Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 06 okt 2017, 22:23

Sramna igra. Nek se stide.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bazinga12345 » 06 okt 2017, 22:38

Znao sam majke mi da ce vam Stojkovic nakon fenomenalnih odbrana primiti neki glupi gol na kraju
:facepalm:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 06 okt 2017, 22:41

Stojketu kapa do poda. Ostali ko pichke najvece...
To je srpski fudbal, ogadise i ponedeljak i plasman.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 okt 2017, 22:54

Bolje da se ne plasiramo s ovakvom igrom i ovim majmunom na klupi!

Dovoljno je sto nam vrijedja inteligenciju sve vrijeme sa SMS-om, a o smijesnoj igri da ne pricamo...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 06 okt 2017, 22:57

Stefana Mitrovica,Baneta,Matiju,Kolarova, Antonija pozdravit. Matica i Ljajica upitat zele li ili ne zele...sramne partije. Gudelj toliko prozivani barem bi potrcao.
Osim ako ovo namjerno nije pusteno, da se zagrije atmosfera pred Gruziju.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 06 okt 2017, 23:04

marconato je napisao/la:Bolje da se ne plasiramo s ovakvom igrom i ovim majmunom na klupi!

Dovoljno je sto nam vrijedja inteligenciju sve vrijeme sa SMS-om, a o smijesnoj igri da ne pricamo...

Ne razumedu oni to...

Očekujem da prodjemo nekako na SP. :crazy:

Ipak smo u ovom shit-u od grupe najkvalitetniji tim, ali u Rusiji svima će biti najpozeljniji protivnik baš Muslinova dekadencija. :kafa:

Ozbiljna ekipa poput Španije, Nemačke ili Francuske bi u pola sata demotirala ovu nakaznu 3-4-3 koje je Grand Muki sastavio. :damn:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 06 okt 2017, 23:09

flešbek u neka stara dobra vremena.
Sredine bez, o odbrani da ne pričam...
Pozadi epska količina gluposti. Mislim da sam već o tome pisao ovdje nedavno, sve golova što smo primili, bilo je iz nekih naših grešaka. Fascinantno mi je da čitav ciklus ne mogu trojica igrača da se uigraju da bar ne izgledaju ko totalni retardi na terenu, da im se Arnautović ne ubacuje iza leđa ko nekim amaterima, a mi bi na Mundijal, tugo moja. Gledao sam nedavno uživo ovog Milunovića, čovjek odigrao doktorski, lično je Vidić za svu trojicu degena od večeras. Kojom logikom se vodio Muslin kad je u prvih 11 stavio Mitrovića koji je Austriji i na Rajku direktno poklonio oba gola, nikad saznati nećemo. Satrala nas Austrija bez pola udarnog tima :facepalm:

Da smo bili pravi pa završili posao, na Rajku bi se u ponedjeljak samo čekao kraj da počne fešta. Ovako će stadion biti šupalj, a i ti što dođu jedva će čekati i najmanju grešku, već vidim. Neće bit lako.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 okt 2017, 23:10

MaGiCa je napisao/la:
marconato je napisao/la:Bolje da se ne plasiramo s ovakvom igrom i ovim majmunom na klupi!

Dovoljno je sto nam vrijedja inteligenciju sve vrijeme sa SMS-om, a o smijesnoj igri da ne pricamo...

Ne razumedu oni to...

Očekujem da prodjemo nekako na SP. :crazy:

Ipak smo u ovom shit-u od grupe najkvalitetniji tim, ali u Rusiji svima će biti najpozeljniji protivnik baš Muslinova dekadencija. :kafa:

Ozbiljna ekipa poput Španije, Nemačke ili Francuske bi u pola sata demotirala ovu nakaznu 3-4-3 koje je Grand Muki sastavio. :damn:
Nas narod je toliko fudbalski nepismen (cast velikoj manjini), da je to strasno!
Nijednu ekipu u ovim kvalifikacijama nismo nadigrali, sve na individualni kvalitet i inspiraciju par pojedinaca, u prvom redu Tadića, a zavlada neka euforija kao da smo Portugal u najmanju ruju.. :facepalm:

Prosto je mazohisam gledati neke pojedince (da se ne ponavljam) koji nemaju mjesta ni u reprezentaciji superlige...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
krlekapiten
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 06 okt 2017, 23:19

Šteta zbog 30k ljudi koji dodjoše da pogledaju utakmicu i pri tome proslave prolazak na veliko takmičenje. Očaj.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 06 okt 2017, 23:25

A Tadić igra loše, nema više njegove inspiracije i veze sa Mitrom.. Nema ni nas. Ali šta će nam vezni igrači koji znaju da igraju. Šta će nam SMS i Žile pa mladi su. Jes da ovi stari ne znaju da igraju. Luka Milivojević.. Ne može. Ne može igrati sa Matićem..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 06 okt 2017, 23:44

GK Stojković/Rajković
RB Gajić/Basta
CB Milunović/Maksimović/Ivanović
CB Nastasić/Veljković/Spajić
LB Kolarov (ali da igra odbranu)/Mladenović
CM Matić/Grujić
CM Maksimović/Radoja
CAM SMS/Ljajić
LW Tadić/Kostić
RW Živković/Gaćinović
CF Mitrović/Djurdjević/neko treći

Je l to tako teško sastaviti, a bez da se ubacuju bivši/menadžerski/kvazi igrači :?:

:facepalm:
Zadnja izmjena: MaGiCa, dana/u 06 okt 2017, 23:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 06 okt 2017, 23:44

Serem se na one koji pljuju po bratu Marku Arnautovicu.
Mare je kralj.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Admir_Sa » 07 okt 2017, 00:08

Imate vi pravo al realno imas 3-4 repke u evropi koje igraju fudbal, ovo ostalo sve zavisi od trenutne inspiracije. Kako ste izgledali u zadnja 3 ciklusa ovaj je realno puno bolji, a ide se na SP.
nema potpisa

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 07 okt 2017, 00:24

Admir_Sa je napisao/la:Imate vi pravo al realno imas 3-4 repke u evropi koje igraju fudbal, ovo ostalo sve zavisi od trenutne inspiracije. Kako ste izgledali u zadnja 3 ciklusa ovaj je realno puno bolji, a ide se na SP.
Muslin iako nas je doveo u ovakvu situaciju da smo na korak od SP-a, je pokazao da posle SP-a jednostavno mora da se povuče.
Imamo nekih 20-25 nadolazećih igrača koji su pobednici u mladjim kategorijama i šteta bi bila da ih ne vodi neko sa vizijom moderne igre i konceptom stvorenim ne "po njemu" već po igračima kojima raspolaže.

Muslin mi jednostavno ide na qc, kao i svaki srpski trener koji je prešao zenit a da ništa ozbiljno uradio nije. Sujetan i tvrdoglav, a takav je bio i kad mu je Marakana bila naklonjena kao polubožanstvu, 100% je mislio da će se smejati svima onima (koji su ga opravdano kritikovali za sve debilne poteze) u lice. Zato mi je i drago da smo izduvali.

Da se da ova grupa igrača npr. Milojeviću ili Paunoviću u ruke, garantujem da bi i igra i rezultati bili bolji. Jednostavno, ljudi ne žive u prošlosti i kapiraju moderan fudbal, za razliku od ižvakanog francuskog državljanina.

Andrija Živković je, recimo, trenutno najbolji naš igrač na toj poziciji. Neće on to biti za godinu dana ili za tri ili pet - on je to već sada. Ali će isti taj Živković da propiša majčino mleko da zaigra za repku u kojoj su standardni igrači ljudi poput S.Mitrovića, Rukavine ili Gudelja. :facepalm:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 07 okt 2017, 00:29

Ali Milojevicu....

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 07 okt 2017, 00:36

Kaze Muki: "Za Gruziju pun stadion"

A covjek mu ispod komentarom objasni:
Da ti narod napuni stadion, a ti na teren izvedes 6 bekova i 2 defanzivna vezna?! Sergej ti nema mjesta? Pa kako vas nije sramota?!
Tacno da mi je stadion ispred prozora, ne bih im otisao...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 07 okt 2017, 01:43

Shadows je napisao/la:Ali Milojevicu....
Da Milojeviću. Istom onom Milojeviću koji je učinio da Zvezda posle 20 i kusur godina igra moderan fudbal. ;)

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 07 okt 2017, 10:13

marconato je napisao/la:Kaze Muki: "Za Gruziju pun stadion"

A covjek mu ispod komentarom objasni:
Da ti narod napuni stadion, a ti na teren izvedes 6 bekova i 2 defanzivna vezna?! Sergej ti nema mjesta? Pa kako vas nije sramota?!
Tacno da mi je stadion ispred prozora, ne bih im otisao...


pun stadion je imao i sinoć, pa mu je ekipa izgledala ko probušen qrton. Ova igra iz Beča je antireklama za ponedjeljak. Ne znam koliko će ljudi biti protiv Gruzije, ali stadion neće biti pun. I ne treba.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

hayden
Postovi: 395
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la hayden » 07 okt 2017, 10:23

Ne zasluzuju ni 10k da im dodje nakon sinocnje blamaze. I ne samo sinocnje, godinama ih zabole za sveti dres.

Drustvo i ja sinoc smo otkazali kombi za Gruziju. Nek ih mater gleda.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 07 okt 2017, 17:49

MaGiCa je napisao/la:
Shadows je napisao/la:Ali Milojevicu....
Da Milojeviću. Istom onom Milojeviću koji je učinio da Zvezda posle 20 i kusur godina igra moderan fudbal. ;)
Postujem drugacije misljenje, istovremeno smatram da on nije taj kalibar.
Veljko je sjajno rjesenje, ali pod uslovom da je nezavisan.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.