Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 05 jan 2018, 00:23

Nemanja Nedović u životnoj formi :tokralju:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 05 jan 2018, 00:26

Vec 2 sezonu igra na visokom nivou.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2018, 11:38

Bogdan 22 poena Teo 10 u duelu Sac-LAC
Ovo je bogdan rekord karijere u nba.
A ovom pobjedom Klipersi su i dalje u nekoj trci za PO
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 12 jan 2018, 12:12

DANTES je napisao/la:Bogdan 22 poena Teo 10 u duelu Sac-LAC
Ovo je bogdan rekord karijere u nba.
A ovom pobjedom Klipersi su i dalje u nekoj trci za PO
Odlučio Bogdan da uzme palicu u ovoj raspuštenoj bandi :D Najbolji je njihov igrač,zadnje vrijeme igra odlično,procenti šuta sjajni a i odbranu igra vrlo dobro.Do kraja sezone će samo napredovatii ne bi me čudilo da bude u 1. timu Rukija za ovu sezonu.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2018, 12:19

djoleprijedor je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Bogdan 22 poena Teo 10 u duelu Sac-LAC
Ovo je bogdan rekord karijere u nba.
A ovom pobjedom Klipersi su i dalje u nekoj trci za PO
Odlučio Bogdan da uzme palicu u ovoj raspuštenoj bandi :D Najbolji je njihov igrač,zadnje vrijeme igra odlično,procenti šuta sjajni a i odbranu igra vrlo dobro.Do kraja sezone će samo napredovatii ne bi me čudilo da bude u 1. timu Rukija za ovu sezonu.
Meni se čini da bi trebao da bude još sebičniji. Uopšte ne forsira.. Vidi se da je evropski školovani igrač. Da ne kažem davljeni.. Kad se samo sjetim da su na ovom forumu ispred njega stavljali Đentilea. Gdje li taj lik sad?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 12 jan 2018, 12:22

DANTES je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Bogdan 22 poena Teo 10 u duelu Sac-LAC
Ovo je bogdan rekord karijere u nba.
A ovom pobjedom Klipersi su i dalje u nekoj trci za PO
Odlučio Bogdan da uzme palicu u ovoj raspuštenoj bandi :D Najbolji je njihov igrač,zadnje vrijeme igra odlično,procenti šuta sjajni a i odbranu igra vrlo dobro.Do kraja sezone će samo napredovatii ne bi me čudilo da bude u 1. timu Rukija za ovu sezonu.
Meni se čini da bi trebao da bude još sebičniji. Uopšte ne forsira.. Vidi se da je evropski školovani igrač. Da ne kažem davljeni.. Kad se samo sjetim da su na ovom forumu ispred njega stavljali Đentilea. Gdje li taj lik sad?
Alo,bolan,Dule je to davio-naravno da je školovan :lol: :D Ma Bogdan je igračina.Slažem se s tobom da treba biti sebičniji,njegovi procenti mu daju pravo za to.Kakvi sve divljaneri tamo uzimaju po 10 šuteva na meču....Bogdan će se iskristalisati kao lider ove ekipe,a s obzirom na minutažu koju mu trener daje kao novajliiji u NBA,mislim da je i to dokaz.
Đentile?Ah... :damn:
Mens sana in corpore sano.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 12 jan 2018, 12:53

Mislim da nema sanse da Bogdan bude u prvom rookie timu, iako bih volio. Mitchell, Tatum, Simmons i Markkanen su vjerovatno sigurni, a pored njih tu su i Smith Jr., Ball, Kuzma.. Ali mu 2. rookie postava ne bi trebala izbjeci.

Teo konacno imao i pristojne procente na onih 10 poena.. i odlicnih 9 asistencija. Mora se dovesti do nekih 40% iz igre, jer je sve ispod bas ispodprosjecno za startnog pleja NBA ekipe.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 12 jan 2018, 14:32

Fenomenalno Bogdan igra.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2018, 13:13

E da još Bjelica i Bobi odu u druge timove u nekom trejdu do Februara.Obojica mogu imati mnogo veću minutažu i bitniju ulogu u timu.Vidim da se Bjelica spominje u nekom trejdu za Bruklin,što ne bi bila loša destinacija za njega.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 13 jan 2018, 13:31

djoleprijedor je napisao/la:E da još Bjelica i Bobi odu u druge timove u nekom trejdu do Februara.Obojica mogu imati mnogo veću minutažu i bitniju ulogu u timu.Vidim da se Bjelica spominje u nekom trejdu za Bruklin,što ne bi bila loša destinacija za njega.
Ma kakav bobi.. Prosto nije on neki kvalitet. Dosta mu je ovo što ima. Bjelica definitivno jeste za više minuta. Ali ne vjeruje mu previše Tibodo
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 13 jan 2018, 14:10

Defanziva je problem, a vise se cijene centri koji su defanzivno bolji, nego oni koji su ofanzivno bolji. Tesko da ce se naigrati bilo gdje (iako ima i gorih od njega), ali je makar uzeo lovu. Eto njega ponovo u EL kada mu istekne ovaj ugovor.

Iako mi se ne svidja Bjelicina minutaza, ja bih volio da ostane medju ove sezone Vukovima, nego da zavrsi u nekoj ekipi koja je u rebuildingu.. Ovako ce makar igrati PO meceve. Pa neka na ljeto sam izabere narednu destinaciju. Mada je veca vjerovatnoca da ce ga ovi trejdovati ako mu vec ne planiraju dati novi ugovor.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 13 jan 2018, 14:27

dscile je napisao/la:Defanziva je problem, a vise se cijene centri koji su defanzivno bolji, nego oni koji su ofanzivno bolji. Tesko da ce se naigrati bilo gdje (iako ima i gorih od njega), ali je makar uzeo lovu. Eto njega ponovo u EL kada mu istekne ovaj ugovor.

Iako mi se ne svidja Bjelicina minutaza, ja bih volio da ostane medju ove sezone Vukovima, nego da zavrsi u nekoj ekipi koja je u rebuildingu.. Ovako ce makar igrati PO meceve. Pa neka na ljeto sam izabere narednu destinaciju. Mada je veca vjerovatnoca da ce ga ovi trejdovati ako mu vec ne planiraju dati novi ugovor.
Pa više će da napreduje u nekom lijevom timu gdje bi igrao svako drugo veče. Što je za reprezentaciju bitnije.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 13 jan 2018, 14:32

DANTES je napisao/la:
dscile je napisao/la:Defanziva je problem, a vise se cijene centri koji su defanzivno bolji, nego oni koji su ofanzivno bolji. Tesko da ce se naigrati bilo gdje (iako ima i gorih od njega), ali je makar uzeo lovu. Eto njega ponovo u EL kada mu istekne ovaj ugovor.

Iako mi se ne svidja Bjelicina minutaza, ja bih volio da ostane medju ove sezone Vukovima, nego da zavrsi u nekoj ekipi koja je u rebuildingu.. Ovako ce makar igrati PO meceve. Pa neka na ljeto sam izabere narednu destinaciju. Mada je veca vjerovatnoca da ce ga ovi trejdovati ako mu vec ne planiraju dati novi ugovor.
Pa više će da napreduje u nekom lijevom timu gdje bi igrao svako drugo veče. Što je za reprezentaciju bitnije.
Pa ne znam, ja svakako mislim da on napreduje kroz NBA individualno. Makar i sa tih 15ak minuta u Minnesoti. Jednostavno, bilo bi mi zao da igrac kao on ne odigra niti jedan PO mec.. a to bi se moglo desiti ako bi zavrsio u nekoj rebuilding fransizi.

Ali kao sto rekoh, iako to ne bih volio, mislim da ce ga trejdovati da dobiju nesto za uzvrat prije nego on postane slobodan ovog ljeta.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 17 jan 2018, 16:19

slika

:kafa:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 17 jan 2018, 21:40

alan_kardec je napisao/la:slika

:kafa:
Miran, miran.. E tako.. :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 17 jan 2018, 22:27

Odlicna partija Jokica protiv Dalasa.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 jan 2018, 10:43

Fire in the hole :opaopa:



Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 18 jan 2018, 11:51

Naši fantstični po individualnom učinku sinoć :clap:.Pored Jokića koji je glavni igrač Nagetsa,definitivno igrači prve petorke su i Teo i Bogdan i to bitni članovi.Po meni je Bogdan trenutno najbolji igrač Kingsa :kafa: A samo kad se sjetim nekih pametologa kako on (pa i Teo) nisu igrači za NBA i da neće uspjeti.
Ono što meni upada u oči su Bogdanovi fantastični procenti šuta i minutaža koju dobija u zadnje vrijeme.U zadnjih 5 mečeva igra u prosjeku 31.4 minuta,daje 18.4 poena uz šut iz igre 56,1%,dok trojke i slobodnjake daje u procentima od 58,3% i 87,5%!Uz to podijeli 3 asistencije,uhvati 3.8 lopti i ukrade 1 po meču.Ne sumnjam ukoliko ostane na oko 30 minuta po meču do kraja sezone da će njegove brojke na kraju sezone biti impresivne za Rukija.
A što se tiče Tea,mogu samo reći da kad on igra-Klipersi pobjeđuju!Čovjek je na 17 mečeva upisao svega 4 poraza :shh: Diže formu i procente šuta(koji su bili poprilično loši na startu sezone)kao i Bogdan.Na zadnjih 5 mečeva postiže 12 poena,uz šut 54,8% iz igre,52,2% za tri poena i 100% slobodna bacanja.Dijeli 6.3 asistencije,hvata 3 lopte i krade 1 po meču sve za 27.3 minuta u prosjeku.Takođe,što je bitno,vidi se i pomaku u njegovoj igri u odbrani.Nekoliko puta sinoć protiv Denvera je odigra odlično.Klipersi će po meni sigurno u doigravanje,a Tea neka povrede zaobiđu.
Jokić standardno odličan,ali po meni je problem Denvera pa eventualno i njegovog boljeg individualnog učinka trener Meloun sa svojim glupim rotacijma i guranjem Plamlija zajedno sa Jokom u petorku.Jokić je prije svega 5-ica i tu se najbolje snalazi.Nisam siguran da će Denver u PO ove sezone,katastrofalno loše igraju 4/4 i neizvjesne završnice.Jedino ako to Milsap malo u odbrani ne stegne kada se vrati iz povrede,ali teško.
Mens sana in corpore sano.


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bassha » 24 jan 2018, 20:37

Macvanu stradalo koljeno
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.