Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 08 okt 2017, 08:37

Poligon10 je napisao/la::tokralju:

Dulja je pokaz'o večeras kako se igra na krilu. Višća nek' uzme tekicu i da zapisuje. Zvijer ! :bow:
da si bilo kojeg igraca naveo pa ok...ali Visca je sinoc uz Duljevica bio nas najbolji igrac..ozborio prekida , dao gol, kornera, grcao kao lud. nas problem je bio Lulic i Begovic kohi izlazi na prvu stativu i tu prima gol ccc
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la JonSnow » 08 okt 2017, 09:27

Neće on još dugo biti u cvajti.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7871
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Lakoste » 08 okt 2017, 11:18

Da li da vadimo postove :kafa:

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Sveti » 08 okt 2017, 11:21

Dulja i hajrovic su jedina moderna krila koja imamo.
naprijed rejal

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Sabinho » 08 okt 2017, 11:44

Sheyi je napisao/la:Mudonja kakvog dugo nisam vidio u reprezentaciji.
:bih:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Poligon10
Postovi: 5662
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Poligon10 » 08 okt 2017, 12:17

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:
Poligon10 je napisao/la::tokralju:

Dulja je pokaz'o večeras kako se igra na krilu. Višća nek' uzme tekicu i da zapisuje. Zvijer ! :bow:
da si bilo kojeg igraca naveo pa ok...ali Visca je sinoc uz Duljevica bio nas najbolji igrac..ozborio prekida , dao gol, kornera, grcao kao lud. nas problem je bio Lulic i Begovic kohi izlazi na prvu stativu i tu prima gol ccc
Nije Višća bio loš, daleko od toga, ali sjeti se samo da li je barem jednom sinoć napravio višak po desnoj strani kao što je to Dulja lijevo činio cijeli meč? Višća će manje-više odraditi svoju ulogu, neće kiksati, pomagat' će u oba smjera, al' kako da to bude dovoljno kad pogledamo šta rade današnja krila? Mi u Dulji imamo moderno krilo, momka koji je s loptom u nogama maestralan i tu Višća može uzeti tekicu i samo zapisivati (ali ipak je to talenat sa kojim se rađaš, a Boga mi izgleda da se Višća nije rodio s njim). Haris samo neka nastavi igrati sa ovim samopouzdanjem i završit će u Bundesligi, u najkraćem roku. Nevjerovatna tehnika, promjena smjera i trk. Nadam se samo da će postati pravi profesionalac pa doraditi svoju fizičku spremu, tad bi se izdigao na dodatni nivo jer danas je fizička spremnost neophodna.

Dulja i Hajrović trebaju biti naša krila, a Višća dobar joker s klupe jer svojom brzinom može puno pomoći zadnjih 20 min na umornije odbrane.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 08 okt 2017, 12:28

Nema Višća neku brzinu, nikako to da shvatite, višća u turskoj igra vise u sredini jer se dobro krece, ima njuh za prazan prostor i solidnu brzinu, tako dolazi u prilike za asist i goll. Velika je razlika u onome sto igraju njih dvojica, diljevic 1 na 1 ide ko od sale pored Belgijanaca, dok Visca ne moze pretrcati beka , alli visca se zna uvuci izmedju beka i stopera i ispariti im, zna pruziti solidnu povratnu, razvuci odbranu. Nije neki ekstreman kvalitet, ali zahvaan igrac kkoji se i vraca dosta u odbranu.

Duljevic ima ono o cemu sm prije pola godine ili godinu pisao a ismijavali me ovdje. Prvi korak kakav mozes imati samo ako se rodis s tiim , uz to Hais ima strasan osjecaj z aprostor i smisao za igru. Ono sto je popravio od tada je zadnji pas i centarsut, ostaje jos da zavrsnicu popravi i defanzivu i bit ce krilo za ekipa u vrhu liga 5.
Da je prosle godine otisoa u Dinamo Z, ove bi vec bio to transfer boli glava u to sam ubijeđen. Ipak, ide zaobilaznim putem, sto zbog svoje ljenosti, sto zbog losih odluka fks.

Ono sto radi on u cvajti je pervezija i zaista smijesno izleda kako se igra sa protivnicima, ipak, ne igra u kvalitetnoj ekipi,, i dosta stvvari koje uradi ostane nezapazeno statisticki, ali itekako ostaje u knjizicama skauta .... najdalje na ljeto on ide u BL A U REPKI JE POKAZAO da je jedini igrac na terenu koji bez imalo problema pravi visak od jednog pa i dva igraca, onaj deesni bek belgije, koliko god kvalitetan bio, sinoc je sanjao duljevica koliko lahko je prolazio. Primjetio sam i dosta straha u njegovoj igri na pocetku tekme, kada jos nije bio siguran u mogucnosti, ali to je kriv gargamel, koji ga tek u najtezoj utakmici pozove i onda stavi u prvih 11.... a ovaj ga ispiša
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la zizu1991 » 08 okt 2017, 12:42

Dobar mali, dobar. Samo radi, očekujem od tebe krilo koje nemamo.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la RichmanBiH » 08 okt 2017, 12:43

Iskreno meni nije nista specijalno odigro ali eto. Solidan I nista vise.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Enigma
Postovi: 498
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Enigma » 08 okt 2017, 12:45

Jedan od bolji jučer na onoj njivi ...mislim da smo dobili krilo
MUSVDG

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la uNbx » 08 okt 2017, 14:03

Jedan sam od najvećih Duljinih kritičara, ali ovaj napredak koji ostvaruje kod stvari koje su ga enormno kočile do unazad par mjeseci je za svaku pohvalu! Samo tako nastavi. :clap:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Rahma » 08 okt 2017, 14:11

Ima li igdje video gdje je dvojicu izbacio i ona peta?
Amer Dupovac!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Virtu4l » 08 okt 2017, 14:14

Pantelija je napisao/la:Duljevic ima ono o cemu sm prije pola godine ili godinu pisao a ismijavali me ovdje. Prvi korak kakav mozes imati samo ako se rodis s tiim , uz to Hais ima strasan osjecaj z aprostor i smisao za igru.
Duljević se može upoređivati sa Hajrovićem, obojica imaju prvi korak, dribling i osjećaj za prostor, s tim da Izet ima dosta bolji šut, ali je Duljević mnogo brži i nije sebičan kao Hajrović.

Duljević je idealan za fudbal koji mi pokušavamo igrati isto kao što je bio i Hajrović dok je bio profesionalni fudbaler.

Haris ne smije pasti u nemilost selektora ko god to bio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 08 okt 2017, 14:52

Fali duljevicu Jos dosta toga, nabacaj kvalitetan, zadnji pas, zavrsnica, itd itd..ima dobar start na prva 2-3metra sto je veliki bonus u danasnjem fudbalu...u dresdenu je sigurno do ljeta, tamo moze naucit dosta toga i popravit svoju igru, nedostatke, onda mislim da za 1-2 godine ide u solidnog bundesligasa. Kud ces bolje iz bh lige na kraju u bundeski, ali treba radit radit radit !
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la ElCartel11 » 08 okt 2017, 15:36

Kako se sinoc samo poigravao pa milina ga bila gledati. Ima on i ubacaj dobar (u zadnjim minutama kad je Ibisevicu nabacio a ovaj nije fino skocio).
To sto igra u cvajti moze biti samo dodatni plus, igrace uvijek, razvijace se po svabskom sistemu, a skauta ima puno. Bolje cvajta nego ceska, hrvatska, grcka liga.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la dubrovnik » 08 okt 2017, 17:20

Pa covjek je Belgijance prolazio kako je i kada htio.
Par puta kao cunjeve na poligonu.
Ne mogu vjerovati da je osudjen na cvajtu.

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la KapitenK » 08 okt 2017, 17:26

Ogromna je šteta što on nije otišao u inostranstvo prije 2-3 godine. Ogromna ...

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la emir79 » 08 okt 2017, 18:09

Kad sam pisao za ovog momka da ce bolje odigrati od Lulica na krilu dobijao sam vase "pljuske". Vidim da brzo mjenjate misljenje.

Kad je u pitanju reprezentacija pametovanje i vlastite hirove ostavite po strani.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Esport » 08 okt 2017, 18:10

KapitenK je napisao/la:Ogromna je šteta što on nije otišao u inostranstvo prije 2-3 godine. Ogromna ...
Prošle godine je trebao ali pametovali i on i klub,.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la legenda reala » 08 okt 2017, 18:11

Ma rođeno krilo, i ne treba mu ništa osim da smrša par kila

Ja sam njega uvijek računo ko jokera s klupe, jer je odličan igrač za zadnjih dvadesetak minuta, al odigra dobro i cijelih devedeset
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: forgempp i 21 gost.