FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 04 okt 2017, 16:42

Zanimljivo. :think:
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jeftha » 04 okt 2017, 16:52

FK Korner & Messi
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 04 okt 2017, 16:55

I own goal. :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 04 okt 2017, 16:59

Jeftha je napisao/la:FK Korner & Messi
FK Korner vs Centarsut C.F. :ljepota:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 04 okt 2017, 17:05

što se centaršut zove centaršut
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 04 okt 2017, 19:19

Evander je napisao/la:
messilla je napisao/la:A jbmti. Čovjek smatra da ljudi imaju pravo da izađu i izjasne se da li su za ostanak ili nezavisnost. Nigdje on ne propagira nezavisnost Katalonije. Imaš masu ljudi koji su izašli na referendum, a nisu za nezavisnost pa je dosta tih promijenilo mišljenje kad su vidjeli (neki i osjetili na svojoj koži) šta policija radi.

I nije on protiv Španije, nego protiv vlade.

Evo uostalom sve fino čovjek objasnio.

Evander je napisao/la:Da neko javno kao Pique, kod nas, zalaze se za nezavisnost RS-a, na koji nacin bi ovdje navijaci reagovali?
Dodo bi bio veoma ponosan što si upravo, na neki način, uporedio Kataloniju i RS.
Koja je razlika?
U ocima prosjecnog Spanca, zeli da okrnji njegovu medjunarodnu priznatu drzavu.
Spanija je u svakom kontekstu vise drzava nego je to BiH ikad bila.
Nemojte dvostrukih standarda. Niko nece na lijep nacin reagovati ako mu neko zeli rasparcati drzavu, kakvi god da su motivi.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Ja sam se "zijanio" kad sam pročitao šta upoređuješ i navodiš kao da su u pitanju dvostruki standardni. Ne znam samo na osnovu čeka si uporedio Katalonce sa pravoslavcima iz BiH? Evo razmišljam ali ne razumijem fakat. Na kraju krajeva mene ne interesuje politička situacija u Španiji.
Nije isto. Ne možeš porediti narod iz autonomne pokrajine koji je ubijan sa narodom koji je ubijao i silovao te kao nagradu za to od Amerike dobio entitet u okviru države.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 04 okt 2017, 22:10



Kome je dosadno...

Pique je primjer gospodina. Čovjek voli Španjolsku, normalno ne ko Kataloniju, ali svejedno. Uvijek imao poštovanje prema reprezantaciji, a tako i igrao.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 04 okt 2017, 22:20

enobarca je napisao/la:

Da nam je opet igrac poput Xavija, i kad nista na utakmici ne ide kako treba znas da jedna njegova lopta moze promijeniti sve, nazalost takvog igraca u veznom redu Barcelona sad nema.Iniesta je to takodjer bio u stanju ali kako su ga godine stigle rijetko kad to vidimo.
:tokralju: :tokralju: kakav igrac

Nikad više Barca nece imati takvog veznjaka ! a danas smo prinuđeni gledati beskurce poput Rakitića, Gomesa, Paulinha, još hoce da dovede nekog Goretzku :facepalm: jbm ti sudija majku :puke:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 04 okt 2017, 22:31

Lillard je napisao/la:


Kome je dosadno...

Pique je primjer gospodina. Čovjek voli Španjolsku, normalno ne ko Kataloniju, ali svejedno. Uvijek imao poštovanje prema reprezantaciji, a tako i igrao.
Ma Pique postuje Spanjolsku zbog toga jer je debelo veliki uspjeh ostvario s njom. On za Spaniju igra samo zato sto zeli trofeje s reprezentacijom...jer kad osvojis i EP i SP definitivno ostajes zapisan u historiji nogometa.

A da se osjeca spanjolcem, vala nije. Primjer vam je pola albanaca sto su izabrali Svicu...jednostavno ljudi izabrali laksi put do uspjeha...a da se osjecaju svicarcem, to su gluposti.

Slican primjer vam je Diego Costa...covjek je brazilac u krvi, vidis na njemu...od ponasanja do svega, ali igra za Spaniju jer je smatrao da ce tako lakse osvojiti SP i EP.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 04 okt 2017, 22:37

Ne, Pique voli Španjolsku, ali nikad je ne bi odabrao prije Katalonije. I to je poenta. Bgti, pa većina Katalonaca voli Španjolsku kao zemlju, ali se protivi vlasti i političarima i takvima. Doduše, i da se odradi referendum, vjerojatno bi i dalje bilo na stranu ostanka u Španjolskoj.
Nije to mržnja na razini Baskije. Mada su i oni opušteniji nego šta ih većina smatra.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 05 okt 2017, 16:11


Odlican video :thumbup: Koliko ekipi fali Suarez iz ovog videa, ne mogu vjerovati na sta je spao, najgore je sto ne pokazuje nikakve naznaka da se vraca, stagnira vec toliko.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 05 okt 2017, 16:41

enobarca je napisao/la:

Odlican video :thumbup: Koliko ekipi fali Suarez iz ovog videa, ne mogu vjerovati na sta je spao, najgore je sto ne pokazuje nikakve naznaka da se vraca, stagnira vec toliko.
Ma igracina je on bio i prosle sezone kad se uzme u obzir na sta je vezni red licio. Sjetimo se sta je uradio na Calderonu Atleticu...nogomet kad jednom znas, ne zaboravljas...treba se samo vratiti u formu. Ipak prosle sezone su se Suarez, a pogotovo Neymar ispromasivali dobro....zato sada Messi igra laznu 9 gdje znas da ce zabiti 9/10.

Nisam siguran kako ce se Suarez snaci jer mu sada Messi "smeta" i igra neprirodnu poziciju. Ali definitivno, trebat ce njegovih bar 30 golova ako se ista misli osvojiti, Messi nece moci sam jer nije robot.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 05 okt 2017, 17:24

Odličan video, svaka čast što si ga podijelio, lijepo je prisjetiti se ovakvih trenutaka i spektakularne sezone kao što je to ova bila.

Dobro se sjećam da sam te sezone odgledao sve Barcine tekme, doslovno sve, osim protiv Eibara čini mi se. Stvarno odlična sezona, kakve su to bile pobjede, potezi, akcije, ma uživancija za gledati.

Danas ne mogu da zamislim ovakvog Suareza, koji bi završio neku akciju kao protiv Atletica, Valencie, PSG recimo, pa Bilbaoa, a posebno ne kao protiv Reala. Koliko sam se tada radovao, a danas ne mogu da zamislim da ovako pobjegne protivniku i zabije majstorski. Gledam i Rakitića, zvijer je bio u ovoj sezoni, odličan. Pa Iniesta.. Ne mogu danas da zamislim da bi onako pobacao pola protivničke ekipe kao protiv PSG-a na ovom videu. Ali, za njega je i razumljivo, godine su učinile svoje. Također, kao dijete sam se radovao onoj pobjedi protiv Bayerna na Camp Nou, pa golu Mathieua protiv Reala, a za finale LP nisam ni brinuo, znao sam da ćemo osvojiti.

Ta sezona mi je baš ostala u prelijepom sjećanju, kako je bila krenula s aferama, mislio sam da nećemo ni u Ligu Evrope. Drago mi je bilo i za Lucha, kojeg jako gotivim i poštujem. A šta tek reći za veličinu zvanu Xavi.. Rijetke su situacije bile u životu kada sam pustio suze, ali na ovaj ispračaj protiv Deportiva nijedan pravi navijač ne može ostati imun. Šteta i za trio MSN, mogli su još dosta golova zabijati i uništavati odbrane, ali ebajiga, svako ima svoje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 05 okt 2017, 17:28

Ne trljajte sol na ranu s Neymarom. :cry:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

sombrero
Postovi: 1829
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 05 okt 2017, 17:43

Lillard je napisao/la:Ne trljajte sol na ranu s Neymarom. :cry:
Y eba t ga... Kad ga neko spomene podsjeća me na djevojku koja je mogla postati nečija najbolja supruga a ispostavilo se da je klasična sponzoruša, koja je otišla na prvi mig nekog iskompleksiranog bogataša

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 05 okt 2017, 17:45

sombrero je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ne trljajte sol na ranu s Neymarom. :cry:
Y eba t ga... Kad ga neko spomene podsjeća me na djevojku koja je mogla postati nečija najbolja supruga a ispostavilo se da je klasična sponzoruša, koja je otišla na prvi mig nekog iskompleksiranog bogataša
I koja je htjela bit šefica u kući :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 06 okt 2017, 11:08

Kontam da kod nas Messi igra s panjevima, i onda pogledam Argentinu

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 06 okt 2017, 12:40

oj3bino davno ti je receno da nisi u planovima :wave:
rda Turan je priznao da prolazi kroz težak period pošto nije u planovima Ernesta Valverdea.

On je uoči utakmice selekcije Turske sa Islandom otvoreno govorio o svom statusu i trenutnom raspoloženju.
"
Dugo, dugo nisam igrao. Nije mi lako", rekao je Turan.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 06 okt 2017, 13:17

tko te ebe turski olosu, umjesto da jedes kebabe i baklave, trebao si trenirati, dosao u barcu i misli sa skembom igrati.

Argentina je zalosna

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 06 okt 2017, 13:57

Iniesta produžio do kraja karijere. E sada, mislim da će taj kraj karijere doć puno ranije nego što se očekuje, pa i nakon ove sezone možda. Ali lijepa gesta.

parangal na aparatima. :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.