Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 03 jan 2018, 23:54

Lillard je napisao/la:
Mi smo na zapadu beško :kafa:
slika
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 03 jan 2018, 23:55

Lillard je napisao/la:
Mi smo na zapadu beško :kafa:
Zapad počinje od GP izačić


Žene koje se ranije udaju i rađaju djecu su naučno dokazano zdravije , zato ne čudi što se što žene na zapadu koje kasno postaju majke obolijevaju od milion tumora i kancera

Zapad je dotakao moralno dno
Kućnim ljubimcima pokušavaju nadomjestiti članove porodice
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 03 jan 2018, 23:55

Kawhi je napisao/la: A ista stvar isla ona u krevet stalno s nekim ili izbjegavala muskarce jer je strah da se nece suzdrzati. Oboje je dokaz slabosti. Treba u svemu imati mjeru. To je i primarna doktrina islama. Dakle, treba znati kad i s kim otici u krevet ako cemo vec s religijske strane posmatrati.
O tome je li je strah ili nije, ni ti ni ja nemamo pojma. Ovo prvo uopste ne mora biti znak slabosti, cak bih ja na to zadnje pomislio. Izbjegavanje muskaraca moze biti samo znak koliko si jak da se odupres prohtjevima i strastima.

Na tvoje verzije islama se ne bih osvrtao.

@Skoro, ja sam samo naveo primjer, jer su takve najcesci primjer. Ni u kom slucaju nisam rekao da medju 'otkrivenim curama' nema onih koje imaju stid. Ne znam zasto bi bilo ekstremno to sto djevojka ispunjava odredbe svoje vjere, a nije ekstremno vidjeti djevojke na ulicama koje su 90% gole.

@Virto, slazem se, ali je slucajnost za takvim situacijama minimalna ako na minimum svedes uzroko zbog kojih bi do toga moglo doci. Kad imas, lupam, 50 zenskih prijatelja, zabranio si poruke osim prijateljima, ne moze te niko dodati, ili odbijas one koje ne zelis... Ja sam skoro namjerno dodao jednu takvu, naletio na sliku s nekog kongresa u Sa, ona drzala neko predavanje. Prelijepa, u najmanju ruku. Nadjem nekako na fb profil, ne mozes nista vidjeti, dodam je - sipak jarane. :lol:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 04 jan 2018, 00:00

Federer17 je napisao/la: O tome je li je strah ili nije, ni ti ni ja nemamo pojma. Ovo prvo uopste ne mora biti znak slabosti, cak bih ja na to zadnje pomislio. Izbjegavanje muskaraca moze biti samo znak koliko si jak da se odupres prohtjevima i strastima.

Na tvoje verzije islama se ne bih osvrtao.
Logicno da je strah kad se ne zelis suociti s necim. Sumnjas u sebe i snagu svoje volje i svog karaktera. Izbjegavanje necega je znak da si preslab za toga.

To nije moja verzija, nego oficijelna verzija.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 04 jan 2018, 00:01

Kawhi zna o islamu ono što cuje u medijima
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 04 jan 2018, 00:02

Federer17 je napisao/la:e znam zasto bi bilo ekstremno to sto djevojka ispunjava odredbe svoje vjere.
Život sa njom bi bio ekstreman, uz svo dužno poštovanje. Ona može funkcionisati samo sa nekim ko je iz njene priče, zato i ne treba da se miješamo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 04 jan 2018, 00:04

Kazu da je vecina eksplozivne naravi
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 04 jan 2018, 00:05

Kawhi je napisao/la: Logicno da je strah kad se ne zelis suociti s necim. Sumnjas u sebe i snagu svoje volje i svog karaktera. Izbjegavanje necega je znak da si preslab za toga.

To nije moja verzija, nego oficijelna verzija.
Evo ja, ne zelim se suociti sa pijenjem alkohola i bas mislis da sam slabic do te mjere da ne mogu progutati gutljaj alkoholnog pica?

Neke stvari jednostavno nemaju cijenu, nikakvog tu straha nema.

@Virto, znaci, muslimani su ekstremni?

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 04 jan 2018, 00:06

Virtu4l je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Jedno je biti kulturan i dobro odgojen, drugo je biti stidan do te mjere da te strah upoznati se sa nekim i pričati. Prvo je poželjno, drugo je odraz nesigurnosti i problem.
Prvo je poželjno i dobija se odgojem i kulturom, ne može se naučiti, a drugo se veoma lako savlada. Od djevojke koja ima 18, 19 ili 20 godina ne očekujem da bude sigurna u sebe do te mjere, to svakako vremenom dođe na svoje, a kulturu i odgoj neće steći ako do tada nije stekla.
Ja još uvijek nisam upoznala osobu od 20 godina koja ovako bježi od nekoga kao ova spomenuta djevojka. To rade djevojčice od nekih 13-14 godina sa simpatijama, dakle po "pravilu" nezrele osobe, a ne osobe koje bi trebale biti koliko-toliko zrele i koje se smatraju sposobnim za donošenje većih životnih odluka i tretiraju kao odrasle. Ako je već nije stid pisati svašta s njim, zašto je bilo stid pozdraviti se? Ako djevojka ima dva različita karaktera, onaj online i onaj live koji se stidi onog što ovaj online karakter radi, to dođe kao podvojena ličnost. Nimalo dobro.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 04 jan 2018, 00:06

Virtu4l je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:e znam zasto bi bilo ekstremno to sto djevojka ispunjava odredbe svoje vjere.
Život sa njom bi bio ekstreman, uz svo dužno poštovanje. Ona može funkcionisati samo sa nekim ko je iz njene priče, zato i ne treba da se miješamo.
Pošteno.
Ovo je predobro rečeno
U suprotnom slučaju imaš natezanje čitav život,mislim ono malo što bi živjeli skupa*
Ti udariš po karlovačkom ,ona logično nabraja i to bi išlo tako 10 dana.
Thumb up
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 04 jan 2018, 00:07

Stavljas mu rijeci u usta da dobijes odgovor koji trazis.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 04 jan 2018, 00:07

Imaš pristojnih djevojaka koje se izazovno oblače, a i dosta toga je otkriveno.

Za mene je ovo tuka i najveći domet seljanke u izlasku i slika sa najviše lajkova na društvenim mrežama.
slika

slika
Ovo je već fino i može biti kulturna i načitana. :lol:
slika

slika
A za mene kao Emerika Gudelja je ovo savršenstvo. :mrgreen:
slika
Daleko od toga da se žensko može procijeniti samo na osnovu izgleda, oblačenja, ali u svakom slučaju bježim od prvonavedenih i sličnih. Za mene lično neoprostivi grijeh bio joj bile cigarete, tu odmah eliminišem, smrdiš sestro da si Angelina Jolie. :lol: Imam neke svoje stavove minimalne kojih se ne želim odreći otkako sam postao zreo za napadanje ženske čeljadi i sigurno i sada u 21. godini neću odustati od toga. Idemo do kraja. :D

Preporuka za sve, sredite sebe tako da bi sebe poželjeli za svoju kćerku. Dakle fin, pošten i solidno situarian. Nemojte od sebe praviti slučaj za emisiju Ispuni mi želju i budite realni po pitanju izbora buduće životne partnerke i majke vaše djece.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 04 jan 2018, 00:09

Federer17 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Logicno da je strah kad se ne zelis suociti s necim. Sumnjas u sebe i snagu svoje volje i svog karaktera. Izbjegavanje necega je znak da si preslab za toga.

To nije moja verzija, nego oficijelna verzija.
Evo ja, ne zelim se suociti sa pijenjem alkohola i bas mislis da sam slabic do te mjere da ne mogu progutati gutljaj alkoholnog pica?

Neke stvari jednostavno nemaju cijenu, nikakvog tu straha nema.

@Virto, znaci, muslimani su ekstremni?
Pa dobro, ti ne izbjegavas mjesta gdje ima alkohola, niti mjesta gdje se prica o njemu. Nije to isto kao ovaj drugi primjer.

Koje stvari?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 04 jan 2018, 00:09

Virtu4l je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:e znam zasto bi bilo ekstremno to sto djevojka ispunjava odredbe svoje vjere.
Život sa njom bi bio ekstreman, uz svo dužno poštovanje. Ona može funkcionisati samo sa nekim ko je iz njene priče, zato i ne treba da se miješamo.
+1, isto razmišljam.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 04 jan 2018, 00:10

Federer17 je napisao/la:@Virto, znaci, muslimani su ekstremni?
Vidiš kako ružno reaguješ bez ikakve potrebe i vadiš neke neozbiljne zaključke. Muslimani nisu ekstremni, ali život čovjeka iz 21. vijeka bi sa takvom ženom bio itekako ekstreman.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 04 jan 2018, 00:12

Besic je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la: Život sa njom bi bio ekstreman, uz svo dužno poštovanje. Ona može funkcionisati samo sa nekim ko je iz njene priče, zato i ne treba da se miješamo.
Pošteno.
Ovo je predobro rečeno
U suprotnom slučaju imaš natezanje čitav život,mislim ono malo što bi živjeli skupa*
Ti udariš po karlovačkom ,ona logično nabraja i to bi išlo tako 10 dana.
Thumb up
Ne mislim ja na tu vrstu natezanja, ja mislim na neke ozbiljnije stvari, odgoj djece, prihvaćenost u društvu, mnogobrojne restrikcije u sopstvenoj kući, to jednostavno ne može funkcionisati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 04 jan 2018, 00:14

Smh 21. vijek a ona anal ne smije.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 04 jan 2018, 00:18

Virtu4l je napisao/la:[
Vidiš kako ružno reaguješ bez ikakve potrebe i vadiš neke neozbiljne zaključke. Muslimani nisu ekstremni, ali život čovjeka iz 21. vijeka bi sa takvom ženom bio itekako ekstreman.
Najnormalnije te pitao, nikakva zlonamjerna reakcija nije bila.

Ona postuje principe svoje vjere, a druga je stvar sto mi mislimo da je islam nesto sto nam se namece od strane 'modernih' tumaca istog. Zar covjek ne bi volio imati cednu, postenu suprugu, onu koja ne izlazi gola, ne hoda po sumnjivim mjestima, ili bi volio suprotnost svega toga?

Muslimanka trazi muslimana, a jok onoga ko je to samo imenom. Bez uvrede, ne ciljam nista direktno.

@Kawhi, nije tacno da ne izbjegavam, samo je problem sto takvih lokala imas na prste jedne ruke. Nekad je nemoguce izbjeci. I ta cura ne moze izbjeci verbalni kontakt sa profesorom, asistentom, kolegom. Ne znam zbog cega idete u krajnosti, Virtual pogotovo.

Postovanje i ispunjavanje propisa tvoje vjere, zarad vjecnih uzitaka. To nema cijenu. Ti vjerniku stavis milion ispred ociju i trazis mu da propusti samo jedan sabah, ubijedjen sam da ce to hladno odbiti.
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 04 jan 2018, 00:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 04 jan 2018, 00:20

Federer17 je napisao/la:Najnormalnije te pitao, nikakva zlonamjerna reakcija nije bila.

Ona postuje principe svoje vjere, a druga je stvar sto mi mislimo da je islam nesto sto nam se namece od strane 'modernih' tumaca istog. Zar covjek ne bi volio imati cednu, postenu suprugu, onu koja ne izlazi gola, ne hoda po sumnjivim mjestima, ili bi volio suprotnost svega toga?
Miješaš babe i žabe. Djevojka, žena, supruga, ne mora biti pokrivena da bi bila čedna i poštena.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 04 jan 2018, 00:21

Virtu4l je napisao/la: Miješaš babe i žabe. Djevojka, žena, supruga, ne mora biti pokrivena da bi bila čedna i poštena.
Nigdje to nisam ni rekao, ali si ti otisao u krajnost. Kod mene mama nije pokrivena, pa bih ja sad trebao smatrati kako nije cedna?

Fazon je da ti ne razumijes i izgleda ne opravdavas zivot jedne pokrivene muslimanke, jer mislis da ona u necemu zaostaje, oskudijeva.
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 04 jan 2018, 00:22, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.