Teretana

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88,Crixus

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la AshburtonG » 15 sep 2017, 18:05

Muumii je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:U Bosni imas Sasu Draskovica i Adnana Gostu. Cijena ti je oko 150e mjesec. Kod ovih instant trenera mozda i nesto jeftinije, ali ako zelis da platis znanje i iskustvo, pogotovo ako zelis da probas sa raznim supstancama, onda se ne trebas zajebavat sa ljudima koji su o tome samo citali, a ne iskusili. ;)
Zar je Ado tako jeftin ? Sasa je strasan,na njega sam i zaboravio,bio je ove godine apsulutni prvak BiH ja msm,masina stvarno,eh sad je pitanje koliko se oni posvete radu sa klijentima jer ipak su takmicari...
Za Sasu iz prve ruke znam, ne vjerujem da je Ado nesto skuplji previse. Max 200e. Ako ne zelite nista specijalno od vaseg tijela, bolesnu vaskularnost i takmicarsku formu, dovoljno vam je i da citate postove istih na fb/instagramu, koji ce vam pomoci mnogo vise od kopiranih trening/ishrana planova ovih trenera poput Tarika Secica i njemu slicnih.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Rooney88 » 15 sep 2017, 19:51

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Dex je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Tarik Šečić od ovih što ja znam, on je u Sarajevu, možeš ga zapratiti na IG-u, ima odlične postove o treningu, ishrani, suplementaciji i svemu što ide uz to, a radi i online trening.
Jel me yebeš :urnebes:
Što, šta je sa njim :mrgreen:
Zato sto Secic nije ni S od strucnjaka, toliko.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Dex » 16 sep 2017, 11:08

Rooney88 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Što, šta je sa njim :mrgreen:
Zato sto Secic nije ni S od strucnjaka, toliko.
Evo reče ti čovjek :kafa:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Muumii » 16 sep 2017, 13:08

Dex je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Što, šta je sa njim :mrgreen:
Zato sto Secic nije ni S od strucnjaka, toliko.
Evo reče ti čovjek :kafa:
Meni samo nije jasno kako je on dobio tu IBFF licencu,ocito i to nije tesko dobiti

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Dex » 16 sep 2017, 13:21

Muumii je napisao/la: Meni samo nije jasno kako je on dobio tu IBFF licencu,ocito i to nije tesko dobiti
Kurs koji traje ja mislim do 6 mjeseci, platiš i većinu si odradio :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la lumani » 18 sep 2017, 14:22

jasmin10 je napisao/la:
Testo je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Šta uzeti uz protein i kreatin ? Aminokiseline ili nešto drugo ?
ak :thumbup:
Hvala druže.

@lumani zar može biti dosta suplementacije :mrgreen:

I da li neko može preporučiti nekog online trenera. Koliko zapravo ima koristi od njih ?

Kuhinja je najbolji Suplement ;)

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Saurman » 25 sep 2017, 15:11



Skinula 12kg u dva dana kakva budala upm. :shock:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 sep 2017, 17:58

Stigla roba :kafa:

slika

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la enobarca » 25 sep 2017, 18:14

Raja sta vi koji vjezbate doruckujete ujutro..ja skoro svaki dan 3-4 jajeta izmedju ostalog ali pretpostavljam da je to previse jaja sedmicno, bar sudeci po clancima koje sam citao na internetu.S cim ih zamijeniti ponekad, salame i pastete ne dolaze u obzir a ne pada mi na pamet praviti meso, tjesteninu ili sta slicno tako rano ujutro :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 sep 2017, 19:10

Probaj kikirki maslac i džem, i sir neki, recimo onaj royal od milkosa što je Klare postavljao :)

Jaja možeš kad imaš više vremena, ja npr vikendom doručkujem jaja. :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Lord44 » 25 sep 2017, 22:13

enobarca je napisao/la:Raja sta vi koji vjezbate doruckujete ujutro..ja skoro svaki dan 3-4 jajeta izmedju ostalog ali pretpostavljam da je to previse jaja sedmicno, bar sudeci po clancima koje sam citao na internetu.S cim ih zamijeniti ponekad, salame i pastete ne dolaze u obzir a ne pada mi na pamet praviti meso, tjesteninu ili sta slicno tako rano ujutro :mrgreen:
Kupi od my proteina instant oats, idealno kad ti se zuri, u sejker , dodas whey(ako ti nije zao), i mozes drito na trening :)
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la enobarca » 25 sep 2017, 23:12

Hvala vam obojici, nesto cu iskombinirati :)

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la semcho » 06 okt 2017, 05:36

Upravo procita neki tekst o mrsanju, brate, udebljo sam se samo tako. Ima neko vrijeme jedem kuhano za rucak, dorucak na poslu tek toliko da nisam gladan. Problem je moj sto jedem brzo, halapljivo, onda covjek pojede vise mozda i duplo nego sto treba. Ja kad dodjem s posla, pojedem sve sto djeca nisu pojela, onda ručam. Izbacio sam sokove, gazirano. Brate, 115kg 181 visina, previse, koljena me bole, mislim ne toliko, nego nekad zigne prilikom ustajanja, ledja ponekad, peta me bole, to predpostavljam da je od ledja, sto mi to treba, zato od sada setnja, fitnes, trcanje, zdrave navikine kod ishrane, ne znam, ima li neko od vas problema sa gojaznoscu, pa da se tjesimo zajedno :P tj. savjetujemo, itd...

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la BeSha1992 » 08 okt 2017, 15:40

pozdrav ljudi...

Ja krecem iduce sedmice u teretanu prvi put u zivotu, niko od raje ne ide pa cu tako sam krenuti... Visoko sam oko 190 i imam od 95 do 100 kg, vecinom je salo nakupljeno u stomaku, mada mnogi kazu da se i ne primijeti, al' meni je ofirno...

Moze li neko da me uputi, kako sta, vjezbe da preporuci neke i slicno, sto se tice hrane prilicno sam se u red doveo citajuci po netu ?? hvala
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Lord44 » 08 okt 2017, 16:14

BeSha1992 je napisao/la:pozdrav ljudi...

Ja krecem iduce sedmice u teretanu prvi put u zivotu, niko od raje ne ide pa cu tako sam krenuti... Visoko sam oko 190 i imam od 95 do 100 kg, vecinom je salo nakupljeno u stomaku, mada mnogi kazu da se i ne primijeti, al' meni je ofirno...

Moze li neko da me uputi, kako sta, vjezbe da preporuci neke i slicno, sto se tice hrane prilicno sam se u red doveo citajuci po netu ?? hvala
Tebi, kao pocetniku , svaki ce trening odradit pos'o , da se tako izrazim.Moj ti je savjet da krenes polako, upoznajes sa vjezbama...Neka ti neko iz teretane pokaze kako se rade osnovne vjezbe.Treniraj tri puta sedmino sa danom pauze izmedju treninga.Neka te ne obeshrabre prve upale (sigurno ce ih biti.)Znaci samo pametno, i bez zurbe ....a promjene na tijelu (posto si pocetnik) brzo ce biti vidljive.
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la BeSha1992 » 08 okt 2017, 16:32

Lord44 je napisao/la:
BeSha1992 je napisao/la:pozdrav ljudi...

Ja krecem iduce sedmice u teretanu prvi put u zivotu, niko od raje ne ide pa cu tako sam krenuti... Visoko sam oko 190 i imam od 95 do 100 kg, vecinom je salo nakupljeno u stomaku, mada mnogi kazu da se i ne primijeti, al' meni je ofirno...

Moze li neko da me uputi, kako sta, vjezbe da preporuci neke i slicno, sto se tice hrane prilicno sam se u red doveo citajuci po netu ?? hvala
Tebi, kao pocetniku , svaki ce trening odradit pos'o , da se tako izrazim.Moj ti je savjet da krenes polako, upoznajes sa vjezbama...Neka ti neko iz teretane pokaze kako se rade osnovne vjezbe.Treniraj tri puta sedmino sa danom pauze izmedju treninga.Neka te ne obeshrabre prve upale (sigurno ce ih biti.)Znaci samo pametno, i bez zurbe ....a promjene na tijelu (posto si pocetnik) brzo ce biti vidljive.
hvala ti druze, meni je to bitno da meni neko u teretani osnove pokaze samo... Pocetnik sam al' nisam ono mlitav il' zakrzlj'o posto svako ljeto kod djeda i nane radim seoske poslove koji sve sljeduju, imam snage al' pitanje koliko je to...
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la FCBAYERN » 10 okt 2017, 00:12

Zamolio bih one voljne da mi objasne sljedecu stvar. Je li iko imao iskustva s kucnim vratilom? Koje uzeti i koliko kosta, te je li tesko postaviti? Koja su vasa iskustva? Ako je pozitivno gdje da kupim? Planiram kucni trening, posto sam sprijecen u teretanu da idem. Prema tome, planirao sam raditi na repetativnoj snazi, prakticirajuci bodyweight vjezbe.

Unaprijed hvala!
Spamm

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Lord44 » 15 okt 2017, 13:20

FCBAYERN je napisao/la:Zamolio bih one voljne da mi objasne sljedecu stvar. Je li iko imao iskustva s kucnim vratilom? Koje uzeti i koliko kosta, te je li tesko postaviti? Koja su vasa iskustva? Ako je pozitivno gdje da kupim? Planiram kucni trening, posto sam sprijecen u teretanu da idem. Prema tome, planirao sam raditi na repetativnoj snazi, prakticirajuci bodyweight vjezbe.

Unaprijed hvala!
Najbolje ti je da ti neko napravi...Ja imam ono sto ide u stok vrata, dosta puta je ispalo. Ako kupis to(kosta oko 20 km) preporucujem ti da u one osigurace zavrnrs sto vece sarafe, znaci moras busit stok vrata, to sto oni reklamiraju da moze bez busenja, vjeruj mi ne moze. Spadace ti u po treninga, a da ne govorim ako radis npr front lever da obavezno dole jastuka poredas :D
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la FCBAYERN » 16 okt 2017, 00:53

Lord44 je napisao/la: Najbolje ti je da ti neko napravi...Ja imam ono sto ide u stok vrata, dosta puta je ispalo. Ako kupis to(kosta oko 20 km) preporucujem ti da u one osigurace zavrnrs sto vece sarafe, znaci moras busit stok vrata, to sto oni reklamiraju da moze bez busenja, vjeruj mi ne moze. Spadace ti u po treninga, a da ne govorim ako radis npr front lever da obavezno dole jastuka poredas :D
Zahvaljujem mnogo na odgovoru.
Spamm

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la KpbKaka22 » 19 okt 2017, 23:08

Pozdrav,nisam neke pretjerine mase tezinee ,pa sam se prije jedno godinu dana odlucio koristit protein,cisto reda radi da vidim hoce li bit ikakvog pomaka u vezi mog tjela ,sad ne sjecam se bas jeli davalo ikakvog rezultata a kako nisam bio odredeno vrijeme doma opet sam uzeo isti protein. Pijem tri put na dan,prvo trening , protein(skupa s vodom u boci od manjeg iso sporta) i onda nakon satak obrok i sve tako..tri dana trening pa onda odmor ,taj dan odmora koristim jer sam cito da je potreban misicima dan odmora. Sto se tice treninga radim samostalno kod kuce po dvi serije sklekove,cucnjeve .a trbusnjake 4 5 vrsta takoder po dvi serije,trbusni zid itd. zanima me samo jel to toliko uncikovito ,pogotovo u vezi treninga moram li pojacati treninge sa jos nekim vjezbama.sve u cilju dobivanju na rukama i misica .Hvala

Odgovori

Natrag na “Fitness & Bodybuilding”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.