FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 nov 2017, 16:08

baš smo odron...sreća pa nam dolazi željezničar :D

ja mislim da nam u zadnjih 10 prvenstvenih u banjaluci nisu ni boda uzeli :lol:

osim ako možda računaju onu koja je trajala 30 minuta :cool:

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 18 nov 2017, 10:20

Eh sutra spektakl protiv straog rivala :D
I Željezničar igra očajno, ali mi smo još gori.
Očekujem da Mujić svirne jedno 567 prekrašaja, efektivne igre 25 minuta, i da neko pobjedi nakon prekida, nadam se mi, samo tako možemo gol dati.
Jedino nam tradicija ide na ruku, ali zlobnici bi rekli da je tradicija tu da bi se rušila :mrgreen:
Očekujem finu posjetu sutra, uprkos hladnom vremenu, nadam se samo da neće neka repata kiša padati.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 18 nov 2017, 18:24

mislim da ni mi ni zeljeznicar nikad u istoriji ovih nasih meceva nismo bili gori...mozda malo prejaka tvrdnja,ali sigurno nije daleko od istine :(

tako da su sva tri znaka moguca..

srecno borcu sutra!!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 19 nov 2017, 19:52

sinoc unaprijed napisah da je ovo najjadniji borac u svojoj istoriji,bar ovih 40+ godina koliko ja pamtim :( :( ..nije mi to lako bilo napisat pogotovo u ovakvoj euforiji koja je zahvatila citav grad pred ovo gostovanje zeljeznicara.. :( ...tako da me ovo veceras apsolutno nimalo nije ni razocaralo ni iznenadilo..
ni na igrace nisam ljut...nisu oni krivi sto im je neko dao dres koji ne zasluzuju,i doveo da igraju na stadionu i pred navijacima gdje ne bi mogli lopte dohvacat dok je borac bio borac...bar vecina njih...nisu krivi ni sto na klupi i tribinama sjedi bar pola boljih od njih...nadam se da ih opet nece prozivat za nezalaganje,qurcobolju....vec da je konacno svima jasno da je njih 70% potpuno zalutalo na ovaj stadion,u ovakav grad i pred ovakve navijace....ne svojom krivicom,zato ih ne treba ni dirati,jer samim tim amnestiras one koji nas siluju

ne...ljut sam na ove pohlepne,sujetne i tvrdoglave neznalice...koji ce veceras smjeniti trenera ,uz basnoslovnu otpremninu za nase prilike....taj "sporazumni raskid" ce nas kostat bas onako kako sam najavio,da ce nam se usi poslije ovih srbijanaca jako dugo crvenit....smjenice ga da operu sebe,svoje neznanje,pohlepu i na silu guranje igraca...oni su krivi sto borac akcije ne moze napravit i sto se ovako brukamo...

pogresno sam rekao...nisu oni neznalice...znaju oni dobro sta rade...ako sam ja,kao najobicniji gledalac i navijac,mogao ovdje odmah ujutro nakon smjene vranjesa i imenovanja ovog srbijanca,napisat koliko je to suludo,amaterski,seljacki...jednom rjecju da sam ostao bez texta....e pa onda sigurno i oni znaju koliko je to bilo blentavo,jer su i predsjednik i sportski direktor igrali citav zivot fudbal,i mnogo bolje se razumiju nego ja.....znaci,nije neznanje,vec neki i neciji interes,materijalni...i zato sam ljut....

da je neznanje,davno bi se izvinuli navijacima,vranjesu ili vuletu,rekli pogrijesili smo,necemo vise....

ja jesam odmah isto jutro napisao to,ali zaista ni ja nisam vjerovao da ce nam cak i najomrazeniji klubovi,krupa i zeljeznicar pishati u usta na sred gradskog :( ..krupa dodatno jos i gore u kanjonu :( ...


srecno borcu u nastavku ove mucne sezone

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Ras » 19 nov 2017, 20:19

Čestitam na fer i korektnoj igri, **** okliznu vam se onaj kloc, mada je i Zekonja majstorski primio i završio, do narednog boja!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Esport » 19 nov 2017, 20:36

Uopšte mi nije jasna, promjena stručnog štaba na startu. Od toga se niste oporavili, jbg danas Vas gurnuse prema lizi za opstanak.
Bez veze

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 19 nov 2017, 20:50

nije jasna nikome..evo sta sam ja pisao,kao obican fudbalski analfabeta... :( ...zao mi je sto citiram sam sebe kao najveca budala i narcis,ali da ne ispadne to sto ti kazes,da se vec tad nije znalo kolika je to glupost..bar ko je htio da zna i ko,za razliku od uprava raznoraznih,na borac gleda ono bez ikakvih primjesa icega drugog,osim ciste ljubavi...a jos vise da za takav zakljucak nije bila potrebna ni nauka,ni kvantna fizika,vec da to iz aviona vidi svako ko bar gleda fudbal,a ne da jos radi u fudbalu!

Schlager je napisao/la:znači,zaista def milinković...

tačno ja više nemam živaca za ovo :evil:

pogledat utakmicu ko gospodin,na tv ili na stadionu....malo bacit pogled na tabelu i to je to...zakon...

nervirat se više zbog raznoraznih uprava koje se u fudbal razumiju ko mara u kriv q...nema potrebe za to...

osmi trener za godinu i po mandata ove uprave!!!

nimalo ne sumnjam da će danas na pressu biti neka patetika i srceparajuće priče kako je igrao za borac u srbiji u ratu (neće reći za koliko)...itd...itd....
ono što se neće reći,neće reći ni da se zaštitio ugovorom kao bjeli međed...niti za koliko radi....nije to čupo...vule...teša...vlado...zox...da mu kažeš "idi,nisi više trener"...

ne....ovaj ti prvo neće doći bez mjesečne plate od 10 000 maraka minimum!

jer ruši sebi rejting....nigdje više neće naći posao za platu na koju je naučio,kad bi se pročulo da u borcu radi za "tričavih" 4000 maraka i sl...

a drugo,kad ga budu otpuštali prije kraja jeseni,ima da im se uši zacrvene...koštaće nas platama i tim budućim "korektnim,sporazumnim raskidom" kao jedno 4 odlična igrača!!

uostalom,boli me q....meni je doktor preporučio laganu konverzaciju u prijatnom društvu,a ne ovo... :cool:

a nakon prve njegove utakmice
rekao sam i prije utakmice da ne ocekujem nista,a najgore mi je kad u tu fazu dodjem....sve sto sam imao rec o smjeni Cupe i angazovanju skupog trenera,rekao sam prosle sedmice....nadam se da ce i u upravi neko skontat koliko bi bolje bilo da su nam doveli 3-4 provjerena igraca umjesto te budalastine,a za iste pare....vise nemam nikakvog razumjevanja za njih...branio sam tog Zeljkovica,jer je momak posteno rekao da je zbog neiskustva pogrijesio sa onim janjicem,raznim prljevicima,djilasima,milosavljevima,ristovskima,rajovicima,djokicima.....al sad je uradio potpuno isto....zato nema vise nikakvo moje razumjevanje....jer branio sam ga po onoj narodnoj "sto se desi jednom,ne mora znacit da ce se desit drugi put,ali ono sto se desi drugi put,sugurno ce se desit,treci,cetvrti,peti,stoti"....znaci,stamota je ovo sto Cupi uradise....a i zbog ovog Danilovica,stidite se svi....taman da se ispostavi da ce ne znam kakva igracina postat nekad,al nemojte nas ovako bahato silovat sve kolektivno,daj ga malo da odmori....mada je vise upitno sve,s obzirom kakvu ste nam "sirinu" u timu napravili..a veceras...veceras sam jedino ponosan sto smo se vratili na teren,a ne da kao onaj amar mlatimo rucicama i nakon prekida od 30 sec da nam ne pada na pamet da se vratimo na teren...a pogotovo sam ponosan na nase navijace....svaka cast momci!!!!


Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 19 nov 2017, 21:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 19 nov 2017, 20:59

jos da pojasnim recenicu,zasto borac za mog vakta nikad nije bio jadniji....

ja,izmedju ostalog, pamtim 8 ispadanja!!

iz raznoraznih liga....sto u sfrj,sto u ratu u srj,sto triput poslije rata u pl bih...

bilo je zaista antitalenata i antitalenata u tim timovima koji su ispadali....ali jos se nije desavalo ovo,kao recimo protiv radnika u bl,ili veceras npr....da ti rezultat ne odgovara,a da ti ne pokazujes apsolutno nikakvu mogucnost da bar napadas,bunaris....e to ja ne pamtim....i kad smo najjadniji bili,bar kad nam rez u BL ne odgovara,igrala se viktorija pred golom protivnika zadnjih 10-20 minuta...a ne ovo :(

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la LoveSB96 » 19 nov 2017, 21:22

Sori na upadu, al sta je s vama, trebat cete definitivno u Ligi za prvaka, bolje vi nego Mladost iz razno raznih razloga, nadam se da cete pocet pobjeđivat (osim u medusobnom susretu s nama), sretno!
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 19 nov 2017, 21:24

Otpuštaj kizu, još će debil na zimu dovesti buljuk debila iz Srbije, ko fol igrači, a klocevi ala Đilas.
Borac kad je ispadao igrao je tika-taku na odnosnu na ovo večeras.
Na svom stadionu nisi na gol šutnuo za 90 minuta, pa zemljo otvori se.

Najviše me iznervirala publika koja u 80 minutu napušta stadiona, kao da gubimo 3-0. :( :( :(
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 19 nov 2017, 21:26

LoveSB96 je napisao/la:Sori na upadu, al sta je s vama, trebat cete definitivno u Ligi za prvaka, bolje vi nego Mladost iz razno raznih razloga, nadam se da cete pocet pobjeđivat (osim u medusobnom susretu s nama), sretno!
Guraju se Danilović, Guberac, Zekanović lijevo pored živog puzigaće, Mahir Karić igra krilo, a prespor, Veselinović na klupi, a Neymar je za pola ekipe....Uprava ne zna kud je šuplja, a preko ljeta bacali neke dugoročne planove, ko fol titulu za par sezona.
Možda i osvojimo, ali opet u ligi RS.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 19 nov 2017, 21:51

Dokad ćeš gledati ovu sramotu Banjaluko. Od velikana su uspjeli da naprave ruglo. Koji put je ovo da su navijači došli da podrže a gledali antifudbal. Milinkoviću popišam te kao trenera kad šutiš 90 minuta. Beri pare nisi ni ti budala.

Upravo hvala vam za evropskog trenera i evropski BORAC! Igrači hvala vam što ste uljepšali rodjendan našim Lešinarima sa samo 0-1!
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 19 nov 2017, 22:19

vidis da kaze da nismo zasluzlili poraz i da mu ocito ne pada na pamet da ode iz banjaluke bez jedno 100 000 maraka!

jer kad das ostavku,dobijes sishu....zato je i nastala ona trenerska izjava "najlakse bi bilo otici,ja se ne predajem i ostajem u teskim trenucima uz svoje igrace,samo kukavice napustaju brod koji tone,bla,bla,bla

inace,tebe kolega ne znam licno....ali pokusacu se slikovito izrazit sta mislim o njemu kao treneru,i toj tituli sa partizanom,kao najvecim uspjehom u njegovom CV....za koju su se ovi nasi klenovi uhvatili...

ja to toliko "cijenim",da sam recimo uvjeren da si ti,kolega bluearmy,recimo trener partizana,a ja kao schlager trener fk crvena zvezda....apsolutno sam uvjeren da bi jedan od nas dvojice bio sampion!!

i imao to kao najveci uspjeh u CV,da dere ovakve levate kao nasu upravu po usima tim "uspjehom"...toliko....

i ne karikiram uopste...zaista mislim da bi ti ili ja bili sampioni!

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 19 nov 2017, 22:30

Iz dana u dan mislim da će se promjeniti ali dogodilo se ono čega sam se pribojavao prije 4-5 mjeseci, da je ovo sve jedna velika farsa. Pitam se samo da li je upravi i Tamari sada jasno zašto banjalučani idu preko Drine i gledaju vječite, da je svo ovo trn u oku ? 3 gola data od kad je gospodin došao a remi sa Sarajevom se Čupi smatrao kao veliki neuspjeh.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sandokan87 » 20 nov 2017, 19:12

Puno bolje vam izgleda tribina od kako ste presli na sjever. Nije istok ni zapad za navijacke grupe. Tvrda ste ekipa sa par izuzetnih pojedinaca ali ocigledno nesto ne stima. Nisam siguran da vam je ovaj trener neko rjesnje, cak sta vise na Grbavici ste puno bolje izgledali nego u Banjaluci. Sretno, vidimo se u ligi za prvaka.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 20 nov 2017, 19:22

navijaci zaista bolje izgledaju kad su sami na tribini,ono sinoc je bas mocno bilo...

sto se ostalog dijela tvog posta tice,nismo mi tvrda ekipa,mi smo qurac na biciklu....nadam se da ce se naci bar jedna pametna glava,da kaze "car je go"...i da rastjera ove amatere koji ne mogu akcije napravit deset kola,i vrate nam "rezerviste" avdukica,veselinovica,mirkovica,kondica (dok se dujakovic ne oporavi),raspudica,puzigacu...


mada,sad je vec otprilike svejedno...za ligu 6 je vjerovatno prekasno,a ispast ne mozemo jer je cupo finu zalihu napravio pred vitezom,celikom,goskom...

pred nama je jedna predosadna polusezona...dok ozbilni momci budu igrali za prvaka,evropu,kup....mi cemo pred 400 gledalaca docekivat vitez,radnik i gosk i otaljavat proljece..

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la tareizo » 20 nov 2017, 22:24

lesevima sve naj za 30godina postojanja ,atmosfera (mala zamjerka zbog politicki provokacija nebitni za stadione) fantasticna svaka cast
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 20 nov 2017, 22:28

vjeruj druze,da me to jedino i raduje i cini ponosnim...nekoliko puta od prekjuce sam ponovio da je ovo najslabiji tim borca u istoriji....al opet,sinoc su svi vidjeli da ljubav ne jenjava...cak i bez lesinara i proslava,sinoc je po meni,bilo 7000-8000 na stadionu...

to je bas potpuno drugacije od mnogih klubova,ciji navijaci su tu samo kad ide...sloboda mi je drag klub,al oni mi prvi padose napamet....zadnje sezone kad su oni igrali za prvaka a mi ispali 2016,na gradskom ih je bilo triput vise nego manijaka sinoc...a ove sezone ih je bilo 20 :(..a i u sezonama prije te polusampionske ih je bilo otprilke toliko malo...

cini mi se da nasi navijaci nisu takvi...i da su otprilike i kuci i na gostovanjima podjednako brojni i u sezonama kad smo sampioni i kad ovako ne mozemo akcije napravit a to je mnogo cesce poslije rata..triput smo ispadali cak

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la staragarda » 21 nov 2017, 09:38

Jel' to balzamovani nije dobio nogu...svasta.... Inače, cestitke lesevima na godisnjici.... odlično izdanje
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 21 nov 2017, 09:58

Navodno ima neku **** finansijsku klauzulu u ugovoru.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.