Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la macak_ » 16 okt 2017, 12:48

samocelik je napisao/la:Željo daleko kompletnija,kvalitetnija i sposobnija ekipa. Bez dileme zaslužena pobjeda. Glupo je čitati ovakve komentare. Dva igrača Želje izašla zbog povrede. Onaj drugi povrijeđeni istego mišić jer je ružno stao. Ako već vi napadate, onda trebate prokomentarisati 3. pogodak, kada 3 igrača Čelika nakon borbe leže, to se sve primjeti nastavi se igrat i ruku na srce postigne sjajan gol. Bilo kako bilo suđenje ispod nivoa, utakmica kao utakmica ništa nije ponudila, navijačke skupine goli ****. Još jedna primjer kako smo mi svi idijoti koji pratimo.
Želji čestitke na bodovima.
Btw Čelik počeo sa 10 igrača utakmicu, sudija nije dozvolio odmah Duvnjaku da igra, ali za 3 minute je ušao regularno?? :crazy:
Nije navikao na dobar teren.. jbg, navikli po oranici trčat :D

Muko moja, kako nam je jadna liga :facepalm: :damn:
Pravda za flash-a!!!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TobeYarabi » 16 okt 2017, 18:36

samo u bih..nije pl, ali je zanimljivo :lol: :lol:
Naime u 35. minutu kod rezultata 1:0 za Brdo, Јovanić je dosudio kazneni udarac za domaćina. Tada nastaje pravi stampedo prema arbitru iz Prnjavora, a prednjače Ostoja Došlov i Nemanja Јanković koji ga udaraju, po licu, grudima, leđima, iza vrata.
Utakmica je prekinuta, iako sudija nije svirao kraj, jer nije bio u stanju to da napravi. Nezvanično, Јovanić je završio u Kliničkom centru u Prijedoru na odjelu hirurgije, i nije životno ugrožen, ali je pretrpio velike povrede.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 16 okt 2017, 20:58

TobeYarabi je napisao/la:samo u bih..nije pl, ali je zanimljivo :lol: :lol:
Naime u 35. minutu kod rezultata 1:0 za Brdo, Јovanić je dosudio kazneni udarac za domaćina. Tada nastaje pravi stampedo prema arbitru iz Prnjavora, a prednjače Ostoja Došlov i Nemanja Јanković koji ga udaraju, po licu, grudima, leđima, iza vrata.
Utakmica je prekinuta, iako sudija nije svirao kraj, jer nije bio u stanju to da napravi. Nezvanično, Јovanić je završio u Kliničkom centru u Prijedoru na odjelu hirurgije, i nije životno ugrožen, ali je pretrpio velike povrede.
Znači zvanično utakmica još uvijek traje? :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 16 okt 2017, 22:47

Mislim da Sarajevo ako slicno odigra kao u TZ moze do boda u Mostaru. Ma da imam osjecaj cim Zrinjskom malo zapne da ce sudije da ,pomognu'. Mislim da ce i Zrinjski dosta teze dolaziti do bodova jer im je dosta islo preko Jovica a ne igra.par tekmi.
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

fks74
Postovi: 9100
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 17 okt 2017, 07:49

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:Mislim da Sarajevo ako slicno odigra kao u TZ moze do boda u Mostaru. Ma da imam osjecaj cim Zrinjskom malo zapne da ce sudije da ,pomognu'. Mislim da ce i Zrinjski dosta teze dolaziti do bodova jer im je dosta islo preko Jovica a ne igra.par tekmi.
Ja mislim ako zeljescar odigra slicno kao u Zenici, moze do boda u Gabeli. :D

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la flek1950 » 17 okt 2017, 10:24

fks74 je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:Mislim da Sarajevo ako slicno odigra kao u TZ moze do boda u Mostaru. Ma da imam osjecaj cim Zrinjskom malo zapne da ce sudije da ,pomognu'. Mislim da ce i Zrinjski dosta teze dolaziti do bodova jer im je dosta islo preko Jovica a ne igra.par tekmi.
Ja mislim ako zeljescar odigra slicno kao u Zenici, moze do boda u Gabeli. :D
Teško , suci su namirisali lovu kod Luje...vidiš da je svako kolo penal za GOŠK, ono smetlje Kobiljar se zapetlja u one svoje erave noge i na nos , kaže Boro sve čisto...je.em ti ligu vaku :silent:
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 17 okt 2017, 12:39

anonymousHD je napisao/la:Po nogama, hahaha. Bio sam 10 metara od mjesta događaja.
Pa i na snimku se vidi kako frajer kreće da pada nakon sudara ramenima, kakve crne noge, nije ga dirno po nogama.
Istina, kontakta uopste nije bilo ali je penal cist jer je Ramovic igrac Zeljeznicara i kao takvom mu se niti jedan zenicki gubavac ne smije pribliziti na par metara inace ce biti iskljucen iz igre ili ce pak biti sviran jedanesterac.
Životni saputnik! 1921

RajaizSarajeva
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 avg 2017, 02:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RajaizSarajeva » 17 okt 2017, 12:42

Je li iko osim mene vidio da ono žuto zeničko smeće(Mehić?) trebalo dobiti crveni karton u prvom poluvremenu? :o :o :o

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HeraklitMracni » 17 okt 2017, 12:49

RajaizSarajeva je napisao/la:Je li iko osim mene vidio da ono žuto zeničko smeće(Mehić?) trebalo dobiti crveni karton u prvom poluvremenu? :o :o :o
Gledao sam snimku , pa frajer je u drugom pol.. imao tri cetiri prekrsaja za zuti , bas je bio ratoboran .

RajaizSarajeva
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 avg 2017, 02:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RajaizSarajeva » 17 okt 2017, 12:53

HeraklitMracni je napisao/la:
RajaizSarajeva je napisao/la:Je li iko osim mene vidio da ono žuto zeničko smeće(Mehić?) trebalo dobiti crveni karton u prvom poluvremenu? :o :o :o
Gledao sam snimku , pa frajer je u drugom pol.. imao tri cetiri prekrsaja za zuti , bas je bio ratoboran .
Baš,znaci Zeljini igraci predaju loptu drugom,on se iz sve snage zabije u njih bar 3 put. ELVEDIN BEGANOVIC SELJAK, a ne trener

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 18 okt 2017, 19:22

očekuje nas najveće gostovanje pitara u Mostaru što se tiče novije historije. Dolazi narod u kamionima s unhcr ceradama i praznim bidonima.
goveđigulašmajka

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 18 okt 2017, 21:09

Rigoletto je napisao/la:očekuje nas najveće gostovanje pitara u Mostaru što se tiče novije historije. Dolazi narod u kamionima s unhcr ceradama i praznim bidonima.

Iskazimo humanost jer Mostar nije zaboravio pomoc Sarajeva u najtezim trenucima :bih:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7955
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 18 okt 2017, 21:34

hskzmostar je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:očekuje nas najveće gostovanje pitara u Mostaru što se tiče novije historije. Dolazi narod u kamionima s unhcr ceradama i praznim bidonima.

Iskazimo humanost jer Mostar nije zaboravio pomoc Sarajeva u najtezim trenucima :bih:
goveđigulašmajka

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhsport » 18 okt 2017, 21:40

Samo ulagati u djecu, Zeljo je pokazao zašto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
elamalakia
Postovi: 905
Pridružen/a: 08 feb 2016, 00:33
Lokacija: Memli
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la elamalakia » 18 okt 2017, 21:42

:lol: :lol:
Heroji su iz ulice, a ne iz nerealnog filma, heroj je Keli, heroj je Đilda!
Heroj je iznad populizma i besmisla, heroj je heroj i kad kamera ne snima!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 19 okt 2017, 00:05

bhsport je napisao/la:Samo ulagati u djecu, Zeljo je pokazao zašto.
Edin Džeko najveći produkt škole Fudblaskog kluba Željezničara. :kafa:

fks74
Postovi: 9100
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 19 okt 2017, 07:28

BelminM23 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Samo ulagati u djecu, Zeljo je pokazao zašto.
Edin Džeko najveći produkt škole Fudblaskog kluba Željezničara. :kafa:
Jeste, samo dok je bio kod vas bio je panj, kloc , covjek sa dvije lijeve noge, strumfovi ga tako zvali, sve dok nije otisao u Cesku za 50 000 km i tada je postao igrac ( pravi naravno )

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la grbavicka » 19 okt 2017, 08:08

fks74 je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Samo ulagati u djecu, Zeljo je pokazao zašto.
Edin Džeko najveći produkt škole Fudblaskog kluba Željezničara. :kafa:
Jeste, samo dok je bio kod vas bio je panj, kloc , covjek sa dvije lijeve noge, strumfovi ga tako zvali, sve dok nije otisao u Cesku za 50 000 km i tada je postao igrac ( pravi naravno )
pa jeste bio kloc kod nas (zabiti 4 gola u 51 utakmici nije bas pohvalno za napadaca), ali kakav god da je bio kod nas, nasa ga je skola na kraju napravila... a ceska dovrsila, garant je karo tamo neke cehinje po teplicama :D

nego ima li ta famozna vasa... khm akademija osim cimirota (koji je ispod dzeke u svakom pogledu) nekoga ravnog edinu?
45515

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ackeey » 19 okt 2017, 13:09

Bezveze se sada prepirete oko toga cija je skola, akademija, op ili kako god ga zvali bolji i ko je koga izbacio u prvi tim.
Cinjenica je da je Balkan rasadnik talenata i da se uz ozbiljan rad u akademijama, te uz minimalna ulaganja u iste, uz samo pristojne infrastrukturne uslove moze "prozvesti" igrac.
Zasto nam nestaju talenti, skoro preko noci iz kadeta, juniora?
Zbog stanja u drustvu, puberteta i nemogucnosti klubova da im pomogne.
Akademija FKS tek pocinje davati rezultate, a bit ce to jos i bolje, siguran sam, na moju zalost.
Pogledajte primjer Belgije prije 7-8 godina i sada, jednostavno u savezu, na nivou drzave, donijeli odluku o sufinanciranju akademija, ili primjer Dinama, itd.
Zato sad od 20-tak najboljih na svijetu U-23 je bar 6-7 Belgijanaca.
Nije slucajno da ovi Turci sto pregovaraju o kupovini Celika prvo planiraju akademiju, pa onda sve dalje...
Jedini ispravan put je to, i samo tako cemo za par godina imati domace igrace, iz nase lige, u reprezentaciji, a siguran sam i u ligama petice.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

fks74
Postovi: 9100
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 19 okt 2017, 13:57

Trenutno nasi akademci dominiraju u svim selekcijama, tako ce biti i narednih godina. :beba: :beba:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, boki86, Tempero i 42 gosta.