Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Romagnoli13 » 07 okt 2017, 16:51

Današnje cure( ne sve) žive najčešće neki instagram life, ili teže ka životu iz kojekakvih sapunica.Prije par godina nije bila niti blizu ovakva situacija.Sve su odjednom neovisne, jake, neshvaćene i nemaju potrebu za vezom ili nečim.Osim ako ne uleti neki lik sa debljim novčanikom i dobrim autom. Mnoge čekajući princa na bijelom konju prvo izjašu pola konja u gradu, pa bi onda da se smire i mijenjaju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 okt 2017, 16:55

Raonffa je napisao/la:Uvijek i svugdje ih ima finih i normalnih, bez kompleksa, bez nafuranosti, onako zrelih i na zemlji. Znači u svakom gradu, općini, mjesnoj zajednici, selu, svugdje ih sigurno ima, al' su u manjini i to popriličnoj manjini.
Ima onih koje su na papiru takve, ili se prodaju da su takve, ja lično nisam upoznao neku koja je čvrsto na zemlji i sa kojom ti možeš imati neku normalnu priču (ne kažem da ih nema takvih, nego da je većina takvih za koje vjeruješ da su normalne i fine upravo ovakve, evo počev od aerials koja sama za sebe kaže to da je negdje iznad nas običnih smrtnika i da moraš biti nešto posebno da bi ti ona pružila šansu, e većina su takve), evo ove kojima sam se ja javio su upravo definicija toga, barem u mom rječniku, odnosno 3 od 4, ali kad im se javiš i pokušaš nešto to je druga priča, sve pada u vodu, klasika.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 07 okt 2017, 16:56

rio_Ferdy88 je napisao/la: Sad će aerials da se pravi da nije pročitala post :mrgreen:
Pročitala sam sve, al' mi se ne odgovara na sve ove postove. Iznervirat ću se bezveze.
Evo prvi romagnoli je napisao nešto što me ubi u pojam, al' :silent: .
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 okt 2017, 17:00

Ne odgovara ti se kad ti ne ide u prilog tezi koju zastupaš, najlakše tako :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 07 okt 2017, 17:06

Na sve ću ja odgovoriti nečim, kad baš hoću. :mrgreen:
Ali imam posla, nemam kad da se posvetim ovom. :tralala:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Romagnoli13 » 07 okt 2017, 17:11

Aerials je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Sad će aerials da se pravi da nije pročitala post :mrgreen:
Pročitala sam sve, al' mi se ne odgovara na sve ove postove. Iznervirat ću se bezveze.
Evo prvi romagnoli je napisao nešto što me ubi u pojam, al' :silent: .
Romagnoli je napisao samo ono što mi svi znamo. :mrgreen:
Na svu sreću pa sam prije par godina počeo da živim na drugačiji način, pa me sad puno to i ne dotiče.Pogotovo ne nakon svega što mi se izdešavalo prošle godine. Iz ličnog iskustva znam da je prije par godina bila puno bolja situacija, da to tako nazovem.U doba mog nekog ludovanja, tamo negdje između 19-e i 24-e godine, sam praktički sve vidio i prošao što se žena tiče. Brat-bratu petljao sam i ispetljao sam u tome periodu sa sigurno 50+ cura, ako ne i više. Bilo je tu onih šema za jedan dan ili noć, do par dana ili noći i maksimalno par sedmica, sve do jednom. I ta jedna mi je naplatila za sve urađeno u godinama prije nje. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 07 okt 2017, 17:13

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Uvijek i svugdje ih ima finih i normalnih, bez kompleksa, bez nafuranosti, onako zrelih i na zemlji. Znači u svakom gradu, općini, mjesnoj zajednici, selu, svugdje ih sigurno ima, al' su u manjini i to popriličnoj manjini.
Ima onih koje su na papiru takve, ili se prodaju da su takve, ja lično nisam upoznao neku koja je čvrsto na zemlji i sa kojom ti možeš imati neku normalnu priču (ne kažem da ih nema takvih, nego da je većina takvih za koje vjeruješ da su normalne i fine upravo ovakve, evo počev od aerials koja sama za sebe kaže to da je negdje iznad nas običnih smrtnika i da moraš biti nešto posebno da bi ti ona pružila šansu, e većina su takve), evo ove kojima sam se ja javio su upravo definicija toga, barem u mom rječniku, odnosno 3 od 4, ali kad im se javiš i pokušaš nešto to je druga priča, sve pada u vodu, klasika.
A yebiga Riuška, ono što je najbitnije da nikome ne možeš suditi dok ga ne upoznaš, tek nakon neke priče sa djevojkom možeš skontati kakva je ona (al' priča isključivo uživo, da vidiš njenu reakciju, preko fb ne računam).

Sad ne znam šta je za tebe definicija fine i normalne cure, ja sam možda ukupno u životu izašao na kafu sa 10ak cura, od tih 10ak cura, pa barem pet je bilo za mene finih i normalnih (u komunikaciji, u ponašanju, u zrelosti, u načinu gledanja na neke životne stvari, to je meni definicija po kojoj mjerim da li je neka cura normalna i fina), tri su bile onako nešto između, i dvije su bile ono totalne tuke koje ne vidi dalje od toga kako će se obući u subotu i kad će otići na frizuru. Dakle, fizički vrlo sličan tip cura, u nekim stvarima su neke bile slične, a u nekim je svaka bila različita, to su prosto te neke sitnice jbg.

Što se tiče Aerials, ne znam djevojku lično, tako da odmah sve oko nje pada u vodu, jer ono što ona piše ovdje apsolutno ne mora značiti da je tako u stvarnosti (bez uvrede Aerials, ne kažem da se lažno predstavljaš, al' sasvim sigurno vjerujem da ti mišljenje o momcima može varirati u zavisnosti od nekih okolnosti, i da ti razmišljanje nije fiksno), nisam upratio da li je imala nekih momaka ili ne (nije ni bitno), al' znam isto cura koje u životu nisu imale momka do 23-24 godine, nađu nekog i udaju se kroz par godina, al' pazi nisu to bile izbirljive glupače kojima se niko nije sviđao, nego jednostavno su imale taj neki svoj kriterij koji je možda samo njima jasan i to je to, a sasvim su normalne djevojke k'o i sve ostale koje znam.

Ovo je općenito teška tema za diskutovati, jer svaka osoba ima svoje vrline i mane i svaka je različita na neki način.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 okt 2017, 17:22

Raonffa je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Uvijek i svugdje ih ima finih i normalnih, bez kompleksa, bez nafuranosti, onako zrelih i na zemlji. Znači u svakom gradu, općini, mjesnoj zajednici, selu, svugdje ih sigurno ima, al' su u manjini i to popriličnoj manjini.
Ima onih koje su na papiru takve, ili se prodaju da su takve, ja lično nisam upoznao neku koja je čvrsto na zemlji i sa kojom ti možeš imati neku normalnu priču (ne kažem da ih nema takvih, nego da je većina takvih za koje vjeruješ da su normalne i fine upravo ovakve, evo počev od aerials koja sama za sebe kaže to da je negdje iznad nas običnih smrtnika i da moraš biti nešto posebno da bi ti ona pružila šansu, e većina su takve), evo ove kojima sam se ja javio su upravo definicija toga, barem u mom rječniku, odnosno 3 od 4, ali kad im se javiš i pokušaš nešto to je druga priča, sve pada u vodu, klasika.
A yebiga Riuška, ono što je najbitnije da nikome ne možeš suditi dok ga ne upoznaš, tek nakon neke priče sa djevojkom možeš skontati kakva je ona (al' priča isključivo uživo, da vidiš njenu reakciju, preko fb ne računam).
A kako da pričam uopće sa njom uživo kad mi ne da priliku, nijedna od tih, a predstavljaju se kao normalne i fine cure, ispadam ja kreten i nenormalan tu po njihovim kriterijima, a one fine što su uopšte odlučile udostojiti se odgovoriti na poruku. Ja ti kažem da se većina njih samo predstavlja takvim i stvara takvu sliku o sebi kod drugih, i stojim iza toga. A garantujem da će svako reći, ona je super cura, trebao bi njoj se javiti, fina, ovakva, onakva, jer takvo mišljenje vlada o njima u društvu i gradu, a kad se javiš onda sve to pada u vodu. :damn:

Aerials ti je sama rekla ovdje to šti sam i napisao kad je bilo govora o tome, možda nisi upratio, i ja poštujem to, ona barem to otvoreno kaže, ove prodaju priču da su fine, imaju takvu fasadu, drže se toga, a kad se se javiše onda ide gluma.
Raonffa je napisao/la: al' znam isto cura koje u životu nisu imale momka do 23-24 godine, nađu nekog i udaju se kroz par godina, al' pazi nisu to bile izbirljive glupače kojima se niko nije sviđao, nego jednostavno su imale taj neki svoj kriterij koji je možda samo njima jasan i to je to, a sasvim su normalne djevojke k'o i sve ostale koje znam.
A zar nije to dvoje isto, jer su i te birale i čekale, odbijale sve redom, apsolutno isto, drugo je da su one izlazile i pokušavale, ali nije uspijevalo, nego uopće nisu nikom davale priliku, i onda odjednom brak. Kako će one znati kakvi su ti koji im se jave, tj kakav sam npr ja ako mi ne da priliku uživo, koristeći se tom tvojom logikom, samo iz drugog ugla jel :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 07 okt 2017, 17:34

rio_Ferdy88 je napisao/la:Kad su uspjele njega iznervirati za ovo koliko meni pomaže, možete misliti kako je meni čitav život, a ljudi mi još nisu vjerovali
Već sam ti objašnjavao razliku između ovog dopisivanja i startanja uživo.
Jednostavno, djevojke će drukčije reagovati u kafiću nego na fejsu.
Opet, sve se vraća na njihovu katastrofalnu sposobnosti da ocijene situaciju.
Zato većina njih pada na lafinu i završi kao recka kod nekog frajera.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 07 okt 2017, 17:43

Joj Rio.. ne kažem ja da sam "iznad običnih smrtnika", gluho bilo, al' imam neke kriterije i ne prihvatam manje, jer znam sebe i znam šta zaslužujem i šta sam i ja spremna da pružim, i onda tražim nešto slično sebi, što je logično. To nema veze sa finoćom, nisam ja odbojna prema ljudima jer znam šta hoću u životu.

Btw, pitaš se kako da pričaš - PRIĐI UŽIVO!! Bože dragi više, sve da vam je servirano na dlanu, sve samo yebeni fb, instagram, sve neke iluzije koje ste stvorili u glavi, ne ide tako ljudi dragi.

Vezano za tebe @Romagnoli, mislila sam na tvoj dio posta vezan za to kako djevojke mijenjaju momke k'o čarape, a poslije hoće da se smire. Vi ste isti, ako ne i gori, čast izuzecima naravno. Pa eto prvi ti kažeš da si svašta radio. Ne vidim gdje je problem sad što djevojke rade isto što i vi, al' eto to je valjda nekako zabranjeno i odmah se lijepe kojekakvi ružni epiteti za takve. Malo licemjerno.

@Faraon ne vrijeđaš me, logično da ne možeš vjerovati svakome ovako i vjerovati da su ljudi uvijek takvi kakvim se predstavljaju. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 okt 2017, 18:57

Čuj znaš sebe i šta zaslužuješ )ok, al zašto onda ocjenjuješ druge na osnovu tog prvog javljanja na mreži, zar je to dovoljno da misliš da si vrijednija od nekog :roll: ), daj bolan mani me te priče, prodaji to nekom drugom, to između redova znači da misliš da si bolja od drugih, čim tu ima to al znam šta to znači. Ista kao i ove druge, fina, ovo ono, al ja mislim da mogu bolje velike većine ovih što mi se javljaju, čekam princa na bijelom konju.
Aerials je napisao/la: Vezano za tebe @Romagnoli, mislila sam na tvoj dio posta vezan za to kako djevojke mijenjaju momke k'o čarape, a poslije hoće da se smire. Vi ste isti, ako ne i gori, čast izuzecima naravno. Pa eto prvi ti kažeš da si svašta radio. Ne vidim gdje je problem sad što djevojke rade isto što i vi, al' eto to je valjda nekako zabranjeno i odmah se lijepe kojekakvi ružni epiteti za takve. Malo licemjerno.
Kažu nema finih muškaraca, onih vjernih, koji neće prevariti čim imaju priliku, a onda kad joj se javiš, ide reakcija u stilu ja mislim da mogu bolje od tebe levatu jedan, kroz redove. i onda kad naleti na takvog kojemu je recka, kao što kaže šećo onda opet ide kukanje kako su svi isti :crazy:

Glavno je da se nema vremena odgovoriti šeći, kad ti ne ide u prilog, a onda kad treba napasti muškarce imaš vremena :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Brokula » 07 okt 2017, 19:00

rio_Ferdy88 je napisao/la:Čuj znaš sebe i šta zaslužuješ )ok, al zašto onda ocjenjuješ druge na osnovu tog prvog javljanja na mreži, zar je to dovoljno da misliš da si vrijednija od nekog :roll: ), daj bolan mani me te priče, prodaji to nekom drugom, to između redova znači da misliš da si bolja od drugih, čim tu ima to al znam šta to znači. Ista kao i ove druge, fina, ovo ono, al ja mislim da mogu bolje velike većine ovih što mi se javljaju, čekam princa na bijelom konju.
Aerials je napisao/la: Vezano za tebe @Romagnoli, mislila sam na tvoj dio posta vezan za to kako djevojke mijenjaju momke k'o čarape, a poslije hoće da se smire. Vi ste isti, ako ne i gori, čast izuzecima naravno. Pa eto prvi ti kažeš da si svašta radio. Ne vidim gdje je problem sad što djevojke rade isto što i vi, al' eto to je valjda nekako zabranjeno i odmah se lijepe kojekakvi ružni epiteti za takve. Malo licemjerno.
Kažu nema finih muškaraca, onih vjernih, koji neće prevariti čim imaju priliku, a onda kad joj se javiš, ide reakcija u stilu ja mislim da mogu bolje od tebe levatu jedan, kroz redove. i onda kad naleti na takvog kojemu je recka, kao što kaže šećo onda opet ide kukanje kako su svi isti :crazy:

Glavno je da se nema vremena odgovoriti šeći, kad ti ne ide u prilog, a onda kad treba napasti muškarce imaš vremena :mrgreen:
Imaj nekog dostojanstva čovječe, Bosna igra :facepalm:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 okt 2017, 19:51

Brokula je napisao/la: Imaj nekog dostojanstva čovječe, Bosna igra :facepalm:
Poluvrijeme :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 07 okt 2017, 19:53

Ma misli o meni šta hoćeš, neću se ja nikome ovdje pravdati, pa ni tebi. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Brokula » 07 okt 2017, 19:53

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Brokula je napisao/la: Imaj nekog dostojanstva čovječe, Bosna igra :facepalm:
Poluvrijeme :kafa:
Nije bilo :nene:

Jel te i ovdje žene zayebavaju moj Rio :thumbdown:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 okt 2017, 19:56

Aerials je napisao/la:Ma misli o meni šta hoćeš, neću se ja nikome ovdje pravdati, pa ni tebi. :)
Pa ti si svakako bolja od toga, zašto bi se pravdala nama običnim smrtnicima :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 07 okt 2017, 20:30

Rio caubi. :lol:

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 07 okt 2017, 20:31

Brokula je napisao/la:Bosna igra
Ako u obzir uzmemo njegove ljubavne probleme, još mu fali bosna pa da dobije šesnes čireva :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Brokula » 07 okt 2017, 20:32

sekerbay je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Bosna igra
Ako u obzir uzmemo njegove ljubavne probleme, još mu fali bosna pa da dobije šesnes čireva :mrgreen:
Ma evo u 2 posta sam vidio kako ima pogrešan pristup prema ženama
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 07 okt 2017, 20:41

Brokula je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Bosna igra
Ako u obzir uzmemo njegove ljubavne probleme, još mu fali bosna pa da dobije šesnes čireva :mrgreen:
Ma evo u 2 posta sam vidio kako ima pogrešan pristup prema ženama
Pa sta treba, da joj se ulizuje? :P

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.