FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 23 sep 2017, 21:24

Bruka i sramota!

Na sve licimo osim na ozbiljan tim.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2017, 21:34

I mi takvi smo drugi na tabeli, i to sa finom bodovnom prednošću nad prvim pratiocima.

Opet kažem, podrška se mora pružiti protiv Zrinjskog, jer nakon te utakmice bi opet mogli biti na -2 od prvog mjesta, što je s obzirom na okolnosti fantastičan uspjeh.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 23 sep 2017, 21:39

Raonffa je napisao/la:I mi takvi smo drugi na tabeli, i to sa finom bodovnom prednošću nad prvim pratiocima.

Opet kažem, podrška se mora pružiti protiv Zrinjskog, jer nakon te utakmice bi opet mogli biti na -2 od prvog mjesta, što je s obzirom na okolnosti fantastičan uspjeh.
Da upravu si!Idemo ovo ispravit u subotu.
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2017, 21:41

kyrieirving je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:I mi takvi smo drugi na tabeli, i to sa finom bodovnom prednošću nad prvim pratiocima.

Opet kažem, podrška se mora pružiti protiv Zrinjskog, jer nakon te utakmice bi opet mogli biti na -2 od prvog mjesta, što je s obzirom na okolnosti fantastičan uspjeh.
Da upravu si!Idemo ovo ispravit u subotu.
Nema druge yebiga, zaslužio je to Adžem i ovi mlađi momci.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 sep 2017, 21:50

Dva bivsa trenera nam uzese 6 bodova ove sezone. Boze sacuvaj.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

ZaZelju
Postovi: 1352
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 23 sep 2017, 22:06

Šta je sa Zajmovićem, je li on još uvijek povrijeđen? Volio bih vidjeti njega na poziciji špica.
Nisu mi jasni ovi koji se nakon devet kola skoro da opraštaju od titule, 23 kola prije kraja sezone.
Protiv Zrinjskog Grbavica mora biti ispunjena. To je prva od četiri utakmice protiv njih. Podrška ne smije izostati.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15837
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 23 sep 2017, 22:09

jao pa Zeljo kad izgubi ovo je opste veselje u BiH :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bow: :bow: :bow: :bow:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 22:14

Toliko puta sam napisao da ne smijemo primiti jeftin gol, i onda ispadnemo ovako naivno. Ne znam da li je Adžem gledao kako inače primamo golove na Tušnju? Sloboda je uradila ono što smo mi trebali uraditi, odnosno šta sam ja priželjkivao, mrtvu utakmicu i neku frljoku kao u pola utakmica ove sezone.

Znali smo da tek nakon Krupe počinje ono pravo i pali smo na prvoj stepenici. Malo toga je bilo pozitivno večeras, ali ovo je realna slika ove Željine ekipe. Pobijedili smo par utakmica zahvaljujući odbijancima, poklonjenom penalu, promašajima Pitara... večeras smo vidjeli koliko smo jaki. Bilo je lijepo ispratiti one pobjede i seriju dobrih rezultata, ali svako od nas je u suštini znao da nemamo kvalitet da zadržimo taj nivo.

Adžema je svaki ozbiljan trener pojeo na terenu, prvo Mulalić, pa onda Sablić i večeras Petrović. I pored svog neiskustva, Adžema ni najmanje ne krivim za ovo što se dešava, krivim one koji su dozvolili da Željo sa ovakvim rosterom uđe u jednu od najvažnijih sezona bh fudbala. To su naravno gospodin Senad Misimović, pa onda Aldin Čenan i onda svi ostali koji upravljaju klubom.

Nisu doveli pojačanja, promijenili su trenera par dana pred početak nove sezone i zaista ne znam sa kojim ciljem je to urađeno? Sami sebi postavljamo klipove pod točkove, a već sad je kasno da se bilo šta promijeni. Trenera ne možemo mijenjati, igrače ne možemo dovoditi i samo se treba moliti Bogu da Zrinjski malo popusti pa da razlika bude prihvatljiva.

U narednom kolu nam igra samo pobjeda, jer ako ne pobijedimo, eto nam Sarajeva na 2-3 boda, zaostatak za Zrinjskim će ostati isti ili još veći, i kao šlag na tortu naredne dvije utakmice gostujemo davljenicima.

Petroviću čestitam na pobjedi, a pojedinci bi se mogli malo preispitati i prestati vrijeđati čovjeka koji nije zaslužio uvrede.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SF6 » 23 sep 2017, 22:30

Virtu4l je napisao/la:Toliko puta sam napisao da ne smijemo primiti jeftin gol, i onda ispadnemo ovako naivno. Ne znam da li je Adžem gledao kako inače primamo golove na Tušnju? Sloboda je uradila ono što smo mi trebali uraditi, odnosno šta sam ja priželjkivao, mrtvu utakmicu i neku frljoku kao u pola utakmica ove sezone.

Znali smo da tek nakon Krupe počinje ono pravo i pali smo na prvoj stepenici. Malo toga je bilo pozitivno večeras, ali ovo je realna slika ove Željine ekipe. Pobijedili smo par utakmica zahvaljujući odbijancima, poklonjenom penalu, promašajima Pitara... večeras smo vidjeli koliko smo jaki. Bilo je lijepo ispratiti one pobjede i seriju dobrih rezultata, ali svako od nas je u suštini znao da nemamo kvalitet da zadržimo taj nivo.

Adžema je svaki ozbiljan trener pojeo na terenu, prvo Mulalić, pa onda Sablić i večeras Petrović. I pored svog neiskustva, Adžema ni najmanje ne krivim za ovo što se dešava, krivim one koji su dozvolili da Željo sa ovakvim rosterom uđe u jednu od najvažnijih sezona bh fudbala. To su naravno gospodin Senad Misimović, pa onda Aldin Čenan i onda svi ostali koji upravljaju klubom.

Nisu doveli pojačanja, promijenili su trenera par dana pred početak nove sezone i zaista ne znam sa kojim ciljem je to urađeno? Sami sebi postavljamo klipove pod točkove, a već sad je kasno da se bilo šta promijeni. Trenera ne možemo mijenjati, igrače ne možemo dovoditi i samo se treba moliti Bogu da Zrinjski malo popusti pa da razlika bude prihvatljiva.

U narednom kolu nam igra samo pobjeda, jer ako ne pobijedimo, eto nam Sarajeva na 2-3 boda, zaostatak za Zrinjskim će ostati isti ili još veći, i kao šlag na tortu naredne dvije utakmice gostujemo davljenicima.

Petroviću čestitam na pobjedi, a pojedinci bi se mogli malo preispitati i prestati vrijeđati čovjeka koji nije zaslužio uvrede.
A jos bi dodao da ni Adzem,ni Petrovic ni Mulalic nisu treneri za Zelju,a da se ne lazemo adzem je od njih svih najtanji sto se tice nekog trenerskog znanja. :salut:

Nama samo jedan covjek pomaze.Ne treba izmisljati toplu vodu.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 23 sep 2017, 22:34

Sramota. Svska cast nasoj djecu, ali nije to to. Trebalo se s njima krenuti postepeno_, ovako se od njih ocekuje vise nego sto mogu i znaju. Ne znam kako smo sa ovakvom igrom drugi .. Bas nam je liga odron.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 22:36

SF6 je napisao/la:Nama samo jedan covjek pomaze.Ne treba izmisljati toplu vodu.
Bojim se da taj film nećeš gledati, ni ti ni ja, jer je gospoda iz prethodnog posta prevršila svaku mjeru kada je u pitanju Amar Osim ;)

Odlazite ublehe iz Želje, dok se ovo još može spasiti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 22:42

E moj megamiks, nećeš da platiš Ordagića, hoćeš da ti se svako naguzi zabadava, e pa naguzi tebe Ordaga večeras, tebe i tvoje mlađahne stopere. A da, Ordagić je Zubanov igrač.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 23 sep 2017, 22:49

Ma kakav Adzem. Ja to govorim od onog dana kad ga postavise. Jedino sto gura djecu to mu je plus. A i to nekako naglo i odjedanput. Treba to polako i postepeno. Preveliko breme i pritisak se stavlja na pleća tih dječaka.
Zadnja izmjena: Osim13, dana/u 23 sep 2017, 22:49, ukupno mijenjano 1 put.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 sep 2017, 22:49

A i taj Ordagic meda nije mogao ove sezone do veceras. Ne mogu da shvatim kako su nasi odigrali utakmicu bez neke posebne zelje za pobjedom. Panice kao da igraju protiv Reala, a ne ekipe koju su svi "mlatili" ove sezone. Kazniti sve do jednog za ovu bruku veceras.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nellic07 » 23 sep 2017, 22:52

LjoZee je napisao/la:A i taj Ordagic meda nije mogao ove sezone do veceras. Ne mogu da shvatim kako su nasi odigrali utakmicu bez neke posebne zelje za pobjedom. Panice kao da igraju protiv Reala, a ne ekipe koju su svi "mlatili" ove sezone. Kazniti sve do jednog za ovu bruku veceras.
Njih je Slavko digao,a mi smo tog Slavka otjerali iako nas je s desetog doveo na drugo mjesto.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 22:53

LjoZee je napisao/la:A i taj Ordagic meda nije mogao ove sezone do veceras.
Niko kod njih nije mogao meda ove sezone, zbog Vlade stručnjaka, a Ordagić je igračina kojeg smo mogli dovesti još iz Zvijezde. Mogli smo ga dovesti i ovo ljeto, ali nemamo para, a megamiks multimilioner nije zavukao ruku u slamaricu i pogurao Želju nakon što je potrošio sve pare zarađene u posljednje dvije godine.

Zato nam je doveo Čenana, majstora za prelazne rokove, što je opet veliki pomak obzirom da mu je igrače ranije dovodio Dejo Nikolić, sve stručnjak do stručnjaka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 23 sep 2017, 23:02

Djesi Bekriću da ih motivišeš
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 23 sep 2017, 23:06

Nek idu u 3pm svi zajedno sa Adzemom, yebla ih Sloboda, zgaze Krupu svi odigraju timski, nocas ne znaju sta ce sa loptom.

Zrinjski ce nas zgazit.
- Zeljeznicar -

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 23:16

Je li se ikada u istoriji desilo da Željo u sezonu uđe bez napadača? Kad kažem napadača, onda baš mislim na napadača, a ne na ove poluigrače tipa Nikolić i Kajkut.

Vazda, Zubanović, Guvo, Žerić, Mešanović, Popović, Adilović, Hodžić, Bajić, Lendrić...

Znači svaka generacija poslije rata je imala napadača, osim možda 2006-08, ali tada smo imali Dialibu, Štilu, Bekrića, Svraku pa je u napadu mogao biti bilo ko.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 sep 2017, 23:17

Morale su se pametnije odluke oko trenera donijeti. Ne kazem da Petrovic nije trebao dobiti otkaz nakon onakve sramote na kraju vec da su morali naci bolju zamjenu. Jedini plus Adzema je sto daje sansu nasoj djeci.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.