Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:25

Kawhi je napisao/la: Autocorrect me zeznuo. Ovi pametni telefoni su opasni.
hoce to
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 01:26

Federer17 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ne smeta meni nista cuti, niti mi je drago takve stvari cuti. Totalno sam indiferentan prema tome. Problem je kad ne mogu jista drugo cuti od tog zvuka (kakav on god bio) ili kad me probudi.

Ja sam naprimjer "sova". Uglavnom ostajem do kasno budan. Komsija mi ustaje rano. Ista je stvar ako on mene u 6 probudi glasnom muzikom, ili ja njega u 2-3. I niko od nas to nece raditi jer smo normalni ljudi.
Ma razumijem te (ne gledas to sa strane averzije prema religiji), samo sto, kad bi se svi mi zalili na sve moguce stvari koje nam smetaju, tesko da bi zivot bio moguc. Nekad treba i istrpit nesto. :)

@Aerials, ma nikad ni u jednu diskoteku nisam usao (osim ono na ex u osnovnoj :lol:), dok sam vjerovatno posjetio vecinu kafica u Tz.
Pa najveci bosanski problem je suti i trpi. Kao dijete te neko provocira, maltretira, etc. nista sine, suti i trpi. Dodjes u srednju, profesori guraju ove s "jakim" prezimenima, nista sine, suti i trpi. Dodjes na fax profesori se izivljavaju na svima, ovi s "jakim" prezimenima ni ne dolaze na fax, a nekako zavrse s diplomom, nista sine, suti i trpi. Politicari kradu, nista sine, suti i trpi. Na poslu te sef maltretira/niko nista ne radi (zavisi od toga gdje radis), ne uplacuju ti nista, plata minimalna, suti i trpi. Komsije bi da ti uzmu pola drzave, suti i trpi, samo da se ne puca. Mogu ovako do jutra.

I da, nije ovo problem na nivou ovih koje sam ja nabrojao, al bas zbog toga ga ne bi trebao biti problem i rijesiti. Odes u dzamiju/crkvu, objasnis im situaciju i sigurno ce te poslusati. Ako se nadje neki bezobrazan pa nece tada dovodis drzavu da rijesi to jer je drzava tu da te brani od takvih stvari.

U klubu te nece poslusati, al bas zbog toga im i treba zvati policiju svaki vikend. Postoje zakoni koje treba postovati da bi funkcionisali kao cjelina.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 21 nov 2017, 01:30

Mislio sam na nase medjuljudske odnose, a ne generalno da treba sve trpiti. Ja prvi nisam za to i uvijek se borim za svoja prava, ukoliko imam osnova za to.

Uglavnom se to i rijesi bez problema, iako sigurno ima i onih koji zbog sopstvenog bezobrazluka negoduju na sve moguce oko njih.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:31

Kawhi je napisao/la:..
Kako se zove rodna gruda tvog komsije Asmira Avdukica? :mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 21 nov 2017, 01:34

Tako meni mobitel kad su ukrali, nađem ga na piku, i htio zvat frajera tog da se nagodimo, kad mi savjetuje ovaj iskusni igrač, vrti se s obje strane zakona na višem nivou - samo ti u policiju otiđi, to je država, oni su plaćeni da to rade. Dao im sve živo o frajeru, i nikad ništa od telefona. :lol: Živjela država!
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 01:37

Vijadukt je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:..
Kako se zove rodna gruda tvog komsije Asmira Avdukica? :mrgreen:
Banja Luka. :mrgreen:
Odakle ti on naumpade?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:39

uNbx je napisao/la:Tako meni mobitel kad su ukrali, nađem ga na piku, i htio zvat frajera tog da se nagodimo, kad mi savjetuje ovaj iskusni igrač, vrti se s obje strane zakona na višem nivou - samo ti u policiju otiđi, to je država, oni su plaćeni da to rade. Dao im sve živo o frajeru, i nikad ništa od telefona. :lol: Živjela država!
ziv bio pa me uputi da procitam ovo
Kawhi je napisao/la:Ako se nadje neki bezobrazan pa nece tada dovodis drzavu da rijesi to jer je drzava tu da te brani od takvih stvari.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Mislio je na drzavu za covjeka.
Kawhi je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:..
Kako se zove rodna gruda tvog komsije Asmira Avdukica? :mrgreen:
Banja Luka. :mrgreen:
Odakle ti on naumpade?
Vrbovik.

Pa komsiluk ti. Vidim pises o komsiji so ustaje u 6 i tako mi naumpade Asmir. :lol:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 21 nov 2017, 01:46

Asmir i Kawko iz istog sela :o
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 01:48

uNbx je napisao/la:Tako meni mobitel kad su ukrali, nađem ga na piku, i htio zvat frajera tog da se nagodimo, kad mi savjetuje ovaj iskusni igrač, vrti se s obje strane zakona na višem nivou - samo ti u policiju otiđi, to je država, oni su plaćeni da to rade. Dao im sve živo o frajeru, i nikad ništa od telefona. :lol: Živjela država!
Pa problem je sto generalno niko nista ne ocekuje od drzave i onda drzava nista ne radi. Zapravo, ocekuju nerealne stvari poput toga da nista ne rade i zive ko kraljevi i da drzava pravi firme i slicno. :mrgreen:
Drzava se treba brinuti za druge stvari. Mislim, ne moze Kifla ostati ovoliko premijer kantona, a da nema vode u Sarajevu. Na stranu to koja je neko stranka. Ovi iz njegove ga trebaju prvi tjerati. Ovo bezveze navodim primjer njega. Milion je takvih.
Federer17 je napisao/la:Mislio sam na nase medjuljudske odnose, a ne generalno da treba sve trpiti. Ja prvi nisam za to i uvijek se borim za svoja prava, ukoliko imam osnova za to.

Uglavnom se to i rijesi bez problema, iako sigurno ima i onih koji zbog sopstvenog bezobrazluka negoduju na sve moguce oko njih.
Pa to ti nisu medjuljudski odnosi. To su odnosi tebe i jedne institucije.
Medjuljudski odnosi su odnosi tebe i nekog tvog kolege s faxa ili komsije. I opet ni tada ne treba pustiti da te neko pravi budalom.
Vijadukt je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Tako meni mobitel kad su ukrali, nađem ga na piku, i htio zvat frajera tog da se nagodimo, kad mi savjetuje ovaj iskusni igrač, vrti se s obje strane zakona na višem nivou - samo ti u policiju otiđi, to je država, oni su plaćeni da to rade. Dao im sve živo o frajeru, i nikad ništa od telefona. :lol: Živjela država!
ziv bio pa me uputi da procitam ovo
Kawhi je napisao/la:Ako se nadje neki bezobrazan pa nece tada dovodis drzavu da rijesi to jer je drzava tu da te brani od takvih stvari.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Mislio je na drzavu za covjeka.
Kawhi je napisao/la: Vrbovik.

Pa komsiluk ti. Vidim pises o komsiji so ustaje u 6 i tako mi naumpade Asmir. :lol:
Jel to on ustaje u 6? :mrgreen:

Pa ljevace, nije Njemacka Njemacka zbog Merkelove ili nekog treceg politicara. Njemacka je Njemacka jer svaki Njemac zna da ordnung muss sein. Prvo krenes od sebe, pa onda drugima prigovaras i na kraju drzavi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:48

:nene: Nisu cak ni ista zupanija.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 01:50

Vijadukt je napisao/la::nene: Nisu cak ni ista zupanija.
Dijeli nas rijeka snova. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 21 nov 2017, 01:53

Kawhi je napisao/la:Pa problem je sto generalno niko nista ne ocekuje od drzave i onda drzava nista ne radi. Zapravo, ocekuju nerealne stvari poput toga da nista ne rade i zive ko kraljevi i da drzava pravi firme i slicno. :mrgreen:
Drzava se treba brinuti za druge stvari. Mislim, ne moze Kifla ostati ovoliko premijer kantona, a da nema vode u Sarajevu. Na stranu to koja je neko stranka. Ovi iz njegove ga trebaju prvi tjerati. Ovo bezveze navodim primjer njega. Milion je takvih.
Baš zbog tog što se šuti i trpi i jest tako, i vjerujem da će bit tako još dugo dugo. Valjda je u krvi ovdje ljudima da budu inferiorni i da trpe. Stoljeća okupatorske čizme uzelo danak, šta li...
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 21 nov 2017, 01:54

Pa i Kawhko je iz Vrbovika nekog
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:56

Kawhi je napisao/la: Jel to on ustaje u 6? :mrgreen:

Pa ljevace, nije Njemacka Njemacka zbog Merkelove ili nekog treceg politicara. Njemacka je Njemacka jer svaki Njemac zna da ordnung muss sein. Prvo krenes od sebe, pa onda drugima prigovaras i na kraju drzavi.
Bezbeli, u godinama je.

Krenem od sebe, samo to ce popraviti sveopcu situaciju malo sutra. Pusti ba te lovacke price. Kakva drzava i ****. Nece da ti odgovore na mail kad postavis pitanje, uputis sugestiju. Da ne idemo u ozbiljnije teme.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:58

legenda reala je napisao/la:Pa i Kawhko je iz Vrbovika nekog
Jedan je Vrbovik, naseobina pored sela Zupca. :mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 21 nov 2017, 02:01

Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Pa i Kawhko je iz Vrbovika nekog
Jedan je Vrbovik, naseobina pored sela Zupca. :mrgreen:
Ne znam, nego kad mi pise na FB ono pise Vrbovik RS :cry:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 nov 2017, 02:02

Legendo tebi haman čovjek da da dvije ovce da čuvaš, ti bi tri izgubio. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 02:05

legenda reala je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Pa i Kawhko je iz Vrbovika nekog
Jedan je Vrbovik, naseobina pored sela Zupca. :mrgreen:
Ne znam, nego kad mi pise na FB ono pise Vrbovik RS :cry:
To zbog Asmira.
Aerials je napisao/la:Legendo tebi haman čovjek da da dvije ovce da čuvaš, ti bi tri izgubio. :mrgreen:
:kralj: :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 21 nov 2017, 02:07

Kawhi je napisao/la: Pa to ti nisu medjuljudski odnosi. To su odnosi tebe i jedne institucije.
Medjuljudski odnosi su odnosi tebe i nekog tvog kolege s faxa ili komsije. I opet ni tada ne treba pustiti da te neko pravi budalom.
Pa, ovim recenicama (samo sto, kad bi se svi mi zalili na sve moguce stvari koje nam smetaju, tesko da bi zivot bio moguc. Nekad treba i istrpit nesto.) sam mislio na bilo kakve odnose i odredjene ustupke u pogledu istih (ne konkretno vezano za pricu ezan-zvono, od koje je i doslo sve). Ciljao sam prvenstveno na komsijske, prijateljske, kolegijalne odnose, gdje su nam, sigurno, ti ustupci vise potrebni i s kojim se cesce susrecemo, nego je to u pitanju jedan ezan koji ti dnevno mozda smeta, a mozda i ne.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 21 nov 2017, 02:21

Aerials je napisao/la:Legendo tebi haman čovjek da da dvije ovce da čuvaš, ti bi tri izgubio. :mrgreen:
Sta je bilo.

Kawhi je napisao/la: To zbog Asmira
I kod.Aerials pise.Tuzla RS to valjda.zbog Hellera
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb i 9 gostiju.