Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 15 dec 2017, 17:38

Format je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Format je napisao/la:Ma bila bi steta da nam Barca uzme Griezmana a Ozila ocekujem u januaru definitivno jer Jose nece cekati ljeto
Nece ti ga uzeti. Otici ce u Barcu kao jedinog kandidata. United ce ganjati Ezela, mi smo na ljeto odustali od Griezmana nazalost.
Nismo odustali covjek nije htio otici a ima klauzulu,cudno ali isto kao i u proslom ugovoru,sta li to znaci i da li ima neki dogovor s nama,vidjet cemo.
Ma odustali burazeru. Nasi ocigledno ganjaju Ozila.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 15 dec 2017, 17:46

Nisu odustali, ne znam odakle to?

Odustali su prošlo ljeto jer momak nije htio ostaviti Atletiko. Sada je sve stvar s financijske strane što kaže Policija, mada bih i ja prije Griz ispred Ozila.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14223
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 15 dec 2017, 18:22

Nema kluba na planeti, koji posluje u okviru precizno postavljenih normi da moze parirati Unitedu po pitanju finansija, ni sada ni prije tri godine kao ni ubuduce. Ko ne vjeruje neka malo prelista finans segment.

Druga stvar sto City krsi pravila te sto bi jean PSG (sa minusom glede net spenda od cca 620m zadnjih pet godina) trebao biti ogranicen na izdatke do 50m.

United nikad nece propustiti da dovede wc igraca, a natezanja moze biti samo oko profila koji ne spadaju u taj rang, sto je logicno, jer u tom slucaju uprava ne ide iznad zacrtanog plafona (sem ak je u pitanju vanredno stanje).

Ako treba, Grizi ce bez ikakvih problema imati 300k, mozda i vise.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 15 dec 2017, 18:33

Asteriks je napisao/la:Nema kluba na planeti, koji posluje u okviru precizno postavljenih normi da moze parirati Unitedu po pitanju finansija, ni sada ni prije tri godine kao ni u buduce. Ko ne vjeruje neka malo prelista finans segment.

Druga stvar sto City krsi pravila te sto bi jean PSG (sa minusom glede net spenda od cca 620m zadnjih pet godina) trebao biti ogranicen na izdatke do 50m.

United nikad nece propustiti da dovede wc igraca, a natezanja moze biti samo oko profila koji ne spadaju u taj rang, sto je logicno, jer u tom slucaju uprava ne ide iznad zacrtanog plafona (sem ak je u pitanju vanredno stanje).

Ako treba, Grizi ce bez ikakvih problema imati 300k, mozda i vise.
U pravu si ali ova pravila su smijesna jet ih City i Psg veslaju kako hoce i ne mogu im nista.

Druga stvar koju kontam,sta ce Griezman Barci? Realno doveli su Dembelea koji je super talenat i placen toliko da mora da igra a pored njega Messi i Suarez. Ono,kontam prodat ce Suareza ali budimo realni...

Druga stvar je sto je Pogba najbolji haver iz repke ea Griezmannom,brat mu je veliki fan Uniteda a i Bex mu je idol,tako da je gotivio i sam United.

Treca stvar je sto finansiski nikako necemo zaostat za bilo kim(mislim na platu) a to si vec rekao,tako da bas cudno ako izabere Barcu
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 15 dec 2017, 23:30

Poligon10 je napisao/la:
Ovo sam pisao o Ozilu prije tri mjeseca:
Feldmarschall je napisao/la:Ozil ako nije prva opcija u ekipi donosi više štete nego koristi. On je floater, igrač zadnje trećine terena, oslobođen defanzivnih zadataka radi idealnog pozicioniranja nakon osvajanja lopte kada se pretvara u katalizatora kontranapada. U tom specifičnom zadatku vjerovatno je samo Messi danas bolji od njega. U postavljenom napadu također zavisi od sistema. Zato je u Arsenalu najbolje partije pružao kad je u Cazorli imao još jednog organizatora, u Madridu Xabija. Opet i u tom slučaju je ponajbolji igrač zadnje trećine na svijetu radi perfektne sposobnosti pronalaska prostora, ali samo zadnje trećine, jer je potpuno ovisan o pripremi napada.

Tri izgubljena polufinala LP i manita u Clasicu je posljedica nemogućnosti Mourinha da sakrije Ozila na terenu u najvećim utakmicama. Low sličnu muku muči u reprezentaciji.

Sve ovo piše njegov veliki fan. Sa emotivne strane stvarno bih ga volio vidjeti u Unitedu, ali ne bih rekao da je vrijedan centralne figure.
Za Griezmanna ću ponoviti ono što sam već više puta rekao. To je najbolji igrač kojeg United trenutno može dovesti. On bi mogao biti Unitedov Hazard ili De Bruyne, a takve igrače trebaš/moraš imati da bi napao trofej. Finansije u njegovom slučaju ne smiju predstavljati problem. S tim da ne treba očekivati da će Griezmann biti ex machina rješenje koje će riješiti sve Unitedove probleme. To može i mora doći isključivo od Mourinha u što sam nažalost sve manje uvjeren da će se desiti.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 16 dec 2017, 00:04

Ja bi prije svega doveo Mahreza na zimu. Momak igra opet odlicno,konkretsn je,daje golove,stvarz probleme i stvarno nema puno boljih desnih krilq u ligi + LP moze igrati,ja ne znam i ne vidim bolje rijesnje za nasu bolesnu desnu stranu.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 16 dec 2017, 13:51

Jose Mourinho says he will allow any unhappy player to leave Manchester United next month. (@Telegraph)

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 16 dec 2017, 15:12

Znaci Miki ode, moguce I Shaw. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 16 dec 2017, 15:20

Joj treba i Darmiana nekome k'o božićni poklon upakovat', gratis sa Mikijem. Fakat to će mi biti jedan od sretnijih dana kada ova klada napusti klub. Mislim da nije bilo većeg antitalenta od njega dugo kod nas, možda Cleverly ili Obertan. :D

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 16 dec 2017, 16:52

Poligon10 je napisao/la:Joj treba i Darmiana nekome k'o božićni poklon upakovat', gratis sa Mikijem. Fakat to će mi biti jedan od sretnijih dana kada ova klada napusti klub. Mislim da nije bilo većeg antitalenta od njega dugo kod nas, možda Cleverly ili Obertan. :D

Cleverley? Hajde ne lupaj gluposti,sasvm solidan igrac za ritacije savrsen
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 16 dec 2017, 17:02

Format je napisao/la:
Poligon10 je napisao/la:Joj treba i Darmiana nekome k'o božićni poklon upakovat', gratis sa Mikijem. Fakat to će mi biti jedan od sretnijih dana kada ova klada napusti klub. Mislim da nije bilo većeg antitalenta od njega dugo kod nas, možda Cleverly ili Obertan. :D

Cleverley? Hajde ne lupaj gluposti,sasvm solidan igrac za ritacije savrsen
Izvini brate, moje mišljenje naravno. Klasični alibi-igrač koji nije ništa davao Utdu. Mogao je naravno sa Fergusonom igrati, bilo ih je i gorih ranije koji su sa bogom pružali dobre partije, ali ovaj momak nije imao nikakvih kvaliteta, osim eto želje i truda.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 17 dec 2017, 14:13

Manchester United are considering a January bid for Bordeaux winger Malcom. Duncan Castles
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 dec 2017, 14:34

Format je napisao/la:
Poligon10 je napisao/la:Joj treba i Darmiana nekome k'o božićni poklon upakovat', gratis sa Mikijem. Fakat to će mi biti jedan od sretnijih dana kada ova klada napusti klub. Mislim da nije bilo većeg antitalenta od njega dugo kod nas, možda Cleverly ili Obertan. :D

Cleverley? Hajde ne lupaj gluposti,sasvm solidan igrac za ritacije savrsen
U zadnje 3 decenije u Manci nije bilo vece kanturine od Cleverleya, ne lupaj gluposti

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 17 dec 2017, 14:52

Policeman je napisao/la:Manchester United are considering a January bid for Bordeaux winger Malcom. Duncan Castles
Molim Boga da je ovo istina
Napokon bi imali odlično desno krilo i odma bi bili opasniji puno prema naprijed


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 dec 2017, 14:55

Policeman je napisao/la:Manchester United are considering a January bid for Bordeaux winger Malcom. Duncan Castles
Vrhunsko krilo, igrom slucaja ga jednom pogledao I zapratio. Ali mi nikako nije Jozin tip krila. Tako da, nazalost, u ovo bas I ne vjerujem.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 dec 2017, 22:07

Daj SMSa :pray:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 17 dec 2017, 22:13

rio_Ferdy88 je napisao/la:Daj SMSa :pray:
kakav majstor, ide on na ljeto negdje za 50+

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 dec 2017, 22:35

rio_Ferdy88 je napisao/la:Daj SMSa :pray:
Jezivo!

SMS-Matic-Pogba

Daj....Lakerse :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 17 dec 2017, 23:03

Za SMS veijedi dati 100 miliona,prije i Griezmanna po meni.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 17 dec 2017, 23:39

Rooney88 je napisao/la: SMS-Matic-Pogba

Daj....Lakerse :mrgreen:
SMS stretch četvorka? :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.