FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 25 okt 2017, 23:44

staragarda je napisao/la:Sta bi....meni Iskreno ovaj vas strateg ko na nekim opijatima teskim izgleda....jel' bolestan on sta.... frajer je totalno usporen nekakav....on vjerojatno na poluvremenu nema kad motivirati igrace jer za 15 minuta jedva 5 recenica sastavi...bar mi tako djeluje....sav jednoličan,bez emocija....ono,radim za platu
Tako ga i ja dozivljavam. Dobro placen, drugi mu odredjuju ko ce igrati, on samo kao ikebana tu, zvucno ime, trenirao pola Srbije...
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la staragarda » 25 okt 2017, 23:47

Tristan je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Sta bi....meni Iskreno ovaj vas strateg ko na nekim opijatima teskim izgleda....jel' bolestan on sta.... frajer je totalno usporen nekakav....on vjerojatno na poluvremenu nema kad motivirati igrace jer za 15 minuta jedva 5 recenica sastavi...bar mi tako djeluje....sav jednoličan,bez emocija....ono,radim za platu
Tako ga i ja dozivljavam. Dobro placen, drugi mu odredjuju ko ce igrati, on samo kao ikebana tu, zvucno ime, trenirao pola Srbije...
Kako zvucno ime...koga je trenirao....i koliki kesh bere
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 25 okt 2017, 23:56

staragarda je napisao/la:
Tristan je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Sta bi....meni Iskreno ovaj vas strateg ko na nekim opijatima teskim izgleda....jel' bolestan on sta.... frajer je totalno usporen nekakav....on vjerojatno na poluvremenu nema kad motivirati igrace jer za 15 minuta jedva 5 recenica sastavi...bar mi tako djeluje....sav jednoličan,bez emocija....ono,radim za platu
Tako ga i ja dozivljavam. Dobro placen, drugi mu odredjuju ko ce igrati, on samo kao ikebana tu, zvucno ime, trenirao pola Srbije...
Kako zvucno ime...koga je trenirao....i koliki kesh bere
Za kes ne znam. Ali dosta veliki za bh. uslove.
Osvojio je titulu sa Partizanom 2015, igrao je tad Partizan Ligu Evrope dobro u grupi, zatim Vojvodinu 2011. kad ih je Partizan pokrao u onom cuvenom finalu kupa, pa Spartak Subotica, tad su oni odlicno igrali, OFK Beograd, Vozdovac... Vani Aris, Anortozis.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 26 okt 2017, 06:47

Dugo nisam pisao na temi ali pratim sve i ne vjerujem gdje nestade ona Evropa od prije 2 mjeseca. Poručio bih našoj banjalučanki zašto ljudi idu gledati vječite, zbog antifudbala koji igra naš Borac, prvo kolo protiv Čelika 7 000, a sada će se vratiti na 200 ljudi.

Igra nikakva, trener nigdje veze, vjerovatno onaj Evropski sa 3 puta većom platom od Čupe koji je trenerski mag za njega. Sinoć je nestala nada da ove godine možemo nešto napraviti, za nas je sezona u oktobru završena, ne daj Bože borbe za opstanak.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 okt 2017, 09:39

Belodedic je napisao/la:Ima li Schlagera? Strucni osvrt na utakmicu kupa?

Ko je ovaj?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la staragarda » 26 okt 2017, 10:00

Schlager je napisao/la:
Belodedic je napisao/la:Ima li Schlagera? Strucni osvrt na utakmicu kupa?

Ko je ovaj?
:urnebes: :urnebes: :rol: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la dvokorak » 26 okt 2017, 15:50

Pozdrav drugari. Kakvi su vam ove sezone Veseli i Karic? Ima li kakve vajde od njihovog dovodjenja ?
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Esport » 26 okt 2017, 16:07

Žao mi je što se ovo dešava sa Borcem, u startu sam ga vidio u lizi 6, ali šta vam genijalci uradise.
Da ste bar zadržali stari stručni tim, bar bi mogli u ovoj sezoni pokušati napraviti-promovirati neke nove igrače, ovako u lizi za opstanak može biti gusto.
:kafa:

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 26 okt 2017, 16:52

od kada pratim borac nekako najteže sam podnio ovaj poraz otišao sam baš razočaran i smrznut... borac do kraja nece biti među prve 4 a nećemo biti ni u zadnje 2 ekipe neka sredina.... da hoće neko da mu prodamo koji bod do kraja bar da bude neke koristi... koja riječ o utakmici : bezidejno lose ne povezano onoga danilovica (popularnog zutog ) muka mi je kad ga vidim na terenu pored njeg i drugi zadnji vezni očajan, ne može Galesic u vezi sve sam stići, puzigaca kao da je zaboravio igrati fudbal, Kunic bi se mogao vratiti na klupu a nakon toga sl. stanica Borac al iz Drvara.... Boka se ,,mora" vratiti u prvu postavu ušao u 60-70 i pokazao i pretrčao više od nekih naših igrača koji su odigrali 90min.... pohvale i za golmana Trkulju avduka mi je drag al realno mali izgleda bolje
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 26 okt 2017, 21:49

pisao sam od prvog sekunda da je neopjevana glupost dovodit ove preskupe srbijance za trenere i smjenjivat vranjesa...al,eto,poneki bljesak kao u mostaru,mal me pokoleba....

qurac...


neki braco na temi zeljeznicar...ne ovaj nas banjalucki,vec sarajevski......odem tamo prije par dana na temu,ne smijem pisat al mogu citat...i covjek kuka kako je zeljo treca najstarija ekipa u ligi sa prosjekom godina 26,0....ima jos neki klub iznad njih,zaboravio sam koji,sa 26,4 godine prosjek...i ubjedljivo najstarili tim u ligi borac sa 27,5 godina!!! :( :( :(

nit znam ko je taj braco...ni dal je tacno....al zgadio mi se zivot.....zakljucak o radu nase upave mi je bio "istina, nemamo bas neki tim,al smo zato najstariji"!!! :evil: :evil: :evil:

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 28 okt 2017, 10:14

Pozdrav momcima sa ove teme, navijačima Borca, evo i mene ovdje.

Nakon fijaska u Zenici, gdje smo objektivno svi očekivali tri boda, ispadanje iz kupa protiv Krupe je bio nekako očekivan epilog, bar za mene.
Danas protiv Goška će biti jako teško, stvorena je atmosfera koja nikad nije dobra po klub, svi danas očekuju glatku pobjedu, a većina ih blaga veze nema da je Gošk dobio na Koševu, pobjedio Širokog kući. Biće jako teško, jer poznjaći bl publiku, već na poluvremenu u slučaju nepovoljnog rezultata može doći do izliva nezadovoljstva.
dvokorak je napisao/la:Pozdrav drugari. Kakvi su vam ove sezone Veseli i Karic? Ima li kakve vajde od njihovog dovodjenja ?
Karić jako dobar, Veselinović tu i tamo, mada veseli zna lopte.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 okt 2017, 22:49

:clap: :clap: :clap:

za ligu 6,tj da li cemo je igrat ili ne,mislim da je ova sledeca u doboj kaknju presudna....srecno Borcu!!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 29 okt 2017, 15:01

Super važna tri boda.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 29 okt 2017, 15:50

ovo nista nece vrijediti ako se izgubi kod MDK.
nismo u situaciji da mi kao nesto prijetimo i obecamo pobjedu tamo... to mnogi nisu uspjeli da ostvare ali cinjenica je da ova utakmica mnogo toga moze da odluci.
jedino sto bih volio je da u ekipi od juce ostanu i ilija danilovic i boka i burazor... jedina izmjena koja bi bila prihvatljiva je da iz ekipe ispadne cudic... da li zeka ili veseli da upadnu umjesto njega, nije mi bitno!
ne bih volio da vidim zutog ili ojdanica nazad u ekipi, kao ni slovenca jer je jucerasnji sastav bez svih njih izgledao daleko borbenije i angazovanije nego ranije.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la irfo » 29 okt 2017, 15:55

Schlager je napisao/la:pisao sam od prvog sekunda da je neopjevana glupost dovodit ove preskupe srbijance za trenere i smjenjivat vranjesa...al,eto,poneki bljesak kao u mostaru,mal me pokoleba....

qurac...


neki braco na temi zeljeznicar...ne ovaj nas banjalucki,vec sarajevski......odem tamo prije par dana na temu,ne smijem pisat al mogu citat...i covjek kuka kako je zeljo treca najstarija ekipa u ligi sa prosjekom godina 26,0....ima jos neki klub iznad njih,zaboravio sam koji,sa 26,4 godine prosjek...i ubjedljivo najstarili tim u ligi borac sa 27,5 godina!!! :( :( :(

nit znam ko je taj braco...ni dal je tacno....al zgadio mi se zivot.....zakljucak o radu nase upave mi je bio "istina, nemamo bas neki tim,al smo zato najstariji"!!! :evil: :evil: :evil:
pa pisi slobodno, ko ti brani :D
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 29 okt 2017, 15:58

@irfo


mene jedino i nervira sto sam u poziciji da na utakmici zeljeznicar-mladost navijam za zeljeznicar jer nam to odgovara :twisted: :twisted:

zelim sto prije da ponovo navijam protiv tih zeljeznicara,sarajeva,sirokih ili zrinjskih,ili da ispadnem u ligu bez briga (nije da nisam navikao :D :D )...da se bar sledece godine vratimo tamo gdje nam je mjesto i da mi konkurenti budu ovi ozbiljni klubovi,da navijam protiv njih kao sto je i jedino normalno.....potpuno mi je neprirodno sinoc navlacit za hebeni zeljeznicar :twisted: :twisted:

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 29 okt 2017, 16:03

pa sto je to neprirodno?! kada je tabela u pitanju, emocije ostaju po strani :D sto vazi i za zeljeznicar :D za 2 sedmice cemo opet da budemo najgori/ruzniji/primitivniji :D
isto vazi i za zeljovce kada borac igra kontra sarajeva i obrnuto.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 29 okt 2017, 16:12

ma nisam navikao navijat za zeljeznicar,i potpuno sam se glupo osjecao sinoc... :D

a ovo sto irfo pita sto ne pisem po njihovoj temi,to je zato sto se slazem sa onim "zabranjenim" koji su otisli na drugi forum,i koji su stava da je amar kupovao titule...jedino da mi postavi link na taj forum,pa da idem kod svojih istomisljenika! :D

vidim da je vecina zeljovaca presla tamo, od onih s kojima sam se nekad druzio ovdje :D

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 04 nov 2017, 10:36

Da je danas bar bod isčepkrati, sva tri bi bila premija.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 07 nov 2017, 14:35

A u Banjaluci sve po starom...
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.