Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 18 sep 2017, 17:14

marconato je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Dobro je, napredujes i shvatas da je to tvoje misljenje, a ne cinjenica. I ja mislim da sa najjacim timom uopce ne bi osvojili titulu nego da bi igrali finale i na kraju gusto izgubili od kompletne Spanije al sam svjestan da je to samo moje misljenje, a ne cinjenica.
Obrazlozi svoje misljenje!
Evo ja kazem da ne bi bilo tako i svoje misljenje temeljim na tome da Špancima prije svega fali igra! Daleko su kvalitetom od one ekipe koja je dominirala!
Mucili su se i sa Nijemcima dok Mark nije prelomio. Kazem ti, igraju na pojedinacni kvalitet njih dvojice i ova 3-4 sto fale, ne bi tu puno pomogli.

Srbija bi s druge strane na kvalitetnu igru imala veliki upgrate suvog kvaliteta u Teu, Jokiću, Bjelici..
Mi bi sinoc sa zdravim Jovićem i Lazićem utakmicu vrlo vjerovatno prelomili u nasu korist. Bogdan se ne bi onoliko trosio u odbrani, bolje bi pokrili Dragića. To je samo sto se ove ekipe tice, a Španci s druge strane neuvjerljivi sa 80 % rostera...
jednostvano mislim da je najjaci spanski roster jaco od najjaceg srpskog i kao takav ima bolju igru od ovog krnjeg. Spancima su ovdje falile obje glavne cetvorke Mirotic i Claver. Obojica su jako bitni za stil igre ekipe i s njima imaju odgovor za nize protivnicke postave te za brzu igru za razliku od ove ekipe bez njih. 2015. su se takodjer mucili dok Scariolo nije dao vecu ulogu Claveru na 4 umjesto na 3 i time dobio atleticnu cetvorlu da krpa rupe iza Paua.

Onda je tu i izostanak Llulla, trenutno najbolheg spanskog beka koji je defanzivom na Eurobasketu 2015. ugusio Billyja i Parkera, a u medjuvremenu je jos dodatno napredovao i postao MVP Eurolige. Takodjer jako bitan za tranziciju zbog strasne brzine i bitan kad treba povuc nekom ludjackom tricom na kraju tekme.

Abrines je bio programirani starter na boku i sigurno najbolji bocni igrac trenutno im. Dosta kvalitetan suter i defanzivno puno upotrebljiviji od mrtvog Navarra. Ribas takodjer fali, dosta fin igrac sa kvalitetnom odbranom na bekovima.

S ovim sastavom su fakticki bili prisiljeni igrat skoro iskljucivo s 2 klasicna centra i Pau i Marc su pocesto i gusili jedan drugog zbog tih slicnosti. U punom sastavu bi imali 2 citave petorke gdje bi Pau i Marc mogli igrat svoju igru bez da jedan drugom smetaju na terenu. Sigurno nije slucajno to sto su i jedan i drugi svoje najbolje minute odradili kad je ovaj drugi bio na klupi. Naravno mogu i zajedno igrat al to je vise situacijska petorka il petorka za zatvorit utakmicu kad protivnik previse spusti petorku.

Uglavnom, po meni je ekipa Llull-Ricky-Chaco-Ribas-Abrines-Juancho-San Emeterio/Sastre-Mirota-Claver-Pau-Marc-Willy bolja od ekipe Teo-Jovic-Nedovic-Bogdan-Kalinic-Simonovic-Lucic-Bjelica-Macvan-Jokic-Bobi-Raduljica i to je sva prica. Ta Spanija sigurno ne bi bila ovako usporena kao ova i imali bi sa pravim cetvorkama i Llullom odgovor na svaki stil igre.

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 18 sep 2017, 17:28

Rezultati na poslednja 3 takmičenja jasno govore koja ekipa je kvalitetnija, mislim na dvoboj Srbija - Španija.

Vjerujem da bi na SP-u mogli gledati okršaj navedenih timova, nadam se u kompletnim sastavima.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 18 sep 2017, 17:29

Epidaurus je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Dobro je, napredujes i shvatas da je to tvoje misljenje, a ne cinjenica. I ja mislim da sa najjacim timom uopce ne bi osvojili titulu nego da bi igrali finale i na kraju gusto izgubili od kompletne Spanije al sam svjestan da je to samo moje misljenje, a ne cinjenica.
Obrazlozi svoje misljenje!
Evo ja kazem da ne bi bilo tako i svoje misljenje temeljim na tome da Špancima prije svega fali igra! Daleko su kvalitetom od one ekipe koja je dominirala!
Mucili su se i sa Nijemcima dok Mark nije prelomio. Kazem ti, igraju na pojedinacni kvalitet njih dvojice i ova 3-4 sto fale, ne bi tu puno pomogli.

Srbija bi s druge strane na kvalitetnu igru imala veliki upgrate suvog kvaliteta u Teu, Jokiću, Bjelici..
Mi bi sinoc sa zdravim Jovićem i Lazićem utakmicu vrlo vjerovatno prelomili u nasu korist. Bogdan se ne bi onoliko trosio u odbrani, bolje bi pokrili Dragića. To je samo sto se ove ekipe tice, a Španci s druge strane neuvjerljivi sa 80 % rostera...
jednostvano mislim da je najjaci spanski roster jaco od najjaceg srpskog i kao takav ima bolju igru od ovog krnjeg. Spancima su ovdje falile obje glavne cetvorke Mirotic i Claver. Obojica su jako bitni za stil igre ekipe i s njima imaju odgovor za nize protivnicke postave te za brzu igru za razliku od ove ekipe bez njih. 2015. su se takodjer mucili dok Scariolo nije dao vecu ulogu Claveru na 4 umjesto na 3 i time dobio atleticnu cetvorlu da krpa rupe iza Paua.

Onda je tu i izostanak Llulla, trenutno najbolheg spanskog beka koji je defanzivom na Eurobasketu 2015. ugusio Billyja i Parkera, a u medjuvremenu je jos dodatno napredovao i postao MVP Eurolige. Takodjer jako bitan za tranziciju zbog strasne brzine i bitan kad treba povuc nekom ludjackom tricom na kraju tekme.

Abrines je bio programirani starter na boku i sigurno najbolji bocni igrac trenutno im. Dosta kvalitetan suter i defanzivno puno upotrebljiviji od mrtvog Navarra. Ribas takodjer fali, dosta fin igrac sa kvalitetnom odbranom na bekovima.

S ovim sastavom su fakticki bili prisiljeni igrat skoro iskljucivo s 2 klasicna centra i Pau i Marc su pocesto i gusili jedan drugog zbog tih slicnosti. U punom sastavu bi imali 2 citave petorke gdje bi Pau i Marc mogli igrat svoju igru bez da jedan drugom smetaju na terenu. Sigurno nije slucajno to sto su i jedan i drugi svoje najbolje minute odradili kad je ovaj drugi bio na klupi. Naravno mogu i zajedno igrat al to je vise situacijska petorka il petorka za zatvorit utakmicu kad protivnik previse spusti petorku.

Uglavnom, po meni je ekipa Llull-Ricky-Chaco-Ribas-Abrines-Juancho-San Emeterio/Sastre-Mirota-Claver-Pau-Marc-Willy bolja od ekipe Teo-Jovic-Nedovic-Bogdan-Kalinic-Simonovic-Lucic-Bjelica-Macvan-Jokic-Bobi-Raduljica i to je sva prica. Ta Spanija sigurno ne bi bila ovako usporena kao ova i imali bi sa pravim cetvorkama i Llullom odgovor na svaki stil igre.
Španija jeste jača na papiru. Ali znaš kako oni znaju da zaribaju kad je gusto. Snaga ove Španije je bio i ostao Pau. Da se ne lažemo. Mark to nikad nije bio. Iako je on možda jači nba igrač, kvalitetniji individualno, sad kad je on pao pali su i oni. Jbg 37 godina nije malo. Vidio si protiv slovenije kad njemu ne ide na šta liči igra. Slažem se Ljulj je falio, po meni čak najviše. Jer je postao strašan igrač, i za razliku od većine saigrača on je clutch.. Ali najjača Srbija može da se nosi sa njima.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 18 sep 2017, 17:41

Pa i napisao sam da bi se mogla nosit s njima s tim sto mislim da bi Spanci na kraju dobili. Nigdje ni ne kazem da bi Spanci rutinirali Srbiju il nesto tako, ko sto marconato pise da bi Srbija lagano dobila Spaniju. Ovise logicno o Pauu al Pau proigra ko Pau kad je on centar i kad se ne preklapa s Marcom previse. Mirota i Claver fale bas zbog toga sto maksimalno otvaraju prostor Pauu da pravi djecu protivnicima pod kosem.

@krle

da, Spanci 1 zlato i 2 bronze protiv 2 srpska srebra i jednog cetvrtog mjesta. Dodatni faktor je i to sto su Ameri Spance dobili prilicno gusto na OI prosle godine u polufinalu dok su Srbiju dobili 30 razlike. Ispred vas su joa uvijek, posljednja tri takmicenja govore sve.

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 18 sep 2017, 17:54

Negdje si se zabrojao...

Eurobasket 2017
1. Slovenia
2. Serbia
3. Spain

Olympic Games 2016
1. USA
2. Serbia
3. Spain

Mundobasket 2014

1. USA
2. Serbia
3. France
.......
5. Spain

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 18 sep 2017, 17:55

Izvini, al 2015. je bila poslije 2014. Bar koliko se ja razumijem u brojanje.

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 18 sep 2017, 17:57

Da. Ja sam mislio na tri različita takmičenja.
Na svakom od pomenutih Španija je bila iza Srbije. Istina 2015-te uzela zlato na EP.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2017, 18:35

Epidaurus je napisao/la: jednostvano mislim da je najjaci spanski roster jaco od najjaceg srpskog i kao takav ima bolju igru od ovog krnjeg. Spancima su ovdje falile obje glavne cetvorke Mirotic i Claver. Obojica su jako bitni za stil igre ekipe i s njima imaju odgovor za nize protivnicke postave te za brzu igru za razliku od ove ekipe bez njih. 2015. su se takodjer mucili dok Scariolo nije dao vecu ulogu Claveru na 4 umjesto na 3 i time dobio atleticnu cetvorlu da krpa rupe iza Paua.

Onda je tu i izostanak Llulla, trenutno najbolheg spanskog beka koji je defanzivom na Eurobasketu 2015. ugusio Billyja i Parkera, a u medjuvremenu je jos dodatno napredovao i postao MVP Eurolige. Takodjer jako bitan za tranziciju zbog strasne brzine i bitan kad treba povuc nekom ludjackom tricom na kraju tekme.

Abrines je bio programirani starter na boku i sigurno najbolji bocni igrac trenutno im. Dosta kvalitetan suter i defanzivno puno upotrebljiviji od mrtvog Navarra. Ribas takodjer fali, dosta fin igrac sa kvalitetnom odbranom na bekovima.

S ovim sastavom su fakticki bili prisiljeni igrat skoro iskljucivo s 2 klasicna centra i Pau i Marc su pocesto i gusili jedan drugog zbog tih slicnosti. U punom sastavu bi imali 2 citave petorke gdje bi Pau i Marc mogli igrat svoju igru bez da jedan drugom smetaju na terenu. Sigurno nije slucajno to sto su i jedan i drugi svoje najbolje minute odradili kad je ovaj drugi bio na klupi. Naravno mogu i zajedno igrat al to je vise situacijska petorka il petorka za zatvorit utakmicu kad protivnik previse spusti petorku.

Uglavnom, po meni je ekipa Llull-Ricky-Chaco-Ribas-Abrines-Juancho-San Emeterio/Sastre-Mirota-Claver-Pau-Marc-Willy bolja od ekipe Teo-Jovic-Nedovic-Bogdan-Kalinic-Simonovic-Lucic-Bjelica-Macvan-Jokic-Bobi-Raduljica i to je sva prica. Ta Spanija sigurno ne bi bila ovako usporena kao ova i imali bi sa pravim cetvorkama i Llullom odgovor na svaki stil igre.
Ne slazem se, ali postujem tvoje misljenje!
Svaka dalja rasprava ne bi imala vise smisla...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 sep 2017, 18:40

Interesantan je podatak da je Lučić bio najbolji srpski skakač na Evrobasketu i pri tome čovjek sa najmanje izgubljenih lopti kada je srpska reprezentacija u pitanju. Što će reći da je uz Bogdana bio najkonstantniji reprezentativac.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2017, 18:51

Ja sam Lučića izrazito cijenio i prije prvenstva! Mnogi su ga osporavali, a on pokazao da je ponajaca karika ovog tima...

On spada u plejadu mladjih koji ce moci iznijeti sledeca 2-3 velika takmicenja uz: Bogdan, Nedović, Jović, Kalina, Danguba, Jokić, Milutinov, Kuzmić..
Ostali u zavisnosti od spreme: Teo, Bjeli..mada mislim da mogu i oni zaokruziti reprezentativnu karijeru sa EP 2021.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 sep 2017, 18:53

Velika bi šteta bila da u Teovoj biografiji ostane prazna kolona - zlato na Evrobasketu.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2017, 19:32

Monolog je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Narod iz RS ima svoje ime. Nepominjanje imena i negiranje prava na nacionalnost tom narodu, je kompleks, paša.
Realno, Arsenal su mi ogadili pojedini forumaši, isto to se dešava i sa reprezentacijama Srbije i Hrvatske. Isto. To što će mi neko reći da sam kompleksaš, iskreno me ne zanima. Kad neko toliko nahvali neku ekipu i ne da si reći ništa, za očekivati je da će svak' živ navijati da ta ekipa bude smrvljena, ne samo pobijeđena. Tu sva priča staje.

A, ako ćemo o kompleksima, najbolje pokazuju tvoji odgovori na bilo kakve postove ovog tipa - "šta ste vi osvojili" i slične stvari su u rangu nekih klinaca koji su prije mjesec dana krenuli u obdanište.

Uživaj. :thumbup:

Niko ovu ekipu nije hvalio bez razloga, jer srebro je tu plus još dva srebra i jedno 4. mjesto u prethodne 4 godine. U tom periodu su pobjeđivane praktično sve relevantne repke iz svjetskog vrha, naravno osim Amera. Srbija je u ovom momentu u top 3 svjetske reprezentacije, ne zato što to kaže neko iz šumske, genocidne tvorevine, vukojebine neki četnik iz Čajniča... već zato što su to činjenice. Toliko su bolne za pojedince da se po forumu moraju povlačiti spiskovi srpskih haških osuđenika da bi se dokazalo ko zna šta.
Danas je razlog pretjerano hvaljenje, juče je razlog bilo nabrajanje igrača koji hvale, prekjuče uličar Sale i rukometna odbrana... Ostale sportove da ne pominjem, uvijek se nađe poneki razlog. Eno sad su Bogdan i Lučić nacionalisti jer su, zamisli, plakali poslije finala.

Nakon svega napisanog tamo, moje pominjanje predkvalifikacija je bio odgovor jednom najobičnijem trollu koji na onoj temi divlja daniima i koji nije tamo napisao jedan jedini smislen post. Ako sam zbog toga kompleksaš za tebe, onda neka sam, stoli me boyko.




lumani je napisao/la: Prijedor WroteColon
Sve je spremno za slavlje širom RS i Srbije. Mislim da ovo uzimamo lagano protiv finalno-neiskusnih Slovenaca :D
I da budemo drugi opet veliki uspjeh sa skoro trećom postavom igramo cijelo prvenstvo... Pa nedostaje nam sedam glavnih igrača.
Ko je mogao maštati srebro sa ovakvom ekipom, a o zlatu da ne pričamo...
Idemo samo jako možeš ti to Bogdaneee :D


evo vidis kako sam pogrijesio ;)Nego hocu li dobiti odgovor :?:


ja, i?

na šta da ti odgovorim kad nisi postavio pitanje, već si konstatovao da se u Republici Srpskoj slavi kad BiH izgubi. Da bi to potvrdio, postavljaš komentar u kojem lik priča da će se u Republici Srpskoj slaviti ako Srbija pobijedi. I?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 18 sep 2017, 20:41

" ? је &. & ' %. $ ту " / ". $ - се " % $, ? - $ / $ % $.

% $? Ту је " " ?. ? је & $ остаје (https://www.b92.net/sport/eurobasket201 ... id=1304745), & га не отерају, за*& се ?.

& % ? за СП. У групној " ту су " (http://www.fiba.basketball/basketballwo ... llschedule) у &, & те $ 2 ? 29.06. " 02.07. $ $.
" наравно ?, & " $ - " " прва 4 ?, & " " " " ? ?, " се ? са $ ?.

" ", у та 4 ? - " " на % у &, $, $, Загорца, ?, " " ". & " " у ?, ?, $ (&), $, ?, ? ("), " (") за & је ? ? $ се $ $ - & ЕП на њега " ", " (?), " (?), " (Ефес), ? (?), " (&), - " В." ($ & саге "-"), ту су наравно " $ ", ?, $, $, $, $ " $, у ? је " " (") но ? $ на њега ? " не ¥, а вероватно " на $ " " у $ " за " ?, " ? & %.
" то је то, у та 4 ? ? - " " на 23-24 ", ' " " $ " ", " " у $ ? ? " за $ ".

Па на & " у " у & " &? Са " $ ??
Ту су & " " су ? на ЕП. & " &, ", ? " ', & " " (", &). Ту / $ " " (") " та & ", по ", ? " " у ?.

На & % ' "?

На поз. 1 $ ", ту су % ' (' са ?, & не " ?), А." ($), " $ Пено (?). " $ за ?.

На поз. 2 (? 2/3), ту " ? " $ у $.97., В." ($, ?) " В." (& " остане у "), те $.$ (?). $ ту " " $ у $.98., ? $ (') " ' " поз. 1-3, те А." ("), $ се $ - ова $ $ - % у '-у " ".
& " ? $ Воје " Вање, ту " $ ? " " ($) " " ($ ?). Оно % у $. Ту је ? " " " $ ове $, " " ($.87), ? " $, " ", " ту " $, ? у ?, а " је $ на СП & се " ?, не " ?, " ту $ " % " " & " ?. То " $ ? $ " то $ & /, " на & " ? ", ' $ & ту " став.

На поз.3 ту су наравно ? " ", $ " ? & га $ " '-у, те $ " " Н." (") " ' " 3-4, & - нова " ?, & $ за $ наступ на ЕП У-20. Ту ' $ ".

У & " ? $ ". $ 2 сезоне ' ? " " ? на поз.5, " $ & на поз.4, пре свега & $ & ' ' ? $ сезона. $ у ? & ".
На поз.4 ту " ' ' " ", ту " & ' " " С.? (Н.$), те у " " " '.? ("). За ? " него $.

Зато - на поз.5 $ " " ? & ? ?, " $." (") вероватно - " "$", " $ " ?. $ " " су $ " " " ? ту " ? " " " & ?, " " "." (?, ? & се - "), те Н." ("), ? " " $ са " ?, & ' (") ? ' (").

То " ? то. $ се ту ' % & ", ? % $ - тај " " " наступа. $ је важно $ ? ' "-" $ " $ 24 на & ¥ у ?. " & ту "? " ? " ? " &?
" " " у јуну " ? су $. У & сезона " 01.07., у ' 01.-09.07. $ " " нове уговоре, а $ ", $ агент - " ?, те Тео (& " ? " уговора) " ? (& $ " ? " уговора). " о ' & ?. ? се ?.

" ? - се " " & у &. " ? - се он " " " у " "? $ " & (јер / " све те " & сезону, $ стање) " ", " " ". $ % & ".
' ?. Но опет " ове & се не '. Све ¥ " се - са " ?. Вероватно " & " ($ " " "), ? на - " $ " ? " ? $ по " $ те ?. Ту ? " / " $ $ " (а " " у " ?, " & & " - се ? на СП), ? $ " " - ", " " " ".
", & " те ? (" - " пост " ?) " за "?".

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 sep 2017, 20:57

@alan

Pitam te ko koga Mrzi?Navijas li za Bosnu?a ovo sto sam ti postavio je samo da vidis,da tvoji Srbi kazu R.S

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2017, 22:48

lumani je napisao/la:@alan

Pitam te ko koga Mrzi?Navijas li za Bosnu?a ovo sto sam ti postavio je samo da vidis,da tvoji Srbi kazu R.S
Za sarajevsku Bosnu ne navijam, za BiH, da, navijam. Za ostalo, pogledaj temu o eb.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DaVinci » 18 sep 2017, 23:43

alan_kardec je napisao/la:već si konstatovao da se u Republici Srpskoj slavi kad BiH izgubi.
U RS se ne slavi kad BiH izgubi ... da bi slavio moras pratit' kad BiH igra (i gubi) a rjetko ko to prati tamo ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Benderman
Postovi: 1
Pridružen/a: 14 sep 2017, 01:07
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Benderman » 19 sep 2017, 01:07

Neko mi saopstio da je ovo ozbiljan forum gde se moze diskutovati o kosarci..... ocigledno nije. Da mi je neko pre EP nudio finale ja bi to odmah prihvatio.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 19 sep 2017, 06:04

alan_kardec je napisao/la:
lumani je napisao/la:@alan

Pitam te ko koga Mrzi?Navijas li za Bosnu?a ovo sto sam ti postavio je samo da vidis,da tvoji Srbi kazu R.S
Za sarajevsku Bosnu ne navijam, za BiH, da, navijam. Za ostalo, pogledaj temu o eb.

Isto tako i ja navijam za Srbiju :!:Finale mi je bilo svejedno,a inace sam uvijek za komsije..

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 19 sep 2017, 12:19

Otprilike većinu toga ste napisali.

Ostvaren je odličan rezultat, pored brojnih problema sa kojima smo se suočili.
Ni u tom finalu nismo mogli računati na sve momke. Skraćena rotacija bez jednog od ključnih defanzivaca kada se lomi... Očajan sudijski kriterijum. Duplo više slobodnih bacanja su izveli, različit aršin kod dosuđivanja tehničkih grešaka...

Saletu svaka čast što je nastavio kontinuitet velikih rezultata i akobogda gledaćemo mi njega još dugo na mjestu selektora.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!


Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.