PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 23 sep 2017, 23:20

wobly92 je napisao/la:Željo kad skonta da gostuje na Tušnju

slika
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 23 sep 2017, 23:20

wobly ****, ne vadi. :rol:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15693
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 23 sep 2017, 23:22

wobly92 je napisao/la:Željo kad skonta da gostuje na Tušnju

slika
bravo samo puno ti je trebalo da ovo skontas

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bodi123 » 23 sep 2017, 23:24

Do sabaha Wobly, ne vadi ga!
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Chinaglia » 23 sep 2017, 23:24

Ma raja ba, jasta nego na seljacku da su nas uzeli. Ne moze se drugacije ni objasnit.

Govorimo o ekipi koja ima jednog (Ordagic) i po (Krpic) igraca i to je to. Vecina ovih ostalih bi se grcevito borila za klupu naseg A tima. Smijesna, seljacka ekipa, koja samo na provincijsku mrznju i borbu te moze dobit. Ako budu imali 50% od ovog angarzmana i zelje do kraja prvenstva Europu ce izborit, ali naravno nece. Pa **** te zivot, ljudi su onu djecu sto lopte dodaju naucili svojim kozojebnim obicajima, pa i oni odugovlace i opstruiraju.

Znas da ce se udarat, nabijat, ic agresivno na tebe. Uvijek ce tako bit, nek prica ko sta hoce, oni mogu Federalnu igrat nama ce bit nezgodan protivnik iz ciste mrznje i kompleksa i to je to. Sta smo mi skautirali onda u pm? Nasli se nesto nervirat, udarat s njima. To se spusti lopta na zemlju i izbezumis papka s 3-4 normalne kretnje i pasa i u sansi si. Ljudi vise na igracu, ko da kosarke igraju pa im trener zadao 1 vs 1 odbranu. A mi se uhvatili neke panike, necega.

Nema veze. Nemojte samo opet u drugu krajnost, da nam treba 5 pojacanja, Adzem je **** i to, jer je proslu tekmu bio Mourinho, a nasa djeca jaca od svakog moguceg pojacanja. De malo pameti, tako vam Boga. Zrinjski na Grbavici moramo dobit!
Kako nas uzese ljudi na seljacku, ko i uvijek.
Ma nije problem u njihovoj seljačkoj igri. Problem je što se mi svaki put k'o zadnji levati upecamo na taj seljakluk kad odemo gore.
Sramota da nas raspala sloboda tarlaha godinama.
mislim znali smo svi da zrinjski ima mnogo navijača u nekim dijelovima sarajeva i u tuzli. ali sad je očito da ih ima i među navodnim navijačima želje.
Izgubili smo golom iz ofsajda. Imali smo vise od igre i bili bolji. Nemam sta reci na klasicnu sudijsku gresku.
****.
E fakat ne kontam sta je s nama i tom Slobodom. Ko da u Madrid idemo na gostovanje.
Tačno je ova tuzla odvratno gostovanje, jedno od najgorih.Gledas one iskrivljene seljacke face, policija te uvodi u 30,40 pa onda i u 70toj minuti. Tacno bih volio da ova Sloboda ispadne samo da nas klub vise nikad ne udje u taj grad.
Kako ja sam sebi Kosu cupam ovo nije humano, zivot sebi skracujem ***** ti slobodu i tuzlu i majku.
Joj ovog malog dole koje je ovo djubre, ***** ti sve daj loptu
Da je sutnuti, rodio bih se.
Yebo vam Ordagic sve, kuk mu slomite idioti.
Sloboda da cijelo prvenstvo igra samo sa Zeljom, bila bi prvak BiH.
Nista ovo nije cudno,mi cijelo prvenstvo igramo tanko i imamo srece,i po pravilu uvijek nas Sloboda prizemlji.
Ne mogu vjerovati ljudi ne mogu meda cijelo prvenstvo, ali kad ih gledas protiv nas, steknes dojam da su Barca.
Gledaj malog smrada nece loptu da baci mora Projic doci po nju.. fuj
Ja ne znam sta se s nama desava u Tuzli. Pa *ebite im mater vise nisu bogovi tobejarabi!
Kako oni mogu igrati po zemlji možemo i mi, hajde Željo !
Od sad ne idite više u Tuzlu.
Dajte ljudima bodove, makar se za taj vikend uigravajte.
Bog te je.bo i sloboda koja je taman kvalitetom za federacije
Citava **** liga ih busi i u Tuzli i u gostima jedini mi amateri ne mozemo dva smislena dodavanja napraviti..
Komentatoru **** Tuzla sve !
Sta ti je reci kompleks nize vrijednosti, igraju kao da im je zadnja utakmica u zivotima, na ledjima igraca stalno, tuku, udaraju a nasi se raspravljaju izmedju sebe. Opet na vrhuncu pickasti mentalitet kod igraca, taman kontam da je to proslost.
Kako mi ide na živce ovaj komentator, frajer otvoreno navija protiv nas, ofsajd je bio
Svaki put se ovi pretvore u Real a nasi se spetljaju i panicare.

Ova Tuzla ja znas bas prokleta.
PUU **** VAM SLOBODA SVE VIŠE
Gori sam ja sto ovo pratim. Znao sam da ce izgubiti. Bod je planina u ovoj vukoyebini. Fuj kako su pateticni..
Ordagic nas po obicaju plodi. Pa uleti mu Bogi, odnesi ga u reklame **** te on sta ga pustas da te dribla.

Totalno smo usli u njihov ritam i igramo ono sto ne trebamo.
Ima li iko prgav kod naših da dokrajči Ordagića, pomažu mu svakih 10min oko tog kuka..
sabrana djela sa lobotomije, vrijedi procitat, standardno kmecanje o Tuzli i Tuzlacima...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la wobly92 » 23 sep 2017, 23:25

svrakino1921 je napisao/la: bravo samo puno ti je trebalo da ovo skontas
Neće se samo napraviti yebiga, treba truda.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 23 sep 2017, 23:25

Izgubili smo golom iz ofsajda. Imali smo vise od igre i bili bolji. Nemam sta reci na klasicnu sudijsku gresku.
Gol iz ofsajda, nedosude penal, i dobijemo crveni, peti ove sezone ja misli, pa grob ga ****
Ovaj poraz je prolazan ali mi idemo naprijed. I Bayern izgubi protiv Wolfsburga i Real protiv Betisa.
dalje nisam mogao od smijeha :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 23 sep 2017, 23:27

TobeYarabi je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Željo kad skonta da gostuje na Tušnju

slika
:lol: :lol: :lol: :lol:
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15693
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 23 sep 2017, 23:29

wobly92 je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la: bravo samo puno ti je trebalo da ovo skontas
Neće se samo napraviti yebiga, treba truda.
za sve treba truda samo se ti trudi

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 23:33

Najjači mi je ovaj što kaže da je Sloboda kvalitetom za Federalnu ligu. Ignjatović, Mehmedagić, Todorović, Lazevski, Ordagić, Ćulum, Grahovac, Krpić, i onaj mali napadač, po mom mišljenju uz isprdka Hadžića najveći talenat kojeg liga trenutno ima.

Prva dva doktori nauka za Bogićevića, Lazevski klasa za Projića, Todorović izmislio fudbal za Stevanovića, Ordagić bolji nego svi naši veznjaci skupa, jedino je Zakarić bolji od Grahovca, a Krpića mi je smiješno porediti sa našim napadačima....

lobotomci :clap:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Pantelija
Postovi: 12669
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Pantelija » 23 sep 2017, 23:34

TobeYarabi je napisao/la:
Izgubili smo golom iz ofsajda. Imali smo vise od igre i bili bolji. Nemam sta reci na klasicnu sudijsku gresku.
Gol iz ofsajda, nedosude penal, i dobijemo crveni, peti ove sezone ja misli, pa grob ga ****
Ovaj poraz je prolazan ali mi idemo naprijed. I Bayern izgubi protiv Wolfsburga i Real protiv Betisa.
dalje nisam mogao od smijeha :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
a grob te **** ono se na sudiju zali :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 23 sep 2017, 23:34

slika

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 23:36

daj ba stavljaj te slike u spoiler, nit su kome smiješne, niti su zanimljive, samo zauzimaju prostor bez veze... da, citiraćete dva ista lika kao i uvijek sa osam smajlija i to je to
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Rokoko87 » 23 sep 2017, 23:36

Morteme nisi citirao, bržeeee
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15693
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 23 sep 2017, 23:38

TobeYarabi je napisao/la:slika
jel ovaj sa crvenom kapom veliki strumpf

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 23 sep 2017, 23:40

Rokoko87 je napisao/la:Morteme nisi citirao, bržeeee
Rokoko dize suknju visoko
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 23 sep 2017, 23:41

slika

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samirr » 23 sep 2017, 23:41

Virtu4l je napisao/la:Najjači mi je ovaj što kaže da je Sloboda kvalitetom za Federalnu ligu. Ignjatović, Mehmedagić, Todorović, Lazevski, Ordagić, Ćulum, Grahovac, Krpić, i onaj mali napadač, po mom mišljenju uz isprdka Hadžića najveći talenat kojeg liga trenutno ima.

Prva dva doktori nauka za Bogićevića, Lazevski klasa za Projića, Todorović izmislio fudbal za Stevanovića, Ordagić bolji nego svi naši veznjaci skupa, jedino je Zakarić bolji od Grahovca, a Krpića mi je smiješno porediti sa našim napadačima....

lobotomci :clap:
:urnebes:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2017, 23:44

Kakvi su to mozgovi yebote, Sloboda nas uzela pismeno, Slavko išao na nulu, a uzeo tri boda, već viđeno sto puta. Nismo šanse imali na utakmici i eto Sloboda seljačka ekipa, a zaboravili su kako se krvnički išlo na Ordagića pa sam pomislio da će ga zamijeniti još u prvom poluvremenu kad je imao one bolove u leđima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15693
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la svrakino1921 » 23 sep 2017, 23:47

Virtu4l je napisao/la:Kakvi su to mozgovi yebote, Sloboda nas uzela pismeno, Slavko išao na nulu, a uzeo tri boda, već viđeno sto puta. Nismo šanse imali na utakmici i eto Sloboda seljačka ekipa, a zaboravili su kako se krvnički išlo na Ordagića pa sam pomislio da će ga zamijeniti još u prvom poluvremenu kad je imao one bolove u leđima.
Ordagic je Zubanov

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo i 33 gosta.