Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la leorey » 29 sep 2017, 16:51

jasmin10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Kad shvate ljudi da jedan igrac ne cini razliku na duze staze u nogometu, vec je potrebno da igra dobro citav tim, pogotovo u nasoj repki, da bi se negdje plasirao, a kamoli nesto osvojio, bit ce im lakse. Primjera radi, Dzeko je klasa, ali je recimo igrac manje ako nema lopti.

Pjanic ima tri puta bolje saigrace u Juventusu nego u repki, a imao ih je i u Romi i to je cinjenica. Pjanic je jedan solidan veznjak i nista vise. Nije isto igrati sa Dybalom, Khedirom, Alvesom, Nianggolanom i Jajalom, Cimirotom, Anelom i Vrsajevicem.

To i jeste razlog zasto ne pruza jednake partije u repki i klubu. Nista nece znaciti sto ga nema, mi cemo tu utakmicu svakako pop.usiti tri razlike. Daj Boze da se prevarim pa **** pojedem.
Čuj Pjanic jedan solidan veznjak :facepalm: frajer medju 3 najjača centralna vezna i ti ga svrstavas u prosjek :roll:
Aha..jel to po klix.ba ? :urnebes: Koliko ja znam oni su ga davno prodali u Barcelonu, a bilo je price i da je novi clan Real Madrida :rol:

Navijaci jesmo, ali malo objektive nije na odmet. Treci, drugi ili prvi centralni vezni svijeta treba da se nametne i dominira terenom u svakoj utakmici a pogotovo u finalu Lige Prvaka.
27.10.2020

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kajzer10 » 29 sep 2017, 17:15

leorey je napisao/la: Treci, drugi ili prvi centralni vezni svijeta treba da se nametne i dominira terenom u svakoj utakmici a pogotovo u finalu Lige Prvaka.
:lol:
Najbolji igraci svih vremena su se gubili u mnogo velikih utakmica. Za odredjivanje kvaliteta igraca se uzima puno veci uzorak od jedne utamkmice, taman ona bila najveca na svijetu.
Mozda nije top3 na svojoj poziciji ali sigurno nije ni samo solidan veznjak. :facepalm:
leorey je napisao/la:
Pjanic ima tri puta bolje saigrace u Juventusu nego u repki, a imao ih je i u Romi i to je cinjenica. Pjanic je jedan solidan veznjak i nista vise. Nije isto igrati sa Dybalom, Khedirom, Alvesom, Nianggolanom i Jajalom, Cimirotom, Anelom i Vrsajevicem.

To i jeste razlog zasto ne pruza jednake partije u repki i klubu.
Naravno. Ovo vrijedi za svakog igraca na svijetu i Pjanic tu nije nikakav izuzetak.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la leorey » 29 sep 2017, 17:20

Pa dobro, ne uzimamo JEDNU utakmicu, hajde mi onda reci kakvu veliku utakmicu je to Pjanic dobio do sada, i sta je on to osvojio da se smatra top 3 veznjakom na svijetu ?

Nekad se jedan Iniesta smatrao top 3 veznjakom....onda se mora priznati da je kvalitet nogometa u strmoglavom padu. Pjanic je ponavljam dobar, solidan veznjak...npr jednoj Barceloni bi sada sjajno dosao jer je u boljoj formi nego svi nasi veznjaci, medjutim to ne znaci da je veci i bolji igrac od ijednog od njih.

Ali svrstati ga u top 3 je ludilo, pogledaj malo veznjake u LP ove sezone, tim Pariza, Rejala, Chelsea, Uniteda, Atletica. Nema smisla da se pretjeruje jer je nas.
27.10.2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 29 sep 2017, 17:24

leorey je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Kad shvate ljudi da jedan igrac ne cini razliku na duze staze u nogometu, vec je potrebno da igra dobro citav tim, pogotovo u nasoj repki, da bi se negdje plasirao, a kamoli nesto osvojio, bit ce im lakse. Primjera radi, Dzeko je klasa, ali je recimo igrac manje ako nema lopti.

Pjanic ima tri puta bolje saigrace u Juventusu nego u repki, a imao ih je i u Romi i to je cinjenica. Pjanic je jedan solidan veznjak i nista vise. Nije isto igrati sa Dybalom, Khedirom, Alvesom, Nianggolanom i Jajalom, Cimirotom, Anelom i Vrsajevicem.

To i jeste razlog zasto ne pruza jednake partije u repki i klubu. Nista nece znaciti sto ga nema, mi cemo tu utakmicu svakako pop.usiti tri razlike. Daj Boze da se prevarim pa **** pojedem.
Čuj Pjanic jedan solidan veznjak :facepalm: frajer medju 3 najjača centralna vezna i ti ga svrstavas u prosjek :roll:
Aha..jel to po klix.ba ? :urnebes: Koliko ja znam oni su ga davno prodali u Barcelonu, a bilo je price i da je novi clan Real Madrida :rol:

Navijaci jesmo, ali malo objektive nije na odmet. Treci, drugi ili prvi centralni vezni svijeta treba da se nametne i dominira terenom u svakoj utakmici a pogotovo u finalu Lige Prvaka.
Kakvom bolan klixu ? Pa frajer se popisao po Barceloni, izdominirao vezni red. Kakve veze ima što su izgubili finale kada se do tada redom pisao po svakom veznom redu do finala ? Protiv Reala kroz sredinu se niko nije na igrao pa tako nije ni Juventus.

Hajde nabroji bolje centralne molim te. Mada već vidim na spisku Verrati nema veze što nije ni blizu dogurao u LP kao Miralem.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kajzer10 » 29 sep 2017, 17:26

Top3 nije i nisam ni rekao da jest. Ali pogotovo nije samo solidan veznjak. Nije generacijski veznjak i slicno ali odlican jeste, i vise od toga.
Od Barcinih veznjaka koji ne razumiju sta znaci pass naprijed je naravno bolji.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 29 sep 2017, 17:33

Kajzer10 je napisao/la:Top3 nije i nisam ni rekao da jest. Ali pogotovo nije samo solidan veznjak. Nije generacijski veznjak i slicno ali odlican jeste, i vise od toga.
Od Barcinih veznjaka koji ne razumiju sta znaci pass naprijed je naravno bolji.
Prošle sezone nije bio u top 3 centralna vezna ? Odmah sam naglasio centralna vezna. Nema šanse da možeš naći 3 bolja centralna prošle sezone. Govorim po igrama da nadjes a ne po imenima.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Kajzer10 » 29 sep 2017, 17:37

Pa dobro sad, manje bitno prosla sezona. Govorim generalno. Kroos, Modric, Verratti bi meni bili top3, da ne idem dalje.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 29 sep 2017, 17:40

Kajzer10 je napisao/la:Pa dobro sad, manje bitno prosla sezona. Govorim generalno. Kroos, Modric, Verratti bi meni bili top3, da ne idem dalje.
Verrati se uvijek gura u sami vrh a ništa bitno frajer nije napravio.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JonSnow » 29 sep 2017, 17:54

Pojedinici na ovom forumu lafo gledaju fudbal godinama a izvaljuju notorne gluposti. Temelji modernog nogometa su u 4-5-1 i 4-3-3 formacijama pa i u 3-5-2. Dakle, traži se dominacija na sredini terena i fleksibilnost i više manje vrijedi pravilo da onaj ko dobije sredinu da je bliže pobjedi. Šugave male ekipe kao što je Cipar mogu pobijediti solidne ili prosječne ekipe kao što je naša samo da igraju MODERNI FUDBAL, ali sudbina je tako htjela da mi srljamo iz lošeg u goreg selektora koji to ne razumije. U onakvoj postavci na terenu kakvu smo mi imali na Cipru, a kakvu si Ciprani imali bilo je jasno od početka da ih možemo pobjediti samo na individualni kvalitet. Nije iznenađenje kad kompaktna i organizirana 4-5-1 pobjedi individualno kvalitetniju 4-4-2. Ciprani su znali, a i svi znaju, od koga kreću svi naši napadi...s većim brojem igrača na sredini je bilo lako zatvorit Pjanića a time i čitavu našu sredinu terena jer osim Messija danas ne postoji igrač koji će predriblat petoricu i zabit sam gol izbacite si to više iz glava. Nema više Misketa i Kranjčara, danas igra TIM. Prosječan tim uz solidnog trenera koji poznaje osnove modernog fudbala i uz dobru spremu može napravit čuda. Pjanić je jedan od najvažnijih igrača u jednom od najboljih timova svijeta, podredi mu taktiku i on će svoj maksimum pokazivat iz utakmice u utakmicu.
Zadnja izmjena: JonSnow, dana/u 29 sep 2017, 17:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jelle » 29 sep 2017, 17:55

Ja stvarno sta je taj Veratti napravio da ga se gura ispred Mireta.....smjesno....da je Brazilac vrijedio bi 150 mil hladno...

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Papastathopoulos » 29 sep 2017, 18:22

E **** ti i forum i sve i kad ikad udjoh ovdje

Pa koji gov.nari u pm, covjek se ne smije ni povrijediti da mu Bosnje usrane ne podju lajati....ovako isto i Dzeki laju cim odigra malo losiju partiju u repki, sreca pa barem nije sklon povredama pa da i tu dobija "komplimente" kako smo svakako jaci bez njega...

Kud me majko ne rodi u Venezueli...
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 29 sep 2017, 18:42

Ja sam na ovoj temi mnogo godina bio jedan od najvećih kritičara Miralema Pjanića, zato jer nisam bio zadovoljan njegovom igrom kako u klubovima tako u reprezentaciji. Jednostavno sam znao da može mnogo više, što se na kraju i desilo.

Sad zaista nema niti jedan razlog da mu se uputi neka kritika, a samo totalna neznalica ili budala može dovesti u pitanje njegov patriotizam.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Unofficialpage » 29 sep 2017, 18:47

Ljudi očekuju od Pjanića da uzme loptu i predribla cijeli vezni red doda Džeki i ovaj da gol i tako jedno 5-6 puta. Naravno, to očekuju samo totalne neznalice koji ne razumiju šta znači igrač tempa i ritma, igrač sistema.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la leorey » 29 sep 2017, 19:30

Kakvom bolan klixu ? Pa frajer se popisao po Barceloni, izdominirao vezni red. Kakve veze ima što su izgubili finale kada se do tada redom pisao po svakom veznom redu do finala ? Protiv Reala kroz sredinu se niko nije na igrao pa tako nije ni Juventus.

Hajde nabroji bolje centralne molim te. Mada već vidim na spisku Verrati nema veze što nije ni blizu dogurao u LP kao Miralem.


Jest tesko bilo izdominirati nas vezni red prosle sezone, pa jedan Betis nam bio loptu sakrio u Sevilli :rol:

Kada ga poredis s Verrattijem, odes fino na yt i vidis od 2013 godine pa na ovamo sta nam je radio. Razlika izmedju Pjanica i Verrattija ? Pa u tome da ga sad stavi Pariz na prodaju momentalno bi se otimali Rejal, Barca, Chelsea, Bayern, dok Pjanic evo zavrsava vec petu godinu zaredom u Barceloni i Rejalu po nasim novinarima, pa nista od toga ne bi.

Smijesno je porediti talijana s Pjanicem, ko imalo gleda sta se desava na terenu zna tu razliku koja je debela.

A nabrajat opet veznjake koji su bolji necu, to sam davno uradio na pdf-u Barcelone.

Ponavljam, Pjanic je dobar veznjak, dosao bi nam super sada u Barci s obzirom na stanje u klubu. Medjutim top 3 nije niti ce to ikada biti.

Ali sta ja imam pricat s likom koji stavlja Pjanica i Modrica u istu recenicu iako ovaj drugi ima isti broj titula LP ko Lionel Messi. :wave:
27.10.2020

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jelle » 29 sep 2017, 19:38

U cemu je debela razlika....daj mi asiste jednog i drugog i golove.....plus ovaj igra u jacoj ligi.....ne budalesi....Verattia niko nije ni trazio osim Barcelone i zbog toga je nahajpovan od strane istih...

I taj super Veratti je pregazen od smjesnog veznog Barce na nou Campu ....nije mogo lopte 20 sec zadrzat...dok je osrednji Pjanic pojeo isti u obe tekme..
Zadnja izmjena: jelle, dana/u 29 sep 2017, 19:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 29 sep 2017, 19:39

leorey je napisao/la:
Kakvom bolan klixu ? Pa frajer se popisao po Barceloni, izdominirao vezni red. Kakve veze ima što su izgubili finale kada se do tada redom pisao po svakom veznom redu do finala ? Protiv Reala kroz sredinu se niko nije na igrao pa tako nije ni Juventus.

Hajde nabroji bolje centralne molim te. Mada već vidim na spisku Verrati nema veze što nije ni blizu dogurao u LP kao Miralem.


Jest tesko bilo izdominirati nas vezni red prosle sezone, pa jedan Betis nam bio loptu sakrio u Sevilli :rol:

Kada ga poredis s Verrattijem, odes fino na yt i vidis od 2013 godine pa na ovamo sta nam je radio. Razlika izmedju Pjanica i Verrattija ? Pa u tome da ga sad stavi Pariz na prodaju momentalno bi se otimali Rejal, Barca, Chelsea, Bayern, dok Pjanic evo zavrsava vec petu godinu zaredom u Barceloni i Rejalu po nasim novinarima, pa nista od toga ne bi.

Smijesno je porediti talijana s Pjanicem, ko imalo gleda sta se desava na terenu zna tu razliku koja je debela.

A nabrajat opet veznjake koji su bolji necu, to sam davno uradio na pdf-u Barcelone.

Ponavljam, Pjanic je dobar veznjak, dosao bi nam super sada u Barci s obzirom na stanje u klubu. Medjutim top 3 nije niti ce to ikada biti.

Ali sta ja imam pricat s likom koji stavlja Pjanica i Modrica u istu recenicu iako ovaj drugi ima isti broj titula LP ko Lionel Messi. :wave:
Pa ako sve gledaš kroz LP šta će ti onda Verrati koji nije dobacio do finala :urnebes: joj logike.
Pa Pjanic je već u velikom klubu majstore. Mnogo većem nego što.igra Verrati.

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jelle » 29 sep 2017, 19:51

Veratti : 2016/2017 - 3 gola , 5 asistencija ( Liga ) + 2 asistencija ( Lp).......ove godine do sad : 0 , 0 , 0

Pjanic : 2016/2017 - 5 golova , 11 asistencija ( Liga ) + 1 gol , 3 asistencije (Lp) ......ove godine do sad : 1 gol , 6 asistencija...

Plus igra u jacoj ligi

I onda dodje barcin hameljas i pocne hajpovat ovog midjeta :urnebes:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la leorey » 29 sep 2017, 19:53

jelle je napisao/la:Veratti : 2016/2017 - 3 gola , 5 asistencija ( Liga ) + 2 asistencija ( Lp).......ove godine do sad : 0 , 0 , 0

Pjanic : 2016/2017 - 5 golova , 11 asistencija ( Liga ) + 1 gol , 3 asistencije (Lp) ......ove godine do sad : 1 gol , 6 asistencija...

Plus igra u jacoj ligi

I onda dodje barcin hameljas i pocne hajpovat ovog midjeta :urnebes:
Sve je jasno, covjek dodje i poredi iz po golovima i asistencijama :rol: :rol: pa po tome Modric i Iniesta nisu onda ni u top 50 :urnebes:
27.10.2020

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jelle » 29 sep 2017, 19:59

Jako vaza stvar u fudbalu....Pjanic nema pored sebe Xavia ili Krosa da ga cine boljim.....Pjanic bukvalno sam drzi vezni red Juventusa....ove godine mu je doso napokon Pitt bul Matudi da ga malo oslobodi pritiska.....i brojke ove godine govore za sebe kao i njegove igre.....

A mozemo i ostalo...ako oces dobivene duele, klizece , procenat tacni pasova....

Onda bolji rezultati s klubom...

U cemu je taj midjet bolji ?....bilo cemu...

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JohnCleese » 29 sep 2017, 20:02

Nemoljivi statisticari u igri kakva je fudbal :bow:


Nedostaje rubrika key passes :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.