FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 09 dec 2017, 11:54

irfo je napisao/la:Rok Elsner je najsmjesniji igrac u historiji fudbalskog kluba Zeljeznicar, svidjalo se to nekome ili ne boli me briga, to je istina i to treba reci. I jeste, dovoljno je bilo vidjeti ga 10 minuta da se to zakljuci. Toliko.
Dozvoli da ti ispricam legendu o Yoshidi.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 09 dec 2017, 12:25

Željezničar predstavio novo igračko pojačanje
slika

Dimitrios Toskas, grčki defazivac i zvanično je predstavljen na stadionu Grbavica kao novo igračko pojačanje Željezničara pred nastupajuću sezonu.

U renoviranom Plavom salonu na stadionu održana je konferencija za medije na kojoj je Toskas odgovarao na pitanja okupljenih predstavnika medija.

Prvo se prisutnim medijima obratio Ćenan.

“Prije svega želim poželiti dobrodošlicu i ugodan boravak. Da ostvari dobre igre. Nakon što smo pomno analizirali tržište :rol: i pojavila se mogućnost angažiranja Toskasa i ušli smo u pregovore i vrlo brzo se dogovorili. Ima će dovoljno vremena da se adekvatno pripremi. Mislim da smo napravili kostur tima i da je to to za sada.”

Nakon njega medijima se obratio i novi igrač FK Željezničar.

“Jako mi je drago što sam stigao ovdje. Radi se o velikom klubu i dobrim igračima. Nadam se da ću biti dobar u dresu FK "Željezničar."
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 dec 2017, 12:28

Najbolje je ovo cijelo kolo odgoditi za proljece. Krenuti sedmicu ranije i vozdra.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 09 dec 2017, 12:29

Je li to odgovor na gore spomenute pacijente, kao što je i taj isti takav, naravno...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 09 dec 2017, 12:30

LjoZee je napisao/la:Najbolje je ovo cijelo kolo odgoditi za proljece. Krenuti sedmicu ranije i vozdra.
Ma kad krene proljetni dio i tada će biti snijega, tako da isti je to klinac. Vjerovatno će se odigrati nekad u toku iduće sedmice kada ne bude sniježnih padavina.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15128
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 09 dec 2017, 12:34

Eisenbahner1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Rok Elsner je najsmjesniji igrac u historiji fudbalskog kluba Zeljeznicar, svidjalo se to nekome ili ne boli me briga, to je istina i to treba reci. I jeste, dovoljno je bilo vidjeti ga 10 minuta da se to zakljuci. Toliko.
Dozvoli da ti ispricam legendu o Yoshidi.
Yoshida nije odigro ni jednu utakmicu, a Elsner igra i bruka se svojim neznanjem
Nema fajde uporedjivat promasaje iz proslosti, kojih je bilo ogroman broj ali ni jedan, al znaci ni jedan ni do koljena nije skijasu Elsneru, al ni do koljena
Ponovit cu Elsner je jedini covjek koji je zaigrao za Zeljeznicar a da nije fudbaler
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 09 dec 2017, 12:36

Meni je najlošiji igrač koji je igrao za Želju Livaja...

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 09 dec 2017, 12:38

irfo je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Dozvoli da ti ispricam legendu o Yoshidi.
Yoshida nije odigro ni jednu utakmicu, a Elsner igra i bruka se svojim neznanjem
Nema fajde uporedjivat promasaje iz proslosti, kojih je bilo ogroman broj ali ni jedan, al znaci ni jedan ni do koljena nije skijasu Elsneru, al ni do koljena
Ponovit cu Elsner je jedini covjek koji je zaigrao za Zeljeznicar a da nije fudbaler
Tim gore.
Na kraju krajeva, za Elsnera barem imamo dokaze da je fudbaler dok ih za Yoshidu nikada nije bilo.
Životni saputnik! 1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 09 dec 2017, 12:38

Savez pored nebrige za klubove, infrastrukturu i razvoj fudbala svoj amaterizam i macehinski odnos pokazuje ugovorima sa mojom tv, kalendarom takmičenja, korumpiranom sudijskom organizacijom i još mnoštvom ostalih stvari u kojima funkcionisemo svakako ali nikako zdravo i profesionalno.

Dok se iz korijena ne promijene u savezu napretka nema.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 09 dec 2017, 12:45

irfo je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Rok Elsner je najsmjesniji igrac u historiji fudbalskog kluba Zeljeznicar, svidjalo se to nekome ili ne boli me briga, to je istina i to treba reci. I jeste, dovoljno je bilo vidjeti ga 10 minuta da se to zakljuci. Toliko.
Dozvoli da ti ispricam legendu o Yoshidi.
Yoshida nije odigro ni jednu utakmicu, a Elsner igra i bruka se svojim neznanjem
Nema fajde uporedjivat promasaje iz proslosti, kojih je bilo ogroman broj ali ni jedan, al znaci ni jedan ni do koljena nije skijasu Elsneru, al ni do koljena
Ponovit cu Elsner je jedini covjek koji je zaigrao za Zeljeznicar a da nije fudbaler
Ma ja brate ne znam o cemu ti pricas. Navest cu ti cijeli tim koji je prodefilovao kroz Zelju "krampi" koje ne mozes nazvati ni skijasima kako kazes za Elsnera a za koje je taj Elsner doslovno Claude Makelele. Naveo sam ti gore Yoshidu koji je vise licio na nekog kamikazu nego na fudbalera pa je uredno potpisao ugovor, i to duzi od Elsnera i ovacije dobijao kad god bi odigrao minut dvije, dovoljno je. Ovog momka su poceli pljuvati a da nije ni opremu zaduzio!? Cemu to, jesmo li mi Zeljo ili smo neki koji to redovno rade nezadovoljni transfer politikom svog kluba (nisu vrijedni pomena). Pusti momka neka uveze par utakmica pa mu sudi jel kvalitet za nas ili nije. (Energy Cottbus, Haugesund, Aris, Slask...) nisu klubovi koji se bave zimskim sportovima da se razumijemo a igro je u istim.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Monci » 09 dec 2017, 12:47

Činjenica je da savez fakat boli kita za klubove i PL Bosne i Hercegovine. Međutim, pauza od 3 mjeseca niti u jednom profesionalnom sportu ne postoji. Da se liga ranje završi, a kasnije počne, mogli bi komotno amatersku ligu napraviti, pa sa posla na trening. Ih što bi dobro bilo...forumaši prvotimci...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 dec 2017, 12:50

Mi bi osvojili prvo mjesto u toj ligi. Prekucali bi ostale.[emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Schwarz » 09 dec 2017, 12:55

halaliMi je napisao/la:
irfo je napisao/la:Rok Elsner je najsmjesniji igrac u historiji fudbalskog kluba Zeljeznicar, svidjalo se to nekome ili ne boli me briga, to je istina i to treba reci. I jeste, dovoljno je bilo vidjeti ga 10 minuta da se to zakljuci. Toliko.
Bilo je njih jos, samo nijedan nije igrao kao Elsner. Skoro svaku utakmicu 15-20 min dobije a on ne zna da hoda a ne da trci. Prekuco je Harisa Besliju, ovaj je bar bio brz. Ovaj je bas teski panj. Kako nije stid Adzema samo mi to nije jasno jbt :crazy:
Haris Beslija je bio jedan najtalentovanijih fudbalera.Dosao je ja mislim 2002 iz Rudara(B) i sa 16 godina je cesto ulazio.Tada je i dao par golova i mislim da je medju najmladjim fudbalerima koji su postigli go u nasoj ligi.On bi bio odlican fudbaler da ga nisu ceste povrede sprijecile u tome.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15128
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 09 dec 2017, 12:57

Sandokan87 je napisao/la: Ma ja brate ne znam o cemu ti pricas. Navest cu ti cijeli tim koji je prodefilovao kroz Zelju "krampi" koje ne mozes nazvati ni skijasima kako kazes za Elsnera a za koje je taj Elsner doslovno Claude Makelele. Naveo sam ti gore Yoshidu koji je vise licio na nekog kamikazu nego na fudbalera pa je uredno potpisao ugovor, i to duzi od Elsnera i ovacije dobijao kad god bi odigrao minut dvije, dovoljno je. Ovog momka su poceli pljuvati a da nije ni opremu zaduzio!? Cemu to, jesmo li mi Zeljo ili smo neki koji to redovno rade nezadovoljni transfer politikom svog kluba (nisu vrijedni pomena). Pusti momka neka uveze par utakmica pa mu sudi jel kvalitet za nas ili nije. (Energy Cottbus, Haugesund, Aris, Slask...) nisu klubovi koji se bave zimskim sportovima da se razumijemo a igro je u istim.
Boga pitaj kako je igro, ja ponavljam, ja goreg u Zeljinom dresu nisam vidio
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 09 dec 2017, 12:58

LjoZee je napisao/la:Mi bi osvojili prvo mjesto u toj ligi. Prekucali bi ostale.[emoji38]
Monci bi bio "član uprave", Braco "Sd", ja "ekonom" a nemam ekonomski fakultet :lol:

Salim se, samo centarfor. :ljepota:

Sandokan
Irfo Rokoko Zenzo Zeljo92
Ljože Mahalac
Virtu BhSport Raonfa
Neandertalac

Zenzo tek potpisao, talenat iz Op :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 09 dec 2017, 13:05

Gledaj sastava [emoji91] [emoji144] [emoji144]

Real i Barselona na aparatima
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 09 dec 2017, 13:05

irfo je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Ma ja brate ne znam o cemu ti pricas. Navest cu ti cijeli tim koji je prodefilovao kroz Zelju "krampi" koje ne mozes nazvati ni skijasima kako kazes za Elsnera a za koje je taj Elsner doslovno Claude Makelele. Naveo sam ti gore Yoshidu koji je vise licio na nekog kamikazu nego na fudbalera pa je uredno potpisao ugovor, i to duzi od Elsnera i ovacije dobijao kad god bi odigrao minut dvije, dovoljno je. Ovog momka su poceli pljuvati a da nije ni opremu zaduzio!? Cemu to, jesmo li mi Zeljo ili smo neki koji to redovno rade nezadovoljni transfer politikom svog kluba (nisu vrijedni pomena). Pusti momka neka uveze par utakmica pa mu sudi jel kvalitet za nas ili nije. (Energy Cottbus, Haugesund, Aris, Slask...) nisu klubovi koji se bave zimskim sportovima da se razumijemo a igro je u istim.
Boga pitaj kako je igro, ja ponavljam, ja goreg u Zeljinom dresu nisam vidio
Budi realan, sudis mu po pogresnom dodavanju na utakmici u VItezu. Nemoj zajebavat, gledao si ga nekih 60 min i za tebe je najgori igrac koji je ikad igrao u Zelji. Ja ti garantujem, sad cu ti nabrojati startnih 11 plus klupa krampi koji su bili clanovi Zelje i igrali vise od Elsnera pa nikad niko u njih nije pogledao a kamoli prstom pokazao.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 09 dec 2017, 13:09

Bilo je promašaja i bit će, ništa novo. Opet, porediti sedam godina i najtrofejnijeg trenera sa amaterizmom koji je vladao zadnje dvije nema nikakvog smisla i nije ni malo produktivno po klub. Pa valjda bi trebali naučiti nešto majka mu stara.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 09 dec 2017, 13:14

Neandertalac je napisao/la:Bilo je promašaja i bit će, ništa novo. Opet, porediti sedam godina i najtrofejnijeg trenera sa amaterizmom koji je vladao zadnje dvije nema nikakvog smisla i nije ni malo produktivno po klub. Pa valjda bi trebali naučiti nešto majka mu stara.
Ma bit ce promasaja dok smo zivi vjeruj mi, al ovoj momak je stavljen bukvalno na stub srama a da nije ni opremu zaduzio kako treba a kamoli istrcao na teren u plavom dresu. Ne branim nikoga pa ni Elsnera, ali raja pretjeruje s nekim prozivanjima na njegov racun.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 09 dec 2017, 13:33

LjoZee je napisao/la:Evoooo snijeeeega

Za novu odgodu spremni
Nema Pinky odgode... Morace se teren ocistit ako je jedan Celik u stanju bio teren da ocisti koji je duzan bogu i narodu zasto nebi nasi ocistili teren, valjda sutra nece padati
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 35 gostiju.