Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la soccerfan » 14 nov 2017, 05:48

kobe24 je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Jokara 4 poena, a i to mu je puno
Pet, ne lazi. :P Dao jednu tricu na srecu i jedan horog iz ocaja, nakon sto mu je Juka perfektno ispratio svaki korak.

Ovaj faul u napadu je sumnjiv, jer nisam bas siguran da je Faried imao obje noge na parketu.
Aaaaa jedva cekam da igraju u Denveru! :mrgreen: :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 14 nov 2017, 05:53

Cuj Jokic :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: Bosanska dahija ga unistIO. Kakac lock down D u reketu jbt. :salut:
Zadnja izmjena: COYS, dana/u 14 nov 2017, 06:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sir Oliver
Postovi: 370
Pridružen/a: 04 avg 2011, 09:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sir Oliver » 14 nov 2017, 06:05

usra i šefa i stanicu u zadnjih par napada

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Gifron » 14 nov 2017, 06:07

Sir Oliver je napisao/la:usra i šefa i stanicu u zadnjih par napada
Igra opusteno, ovi nemaju sanse da stignu. Tako da nista strasno. Odigrao je odlicno kad je najvise trebalo
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 14 nov 2017, 06:08

Bitno da je opet pokitao "ljubimca" Jokica :salut:. odbrana u reketu :ljepota:


Nikola ne smije krenuti na Juku :rol:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 14 nov 2017, 06:15

Malo je pokvario dojam u zadnjoj cetvrtini, ali sve u svemu, tesko da je moglo bolje. Ostvarili su jako bitnu pobjedu, a on je Jokica strpao u dzep i pokazao da je bio nepravedno zapostavljen od strane sugavog Malonea. Malo me nervira sto bolje ne brani skok, a bilo je i nekoliko glupo izgubljenih lopti, ali ono najbitnije veceras se ipak ispunilo. Bravo Jusufe! :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 14 nov 2017, 06:19

Kaka brat igra odbanu na jokicu :urnebes: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :salut:


Nebitno poeni, skokovi, ukradene lopte... prekucao je u odbrani ! :salut: Jokicu nije na pamet palo da krene preko Juke

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 14 nov 2017, 06:22

Dobar veceras,

Sto se tice skoka, ne znam ni sam igra sve i puno se trosi, ko zna imal i snage da jos skace ko koza na svaku loptu.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la wobly92 » 14 nov 2017, 06:28

kobe24 je napisao/la:Malo je pokvario dojam u zadnjoj cetvrtini, ali sve u svemu, tesko da je moglo bolje. Ostvarili su jako bitnu pobjedu, a on je Jokica strpao u dzep i pokazao da je bio nepravedno zapostavljen od strane sugavog Malonea. Malo me nervira sto bolje ne brani skok, a bilo je i nekoliko glupo izgubljenih lopti, ali ono najbitnije veceras se ipak ispunilo. Bravo Jusufe! :bih:
Meni se čini da ima neku mentalnu blokadu zbog one povrede, i da se boji da se neće opet ponoviti po ko zna koji put, pa svjesno ide malo mekanije.
Sve u svemu, još jedna dobra partija.
Samo zdravlja i biće akobogda dobra sezona.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 14 nov 2017, 06:34

Ma odlicna partija. :thumbup: Nije sve u poenima. Kako ih je brat zatvorio u reketu :salut: :salut: Strava


Mozda najjaca defanzivna partija ikad.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 14 nov 2017, 06:39

Obicno on dobro zagradi igraca kojeg cuva, ali sve rjedje kupi skokove. Mozda su u pitanju Stottsove upute, gdje ce on graditi reket, a Vonleh, Harkless i ostali da uzimaju skokove, ali malo ruzno izgleda da centar koji provodi po 30 minuta na parketu ima prosjek od 5-6 uhvacenih lopti.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Rule_hz » 14 nov 2017, 07:10

Nece covjeka da trose,jer imaju defanzivnu zvijer i svjezu ubicu u napadu.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 14 nov 2017, 07:23

kobe24 je napisao/la:Obicno on dobro zagradi igraca kojeg cuva, ali sve rjedje kupi skokove. Mozda su u pitanju Stottsove upute, gdje ce on graditi reket, a Vonleh, Harkless i ostali da uzimaju skokove, ali malo ruzno izgleda da centar koji provodi po 30 minuta na parketu ima prosjek od 5-6 uhvacenih lopti.


Prvi dio komentara i sve si objasnio , nema ništa ružno kada ispunjavaš trenerove zamisli....Nekako mi srce milo majku mu kako se lijepo pozdraviše Juka i Joka :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Juka bravo za partiju , samo jako !!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bhsport » 14 nov 2017, 09:07

Bravo Juka, nek si ponovo pokazao ko si a ko je Jokic.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 14 nov 2017, 09:14




:lol: :lol: CJ :thumbup: Vidi se da su kao jedno. Bromance :urnebes:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 14 nov 2017, 14:03

steta sto nije otisao na 20+, u 4/4 je igrao opusteno, al i tekma je vec bila gotova
dobra njegova tekma, dobra igra i ekipe, odbrana odlicna, klupa je ovdje presudila

al da klupa nije odigrala kako jeste, opet bi ovo bilo na jednu-dvije lopte, starteri nikako da odigraju kako moraju

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RedBullSA » 14 nov 2017, 19:12

Bravoo Juka, jos jednom izdominirao Jokica i pokazao Maloneu sta je imao u timu i otjerao. :kafa: Ali najvaznije je da su dobili, da je sad uhvatiti dobar niz.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la dscile » 14 nov 2017, 19:22

RedBullSA je napisao/la:Bravoo Juka, jos jednom izdominirao Jokica i pokazao Maloneu sta je imao u timu i otjerao. :kafa: Ali najvaznije je da su dobili, da je sad uhvatiti dobar niz.
Ja ne kontam sto vi potencirate to otjerao. Covjek je poceo proslu sezonu pokusavajuci uklopiti i njega i Jokica da igraju zajedno i kada je vidio da ne ide, odlucio trejdovati jednog. Jokica su ostavili i odlucili isforsirati kao moguceg fransiznog igraca, a Nurkica trejdovali i Portland sto je i odlicna stvar za njega. Dosao je u ekipu koja mu odgovara, gdje ce imati minute koje zasluzuje i sta je tu problem kad je win-win situacija?

I samo se po internetu debili svadjaju oko Nurkic-Jokic duela, a sustina je da se momci postuju i da su obojica odlicni igraci. Nije mala stvar sa 22-23 godine biti startni centar u NBA za ekipu koja je sasvim dobra.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 14 nov 2017, 19:39

koliko god ofanziva steka za sada, toliko je odbrana bolja, bar statisticki:

- 3rd in points allowed at 99.2 ppg
- 3rd in points allowed per 100 poss at 101.6
- 4th in opponent FGM/g at 36.6
- 3rd in opponent FG% at .433
- 2nd in opponent 3PM/g at 8.6
- 3rd in opponent 3p% at .321
- 4th in opponent PPS at 1.19
- 2nd in opponent adj FG% at .484
- 1st in opponent assists at 17.2/100
- 1st in opponent % assisted 2pFG at .370
- 1st in shot blocking at 6.5/100

RedBullSA
Postovi: 90
Pridružen/a: 07 avg 2014, 00:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RedBullSA » 14 nov 2017, 19:44

dscile je napisao/la:
RedBullSA je napisao/la:Bravoo Juka, jos jednom izdominirao Jokica i pokazao Maloneu sta je imao u timu i otjerao. :kafa: Ali najvaznije je da su dobili, da je sad uhvatiti dobar niz.
Ja ne kontam sto vi potencirate to otjerao. Covjek je poceo proslu sezonu pokusavajuci uklopiti i njega i Jokica da igraju zajedno i kada je vidio da ne ide, odlucio trejdovati jednog. Jokica su ostavili i odlucili isforsirati kao moguceg fransiznog igraca, a Nurkica trejdovali i Portland sto je i odlicna stvar za njega. Dosao je u ekipu koja mu odgovara, gdje ce imati minute koje zasluzuje i sta je tu problem kad je win-win situacija?

I samo se po internetu debili svadjaju oko Nurkic-Jokic duela, a sustina je da se momci postuju i da su obojica odlicni igraci. Nije mala stvar sa 22-23 godine biti startni centar u NBA za ekipu koja je sasvim dobra.
Moze se sve to tako reci al cinjenica da ga nije gotivio, ponizivao ga drzao ga na klupi po cijelu tekmu i na kraju krajeva nije nesto ni isprobao posebno tu kombinaciju da se moze reci da ne ide, tako da ga je u sustini otjerao jer je u zamjenu doveo jednog Plumleeja u smijesnom trejdu cisto da ga se rijesi.. Uopste nisam hejter Jokica, ali normalno da mi je drago jer tu postoji opet sigurno rivalstvo i opcenito obojica su talenti zeljni dokazivanja, i Juka drugi put dominira, nez sta je tu problem na taj nacin prokomentarisati?

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.