NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 nov 2017, 16:45

Opet nadzorni odbor radi posao u klubu, al hajd.
Bas me interesuje kako ce ici ovo sa dugom prema javnim preduzecima.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 nov 2017, 17:24

FliX je napisao/la:
Alban je napisao/la:
FliX je napisao/la:Jedne je kerove otjero, a nadam se da ce i druge "kerove" otjerat.
A "kerovi" su?
Pa ovi sto ga koce po sjednicama. Treba to sto prije rijesit, dok i ostale sportske i druge ustanove, kao i ulice nisu ponadivali imenima i prezimenima svojih stranacki kolega. :D
Nista on nije otjerao, jos su oni tu
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 nov 2017, 17:31

tale07 je napisao/la:Opet nadzorni odbor radi posao u klubu, al hajd.
Bas me interesuje kako ce ici ovo sa dugom prema javnim preduzecima.
A sta je to Nadzorni uradio?
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 nov 2017, 21:30

I ovdje sve uvjek isto jedni se ko nadaju nesto i voljeli bi da bude nesto od ovog sa turcima .jedni samo sute i citaju i cekaj konacn sta ce bit i sta god bude rece ne valja to i pametovat ce .opet jedni cekaju da u pregovorima bilo sta lose krene tad se jave samo i odmah po Fudi sto svi znamo dijagnozu al lijek nemamo .Opet neki sta god Fudo uradi ne valja il cuke il asfalti opet kriv Fudo.(nek mi takvi kazu koji je ce ti politicar sprovest sve zamisljeno i koja politicka stranka).Onda jedni samo neku silu misle mora on spasit Celik obeco je,opet jedni samo hoce jak Celik il bio Bolic il Perco ne zanima ga ljudi hoce ligu prvaka itd itd itd itd bla bla bla bla ...Necu nikog imenovat nek se svako prepozna .....Ja licno smatram u obvom momentu u ovom sivilu jedini spas je neki investitor s kojim ides u rizik il gore lagano il ce nas totalno sjebat i kad se nadje taj investitor mislim da ce ic reprogram i otpis dugova ......SVE OSTALO NEMA NI REPROGRAMA NI OTPISA DUGOVA nego ce te samo ovako pustit da tones i NIJEDAN BUDUCI GRADONACELNIK I VLADAJUCA STRANKA TO NECE POKRENIT NIKAD ...........Ostalo vam prepusatam masti neka masta ko sta zeli ,al dok se masta bice nas ovdje vvise na forumu sto mastamo neg na stadionu to je 100% ..JEDNO JE MASTAT A JEDNO JE REALANA TRENUTNA MOGUCNOST JER MNOGI NISU SVJESNI DJE SAD CELIK I KOLIKO JE CIJENJEN I KOME MI MOZEMO DAVAT NEKE USLOVE JER MI NEMAMO NISTA PONUDIT NIKOM I UCJENJIVAT ,a to stadion ,navijaci ,istorija,grad,ovakvih lubova ima na stotine

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 nov 2017, 22:02

BatistutA19 je napisao/la:I ovdje sve uvjek isto jedni se ko nadaju nesto i voljeli bi da bude nesto od ovog sa turcima .jedni samo sute i citaju i cekaj konacn sta ce bit i sta god bude rece ne valja to i pametovat ce .opet jedni cekaju da u pregovorima bilo sta lose krene tad se jave samo i odmah po Fudi sto svi znamo dijagnozu al lijek nemamo .Opet neki sta god Fudo uradi ne valja il cuke il asfalti opet kriv Fudo.(nek mi takvi kazu koji je ce ti politicar sprovest sve zamisljeno i koja politicka stranka).Onda jedni samo neku silu misle mora on spasit Celik obeco je,opet jedni samo hoce jak Celik il bio Bolic il Perco ne zanima ga ljudi hoce ligu prvaka itd itd itd itd bla bla bla bla ...Necu nikog imenovat nek se svako prepozna .....Ja licno smatram u obvom momentu u ovom sivilu jedini spas je neki investitor s kojim ides u rizik il gore lagano il ce nas totalno sjebat i kad se nadje taj investitor mislim da ce ic reprogram i otpis dugova ......SVE OSTALO NEMA NI REPROGRAMA NI OTPISA DUGOVA nego ce te samo ovako pustit da tones i NIJEDAN BUDUCI GRADONACELNIK I VLADAJUCA STRANKA TO NECE POKRENIT NIKAD ...........Ostalo vam prepusatam masti neka masta ko sta zeli ,al dok se masta bice nas ovdje vvise na forumu sto mastamo neg na stadionu to je 100% ..JEDNO JE MASTAT A JEDNO JE REALANA TRENUTNA MOGUCNOST JER MNOGI NISU SVJESNI DJE SAD CELIK I KOLIKO JE CIJENJEN I KOME MI MOZEMO DAVAT NEKE USLOVE JER MI NEMAMO NISTA PONUDIT NIKOM I UCJENJIVAT ,a to stadion ,navijaci ,istorija,grad,ovakvih lubova ima na stotine
Ne treba cekati da pregovori lose krenu da bi se pojedinci javili, pregovori lose idu od samog starta, a da spoznas i bit zahtjeva tih koji pregovaraju u ime Turaka sve bi ti se samo kazalo, ali ocito ne znas pa pises onako napamet i mastas da su Turci jedini spas.

Sto se tice Fude, pa normalno da je on najveci krivac, ne i jedini ima ih jos ali on je taj krucijalni kapitalac koji diktira tempo i predstavlja glavnog kocnicara, mada nema valjanog razloga za to.
Kad smo kod sprovodjenja svega obecanog od strane doticnog politicara, nije trebao obecavati nesto sto nema namjeru da sprovede, bilo to zbog nemoci, bilo zbog nesposobnosti i ne znanja kako i na koji nacin.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 21 nov 2017, 22:41

Alban je napisao/la:... a da spoznas i bit zahtjeva tih koji pregovaraju u ime Turaka sve bi ti se samo kazalo, ali ocito ne znas pa pises onako napamet i mastas da su Turci jedini spas...
Otkrij Batiju bit zahtjeva pa da ne pise onako napamet :D

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 nov 2017, 22:45

Alban je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Opet nadzorni odbor radi posao u klubu, al hajd.
Bas me interesuje kako ce ici ovo sa dugom prema javnim preduzecima.
A sta je to Nadzorni uradio?
Poslao upit javnim preduzecima za ocitovanje povodom odluke gradskog vijeca po pitanju otpisa dugova.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 nov 2017, 22:54

tale07 je napisao/la:
Alban je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Opet nadzorni odbor radi posao u klubu, al hajd.
Bas me interesuje kako ce ici ovo sa dugom prema javnim preduzecima.
A sta je to Nadzorni uradio?
Poslao upit javnim preduzecima za ocitovanje povodom odluke gradskog vijeca po pitanju otpisa dugova.

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Jedina svijetla tacka u ovom klupskom beznadju prepunom sivila. :clap:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 nov 2017, 22:57

tale07 je napisao/la:
Alban je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Opet nadzorni odbor radi posao u klubu, al hajd.
Bas me interesuje kako ce ici ovo sa dugom prema javnim preduzecima.
A sta je to Nadzorni uradio?
Poslao upit javnim preduzecima za ocitovanje povodom odluke gradskog vijeca po pitanju otpisa dugova.

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Prepoznatljiv Fudin rukopis, taman dodjes do cilja smatrajuci da si ispunio sve po predhodnom dogovoru, kad ono doceka te poznati stav, kad ovo i ovo ispunite onda slijedi dalje ...
I tako u nedogled!!!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 nov 2017, 23:43

ALBAN drug moj ja te stvarno cijenim ,postujem ,znam da si posten i da volis Celik i grad Zenicu i zelis sve najbolje Celiku,gradu,navijacima i da nam svim bude dobro u svi sferama zivota ..I tebe i mnoge jos ovdje ...Al ja tebi samo hocu rec da ta tvoja il vasa bolan prica ne pije vode i nema snage nema efekta ..Lahko ti mene mozes ubjedit tj sve je tako ko sto ti kazes apsolutno podrzavam .Mozes ti men ubjedit ,ja nisam gluip da ne znam sta valja i sve nas na forumu .Al nas je ovdje bolan 30 sto pisemo al ubijedi 100 000 zenicana i izvedi na ulicu .Al ne podrzava ovo niko cekanje ,koga god pitas zaboli me ko ce bit samo da se Ceik bori za evropu i tad cu na tekmu a ove necu da gledam kako nas trpaju svi .To svi tako kazu pa ti ubjedi nekog takvog i da ceka..Zamisli da ja ne pisem ..Ja samo napisem kako ja vidim realno u kakvoj smo poziciji sa svih strana ..Znaci ni ukakvoj .To za Fudo znam ja da je lazov ,ja za njeg nikad necu glasat vise al mi politicke opcije nemamo i necamo nikad imat niodkog ..I sta ti ostaje samo veliki dug koji niko nece nikad da se upusti u to bez nekog investitora .Grad sigurno nece sam nikad ...Zato kazem i ubjedjen sam samo ako neki investitor udje u klup ide reprogram i otpis a bojim se bez toga nece nikad se pokrenit nista od toga ...Investitor je svaki rizik to zna budala da se kockas aa ovako i cekanje od najveceg lazova Fude je ADIO CELIK ..Meni ne trebaju price ovdje o Fudi,ne trebaju mi o pregovorima da nisu dobri.ne trebaju mi o reprogramu i otpisu dugova .ne trebaju mi o Percinim igracima il trenerima ..Sve ja to vidim i znam sta i kako..Mene samo zanim realno a to sto vi pisete je trenutno nerealno ..BEZ PODRSKE JAKE,BEZ NOVCA, BEZ MASE LJUDI NEMA OD TOGA NISTA OSIM U GLAVAMA NASIM...ONI SAMO HOCE PREDAT NEKOM KLUB I DACE TI REPROGRAM I OTPIS I ZABOLI IH ZA KLUBOM HOCEL SE UGASIT RECE VI STE IH IZABRALI NISAM JA ...Znam sad ces rec nek prvo pokrene reprogram pa ce doc investitor bolji...U TOM JE POENTA ON NECE DA SE UPUSTI U REPROGRAM I OTPIS I DUGOVA DOK NE PREUZME INVESTITOR da sebi skine sa ledja Celik ..A da pokrene reprogram bez investitora ovi ce ga napast SDA djaba se daju pare i uplacuju rate ....Kako god Fudo ovom taktikom nece izgubit a nece je mjenjat ..Ako digne investitor klub bice on najsuzlizniji kod naroda il ako ga taj investitor ugasi opet nije kriv rece nisam ja biro samo ste izabrali ...... NEK NAM JE BOG NA POMOCI OVAKO SMO UGASENI VEC IJA SAM ZA INVESTITORA MAKAR SE UGASILI JER OVIM CEKANJEM SAMO CE NIT JOS GORE
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 21 nov 2017, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 21 nov 2017, 23:45

Ce da budu investitori, ali neki drugi :P
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 22 nov 2017, 00:06

Gasi klub, ebo vas turci okupatori smrdljivi !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 22 nov 2017, 00:49

Alban je napisao/la:
FliX je napisao/la:
Alban je napisao/la:
A "kerovi" su?
Pa ovi sto ga koce po sjednicama. Treba to sto prije rijesit, dok i ostale sportske i druge ustanove, kao i ulice nisu ponadivali imenima i prezimenima svojih stranacki kolega. :D
Nista on nije otjerao, jos su oni tu
Meni su do posla bila "dva punkta" kerova. Sad nema. Barem je rijesio ove kerove na 4 noge :cool:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 nov 2017, 05:25

Da pozelim ugodan dan ko radi a ko ne radi prijatno spavanje al eto malo sam ..
COMWICTIS drug moja pa nije tvoj klub il moj klub mi ga ne bolan ne mozemo ugasit nikad i niko nas ne pita shvatite to jednom to je oisanje tvoje iu+z velike ljubavi i velike huje odjednom sve il nista ..Ovdje ce mo samo patit i patit i mozes da gledas ovaj Celik i da se patis pred 100 ljudi ,mozes da cekas obecanje lazova Fude koje nece nikad ispunit ni on ni bilo koji drugi politicar ovako il mozes cekat nekog investitora da se kockas i rizikujes u ovom naasem sivilu koji su ljudi ubijeni u mozak za Celika,ili samo mozes da mastas o jakom Celiku i ti i ja i svi mi ovdje a o gasenju nema ni govora kako ti kazes .sSamo mozemo tonit dublje i dublje cekajuci i sa ligama i sa igracima i sa praznim stadionom .....Nas niko vise nista ne pita ..NEK NAM JE BOG NA POMOCI I NADAT SE BOLJEM

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 22 nov 2017, 10:40

Kaniet se ublehasa Fude i njegovih savjetnika iz PP cluba, sta nam je s klubom ovdje vise niko nista i ne pise
Opstanak moramo izboriti

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 22 nov 2017, 14:30

Koliko je Čelik dobio para za Mešanovića? I koliko ćemo dobiti ako ga Maribor proda dalje?
Pravda za flash-a!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 nov 2017, 15:48

Kaka bolan Mesanovic i nas procenat kad se tada sve mutilo na sve strane .mi da je sve bilo ugovorom mi bi dobili vec proceenat od Maribora ...Ovdje moze samo imat procenat .zeljood Dzeke il Zrinjski od Modrica i i takvi klubovi i igraci dje sve cisto prodanoa a kod nas i ak je otiso zbog duga mu samo dali papire ,kakvi mi i nas procenat ...

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 22 nov 2017, 16:26

On je kod nas bio na amaterskom ugovoru, tako da nam je trebala biti plaćena naknada za treniranje pri potpisu prvog profesionalnog ugovora (ne znam da li je to Osijek ili Zrinjski), a onda naknadno procenat od svakog narednog transfera (za 2 god je to oko 3% ja mislim). U Maribor je otišao džaba, ali ako bi išao dalje, trebali bi i mi nešto dobiti..
Pravda za flash-a!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 nov 2017, 23:48

Kakvi mi bolan i 3% pa Zeljo mozda toliko ima od Dzeke ..nemamo mi nista nit ce mo imat ..trebas ti sve covjeku ispunit i kad ode u klub drugi da imas procenat a mi bi htjeli neke lijeve ugovore i duzni mu bit i procenat ..Nasi svi sto su otisli oprastali dugove ...Mada nissam tu strucan da objasnjavama ko ima neko da pravo zna neka napise ..ja mislim da mi nemamo nista ni odkog

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 22 nov 2017, 23:57

Po zakonu imamo pravo. A ko mu je sta potpisao, to ne znam.
Pravda za flash-a!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.