Jesi, al' nit ti prođe nit ja prođoh, a zamisli prvo pol 0:0, a drugo 5:0, odmah lagano crveni za Qarabag i udri... :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 12 sep 2017, 17:46

Willy je napisao/la:Ibro rekao sam ti da pitaš moderatore za novu temu. ;) A i bila je bezveze.
Willy nemoj kakiti druže. Ti si sam bio za temu a po drugo pitao sam bodija. Pročitao si sam nepravi se

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 12 sep 2017, 17:54

Prometheus je napisao/la:
Willy je napisao/la:Ibro rekao sam ti da pitaš moderatore za novu temu. ;) A i bila je bezveze.
Willy nemoj kakiti druže. Ti si sam bio za temu a po drugo pitao sam bodija. Pročitao si sam nepravi se
Zbog te riječi na k prekidam svaku komunikaciju s tobom.

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 12 sep 2017, 18:19

Willy je napisao/la:
Prometheus je napisao/la:
Willy je napisao/la:Ibro rekao sam ti da pitaš moderatore za novu temu. ;) A i bila je bezveze.
Willy nemoj kakiti druže. Ti si sam bio za temu a po drugo pitao sam bodija. Pročitao si sam nepravi se
Zbog te riječi na k prekidam svaku komunikaciju s tobom.
Nemoj se praviti. Prva provokacija je bila sa tvoje strane u vezi gramatike a druga sto se praviš da ne znaš za dogovori i čitao si sam sta je bodi123 rekao

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Willy » 12 sep 2017, 18:29

Švabe se odlično drže protiv Španaca. Samo da Rodrigez da još 6 poena.

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bvb » 12 sep 2017, 18:53

To Ibro care, ne daj da te zayebavaju. :D

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Bassha » 12 sep 2017, 19:19

Willy je napisao/la: Samo da Rodrigez da još 6 poena.
Evo ga :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Steph » 12 sep 2017, 19:19

slika

slika

samo Willy ostaje ispod, vamos, može l' se padat' na jednom ljudine :mrgreen:

Mark igra na +20, da mi treba igr'o bi **** :urnebes:

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.