Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bodi123 » 21 nov 2017, 18:20

MElloo je napisao/la: Jest al je belaj sto me preko 20 nijedna nece sve haha :D
Bolan imas me na instagramu vidis da sam isto dijete :D
Bodi je njaveci **** na forumu samo suti covjek nije ko seco

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Vidio sam onu moju sinoć u gradu, slučajno se pogledima sudarimo, prodjem namjerno kraj nje i malo je zakačim, čisto da ispitam situaciju, kasnije mi se javlja njena drugarica kao što nisi stao s nama, rekoh taman posla, vidiš da me ne može očima... uglavnom reče mi da nema nikakvih shema još uvijek ona :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 21 nov 2017, 18:36

Šećo zapisuješ li ovo?!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 21 nov 2017, 18:51

theboss_RD07 je napisao/la:

Ma zalim onog/onu kome lajkovi nesto znace :puke: I apsolutno ne vidim znacenje istih, jer ocito ne predstavljaju ono za sta ih je cukerberg namijenio.
Nemam neko visoko misljenje o svom izgledu, a meni je vala i nebitno. Nije sad nebitno u fazonu da hodam rascupan, poderan i slicno. Vec kako je meni kod cura nebitno kako izgledaju, tako me ne zanima hoce li se curama svidit moj izgled u fazonu jesam li previsok, premrsav, preruzan ovo-ono.

Uglavnom, ono sto sam htio reci, takav kakav jesam, dok sam isao na fakultet i pred kraj srednje kad je nekako eksplodirao taj fb, bas sam imao bruku lajkova na slikama (mislim nije bas bruka, al dobar prosjek za nekog muskarca :D ). I to sve bez nekih self-promo slika tipa: auta, satovi, fensi jela u restoranima, redovnih objavljivanja slika i slicnih gluposti. Sad kako ne idem na fakultet, i vise se uopste toliko ne druzim i ne izlazim kao sto sam u to vrijeme, prosjek mi tih lajkova bude oko 25. Drasticna razlika.
Nisam se uopste promijenio u tom razdoblju u smislu izgleda, nacina oblacenja, fazona koje furam i sl.
Meni su nebitni al eto zelio sam cujem misljenje on nase uvazene forumasice, jer znalo se desiti da zensko nece da postavi sliku samnom jer eto ne privlacim puno lajkova, a zenama je to haman vise bitno neg muskima.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 21 nov 2017, 18:58

BIHfan je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:

Ma zalim onog/onu kome lajkovi nesto znace :puke: I apsolutno ne vidim znacenje istih, jer ocito ne predstavljaju ono za sta ih je cukerberg namijenio.
Nemam neko visoko misljenje o svom izgledu, a meni je vala i nebitno. Nije sad nebitno u fazonu da hodam rascupan, poderan i slicno. Vec kako je meni kod cura nebitno kako izgledaju, tako me ne zanima hoce li se curama svidit moj izgled u fazonu jesam li previsok, premrsav, preruzan ovo-ono.

Uglavnom, ono sto sam htio reci, takav kakav jesam, dok sam isao na fakultet i pred kraj srednje kad je nekako eksplodirao taj fb, bas sam imao bruku lajkova na slikama (mislim nije bas bruka, al dobar prosjek za nekog muskarca :D ). I to sve bez nekih self-promo slika tipa: auta, satovi, fensi jela u restoranima, redovnih objavljivanja slika i slicnih gluposti. Sad kako ne idem na fakultet, i vise se uopste toliko ne druzim i ne izlazim kao sto sam u to vrijeme, prosjek mi tih lajkova bude oko 25. Drasticna razlika.
Nisam se uopste promijenio u tom razdoblju u smislu izgleda, nacina oblacenja, fazona koje furam i sl.
Meni su nebitni al eto zelio sam cujem misljenje on nase uvazene forumasice, jer znalo se desiti da zensko nece da postavi sliku samnom jer eto ne privlacim puno lajkova, a zenama je to haman vise bitno neg muskima.
Ima i muskaraca kojima je to bitno. Znao sam se druzit s likom, izadjemo na kafu, slika se i pola sata me smara 'de imas ti kakav dobar opis' jer, eto, nece imat dovoljno lajkova ako stavi nesto nazanimljivo ili, NE DAJ BOZE, ne stavi nista :o :o . Mislim si, yebo li ti opis sve po spisku

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 21 nov 2017, 19:44

Kawhi je napisao/la:Obraz.
:rol: :urnebes:
Ne po licu :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 21 nov 2017, 19:54

bodi123 je napisao/la:
MElloo je napisao/la: Jest al je belaj sto me preko 20 nijedna nece sve haha :D
Bolan imas me na instagramu vidis da sam isto dijete :D
Bodi je njaveci **** na forumu samo suti covjek nije ko seco

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Vidio sam onu moju sinoć u gradu, slučajno se pogledima sudarimo, prodjem namjerno kraj nje i malo je zakačim, čisto da ispitam situaciju, kasnije mi se javlja njena drugarica kao što nisi stao s nama, rekoh taman posla, vidiš da me ne može očima... uglavnom reče mi da nema nikakvih shema još uvijek ona :mrgreen:
Trebo si
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 21 nov 2017, 20:36

Pričao sam ovdje prije par dana o onoj curi iz inostranstva, što je došla u BiH i što smo se kontali za kafu.
Uglavnom, javim joj se prije par dana. Govori drago mi je što si se javio. Postavlja pitanja kako mi ide tamo, vamo. Spomenem ja to što me razocarala što nije našla vremena za mene za cijelo vrijeme dok je ovdje na šta ona ostane skoro nijema. Kasnije mi govori da je svjesna ali da se zaljubila u drugog momka koji je izlevatio. Kažem joj "karma, nije mi ni malo žao"
Poslije par poruka prestanemo priču. Za momka sam lično bred pit, i za njeg kruže price da je teški debil, ali eto. Srce zeli što srce želi.
Nije mi sekunde krivo, baš naprotiv. Drago mi je što imam završetak te priče i nikad se više neću cimat sa pričom možda sam se više trebao potrudit. Doviđenja :)

Sent from my LG-P710 using Tapatalk

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 21 nov 2017, 20:41

Nek si se kutaris'o mambe.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 21 nov 2017, 20:46

MElloo je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Znala sam.
Vas dvoje cete na rkaju zajedno zavrsit
sto si toliko siguran? :zviz:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 21 nov 2017, 20:47

Ispostavi se tacnim ono sto je, cini mi se, uNbx pretpostavljao. Moguce da je bio i theboss.

Nema veze, barem si sad nacisto sto se nje tice.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 21 nov 2017, 20:59

haris004 je napisao/la:Pričao sam ovdje prije par dana o onoj curi iz inostranstva, što je došla u BiH i što smo se kontali za kafu.
Uglavnom, javim joj se prije par dana. Govori drago mi je što si se javio. Postavlja pitanja kako mi ide tamo, vamo. Spomenem ja to što me razocarala što nije našla vremena za mene za cijelo vrijeme dok je ovdje na šta ona ostane skoro nijema. Kasnije mi govori da je svjesna ali da se zaljubila u drugog momka koji je izlevatio. Kažem joj "karma, nije mi ni malo žao"
Poslije par poruka prestanemo priču. Za momka sam lično bred pit, i za njeg kruže price da je teški debil, ali eto. Srce zeli što srce želi.
Nije mi sekunde krivo, baš naprotiv. Drago mi je što imam završetak te priče i nikad se više neću cimat sa pričom možda sam se više trebao potrudit. Doviđenja :)

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Ja bih ovo iskoristio samo da joj se osvetim za takvo ponašanje :lol:

Kao što kažeš, sad barem nećeš razmišljati jesam trebao ovo, jesam ono, bla bla :thumbup:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 21 nov 2017, 22:24

Dobio sam korpu danas :D Na preporuku se javio prije 3-4 sedmice curi koja bude vani. Prve hefte sve regularno, ali onda krece sa 'cudnom' pricom; nepovezanosti, odgovaranje sa 'ok' 'aha' 'dobro' i sl. :D Haj kontam cura neraspolozena..ali se nastavi sve do prosle hefte, kad sam je izhejto. :D Javim se jucer a danas pise kako nije zainteresirana ni za sta vise osim potencijalnog prijateljstva.
Ma reko nije problem, necu se vise javljati. Pise: haj' ne moram vise biti bitch prema tebi :urnebes:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 21 nov 2017, 22:26

muhamedhulk je napisao/la:Dobio sam korpu danas :D Na preporuku se javio prije 3-4 sedmice curi koja bude vani. Prve hefte sve regularno, ali onda krece sa 'cudnom' pricom; nepovezanosti, odgovaranje sa 'ok' 'aha' 'dobro' i sl. :D Haj kontam cura neraspolozena..ali se nastavi sve do prosle hefte, kad sam je izhejto. :D Javim se jucer a danas pise kako nije zainteresirana ni za sta vise osim potencijalnog prijateljstva.
Ma reko nije problem, necu se vise javljati. Pise: haj' ne moram vise biti bitch prema tebi :urnebes:
brate cim cura krene tako odg ostavis joj seen i nikad vise ne javis :D

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 21 nov 2017, 22:40

MElloo je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Dobio sam korpu danas :D Na preporuku se javio prije 3-4 sedmice curi koja bude vani. Prve hefte sve regularno, ali onda krece sa 'cudnom' pricom; nepovezanosti, odgovaranje sa 'ok' 'aha' 'dobro' i sl. :D Haj kontam cura neraspolozena..ali se nastavi sve do prosle hefte, kad sam je izhejto. :D Javim se jucer a danas pise kako nije zainteresirana ni za sta vise osim potencijalnog prijateljstva.
Ma reko nije problem, necu se vise javljati. Pise: haj' ne moram vise biti bitch prema tebi :urnebes:
brate cim cura krene tako odg ostavis joj seen i nikad vise ne javis :D
Bi ja, kad sam skontao (ja i jaran :D) da je neozbiljna i ja sam onda okrenuo ko i ona. A batalio bih ja to ali nije isto kad je cura random i kad ti neko tebi blizak predlozi neku curu. Sreca pa je to gotovo :D I da druga shema nije ispastala ovih mjesec :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 21 nov 2017, 23:02

haris004 je napisao/la:Pričao sam ovdje prije par dana o onoj curi iz inostranstva, što je došla u BiH i što smo se kontali za kafu.
Uglavnom, javim joj se prije par dana. Govori drago mi je što si se javio. Postavlja pitanja kako mi ide tamo, vamo. Spomenem ja to što me razocarala što nije našla vremena za mene za cijelo vrijeme dok je ovdje na šta ona ostane skoro nijema. Kasnije mi govori da je svjesna ali da se zaljubila u drugog momka koji je izlevatio. Kažem joj "karma, nije mi ni malo žao"
Poslije par poruka prestanemo priču. Za momka sam lično bred pit, i za njeg kruže price da je teški debil, ali eto. Srce zeli što srce želi.
Nije mi sekunde krivo, baš naprotiv. Drago mi je što imam završetak te priče i nikad se više neću cimat sa pričom možda sam se više trebao potrudit. Doviđenja :)
Mog'o si mnogo bolje proći da si trezveno razmišljao, ali hajde makar si dobio neki kraj i završetak. Nije ni to loše. Ja te razumijem, čovjeka kada vode emocije sam sebi skače u stomak kao što si ti uradio.
muhamedhulk je napisao/la: haj' ne moram vise biti bitch prema tebi :urnebes:
Treb'o si odgovorit nisi bitch prema meni nego prema sebi i materi koja je sigurno dala svoj maksimum da te lijepo odgoji u čemu očito nije uspjela. :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 22 nov 2017, 00:10

Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 22 nov 2017, 00:12

Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
Sta ti je iskusno zensko :mrgreen:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 22 nov 2017, 00:34

Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 00:41

Lillard je napisao/la:Večeras sam izašao s onom starijom 2 godine. Znači cura mi u facu kaže da ne želi vezu ni te pizdarije, da joj samo da se ponekad zabavi :rol:

Bog me pogled'o :bow:
Nemoj se upuštat ni u šta dok ti ne dostavi medicinsku dokumentaciju. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 22 nov 2017, 00:42

Ovi moji se kao spetljali al' idu polako, draže meni bilo nego njoj čini mi se. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.