FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 12:13

Klare je napisao/la:Također ko navija za nas, mora navijati i za uspjeh Jamesa
A kako sad ukomponovati da vuk bude sit i ovce na broju?
Kod jupa će igrati muler, to je već poznato. Kako sad ukomponovati Jamesa?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 17 okt 2017, 12:48

sekerbay je napisao/la:A kako sad ukomponovati da vuk bude sit i ovce na broju?
Kod jupa će igrati muler, to je već poznato. Kako sad ukomponovati Jamesa?
Isto kao kad je tu bio Kros, :)
s tim što znamo da je James na 10ki koliko puta bolji igrač od Krosa? :cool:

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 17 okt 2017, 13:13

Jel' ovo spominju Mourinha kao mogućeg nasljednika Juppa. :lol: Samo nam još fali ovaj firaun, da gledam bunker i bljuvotinu od igre svaku utakmicu i prepucavanje po medijima.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 13:17

Klare je napisao/la:Isto kao kad je tu bio Kros,
Jedino da se James preskoluje u klasičnog vezanjaka poput kosa il švajna pa da igra u paru sa martinom. U tom slučaju će izvisiti tijago. Jer, jednostavno, nemamo mjesta za njih trojicu. Četiri nazad, pa onda martin i tijago, pa onda roben, riberi, leva i muler.
IL da se mijenja formacija
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 17 okt 2017, 13:33

Biti ce dovoljno utakmica za svih, samo da se kvalitetno rotira i tad nema brige.

http://www.goal.com/hr/news/6950/liga-p ... _HP_RI_0_2

Avatar
dirkules
Postovi: 4346
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 17 okt 2017, 13:44

Predstoje nam kljucni momenti u buducnosti kluba, prva stvar zamjena za Riberya s tim da Robben produzi na jos jednu godinu. Sport bild najavljuje Draxlera ili Brandta, a pojavile se informacije da je i Lemar u kombinaciji samo Haso nije bio upoznat sa njegovim igrama i zatrazio je navodno da ga pogleda na Yt i nastave pratiti. Tu je jos i stvar oko trenera, iskljucivo Svabo niko drugi
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 okt 2017, 13:53

Kakav ba Lemar, nemamo mi šuški za njeg. Brandt i da se udaramo nogom u guzicu.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 17 okt 2017, 14:07

Interesantno je da se u ovom pamfletu sa goalcoma, pa čak i u još nekim člancima, govori o porazu od PSG-a od 4-0. Ne znam jel sam ja onda gledao neku drugu utakmicu jer sam ja vidio tri gola a ne četiri. Također, svi govore o nekim velikim kupovinama ali nigdje nisam vidio makar približnu analizu koliko vi novaca zapravo imate na raspolaganju i iz kojih izvora. Ako se uzme da plaća igrača kroz 4 godine približno dostigne cijenu transfera onda bi za pojačanja od 200 milja trebalo kroz četiri godine izdvojiti 400 milja. Možda vi to imate, a možda i ne, teško je reći bez podrobne financijske analize (jedna mogućnost je prodaja preostalih 24,99% dionica, al to bi bilo jednokratno).

Trenutno imate 5 ozlijeđenih, mislim da je to realna brojka, na proljeće bi se moglo očekivati u rangu 6-8 tako da će skoro svi dobit priliku. Pitanje je samo kako ih uklopit u momčad da daju svoj maksimum, jedan Coman na lijevoj strani npr. nije baš sretno rješenje i to bi trebalo izbjegavati.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 17 okt 2017, 15:03

ledar je napisao/la:Interesantno je da se u ovom pamfletu sa goalcoma, pa čak i u još nekim člancima, govori o porazu od PSG-a od 4-0. Ne znam jel sam ja onda gledao neku drugu utakmicu jer sam ja vidio tri gola a ne četiri. Također, svi govore o nekim velikim kupovinama ali nigdje nisam vidio makar približnu analizu koliko vi novaca zapravo imate na raspolaganju i iz kojih izvora. Ako se uzme da plaća igrača kroz 4 godine približno dostigne cijenu transfera onda bi za pojačanja od 200 milja trebalo kroz četiri godine izdvojiti 400 milja. Možda vi to imate, a možda i ne, teško je reći bez podrobne financijske analize (jedna mogućnost je prodaja preostalih 24,99% dionica, al to bi bilo jednokratno).

Trenutno imate 5 ozlijeđenih, mislim da je to realna brojka, na proljeće bi se moglo očekivati u rangu 6-8 tako da će skoro svi dobit priliku. Pitanje je samo kako ih uklopit u momčad da daju svoj maksimum, jedan Coman na lijevoj strani npr. nije baš sretno rješenje i to bi trebalo izbjegavati.
Nas proracun je oko 550miliona eura ,drugi sljedeći bundesligas ima 400(bvb).
Real i barcelona su jaci ,imaju oko 700 ,mi smo u rangu citia
Jako nas muči ugovor s tv pravima ,tu debelo kaskamo iako se i tu situacija popravila
Definitivno mozemo ulaziti u vece transfere ali uprava ima za cilj dominirati bl i sadasnja ulaganja su za to dovoljna.Želimo biti super opasni u europi ali bez imperativa osvajanja za razliku od barce reala uniteda koji po izjavama izgledaju ambicioznije
Konacni cilj je izgraditi njemacku novu generaciju koja ce nastaviti dominirati bl i bit opasna u lp.
Nas realni domet je u deset godina 7-8bundesliga i jedna liga prvaka

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 okt 2017, 15:48

Ne znam za vas ali meni Salatara, kao običnom navijaču, nije nikakva satisfakcija. To jest možda Uliju i Kalletu jer će ulupati 20-30 mil više u kasu i tako sebe počastiti a što se mene tiče od toga nemam ništa, nema nikakve avanture, adrenalina u osvajanju Bundeslige. A ne budu li ganjali evropska takmičenja samo će klubu srozavati brend, imati manje navijača i na kraju neće dobiti ništa, nit para nit trofeja.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 17 okt 2017, 17:08

sljivo je napisao/la:Ne znam za vas ali meni Salatara, kao običnom navijaču, nije nikakva satisfakcija. To jest možda Uliju i Kalletu jer će ulupati 20-30 mil više u kasu i tako sebe počastiti a što se mene tiče od toga nemam ništa, nema nikakve avanture, adrenalina u osvajanju Bundeslige. A ne budu li ganjali evropska takmičenja samo će klubu srozavati brend, imati manje navijača i na kraju neće dobiti ništa, nit para nit trofeja.

lijepo je osvojiti bundesku ali to nije to, mene ove godine samo LP zanima :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 17 okt 2017, 17:27

sekerbay je napisao/la:Jedino da se James preskoluje u klasičnog vezanjaka poput kosa il švajna pa da igra u paru sa martinom. U tom slučaju će izvisiti tijago. Jer, jednostavno, nemamo mjesta za njih trojicu. Četiri nazad, pa onda martin i tijago, pa onda roben, riberi, leva i muler.
IL da se mijenja formacija
ama Kros je kod Jupa igr'o desetku čak dvije godine. Tu se rotiralo i svi zadovoljni bili.
Sad sam provjerio i vidio da su do te povrede Krosa početkom aprila najčešće on i miler igrali zajedno, miler na krilu.
Sve se tu rotiralo, i Šaćiri je dosta igrao,
tako da ne vidim razloga da ne igra James i Miler, a ne mislim ni da će vuk gladan biti ako na klupi presjedi,
a i ovce će na broju biti jer će i Miler i bilo ko osjetiti da je potreban, te da je rotacija jedan od ključeva uspjeha, neizostavna karika.

Ne vidim problem ovdje, ili misliš da Miler ne smije imati zamjenu da mora igrati 60 utakmica u sezoni?
A opet gore kažem, mogu i James i MIler zajedno, pogotovo ove manje utakmice.
Kad su mogli on i dizelaš Kros, heh da ne mogne james. :)

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 17 okt 2017, 19:35

Igrali su kroos i muller kad je robben bio ozljeden,u tekmi sa juveon se ozljedio kroos i ulazi robben a sve ostalo je prica
Moguce i sad da ce rotacijon robbena james muller ici na krilo a james na desetku cak u nekoj opciji moze i james na lijevo krilo ali njegovi liniti na krilu su veliki tako da ne vjerujem u to

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 17 okt 2017, 20:21

Klare je napisao/la:ama Kros je kod Jupa igr'o desetku čak dvije godine
Da, ali sam mislio na nezadovoljnog mulera ako s vremena na vrijeme bude sjedio na klupi.
Ni James neće ostati ako većinu tekmi provede hoblajući klupu.
Anćeloti je pokušavao sa rotacijama pa smo vidjeli kako je završilo.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."


dsulejm
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 avg 2014, 04:22
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dsulejm » 17 okt 2017, 20:46

Poređenje Jamesa i Kroosa je ludost.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 17 okt 2017, 21:06

Ako je bio i promil istine u onim glasinama da smo bili zainteresovani za KDB, onda je naša uprava napravila fijasko stoljeća. Al' hajde to, neg' je takva politika nastavljena i dalje sa Draxlerom, Saneom i ko zna s kime još. :crazy:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 17 okt 2017, 21:08

Kako igra Pepov City auuu
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 17 okt 2017, 21:36

Besic je napisao/la:Kako igra Pepov City auuu
gledaj sutra rapsodije :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 17 okt 2017, 21:42

Najveca bi glupost bila Mulleru "udovoljavati". Uzmemo li sve u obzir u proteklih godinu dana, isti nema mjesta u prvih jedanaest. Jamesa otpisivati nakon dvije odigrane utakmice od pocetka je neozbiljno. Momak treba adaptaciju, a kvalitet ima. Osudjivati ga na osnovu PSG-a znaci vec sada Alabu na transfer listu staviti, a s njim u paketu i Thomasa. Iako mi njegovo dovodjenje nije imalo smisla, treba covjeku dati sansu, a ne u startu tvrditi da je promasaj.

Propusti u vezi KdB-a i Sanea su trenutno nenadoknadivi, pogotovo ovaj prvi.

Jedva cekam utakmicu da vidim kako ce to Jupp protiv u odnosu na Freiburg ozbiljnijeg protivnika postaviti.
Spamm

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.