Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11952
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 dec 2017, 17:46

hurem je napisao/la: Sad ce 22., vidjet cemo sta ce biti..sreca pa igramo prijateljske u januaru...da ne igramo ne bi oni izabrali kormilara do ramazana i pripremnih prijateljskih za SP gdje cemo mi biti marionete nekim repkama.
Pa rekli su da postoji mogućnost da ni na toj sjednici ne izaberu selektora. Glavati Baković to izjavio čini mi se. :rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 09 dec 2017, 22:38

BoixosNois1899 je napisao/la:
hurem je napisao/la: Sad ce 22., vidjet cemo sta ce biti..sreca pa igramo prijateljske u januaru...da ne igramo ne bi oni izabrali kormilara do ramazana i pripremnih prijateljskih za SP gdje cemo mi biti marionete nekim repkama.
Pa rekli su da postoji mogućnost da ni na toj sjednici ne izaberu selektora. Glavati Baković to izjavio čini mi se. :rol:
?
Moze li se igrati ta jaranska tekma u januaru bez selektora? Mogu li nas zavlacit sa VD selektora..?

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11952
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 dec 2017, 12:23

FliX je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
hurem je napisao/la: Sad ce 22., vidjet cemo sta ce biti..sreca pa igramo prijateljske u januaru...da ne igramo ne bi oni izabrali kormilara do ramazana i pripremnih prijateljskih za SP gdje cemo mi biti marionete nekim repkama.
Pa rekli su da postoji mogućnost da ni na toj sjednici ne izaberu selektora. Glavati Baković to izjavio čini mi se. :rol:
?
Moze li se igrati ta jaranska tekma u januaru bez selektora? Mogu li nas zavlacit sa VD selektora..?
Ne bi me iznenadilo uopšte. Kako je krenulo mogli bi mi Piplicu gledati kao VD selektora u januaru.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 10 dec 2017, 13:44

Fino sam rekao nećemo selektora dobiti do ljeta 2018. našima se ne žuri, sve nam je odlično.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 10 dec 2017, 15:53

Nece da angazuju selektora da bi ustedili koju platu, da mogu od ljeta novom selektoru dati vise hahaha..

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 10 dec 2017, 16:02

Ja bi Muhameda Konjica al to ne odgovara menadzerima nece moc svoje igrace gurat :kafa:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 10 dec 2017, 17:23

Danas i jucer super partije pojedinih momaka.
Ne znam sta je sa Simeunovica, ali bio bi super tandem u jednoj prijateljskoj staviti njega i Memisevica.
Gledao sam danas Memisevica strasno igra momak.
I kapitena nase mlade ekipe iz Sparte staviti umjesto Lulica. ...Zasto da ne
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 10 dec 2017, 17:44

solinas je napisao/la:Danas i jucer super partije pojedinih momaka.
Ne znam sta je sa Simeunovica, ali bio bi super tandem u jednoj prijateljskoj staviti njega i Memisevica.
Gledao sam danas Memisevica strasno igra momak.
I kapitena nase mlade ekipe iz Sparte staviti umjesto Lulica. ...Zasto da ne
:bow: :bow:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jestamaji » 10 dec 2017, 18:25

FliX je napisao/la:Nece da angazuju selektora da bi ustedili koju platu, da mogu od ljeta novom selektoru dati vise hahaha..
:mrgreen:
ili jednostavno da ne moraju platiti ništa. najgore od svega je što to uopšte nije nemoguće

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 10 dec 2017, 18:37

Rokoko87 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Danas i jucer super partije pojedinih momaka.
Ne znam sta je sa Simeunovica, ali bio bi super tandem u jednoj prijateljskoj staviti njega i Memisevica.
Gledao sam danas Memisevica strasno igra momak.
I kapitena nase mlade ekipe iz Sparte staviti umjesto Lulica. ...Zasto da ne
[emoji144] [emoji144]
Kucamo na vrata zaboravljenih asova :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 10 dec 2017, 20:00

Tako nekako se zove zabij mu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la sajo10 » 12 dec 2017, 15:31

SVENNIS?! :lol: :lol:

http://www.fotbolldirekt.se/2017/12/12/ ... kontakter/

Svedski mediji pisu da je dobio pitanje preko agenta za posao selektora, i da bi preuzimanje nase selekcije mogao biti interesantan posao za njega. Znaci nije ga savez kontaktirao.

:D :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 12 dec 2017, 15:58

mladi Čulić na aparatima

SG Eriksson je prestar, iskustvo ne spominje, Amaw je mlađi znači i on je poražen :urnebes: :rol: :rol:
nije spomenuo da je Amaw nezanimljiv kugli zemaljskoj dok za SGE kaže nikome ozbiljnom nije zanimljiv, gdje pravi početnički kiks jer NSBIH svakako nisu ozbiljni :D znači idealan kandidat :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zenzo » 12 dec 2017, 16:02

Koji je ovo cirkus od saveza. :tokralju:
- Zeljeznicar -

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 12 dec 2017, 16:04

Ješić dobio otkaz.
Saveze, ti si na potezu.:kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hz1987 » 12 dec 2017, 16:27

slika

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 12 dec 2017, 16:47

Opet mucke saveza odlazu izbor selektora da odustane i ovo malo kandidata da bi nakraju osto jedan kojeg niko nije htjeo

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Monolog » 12 dec 2017, 16:49

Ma kakav Eriksson. Ne branim Čulića (mislim da još nijednom nisam podijelio njegovo mišljenje), ali Eriksson je odavno u banani. Realno, otkako je napustio Lazio, lik nije napravio ništa vrijedno spomena. Taktički ostao u 2000. godini, plus nepoznavanje našeg jezika, mentaliteta i činjenica da nije navikao (ako je iko od stranaca navikao?!) na ove naše pyzdarije su dovoljni argumenti zbog kojih ga ja ne želim na mjestu selektora naše reprezentacije. Iskreno se nadam da je ovo samo "tamo neka priča" i da ne postoji ni 1% šansi da Eriksson preuzme našu repku. To bi tek bio cirkus.

Usput, mogli bismo prolongirati imenovanje novog selektora za dan nakon Izbora 2018. godine. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 12 dec 2017, 16:50

Opet nam namecu netrofejne trenere iz evrope dok nas najtrofejniji trener ne odgovara savezu... Izgleda svi se Zeljini novinari ukljucili za Amara ko da je humanitarna akcija, evo i Beganovic poceo nebuloze pisat il je Culic napiso tekst pa promjenio autora, dok Culic objavljuje informacije s ove teme prvo Sajo10 objavi onda Culic napise post i pocne pljuvat odma hahaha :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Zadnja izmjena: DevilsAdvocate, dana/u 12 dec 2017, 16:51, ukupno mijenjano 1 put.
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 12 dec 2017, 16:51

- Fatih Terim će večeras saopćiti odluku da li je prihvatio naše uvjete da prihvati poziv i postane selektor naših Zmajeva. Ima li smo namjeru da ga kontaktiramo jutros, ali se nije javljao. Tarik Hodžić je na sebe preuzeo da Terima kontaktira i od njega dobije konačan odgovor.

To je za "Avaz" otkrio Sead Kajtaz, jedan od članova Komisije Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine koja predlaže selektora, nasljednika Mehmeda Baždarevića.

Kajtaz nam je potvrdio da je jedan od agenata Sven-Goran Eriksona (Eriksson) poslao ponudu u NSBiH u želji da se švedski stručnjak kandidira za selektora BiH.

- Ne znam da li je Eriksonov agent porijeklom iz BiH ili Švedske, ali sam upoznat da je na NSBiH poslao aplikaciju za selektora BiH - dodao je Kajtaz.

Mostarac je dodao da će njegova komisija do petka dostaviti izvještaj u kojem će biti sva imena kandidata za selektora.

- Trenutno imamo tri kandidata koji su prihvatili uvjete. To su Robert Prosinečki, Amar Osim i Dragomir Okuka. Vidjet ćemo šta će večeras odgovoriti Terim - kazao je Kajtaz za "Avaz".

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.