FK Borac (opšte diskusije)

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 15:06

lagao si da su manijaci pretukli i poskidali naše navijače prošle srijede u Kupu Bh,kad su jedni bili u jajcu,a drugi u vitezu...i pritom si bio jako vulgaran i bezobrazan

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 28 sep 2017, 15:11

Schlager je napisao/la:lagao si da su manijaci pretukli i poskidali naše navijače prošle srijede u Kupu Bh,kad su jedni bili u jajcu,a drugi u vitezu...i pritom si bio jako vulgaran i bezobrazan
auuuh ta noc.. :D
okee kriv sam.
iskreno njih sam provociro, jer snjima se ovde najvise i krvim..
sad sta god kazem , mozete tumacit kako god, uglavnom nije bilo vama namijenjeno nego njima, ko provokacija , je.bga sta da kazem nije drustvo knjizevnika psuje se..
do mene je deff...
:salut:

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 15:35

ma dobro,nemoj više i sve ok...

evo jedna fina sličica,kao najava ove naše utakmice....zaista mislim da je ljudima previše ovih senzanionalističkih naslova,ubio,silovao,zločini,**** materine,sve zbog šugavog clickbait i profita...tačno imam osjećaj da su ljudi gladni neke pozitive,pa što sam stariji,uvijek tražim bar nešto pozitivno u moru ovih s ranja kojima nas mediji bombarduju iz dana u dan...sve me više i više boli q i za kritike da sam premekan srbin,a još više za bolesnike sa druge strane koji će uvijek naći "argument protiv" i za koje ću uvijek bit genocidaš...

u tom duhu,evo,jedna od meni dražih sličica iz borčeve istorije,koju sam prvi put vidio još kao klinac....naime,nakon zemljotresa koji je razorio banjaluku,prvu,ili jednu od prvih utakmica nakon toga,borac je odigrao na tušnju....a tuzla je bila jedan od gradova koji je najviše pomogao da se banjaluka digne iz ruševina,bar gledajući kolika je tuzla i koliko stanovnika je imala...

zato,evo jedna sličica kao podsjetnik na jedno vrijeme,kad su bili bolji ljudi...bolja voda...bolji vazduh...i koje se,bar za naših života više neće vratiti...


slika

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 28 sep 2017, 15:48

Schlager je napisao/la:ma dobro,nemoj više i sve ok...

evo jedna fina sličica,kao najava ove naše utakmice....zaista mislim da je ljudima previše ovih senzanionalističkih naslova,ubio,silovao,zločini,**** materine,sve zbog šugavog clickbait i profita...tačno imam osjećaj da su ljudi gladni neke pozitive,pa što sam stariji,uvijek tražim bar nešto pozitivno u moru ovih s ranja kojima nas mediji bombarduju iz dana u dan...sve me više i više boli q i za kritike da sam premekan srbin,a još više za bolesnike sa druge strane koji će uvijek naći "argument protiv" i za koje ću uvijek bit genocidaš...

u tom duhu,evo,jedna od meni dražih sličica iz borčeve istorije,koju sam prvi put vidio još kao klinac....naime,nakon zemljotresa koji je razorio banjaluku,prvu,ili jednu od prvih utakmica nakon toga,borac je odigrao na tušnju....a tuzla je bila jedan od gradova koji je najviše pomogao da se banjaluka digne iz ruševina,bar gledajući kolika je tuzla i koliko stanovnika je imala...

zato,evo jedna sličica kao podsjetnik na jedno vrijeme,kad su bili bolji ljudi...bolja voda...bolji vazduh...i koje se,bar za naših života više neće vratiti...


slika
Kakav si ti car :tokralju: :tokralju:
Al si nam opro brata sariela na ruke... Ahahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 28 sep 2017, 16:35

nije mi zaista bio cilj da ga na bilo koji način ponizim, "perem na ruke" ili kako već kažeš,zato sam i napisao da je dobrodošao,samo ne onako vulgarno i sa besmislicama kao prošle srijede...drago mi je što ti se sviđa post,i zato sam i ljut na ove portale i sve kojima je važnije 1% negative od 99% normalnih i afirmativnih stvari...kad čitaš onaj k l i x ili neke naše ovdje pandane,tačno imaš osjećaj da je već počeo novi rat....a kad radiš posao sa ljudima sa druge strane,ili sjedneš u kafanu,popričaš o svemu...nekim životnim stvarima...čak i o politici.....potpuno drugačiji osjećaj...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 28 sep 2017, 17:28

Schlager je napisao/la:nije mi zaista bio cilj da ga na bilo koji način ponizim, "perem na ruke" ili kako već kažeš,zato sam i napisao da je dobrodošao,samo ne onako vulgarno i sa besmislicama kao prošle srijede...drago mi je što ti se sviđa post,i zato sam i ljut na ove portale i sve kojima je važnije 1% negative od 99% normalnih i afirmativnih stvari...kad čitaš onaj k l i x ili neke naše ovdje pandane,tačno imaš osjećaj da je već počeo novi rat....a kad radiš posao sa ljudima sa druge strane,ili sjedneš u kafanu,popričaš o svemu...nekim životnim stvarima...čak i o politici.....potpuno drugačiji osjećaj...
Daj bolan.... vrtim se ja svugdje....boli ljude rinaka za ove dijabole sto su nas u duznicko ropstvo uvalili.... gleda raja kako da sastavi od prvog do prvog.... svugdje ima normalne raje i defektasa
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la maraBL » 29 sep 2017, 14:34

a petar kunic ? slageru šta misliš o njemu...
ja bih bas volio da on dobije neke minute al nikako
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 29 sep 2017, 16:16

volim ga zato sto je nase dijete,volio bih da mu se da malo ozbiljnija prilika par utakmica u kontinuitetu....da mu trener kaze sledeci 4-5 utakmica igras od 1-95 minuta,uopste se ne okreci tamo prema atletskoj stazi dok onaj podize tablu sa brojem zamjene....pa ako ne pokaze u tih 5 utakmica da je kalibar za Borac,da se drugarski rastanemo......idi Pero u Rudar....slucajno pomenuh Rudar,ali apsurd je sto mi je najbolje djelovao bas u Rudaru one utakmice protiv nas...gdje je imao podrsku,povjerenje.....ovako zaista Messi ne bi mogao pokazat nista za ovih 11 minuta sto dobija ponekad,i uz ovakvu averziju "objektivne banjalucke publike"....bar ja bih tako...

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Tristan » 29 sep 2017, 18:22

Schlager je napisao/la:volim ga zato sto je nase dijete,volio bih da mu se da malo ozbiljnija prilika par utakmica u kontinuitetu....da mu trener kaze sledeci 4-5 utakmica igras od 1-95 minuta,uopste se ne okreci tamo prema atletskoj stazi dok onaj podize tablu sa brojem zamjene....pa ako ne pokaze u tih 5 utakmica da je kalibar za Borac,da se drugarski rastanemo......idi Pero u Rudar....slucajno pomenuh Rudar,ali apsurd je sto mi je najbolje djelovao bas u Rudaru one utakmice protiv nas...gdje je imao podrsku,povjerenje.....ovako zaista Messi ne bi mogao pokazat nista za ovih 11 minuta sto dobija ponekad,i uz ovakvu averziju "objektivne banjalucke publike"....bar ja bih tako...
Nije Pero juce poceo igrati da ne znamo njegove mogucnosti. U Rudaru je te sezone dao 2 gola u porazu protiv Olimpika 6-2, na svim ostalim utakmicama nije dao ni jedan gol, a bio je stalno u igri. Evo crno na bijelo:
https://www.transfermarkt.com/petar-kun ... aison=2015
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 29 sep 2017, 19:05

ja to ne znam :D

bio sam na onoj utakmici kad smo morali pobjediti lani u prijedoru,da ostanemo u trci za opstanak,što smo i uspjeli uglješinim golom...izuzetno je dobro odigrao,čak mislim da je jedan zicer sa 5 metara, i namjerno prebacio gol,čime me kupio :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 04 okt 2017, 17:11

staragarda je napisao/la:
Schlager je napisao/la:nije mi zaista bio cilj da ga na bilo koji način ponizim, "perem na ruke" ili kako već kažeš,zato sam i napisao da je dobrodošao,samo ne onako vulgarno i sa besmislicama kao prošle srijede...drago mi je što ti se sviđa post,i zato sam i ljut na ove portale i sve kojima je važnije 1% negative od 99% normalnih i afirmativnih stvari...kad čitaš onaj k l i x ili neke naše ovdje pandane,tačno imaš osjećaj da je već počeo novi rat....a kad radiš posao sa ljudima sa druge strane,ili sjedneš u kafanu,popričaš o svemu...nekim životnim stvarima...čak i o politici.....potpuno drugačiji osjećaj...
Daj bolan.... vrtim se ja svugdje....boli ljude rinaka za ove dijabole sto su nas u duznicko ropstvo uvalili.... gleda raja kako da sastavi od prvog do prvog.... svugdje ima normalne raje i defektasa
nismo prokomentarisali utakmicu :D

dobra ste ekipa...ni sam ne znam kad sam gledao na gradskom utakmicu da borac bar 85 minuta stoji na svojoj polovini i čeka na kontru,ni protiv zvezde prvaka svijeta,ni protiv dinama sa šukerom,bobanom,ni hajduka sa bokšićem,bilićem,štimcem...a u ovoj poslijeratnoj odron ligi,def nikad!

naravno,nije to neki vaš baš toliki kvalitet,više što je ovaj naš novi trener pokazao muda,i izbacio iz tima pet-šest prvotimaca i protiv vas izašao sa nekoliko igrača koji igraju za 700-900 maraka mjesečno :( :( ...ubio je jednim udarcem dvije muhe...uzeo tri boda,i pokazao da nema nedodirljivih sa zacementiranim mjestom u timu!!!...sad očekujem sasvim drugi pristup i utakmicama i treninzima,tih koji su za ovu priliku sklonjeni...to je i razlog zašto nam je svima ovdje opasno sjela ova pobjeda!!!...uostalom,vjerovatno ste i sami primjetili da kod nas nema avdukica...raspudica...mirkovica...puzigace...veselinovica....itd...od kojih je najveci dio sklonjen bas trenerovom odlukom!!

pitanje...šta vam je sa onim finim busom,sa slobodinim oznakama?

sad ste došli nekim bjelim,turističkim...je li i to nešto na tom fonu što se tamo prepirete azmir-ovaj,onaj,ili je jednostavno bus nešto u kvaru i sl?

što se vas tiče,jako su nam se svidjeli grahovac i pogotovo ordagić...ono što ćelo traži da smrša par kg,je idiotizam...i u 90-oj je špartao od našeg do vašeg šesnesterca...krpić,nula bodova...al dobro,možda je loš dan

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Sariel » 05 okt 2017, 12:45

azmirov bus, odnio ga zajedno sa sobom.u simin han :lol:
i neka je.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la vlakanje » 05 okt 2017, 22:48

je l' ono bus bio na pik-u? ili je to bio bus od veleza?

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la HeraklitMracni » 07 okt 2017, 00:19

Schlager je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
Schlager je napisao/la:nije mi zaista bio cilj da ga na bilo koji način ponizim, "perem na ruke" ili kako već kažeš,zato sam i napisao da je dobrodošao,samo ne onako vulgarno i sa besmislicama kao prošle srijede...drago mi je što ti se sviđa post,i zato sam i ljut na ove portale i sve kojima je važnije 1% negative od 99% normalnih i afirmativnih stvari...kad čitaš onaj k l i x ili neke naše ovdje pandane,tačno imaš osjećaj da je već počeo novi rat....a kad radiš posao sa ljudima sa druge strane,ili sjedneš u kafanu,popričaš o svemu...nekim životnim stvarima...čak i o politici.....potpuno drugačiji osjećaj...
Daj bolan.... vrtim se ja svugdje....boli ljude rinaka za ove dijabole sto su nas u duznicko ropstvo uvalili.... gleda raja kako da sastavi od prvog do prvog.... svugdje ima normalne raje i defektasa
nismo prokomentarisali utakmicu :D

dobra ste ekipa...ni sam ne znam kad sam gledao na gradskom utakmicu da borac bar 85 minuta stoji na svojoj polovini i čeka na kontru,ni protiv zvezde prvaka svijeta,ni protiv dinama sa šukerom,bobanom,ni hajduka sa bokšićem,bilićem,štimcem...a u ovoj poslijeratnoj odron ligi,def nikad!

naravno,nije to neki vaš baš toliki kvalitet,više što je ovaj naš novi trener pokazao muda,i izbacio iz tima pet-šest prvotimaca i protiv vas izašao sa nekoliko igrača koji igraju za 700-900 maraka mjesečno :( :( ...ubio je jednim udarcem dvije muhe...uzeo tri boda,i pokazao da nema nedodirljivih sa zacementiranim mjestom u timu!!!...sad očekujem sasvim drugi pristup i utakmicama i treninzima,tih koji su za ovu priliku sklonjeni...to je i razlog zašto nam je svima ovdje opasno sjela ova pobjeda!!!...uostalom,vjerovatno ste i sami primjetili da kod nas nema avdukica...raspudica...mirkovica...puzigace...veselinovica....itd...od kojih je najveci dio sklonjen bas trenerovom odlukom!!

pitanje...šta vam je sa onim finim busom,sa slobodinim oznakama?

sad ste došli nekim bjelim,turističkim...je li i to nešto na tom fonu što se tamo prepirete azmir-ovaj,onaj,ili je jednostavno bus nešto u kvaru i sl?

što se vas tiče,jako su nam se svidjeli grahovac i pogotovo ordagić...ono što ćelo traži da smrša par kg,je idiotizam...i u 90-oj je špartao od našeg do vašeg šesnesterca...krpić,nula bodova...al dobro,možda je loš dan
Jarugo ne zezaj da vas niko nije utjerao , sjecas se poslije Atromitosa kad smo prosli gradskim :D kad je dulja dar mar pravio ne zezaj jarugo :P

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Tristan » 07 okt 2017, 01:00

HeraklitMracni je napisao/la:Jarugo ne zezaj da vas niko nije utjerao , sjecas se poslije Atromitosa kad smo prosli gradskim :D kad je dulja dar mar pravio ne zezaj jarugo :P
Drugo je to... Borac je tu utakmicu imao neku igru, posjed lopte tu negdje, naravno Sarajevo je bilo dosta bolje.
Ali protiv Slobode mi nismo centar presli 3 puta. Kao sa Realom da smo igrali.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la HeraklitMracni » 07 okt 2017, 19:00

Tristan je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Jarugo ne zezaj da vas niko nije utjerao , sjecas se poslije Atromitosa kad smo prosli gradskim :D kad je dulja dar mar pravio ne zezaj jarugo :P
Drugo je to... Borac je tu utakmicu imao neku igru, posjed lopte tu negdje, naravno Sarajevo je bilo dosta bolje.
Ali protiv Slobode mi nismo centar presli 3 puta. Kao sa Realom da smo igrali.
Iskreno jarane , stvorili ste igracima pritisak , vi navijaci ste krivi , pa kad vam klub povede onda se jadnici moraju branit da ne bi primili go , jel nemaju dovoljno podrske to je tako kad se stvori bespotreban pritisak .

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la sef_mafije » 29 maj 2018, 15:55

Borac bez licence?
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Brcanskamalta » 01 mar 2019, 14:56

Sretan dan nezavisnosti svim navijacima Borca.
Zivjela nam Republika BiH.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 01 mar 2019, 15:42

Brcanskamalta je napisao/la:Sretan dan nezavisnosti svim navijacima Borca.
Zivjela nam Republika BiH.
:lol: :lol:
" $ ' ?:
"...за њу " се, " &!!"

Е њу ? ;)
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 03 mar 2019, 14:41

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, TheNoblesMo i 40 gostiju.