FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 07 okt 2017, 17:14

proFCB je napisao/la: No je li ikome naumpalo da ga pokusaju vezati 2-3godine???
Vjerovatno ni on to ne želi, koliko god volio Bayern. Pa čovjeku je 72 godine, nažalost.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 07 okt 2017, 17:26

Povrijedi nam se thiago......

Ne smatram da je problem sto je jupp dosao iz mirovine ,on nikada nije totalno izasao iz nogometa i dobro je upucen u sadasnje stanje i kada si 50 godina u aktivnom nogometu ne moze to preko noci izaci iz tebe .Dapace ,lijepo se odmorio i dobro poranalizirao kad je dobio ponudu i od ponedjeljka pocinje s radom.
Realno ,bundesligu moramo osvojit i vjerujem da je to juppu i stavljeno kao imeprativ a u lp sta se moze .Nismo medu top favoritima u lp i to realno treba priznati ali mozda iskoristimo faktor iznenađenja.Jako je vazno da neuer vrati drugi dio jer su se pojavile opcije da ga ne bude do marta ,a to je onda vec preduga pauza

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 07 okt 2017, 17:36

Mene baš brine ovo sa Neuerom...

Thiago povrijedio zglob, danas se vraća u Minhen da se tačno procijeni koliko je ozbiljno. Kakav šok :roll:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 07 okt 2017, 18:29

Nema veze bar imamo Kimiha

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 07 okt 2017, 19:35

A da, Kimih igra beka. :damn:

Avatar
Bilall
Postovi: 1404
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 08 okt 2017, 00:52

effe_sa je napisao/la:
Bilall je napisao/la: Bayern je napravao odlicnu stvar vracanjem Juppa da spasava sezonu. :twisted: samo da ga zdravlje posluzi i nemoj biti iznenadjen ako bas sa ovim kadrom sa kojim raspolaze, dodje u zavrsnicu LP. Greska je bila pustiti covjeka nakon sto je igrao dva finala LP uzastopno i nakon trostruke krune.
Generalno i na početku sezone sam rekao i mislim tu se i slažemo, da mi imamo itekako dobru ekipu na raspolaganju i dosta kvalitetnih igrača u kadru, da ako se to sve dobro posloži možemo otići do kraja u LP.
Kada sam čuo prvi put da će Jupp vjerovatno opet biti trener, to me iznenadilo, jer nisam vjerovao da će se čovjek opet vratiti. Ali svakako je to jako pozitivno i trenutno kao prijelazno rješenje najbolja opcija. U ovom trenutku određenih nemira, zaostatka od 5 bodova u BuLi, nekog određenog rasula i situacije kada mnoge stvari nisu kako treba posložene, samo Jupp to može srediti. Sa drugim trenerom bi se možda odmah morala ova sezona bataliti, pogotovo ako bi taj trener probao unijeti mnoge inovacije.


Ima autoritet, temperamentan je onda kada treba, a ako mu se hoce, ostavit ce i Neuera na klupi.
Ima podrsku uprave sto je opet vazno i vezano za ovo prvo.
Ima znanje, dobar tim sa kojim radi, i dobro zna kako motivisati ekipu.
Bolje od ovog ne moze.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 okt 2017, 02:06

Citam da se Sagnol razocarao u klub, niko ga nije spomenuo da nece vise voditi, niti se ko zahvalio.

Otjerali ga ko pasce.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 08 okt 2017, 03:30

effe_sa je napisao/la:
Bilall je napisao/la: Bayern je napravao odlicnu stvar vracanjem Juppa da spasava sezonu. :twisted: samo da ga zdravlje posluzi i nemoj biti iznenadjen ako bas sa ovim kadrom sa kojim raspolaze, dodje u zavrsnicu LP. Greska je bila pustiti covjeka nakon sto je igrao dva finala LP uzastopno i nakon trostruke krune.
Generalno i na početku sezone sam rekao i mislim tu se i slažemo, da mi imamo itekako dobru ekipu na raspolaganju i dosta kvalitetnih igrača u kadru, da ako se to sve dobro posloži možemo otići do kraja u LP.
Kada sam čuo prvi put da će Jupp vjerovatno opet biti trener, to me iznenadilo, jer nisam vjerovao da će se čovjek opet vratiti. Ali svakako je to jako pozitivno i trenutno kao prijelazno rješenje najbolja opcija. U ovom trenutku određenih nemira, zaostatka od 5 bodova u BuLi, nekog određenog rasula i situacije kada mnoge stvari nisu kako treba posložene, samo Jupp to može srediti. Sa drugim trenerom bi se možda odmah morala ova sezona bataliti, pogotovo ako bi taj trener probao unijeti mnoge inovacije. A ovako će se probati izvući najbolje iz ove sezone, pa onda u novi početak. Jedna osnova, ono što čini Bayern kao Bayern, mora se sačuvati, ali naravno da će se neke novine desiti od naredne sezone.

Super je stvar, što će Jupp opet raditi s Peterom Hermannom i Gerlandom. To je bio sjajan trio u onom prošlom periodu Juppa, a i u Leverkusenu je s Peterom jako dobro radio. Peter je možda trenutno i najbolja opcija za pomoćnog trenera u Njemačkoj, jer radi on masu stvari dobro, a eto s njima kao pomoćnim trenerom i Fortuna je bila sjajna u drugoj ligi i nalaze se na prvom mjestu.

Sva trojica iz trenerskog tima poznaju ekipu, klub jako dobro. Jupp i Gerland klub poznaju i kroz različite periode i imaju u potpunosti taj Bayern-gen u sebi. Svakako Gerland je oduvijek znao dobro raditi s mladim igračima. Tako da bi i iskusnim i mlađim igračima ovo trebalo biti jako dobro.

Jupp bi Mullera opet mogao u potpunosti vratiti u onu staru formu i izvući iz njega prava izdanja i treba opet Muller da ima tu svoju slobodu. Sloboda je kod njega bitna i treba da dođe kod njega u potpunosti do izražaja ta uloga Raumdeuter-a. Comana će ohrabriti i dati mu podsticaja za veće samopouzdanje. Valjda bi trebao da oživi ponovo i Alabu. Već s ovim bi mi bili na sjajnom putu...
Kada procitam sve ove pozitivne stvari zapitam se da li Jupp moze zaista moze da ostvari ne ekstra sa ovom ekipom? 50%+ ekipe je isto, alaba, boateng, martinez, robbery, muller, levat...

No da li ti evo zaista mislis da li i do koje mjere Jupp moze odvesti ovaj Bayern?
Stern des Südens

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 08 okt 2017, 09:45

proFCB je napisao/la:
effe_sa je napisao/la:
Bilall je napisao/la: Bayern je napravao odlicnu stvar vracanjem Juppa da spasava sezonu. :twisted: samo da ga zdravlje posluzi i nemoj biti iznenadjen ako bas sa ovim kadrom sa kojim raspolaze, dodje u zavrsnicu LP. Greska je bila pustiti covjeka nakon sto je igrao dva finala LP uzastopno i nakon trostruke krune.
Generalno i na početku sezone sam rekao i mislim tu se i slažemo, da mi imamo itekako dobru ekipu na raspolaganju i dosta kvalitetnih igrača u kadru, da ako se to sve dobro posloži možemo otići do kraja u LP.
Kada sam čuo prvi put da će Jupp vjerovatno opet biti trener, to me iznenadilo, jer nisam vjerovao da će se čovjek opet vratiti. Ali svakako je to jako pozitivno i trenutno kao prijelazno rješenje najbolja opcija. U ovom trenutku određenih nemira, zaostatka od 5 bodova u BuLi, nekog određenog rasula i situacije kada mnoge stvari nisu kako treba posložene, samo Jupp to može srediti. Sa drugim trenerom bi se možda odmah morala ova sezona bataliti, pogotovo ako bi taj trener probao unijeti mnoge inovacije. A ovako će se probati izvući najbolje iz ove sezone, pa onda u novi početak. Jedna osnova, ono što čini Bayern kao Bayern, mora se sačuvati, ali naravno da će se neke novine desiti od naredne sezone.

Super je stvar, što će Jupp opet raditi s Peterom Hermannom i Gerlandom. To je bio sjajan trio u onom prošlom periodu Juppa, a i u Leverkusenu je s Peterom jako dobro radio. Peter je možda trenutno i najbolja opcija za pomoćnog trenera u Njemačkoj, jer radi on masu stvari dobro, a eto s njima kao pomoćnim trenerom i Fortuna je bila sjajna u drugoj ligi i nalaze se na prvom mjestu.

Sva trojica iz trenerskog tima poznaju ekipu, klub jako dobro. Jupp i Gerland klub poznaju i kroz različite periode i imaju u potpunosti taj Bayern-gen u sebi. Svakako Gerland je oduvijek znao dobro raditi s mladim igračima. Tako da bi i iskusnim i mlađim igračima ovo trebalo biti jako dobro.

Jupp bi Mullera opet mogao u potpunosti vratiti u onu staru formu i izvući iz njega prava izdanja i treba opet Muller da ima tu svoju slobodu. Sloboda je kod njega bitna i treba da dođe kod njega u potpunosti do izražaja ta uloga Raumdeuter-a. Comana će ohrabriti i dati mu podsticaja za veće samopouzdanje. Valjda bi trebao da oživi ponovo i Alabu. Već s ovim bi mi bili na sjajnom putu...
Kada procitam sve ove pozitivne stvari zapitam se da li Jupp moze zaista moze da ostvari ne ekstra sa ovom ekipom? 50%+ ekipe je isto, alaba, boateng, martinez, robbery, muller, levat...

No da li ti evo zaista mislis da li i do koje mjere Jupp moze odvesti ovaj Bayern?
Lewa?Ne sjecam ga se u triple sezoni

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 08 okt 2017, 15:02

slika
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 okt 2017, 15:31

Jupp će zaraditi 10 mil eura a za pomoćnika smo platili 1,5 mil. (Bogami skupe ove ljubavi.)

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 okt 2017, 16:39

Kad su mogli plaćati Guardioli 17 mil da nas bruka po CL onda mogu i Juppu dati 10 mil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 08 okt 2017, 17:09

sljivo je napisao/la:Jupp će zaraditi 10 mil eura a za pomoćnika smo platili 1,5 mil. (Bogami skupe ove ljubavi.)
Jos se vraca iz penzije, jos treba dzaba da radi.

Taman da mu je plata i 20 mil nije puno.

A koliko mu je drag Bayern govori i to da je 2013 mogao birati klub gdje ce trenirati, ali ne rekao je dosta, sve dok ga Bayern ponovo nije zovn'o.

A tih 10 mil je postovanje prema njemu od kluba, trenirao bi on i za manje, uostalom sta ce mu i pare vise, nazaradjivao se jupp toga za miran penzionerski zivot, no para je k.urva.

Ne ocekujem neki veliki obrat, mislim da nas u najboljrm slucaju ocekuje jedna samo dobra sezona kao ona prije triplete. Ovo je rastimani orkestar, previse igraca van forme, treba tu vremena, a vjerovatno i nekih izmjena, neke svjeze krvi. Boa, alaba i miler, ta trojica vec duze vremena ne igraju kako treba, mislim cak i dvije godine to traje, ako ne proigraju ovu sezonu vrijeme im je da idu, dakle bice vrijeme za promjene neke druge prirode a ne samo trenerske.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 08 okt 2017, 17:14

sljivo je napisao/la:Citam da se Sagnol razocarao u klub, niko ga nije spomenuo da nece vise voditi, niti se ko zahvalio.

Otjerali ga ko pasce.
Fuj.

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 08 okt 2017, 17:24

Nerminovic je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Citam da se Sagnol razocarao u klub, niko ga nije spomenuo da nece vise voditi, niti se ko zahvalio.

Otjerali ga ko pasce.
Fuj.

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Razgovarat ce s njime ,nece to ovako završiti

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 okt 2017, 17:33

To je samo znak da su igre prijestolja davno počele u Bayernu pa su se odgovornosti tu negdje izgubile u međuprostoru. Kao da je neko ovu prošlu garnituru htio da rastjera bez da ih i pogleda, neko očigledno ko nije imao odgovornosti i obaveze prema njima (to može biti samo Uli jer je iste Kalle doveo). Samo me interesuje zašto to u ljeto nisu odradili (vjerovatno da Karlo odradi ovo što sad treba Jupp da uradi samo što se ovaj rasp'o prije vremena).

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 okt 2017, 22:03

Onaj ko je povezivao Brandta sa Bayernom treba u zatvor.

Avatar
dirkules
Postovi: 4443
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 08 okt 2017, 22:10

Heynckes: "Sven Ulreich stays in the goal, but I'm glad I have a great backup in Tom Starke."
Heynckes: "Without #FCBayern I would never have had this coaching career, I have to give something back."
Heynckes has not set the system yet. "Whether a 4-2-3-1 or a 4-3-3, that is interpretation thing"
Heynckes: "I that team wins with security and confidence and thus returns to the success track".
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 09 okt 2017, 15:32

Treba punim ici na Goretzku, momak je nevjerovatan

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 09 okt 2017, 15:59

Heynckes vrlo realan na presici.
Naglasava da ova ekipa nije ista kao 2013 i da je situacija danas drugacija .Posebno je u tom svijetlu apostrofirao mullera alabu i boatenga koji nisu u najboljem stanju.
Ne zeli govoriti o velikim ciljevima jer prvo mora uvesti reda u momcad i vidjeti kakvo je stanje.Bvb je jako dobar i nece biti lako prestici ih

Navodno su i honess i rummenige priznali da je bilo sukoba među njima ali da je to nesto sto se desava vec dugo ali s tom razlikom da je ovi put to sve izaslo u javnost

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.