FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 23 sep 2017, 15:14

ultrasstyle_tz je napisao/la:tek poslije zimske pauze mozemo ocekivati nesto od Petrovica, kada se oslobodi nekih igraca, a dovede sigurno par igraca na par pozicija gdje mu trebaju pojacanja.
Samo je pitanje kakav kvalitet ce biti dostupan na zimu.

Mi imamo sigurno prostora finansijskog da ako se oslobodimo preplacenih igraca i viskova stvorimo ekipu kvalitetniju i skuplju nego sto je on imao u Radniku. Sad do njega je i i do ljudi zaduzenih za dovodjenje igraca da napokon pronadju POJACANJA u pravom smislu te rijeci.
To sigurno al poslije zimske pauze samo 4 kola ostane tako da nemamo bas toliko vremena, ja mislim da ce on uspjeti nesto napraviti od nasih trenutnih igraca koji su nedokazani jer je on napravio Besirevica, Memisevica, Hodzica i ostale igracima, prije njega su bili anonimusi u nasoj ligi.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 sep 2017, 15:27

SARS je napisao/la: pa da li si ti normalan majke ti, pa cijela drzava tako funkcionise i svako bi bio presretan da im grad izdvaja ovolika sredstva kao sto Tuzla izdvaja za Slobodu, pitaj Zenicane sta bi dali da im grad placa reprogram i da imaju ovolike pare od grada, znaci ti predlazes da nam grad ukine transu i da ne da nijedan fening za Slobodu
Pa sto nisu placali reprogram kad je Azmir vodio Slobodu i davao svoj novac, ovako bi i onaj glupan Fazla mogao voditi klub, dobije pare od grada i vodi klub...da rezimiramo, klub nam vodi faraonov poslusnik sa nasim parama a ne njihovim kako zele prikazati, znaci Pare ne daje faraon i njegov poslusnik nego Pare daju gradjani a ne faraon i NJUO, a da bi napravio nesto vise treba vise para koje oni nemaju.....a i kad bi i napravili neki rezultat i plasman koji nas vodi u Evropu ne mozemo igrati na Tusnju jer taj stadion se ne moze napravit na nacin na koji ga oni prave. jesi li sad skonto ili moram ponovo jos jednom ? :roll: :crazy: :wave: :rol: :salut:

P.S. Veceras ocekujem prvi go i pobjedu, ko plitak potok ih treba, veceras igramo protiv saveza, Zelje i ostalih udruzenih kriminalnih organizacija.
🔴⚫️

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 23 sep 2017, 15:33

Ne želim nagađati kojih 11 momaka će večeras Slavko Petrović suprostaviti gostima.Svidio mi se njegov nastup na presici ,stara kuka nema šta.
Ne čudi me ni neozbiljan istup Adžema ,on je napuhanko koji je željan osvete za poraz njegovih juniora unazad godinu ili dvije.To je onaj poznati incident.Čudi me Zeba koji je upoznao Tušanj.On bi 3 boda ko u prodavnici ,daš novac i kažeš : jednu kutiju cigareta.
Željina "šklopocija" Kroševski -Stevanović,Bogićević,Graovac,Prohić,Blagojević,Hajdarevič,Zec,Zeba,Zakarić,Ramović,Kajkut itd ,nije tim koji uljeva strah niti je to neki poseban tim.Puno staraca,Golman sklon kiksevima,Stevanović neznalica koja udara,Jedino Ramović vrijedi da se pripazi na njega.
Slavko će bezbeli postaviti "aktivnu defanzivu".Trčanje i destrukciju.Naravno i čekati da Ordagić, Krpić,Đorđilović, naprave po koji rusvaj u njihovih šesnest.Ovo je utakmica gdje će odlučiti jedan gol ili će biti bez golova.Nadam se da će raja uprkos stanju u kojem se nalazimo doći pa i zbog Petrovića.Naravno zbog naših starih dušmana ,da i ne govorim Ne bi dobro bilo da nas opali depresija pa da Manijaci izvedu svoj performans na Tušnju.Oni su izgleda nanjušili krv i kao pravi lešinari zajedno sa svojim ovdašnjim satrapima seljoberima doći će "da nas nabodu".Danas se najviše uzdam u stare bardove sa zapadne tribine.Oni znaju i osječaju kako i kad treba nešto raditi.Sretno nam Slobodaši i da nas Bog pogleda.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 23 sep 2017, 15:43

klub je nemoguce vodit samo s parama koje grad izdvaja za Slobodu

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 23 sep 2017, 15:48

Tako je, zato imamo igrace koje imamo.....Ordagica i Krpica ne placa Sloboda. :wave:
🔴⚫️

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 23 sep 2017, 15:53

Chinaglia je napisao/la:klub je nemoguce vodit samo s parama koje grad izdvaja za Slobodu
Istina Chini...zato i imamo invalide od igrača,vjeruj!!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 23 sep 2017, 15:54

uozbilji se, ne znam koliko grad izdvaja za Slobodu, neka bude npr 500.000 KM (a nije sigurno)
pola tog novca ide za reprogram, dal ti smatras da se premijerligaski klub moze vodit s 250.000 KM na godisnjem nivou

to sto je napravljena losa selekcija igraca, ne znaci da nema novca, momci su ovdje pisali i rekli da je Vlado birao igrace, prema tome, on je glavni i odgovorni... da se napravila bolja selekcija igraca, bili bi bolji i igra i rezultati

al dobro, vi po defaultu zakljucite sljedece: losa igra i rezultati = losi igraci = nema para za bolje igrace

costacurta08
Postovi: 510
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 23 sep 2017, 16:04

Chinaglia je napisao/la:klub je nemoguce vodit samo s parama koje grad izdvaja za Slobodu
Jedan od zadataka UO je da namakne pare. Naši samo znaju prositi. Trebaju rezultati da bi potencialni sponzor našao interes da se reklamira i financira klub. Ali to je viša matematika obzirom da nas ne kupuju titule i ovo što Sloboda dobije od grada je zločin i bacanje para u bunar, presipanje iz šupljeg u prazno, muda pod bubrege.... itd nazovi kako hoćeš.
I koji će to na kraju krajeva iole ozbiljan sponzor investirati u klub na čijem je čelu direktor firme TomCat :lol:
ono što htjedoh napisati je da bi bilo lijepo dočekati štrumfove večeras sa nekom prigodnom parolom i transparentom vezano za redukciju vode :mrgreen:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 sep 2017, 16:17

sloboda72 je napisao/la:Ne želim nagađati kojih 11 momaka će večeras Slavko Petrović suprostaviti gostima.Svidio mi se njegov nastup na presici ,stara kuka nema šta.
Ne čudi me ni neozbiljan istup Adžema ,on je napuhanko koji je željan osvete za poraz njegovih juniora unazad godinu ili dvije.To je onaj poznati incident.Čudi me Zeba koji je upoznao Tušanj.On bi 3 boda ko u prodavnici ,daš novac i kažeš : jednu kutiju cigareta.
Željina "šklopocija" Kroševski -Stevanović,Bogićević,Graovac,Prohić,Blagojević,Hajdarevič,Zec,Zeba,Zakarić,Ramović,Kajkut itd ,nije tim koji uljeva strah niti je to neki poseban tim.Puno staraca,Golman sklon kiksevima,Stevanović neznalica koja udara,Jedino Ramović vrijedi da se pripazi na njega.
Slavko će bezbeli postaviti "aktivnu defanzivu".Trčanje i destrukciju.Naravno i čekati da Ordagić, Krpić,Đorđilović, naprave po koji rusvaj u njihovih šesnest.Ovo je utakmica gdje će odlučiti jedan gol ili će biti bez golova.Nadam se da će raja uprkos stanju u kojem se nalazimo doći pa i zbog Petrovića.Naravno zbog naših starih dušmana ,da i ne govorim Ne bi dobro bilo da nas opali depresija pa da Manijaci izvedu svoj performans na Tušnju.Oni su izgleda nanjušili krv i kao pravi lešinari zajedno sa svojim ovdašnjim satrapima seljoberima doći će "da nas nabodu".Danas se najviše uzdam u stare bardove sa zapadne tribine.Oni znaju i osječaju kako i kad treba nešto raditi.Sretno nam Slobodaši i da nas Bog pogleda.
Fokusirajmo se na na utakmicu. Bitno je da odigramo momački borbeno. Nije Željo bauk kako ga kladionice predstavljaju niti je Zeba u emisiji želja za željom. Nama i jeste ok sto su napuhane face danas u gostima. Sastav po prvi put Petrović pravi samostalno. Prvi put je aktivan sudionik na terenu uz njegova konstantna dobacivanja i vodjenje igre. Šteta za Todorovica ali sta je tu je. Sastav;
Muminović Lazevski Mehmedagić Ignjatovic Beganovic Culum Hairulahovic Grahovac Ordagic Djordjilovic( Zilkic ) Krpic
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 23 sep 2017, 16:23

Ko prenosi Slobodu ?

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 23 sep 2017, 16:41

tinaslafkr je napisao/la:Ko prenosi Slobodu ?
Moja TV.
Ja volim FK Tuzla City

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 23 sep 2017, 17:05

Ajde neko nek postavi link za nas radnike

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 23 sep 2017, 17:14

Chinaglia je napisao/la:uozbilji se, ne znam koliko grad izdvaja za Slobodu, neka bude npr 500.000 KM (a nije sigurno)
pola tog novca ide za reprogram, dal ti smatras da se premijerligaski klub moze vodit s 250.000 KM na godisnjem nivou

to sto je napravljena losa selekcija igraca, ne znaci da nema novca, momci su ovdje pisali i rekli da je Vlado birao igrace, prema tome, on je glavni i odgovorni... da se napravila bolja selekcija igraca, bili bi bolji i igra i rezultati

al dobro, vi po defaultu zakljucite sljedece: losa igra i rezultati = losi igraci = nema para za bolje igrace
Za SD Sloboda se izdvaja 500 000 KM godisnje od čega za FK Slobodu ide oko 300 000 KM a od tih novaca se 250 000 KM odvaja za reprogram sto znaci da je UO na milost i nemilost namaknu dobre novce kako bi imali bilo sta.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 sep 2017, 17:15

Pa zato i jesu tu da namaknu barem 500 do 600 hiljada kako znaju i umiju. Ne smije se reprogram obustaviti.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 23 sep 2017, 17:31

Ma reprogram plaća grad od para koje su planirane za klub a resto od 50 000 Km im se uplati tromjesecno po 12,500 KM. A nakon upozorenja Porezne 12.09. je uplaćen znos za zadnja 4 mjeseca.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 23 sep 2017, 18:21

Imas informacije izgleda iz prve ruke. Nego sto nisi na utakmici ?
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 23 sep 2017, 18:24

Evo krećem upravo i nakon utakmice valjda pričamo o pobjedi. ovi iz šugavice stizu sa 9 kombija.
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 23 sep 2017, 18:41, ukupno mijenjano 1 put.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 23 sep 2017, 18:32

Saleeee
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 23 sep 2017, 18:39

Sale vjerovatno desni bek, Djordjilovic krilo

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 23 sep 2017, 18:41

Presporo ovo djeluje barem meni..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.