FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 07 nov 2017, 17:05

Alminjo99 je napisao/la:Ma kakav Ibišević, nije on ni za Bayernove klupe. Treba nam napadač za budućnost.
ma ja, daj kakvog mladog koji ce sjediti na klupi 90% vremena , i tako ce napredovati :crazy: :damn: , u prevodu novi renato sanches :facepalm:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 07 nov 2017, 18:23

Omerbavarac je napisao/la:Draksler je tip igraca koji komotno moze upasti u prvu postavu, odlican igrac. :thumbup:

Ribery sr vratio treninzima, doduse, individualnim no svakako je ta vijest vjerujem za mnoge ohrabrujuca jer nam nedostaje sirine u napadu.
Ocekujem ga spremnog do 5 decembra i derbija sa Parizanima.
Ako nista, barem za zadnjih 20 minuta.

PS: malo sam bacio oko na Gnabrya i njegove nastupe u Hoffi te vidim da je odigrao vrlo malo minuta.
Ima li neko informaciju sta se s njim desava, jel neka povreda u pitanju?
Ja bih ga na zimu vratio, cisto iz razloga sto nam je napad veoma podlozan povredama a vjerujem da bi on kod Juppa svoje minute zaradio.
ljudi realno nista od draxlera ,on ima ugovor do 2020 i trebat ce ga papreno platiti a to nasi ne zele a i pitanje je da li ga zele parizani prodati jer nije da on ne igra bas .U nekoliko utakmica je bio covjek odluke.
Povrijedio se i alaba ponovno ,sreca da je reprezentativna pauza

Gnabry je ozlijeden i to precesto ,kaze nagelsmann da ima problem jer mu misici prebrzo pucaju prilikom sprinta.On i nije klasicni napadac vec krilni igrac,eventualno poluspica

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 07 nov 2017, 19:43

Stoji to da bi Draksler bio skup ali da je u redovima neke druge ekipe no s obzirom da znamo sa Parizani u naredna dva roka moraju prodati nekolicinu igraca onda bi se isti mogao dobiti za nesto nizu cijenu.

Druga stvar je Bayernova uprava koja je izuzetno sposobna da dovede igraca ispod njegove trazene cijene stoga ne sumnjam da ako nasi zapnu da ce ga i dovesti.

PS: kakvi ce sve igraci biti slobodni na ljeto. :o
Nadam se da Ulli radi na tome jer se nekoliko igraca moze dovesti i to tacno tamo gdje smo deficitarni.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 07 nov 2017, 20:02

Messi je slobodan igrac uskoro :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 07 nov 2017, 20:05

Draxlera se ovi u Parizu hoće riješiti, uopšte ne zadovoljava.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 07 nov 2017, 20:36

sekerbay je napisao/la:Ako je neko pratio kvale za SP, upratio je ovog dječka.
Mislim da bi on bio pojačanje koje nam treba.
Ko je ovaj? :?
Ali imaš nos, tačno podsjeća na Gomeza. :thumbup:

Za Ibiševića nisam siguran, malo mu je ta forma u padu čemu doprinosi i takva igra Herte, ali ko zna možda kod nas gdje bi ga pitali loptama dokaže još jednom svoj kvalitet, ima u njemu vatre još.
Vedo je borac i to je još jedan +. zašto ne pokušati, ima i iskustva, pa na kraju kad se sve sagleda onda je on vjerovatno i najbolji izbor zimus,
+ je u Njemačkoj dugo, čitavu karijeru, ne vidim nikakvu nejasnoću zašto on ne bi bio taj,
čak je vjerovatno i najbolji napadač u Bundesu koji je isplativ na zimu, a + još je i naš hehe. :mrgreen:

A najkvalitetnija opcija je svakako Mariano Gomez, ali tu se nameće problen što bi on samim dolaskom Levi mjesto na klupi rezervis'o, onda bi se Poljak bunio, morali bi ga prodati i opet bi došli na isto, ostali bi na jednom napadaču. :?
Omerbavarac je napisao/la:PS: kakvi ce sve igraci biti slobodni na ljeto. :o
Recimo da je Mesi nemoguća misija,
ko još ostaje, Sanchez, Ozil, još ko?

Draxler je određeni višak u Parizu, vjerujem da je cijena 40 mil, onoliko koliko ga i oni platili s obzirom da kod njih ništa nije napredovao, ako nije i malo oslabio zbog neredovnog igranja i Francuske lige.

Ne treba zaboraviti da na ljeto imamo veliku kupovnu moć, jer ode Vidal, Kosta, možda i Renato,
sve igrači na kojima nećemo gubiti, tu je sigurno nekih 80 mil, tako da nema zime niti brige,
a isto vjerujem da će se Robenu i Riberiju produžiti ugovori sve dok budu mogli trčati, oni zaslužuju oproštaj u našem dresu.
Možda ne budu sljedeće sezone dovoljno mladi da igraju svih 90, ali za 30-45 minuta po utakmici opet mogu puno toga donijeti, svakako je i to isplativo,
A ko zna, možda zbog povreda tokom karijere, i što nemaju previše utakmicu u nogama dobiju da u ovim godinama mogu više trajati,
nikad se to ne zna.
Produžetak ugovora najviše zavisi od njih dvojice i njihovog osjećaja.
Zadnja izmjena: Klare, dana/u 07 nov 2017, 20:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 07 nov 2017, 20:40

Ne treba vam Draxler
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 07 nov 2017, 20:43

Besic je napisao/la:Ne treba vam Draxler
Ja to govorio 100 puta a vidim ljudi opet zapeli za njega. Prosjecan igrac koji odigra jednu utakmicu dobro i sljedecih 5 ga nema na terenu.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 07 nov 2017, 20:52

Može biti i to, ali ima tu još brdo stvari. Pa momak ima fobiju od driblanja, iako ga se i dalje smatra elitnim driblerom.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 07 nov 2017, 21:16

Klare je napisao/la:Ko je ovaj?
sirijski ibrahimovic.

sto se tice drakslera, ako ga trener nastavi gurati na poziciji o kojoj je pricao nas lega @farinelli, onda on nece kostati 40 nego 140 miliona.
bas danas procitah favreovu kolumnu, i on je tog misljenja.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 07 nov 2017, 21:49

Klare je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:PS: kakvi ce sve igraci biti slobodni na ljeto. :o
Recimo da je Mesi nemoguća misija,
ko još ostaje, Sanchez, Ozil, još ko?
Gimenez, De Vrij, Max Mayer, Goretzka, Balotelli, Herrera, Can, Blind, Ghoulam, Bernard, Fellaini...
Reklo bi se, veoma zanimljiva imena.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 07 nov 2017, 22:04

Omerbavarac je napisao/la:Gimenez, De Vrij, Max Mayer, Goretzka, Balotelli, Herrera, Can, Blind, Ghoulam, Bernard, Fellaini...
Reklo bi se, veoma zanimljiva imena.
Gorecka jer je jeftin, mada u sredini nam i ne trebaju neka pojačanja, ali tu je širina uvijek dobro došla, te Ghoulam kao zamjena za Alabu ako Bernat ode.
Ovo ostalo ne treba, nije ni kvalitet koji nama treba, možda de Vrij, ali pored ona naša 3-4 jablana nema logike.
Slab izbor da se jeftino prođe. :mrgreen:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 07 nov 2017, 22:11

Can dijete kluba što ga ne bi vratili,a zna i lopte :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 07 nov 2017, 22:16

Nemoj Cana zivota ti, nek on pokazuje svoje znanje sto dalje od Minhena :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 07 nov 2017, 22:27

Draxler je u potpunosti nepotreban. Igrac koji nije ispunio ocekivanja i koji se na racun epiteta nekadasnjeg "wunderkinda" predstavlja kao neki posebno kvalitetan fudbaler. Stvar je jasna: ili top, WC krilo ili pustiti Comana da se razvija. Rezervno krilo od 40 miliona nije potrebno.

Vedo, takodjer, nije pojacanje koje nam treba. Ako cemo dovoditi samo da se klupa popuni onda uvedimo nekog iz akademije. Nema smisla dovoditi napadaca koji ne moze pruziti ono sto se od njega ocekuje. Realno je da je u padu, a za klupe trebaju igraci koji su, izmedju ostalog, POUZDANI. Neko je vec, mislim, naveo nesto slicno, a to je da onda i Muller moze biti kao back up napadac. Kako bi se Ibisevic pokazao protiv Reala? Sumnjam da bi bolje od Nijemca.

Wagner ili Gomez ili neko slican. Igrace koji su u "slobodnom padu" ne treba uzimati.
Spamm

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 07 nov 2017, 22:29

harden je napisao/la:Nemoj Cana zivota ti, nek on pokazuje svoje znanje sto dalje od Minhena :mrgreen:
slika
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 07 nov 2017, 22:37

FCBAYERN je napisao/la:D
Wagner ili Gomez ili neko slican. Igrace koji su u "slobodnom padu" ne treba uzimati.
Uth iz Hoffe :kafa:
Raffael iz Gladbaha :kafa:
Volland :kafa:
Kruse :kafa:

Kruse prošlu polusezonu zakucao :o imao neku povredu i poslije toga 11 golova čini mi se, najbolji goal per minutes u ligi.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 07 nov 2017, 22:51

Besic je napisao/la:
Uth iz Hoffe :kafa:
Raffael iz Gladbaha :kafa:
Volland :kafa:
Kruse :kafa:

Kruse prošlu polusezonu zakucao :o imao neku povredu i poslije toga 11 golova čini mi se, najbolji goal per minutes u ligi.
Volland ne, nije ni klasicni napadac, kao ni Raffael. Obojica iako igraju na poziciji spica nisu oni target man-i sa kojima Bayern igra vec neko vrijeme. Nije ni Kruse, ali mislim da je u zavrsnici bolji od ovih pa bih prebolio. Veliki je plus taj sto su dobri za funkciju presinga, ali nisu tip Lewandowskog, tj. snazni i visoki, tako da bi se i igra morala modificirati.

Utha slabo da sam i gledao.

Neko ce mozda reci da i Gomez ne ulazi u kategoriju za Bayern prihvatljivog napadaca zbog manjkavost mobilnosti na terenu. Medjutim, on je vec isproban u Juppovom sistemu, a i snazan je i dobar u zraku, te veoma inteligentan igrac s odlicnim postavljanjem.

Wagner je dosta pokretljiv, ali i realizaciono slabiji od Gomeza, ali takav je bio i Mandzukic, a znamo kako je koristio Bayernu.
Spamm

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 07 nov 2017, 23:00

Zelim Vedu u Bayernu, ostali nek ne dolaze. Zelim da osvoji koji trofej I da mu ovo bude nagrada za citavu karijeru.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 07 nov 2017, 23:51

tale07 je napisao/la: Ja kad sam isao na tekmu, vidio sam da raja ispred stadiona kupuje karte, valjda je to neki sistem ovih godisnjih karata, neko ko ima godisnju i ne moze doci ima mogucnost da tu proda i tu su ja mislim regularne cijene karata.
Tako nekako.Ja sam protiv Leverkusena uzeo godisnju od frendovog poznanika,platio 50€ i poslje tekme se nasli na pivu i vratio mu godisnju.Jedna od drazih tekmi na kojoj sam bio.Zajednicko skandiranje protiv mafije iz saveza,vrhunsko navijanje na poluvremenu pri nevremenu i na kraju kasnjenje busa zbog kojeg sam umalo zakasnio na posao :D

A i Viagogo nije bas toliko skup,barem ne sto se tice manjih tekmi.Evo sad protiv Augsburga se karte mogu naruciti za 50-tak € sto je sasvim ok.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.