NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 sep 2017, 16:20

Pa bolju karijeru na papiru imaju Civic, Delic i Huseinspahic od Jaranovica i Dzene, Doljancica. A ni Kolak nema nista bolji rezime od Prljace..
Mislim, ako i dalje pricamo o tome..

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 sep 2017, 16:24

Poslije odigranih prijateljskih utakmica niko ni vjerovo u ovu ekipu osim trenera to je sigurno, svi smo mislili sredina tabele. Po meni najjače naše pojačanje je trener koji nedopusta da mu se iko petlja u poso. (Sastavljanje sastava).

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 sep 2017, 16:46

Ti si mene Spiska na pocetku sezone iznenadio kada si rekao da je proslosezonska ekipa bolja od ove.
Ovo govorim iz razloga jer znam da ti ovu ligu pratis dovoljno dugo da poznajes igrace.
Ono sto je kod nas igralo drugi dio prosle sezone je po meni najgora ekipaZvijezde u zadnjih 9-10 godina.
Poredit igracki kadar od prosle sezone i ovaj po imenima kao sto ti kazes je vise nego smjesno.
Pominjes Dzenu, Dolju pa i Vernesa uz svo postovanje prema njima ja bih volio da su i sad kod nas. Ali drug moj to nisu igraci sa imenom i prezimenom. Pa vidi samo gdje su dvojica od trojice nabrojanih zavrsila.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 sep 2017, 17:17

combe je napisao/la:Ti si mene Spiska na pocetku sezone iznenadio kada si rekao da je proslosezonska ekipa bolja od ove.
Ovo govorim iz razloga jer znam da ti ovu ligu pratis dovoljno dugo da poznajes igrace.
Ono sto je kod nas igralo drugi dio prosle sezone je po meni najgora ekipaZvijezde u zadnjih 9-10 godina.
Poredit igracki kadar od prosle sezone i ovaj po imenima kao sto ti kazes je vise nego smjesno.
Pominjes Dzenu, Dolju pa i Vernesa uz svo postovanje prema njima ja bih volio da su i sad kod nas. Ali drug moj to nisu igraci sa imenom i prezimenom. Pa vidi samo gdje su dvojica od trojice nabrojanih zavrsila.
I gdje su bili prije nas.. (Sem Minela, on nije niđe :mrgreen: )

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 17 sep 2017, 17:28

Bolje i da ne pisemo nikako nego da se prepucavamo.

Svi trebamo biti zadovoljni i biti podrska.imamo dobar raspored do kraja probati biti medu tri ekipe u par bodova na polusezoni a onda naci par pojacanja i juris.

Imamo tesanj i travnik na strani sa tim pobjedama i kuci sve pibjede bili bi blizu premijer lige
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 sep 2017, 20:23

combe je napisao/la:Ti si mene Spiska na pocetku sezone iznenadio kada si rekao da je proslosezonska ekipa bolja od ove.
Ovo govorim iz razloga jer znam da ti ovu ligu pratis dovoljno dugo da poznajes igrace.
Ono sto je kod nas igralo drugi dio prosle sezone je po meni najgora ekipaZvijezde u zadnjih 9-10 godina.
Poredit igracki kadar od prosle sezone i ovaj po imenima kao sto ti kazes je vise nego smjesno.
Pominjes Dzenu, Dolju pa i Vernesa uz svo postovanje prema njima ja bih volio da su i sad kod nas. Ali drug moj to nisu igraci sa imenom i prezimenom. Pa vidi samo gdje su dvojica od trojice nabrojanih zavrsila.
Da se razumijemo oni su standardni igraci u ekipiama gdje igraju, cinjenica u losijim ekipama igraju ali mi smo tog istog islamagica zvali na pocetku sezone pa je zavalio cijenu, znači da ga je i ova uprava htjela u ekipi vidjeti bez obzira na sve sto je bilo.
Drugo nemamo mi ni sad neke igrače velika imena al imamo slogu u svlačionici i trenera koji to dobro naspanuje, i dalje ti tvrdim ona ekipa je jaka bila ali nismo imali ovakav odnos izmedju kolega ova ekipa dise zajedno, uostalom sto spominjes pa prosla sezona je zavrsena sa nepunih 200k sto je veliki uspjeh.

Ali ostavimo to što je bilo gledajmo unaprijed. Idemo u nezgodnom trneutku TOSK-u njima je sa nama utakmica biti ili ne biti ali mi ako budemo pravi onda nam ne mogu nista.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 sep 2017, 22:14

astra1922 je napisao/la:Bolje i da ne pisemo nikako nego da se prepucavamo.

Svi trebamo biti zadovoljni i biti podrska.imamo dobar raspored do kraja probati biti medu tri ekipe u par bodova na polusezoni a onda naci par pojacanja i juris.

Imamo tesanj i travnik na strani sa tim pobjedama i kuci sve pibjede bili bi blizu premijer lige
Za tebe je izgleda svaka rasprava u kojoj se dvije strane ne slazu - prepucavanje.

Raspravljamo o Zvijezdinim igracima, bivsim i sadasnjim, na Zvijezdinom forumu. Nije nijedna ruzna rijec pala, ni provokacija.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 sep 2017, 23:12

U pravu si Spiska trebamo se okrenut naprijed.
Sto se tice TOSKA ja ne vidim kako nas oni mogu dobit ako ne bude nekih mutnih radnji. Realno oni su igracki teska taraba.
Mi ako do kraja prvog dijela dobijemo sve kuci i jos sa cetiri gostovanja donesemo makar 4 boda (a gledajuci kome gostujemo mislim da mozemo) mi ce mo na polusezoni drzat prikljucak.
Ove ce godine onaj ko ude dobre krvi propisat. Jer imaju dvije ekstra ekipe i jos najmanje 2-3 medu kojima smo i mi koje su visr nego dobre. Mada mislim da smo mi po kvaliteti odmah iza prve dvije.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 18 sep 2017, 10:53

combe je napisao/la:U pravu si Spiska trebamo se okrenut naprijed.
Sto se tice TOSKA ja ne vidim kako nas oni mogu dobit ako ne bude nekih mutnih radnji. Realno oni su igracki teska taraba.
Mi ako do kraja prvog dijela dobijemo sve kuci i jos sa cetiri gostovanja donesemo makar 4 boda (a gledajuci kome gostujemo mislim da mozemo) mi ce mo na polusezoni drzat prikljucak.
Ove ce godine onaj ko ude dobre krvi propisat. Jer imaju dvije ekstra ekipe i jos najmanje 2-3 medu kojima smo i mi koje su visr nego dobre. Mada mislim da smo mi po kvaliteti odmah iza prve dvije.
Ovo je jedna realnost,ko nebi volio da Zvijezda udje u pl i iscupa se iz ove skupe saban lige

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 18 sep 2017, 17:16

Kako nemamo imena bolja pa za fed.ligu Damjanovic, Kokot, Kapetan su igraci koji bi igrali u svim ekipama fed lige. Ova ekipa je jaca 30 %.
Pisku malo.boli sto nije vise u klubu pa su mu komentari malo nerealni ali treba razumit covjeka.
Sada Tesanj nije daleko pa ako se tamo napravi posla na konju smo.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 sep 2017, 22:22

batigol777 je napisao/la:Kako nemamo imena bolja pa za fed.ligu Damjanovic, Kokot, Kapetan su igraci koji bi igrali u svim ekipama fed lige. Ova ekipa je jaca 30 %.
Pisku malo.boli sto nije vise u klubu pa su mu komentari malo nerealni ali treba razumit covjeka.
Sada Tesanj nije daleko pa ako se tamo napravi posla na konju smo.
Nisi upucen nikako meni daje da se rijesim nekih obaveza, i vise nego sam u upravi ali to je nebitno bitno je da Zvijezda.stane na zdrave noge, a ko ce biti upravi je nebitno.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 19 sep 2017, 11:31

Idemo bas u nezgodno vrijeme TOSK, iako mislim da smo duplo kvalitetniji od njih oni su se najmanje pojačali. Ukoliko budemo na niovu i sudijska trojka dopusti da se nadigrajemo očekujem pobjedu.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 19 sep 2017, 17:43

Vraca se Dario odma smo jaci 30 %, nadam se pobjedi mada ni nulu nebi odbacio. Samo jako i borbeno pokazat da smo jaci i vrh je nash.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 13:43

Znal neko kakav je ovaj sudija iz Bihaca sto nam sudi u Tesnju. Ja ga se sjecam da nam je jednom sudio kuci protiv Goska.
Misljenja sam ako on bude na nivou da nam TOSK ne moze nista. Duplo smo jaci od njih. Realno oni su igracki medu 2-3 najlosije ekipe u ligi. Najmanje su se pojacali. Moglo bi ih kostati sto su olako shvatili ovu ligu i mislili da sa starim igrackim kadrom mogu nesto napraviti.
A to me iznenadilo jer je Tesanj privredno jaka opstina(Madi, HIFA, AS itd.) mislio sam da ce finansijski biti jaci.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 21 sep 2017, 15:27

Ne zna niko sta im je isto da djeca igraju. Odigraju savrseno protiv protiv Capljine, sad protiv GOSK-a, jako dobro protiv Rudara, a ostalo za zaborav. Vidjet cemo u subotu, mada mislim da ste izraziti favoriti nema tu sta.
TŽV!

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 22 sep 2017, 18:40

Hajmo Zvijezda, nece biti lako al mozemo mi to :bih: :bih: :bih:

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SejoKejdura » 22 sep 2017, 23:18

2:0 al ono hladno. U Tešnju kreće vase rasulo.
TŽV !!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 sep 2017, 07:30

SejoKejdura je napisao/la:2:0 al ono hladno. U Tešnju kreće vase rasulo.
Hahahah pa vece ekipe od toska nisu mogle dat 1 go a da neki tosk da dadne 2, nego sutra skinite gace da nam bude lakse :urnebes:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 23 sep 2017, 08:34

Druze, o kakvom rasulu Zvijezda moze samo da napreduje a o rasuli se nismo prosle godine kad su se dugovale po 2 plate, kad je zablokiran račun, kad je isključena voda bila a da se sada raspemo idi bolan jado jadavi napravi kakvu sergiju da dovedete kakvog igrača na zimu da ne ispadnete, jer mnogo će vam bodova trebati, ipak je Jedinstvo, Čapljina bolja mušterija prve lige nego vi prolaznici.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 23 sep 2017, 11:05

Joj sto se palite bezveze sta vam je :urnebes:
Zna i slijep covjek da je sve osim 2 sutra ravno cudu.
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.