NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 12 jan 2018, 17:53

romeo je napisao/la:Pa rade sujete, zato su i govorili da bi vise voljeli da se Celik ugasi nego da ga uzme ovaj ili onaj. Nema tu neke ljubavi, sujetna malogradjavstina i to ti je to :D
:clap:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Esport » 12 jan 2018, 18:08

Izvinite za digresiju, sta je ovde bitno, "opstanak Čelika" ili sujeta marginalnih pojedinaca.

1. Klub se ugasi svi gubitnici, pobjedise dusmani (neki ne shvataju da su to)
2. Klub produzava agoniju, sa ili bez ispadanja(zalosno)
3. Probate se vaditi.
A) U najgorem slucaju opcija 1.
B) U isto tako ruznom scenariju opcija 2.
C) U datom trenutku prezivite, i borite se za bolje sutra
D) Progurate u trenutku, i **** nekoga koji nije nista uradio
E) Prezivite i borite se za bolje
F) Imate stabilan klub

Mozda ima puno vise opcija, ali danas se ne prica o danas, danas se prica o klubu sutra

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11711
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 jan 2018, 19:27

Da se sastave ovi "navijaci" Celika ne bi mogao pola postenog obraza sastaviti.
Celik!3,2,2.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 12 jan 2018, 19:42

Fale jos zodi i pacov

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 jan 2018, 23:16

ZENICKI CELIK citas ti sve prijatelju ..poz tebi d si ti meni zdrav i ziv i sretan i pvt i s Celikom.Ja nista nisam napiso sto nije tako .
ULTRAS ZENICA naravno da znam uno toga i imaam puno uttakmica Celika ..Ok to 400 podgrupa se naravno zezam al jasno je da smo razjedinjeni pogotove od one utakmice u Vitezu al sve je to planski biloa prvo udar na Robijase i onda njihovi nasi ovi oni Robijasi a zamisli da smo ostali ujednjeni kao protiv Zrinjskog al nazalost nismo,Ne valjamo mi a hocemo klub vodit i kako bi se mi dogovarali da smo sami...Ne moze u ovoj drzavi ono proc mada sam ja vjerovo na pocetko al cim su pocele blokade jasno ko dan sve bilo ..Valjda ce bit bolje..
Sto se tice ovog igraca po meni odlican igrac.Neda Sarajevo ne prodaje ga mozes ga il odbt il uzet na pozajmicu ..Tako smo mi slali igrace nekad igrace u manje klubove.Oni ce nama opet bit ljuti rivali abd a sad ni blizu rivala ni po cemu ..Ovo sto pisete Duvnjak Adilovic i ostali shvatite da se tu nmze nista ti si Adilovicu duzan 50 000 zbog Satorovica i njeg boli khurac hocel igrat il ne igrat ..Moze samo otic ak pritane na dogovor kes na ruke i tako svi ovi lijevi igraci ...Nisu ovi potpisivali sa njima ugovore nego prije se potpisivalo.Reallno adilovic ne vredi ni 100 maraka mjesecno a kamol 1000..
GAVRAN to nasi strucnjaci bili u procjeni Duljevic kazu nema ojma kad je doso a ccovjek na prelasku u HSW ..Pravi strucnjak procijeni talenta sa 12 god a nasi ne znaju gotovog igraca procijenit

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 12 jan 2018, 23:30

Da li mi neko moze odgovoriti na sljedece pitanje.U slucaju da se pojavi volja,moze li se organizovati skupstina,kao sto je to bilo slucaj od usvajanja novog statuta i kakav impakt na odluke o raskidanju ugovora eventualno mogu imati clanovi?Ili se ipak sve vraca na plebejsku perspektivnu prije novog statuta.Hvala.

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 13 jan 2018, 00:21

KocevskiGaleb je napisao/la:Da li mi neko moze odgovoriti na sljedece pitanje.U slucaju da se pojavi volja,moze li se organizovati skupstina,kao sto je to bilo slucaj od usvajanja novog statuta i kakav impakt na odluke o raskidanju ugovora eventualno mogu imati clanovi?Ili se ipak sve vraca na plebejsku perspektivnu prije novog statuta.Hvala.

Ne moze :lol:

U tom i jest citav fazon. Sto prije svi shvatite da je cilj bio sjebati statut i vratiti stvari par godina unazad a ne "Evropski Celik" bice vam lakse.

Statut kakav je bio, NGG i sva raja oko te price je jedino pismeno sto se desilo u zadnjih 20 godina u Zenici, to ublehasima, sitnim lopovima i mafijasima ne odgovara i tu je sva poenta.Iz istog razloga Erdogan tamo Twitter blokira da se ne prica i ne pametuje :mrgreen:

Cim New Balance (NB) dobije 2 guzice na drzavnom,4 na kantonalnom Celik moze da se polako gasi.. jer je teret (ko i dalje misli da obecani " milioni" nece doci direktno od Fude a ne od donnerasa i on je u zabludi :mrgreen: )

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 13 jan 2018, 00:31

amarc je napisao/la:
KocevskiGaleb je napisao/la:Da li mi neko moze odgovoriti na sljedece pitanje.U slucaju da se pojavi volja,moze li se organizovati skupstina,kao sto je to bilo slucaj od usvajanja novog statuta i kakav impakt na odluke o raskidanju ugovora eventualno mogu imati clanovi?Ili se ipak sve vraca na plebejsku perspektivnu prije novog statuta.Hvala.

Ne moze :lol:

U tom i jest citav fazon. Sto prije svi shvatite da je cilj bio sjebati statut i vratiti stvari par godina unazad a ne "Evropski Celik" bice vam lakse.

Statut kakav je bio, NGG i sva raja oko te price je jedino pismeno sto se desilo u zadnjih 20 godina u Zenici, to ublehasima, sitnim lopovima i mafijasima ne odgovara i tu je sva poenta.Iz istog razloga Erdogan tamo Twitter blokira da se ne prica i ne pametuje :mrgreen:

Cim New Balance (NB) dobije 2 guzice na drzavnom,4 na kantonalnom Celik moze da se polako gasi.. jer je teret (ko i dalje misli da obecani " milioni" nece doci direktno od Fude a ne od donnerasa i on je u zabludi :mrgreen: )
Ok,ali pitao sam da li postoji ta tacka u statutu.U politiku i kafanske price ne zelim da ulazim,jer onda nastaje konfuzija u shvatanju cinjenica.Inace,da se svako drzi svoga posla i da se drzimo strogo i tehnicki svakog zakona i dogovora,ova zemlja bi bila beton.Mislim da treba planirati akcije poslije investitora,jer mislim i da ce brzo izgubiti interes za Celikom.Treba da se dignemo iz svoje ljenosti i pesimizma,jer su to odlike uhljupa,a mislim da kao narod i mjesto to nismo.Pametnu ideju treba maksimalno gurati,jer mora nekada proci.Nije niko vjecan,pa ni "all mighty" Fudo,ali sta poslije njega?

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 13 jan 2018, 00:35

Ovi momci sto su prije vodili klub su nas obezbjedili i ako bi turci otisli mi cemo imat vazda igraca tako su braci ADILOVIC duvnjaku jurkovicu msm da imaju ugovore na 4- 5 godina dakle do kraja karijere hahhahaa

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 13 jan 2018, 00:50

Stativa88 je napisao/la:Ovi momci sto su prije vodili klub su nas obezbjedili i ako bi turci otisli mi cemo imat vazda igraca tako su braci ADILOVIC duvnjaku jurkovicu msm da imaju ugovore na 4- 5 godina dakle do kraja karijere hahhahaa
Ako aludiras na doba kada je Satorovic bio u klubu,po mome skromnom misljenju,to je jedini kvalitetan period u vodjenju kluba poslije rata.Dosta stvari se dovelo u red i izgledalo je kao da je radjeno po standardima,koje mogu uokviriti samo skolovani i pismeni ljudi.Na primjer;azurirane vijesti na drustvenim mrezama,najave utakmica,plakati,naracija u toku utakmice,sponzorski ugovori,transparentnan i redovan prikaz djelovanja uprave i slicne stvari.Sve su to mali detalji,ali ipak neophodni.Memisevic nije u stanju da se obuce skladno gradji svoga tijela,frajer izgleda kao kafanski pjevac,a o menadzerskim sposobnostima glupo je pricati.Kako mogu razumjeti,opet se uzimaju igraci kratkorocno,na 6 mjeseci sto kroz posudbe sto kroz druge ugovore.To ni jedan "investitor" nebi sebi dozvolio.U sta on onda investira i sta mu je cilj?Da je neko lokalni mogla se prodati prica da to radi iz ljubavi prema klubu,ali ne sa strancem.Ponavljam,vrijeme je da se radi na nekom zrelijem planu ako se ovo sve izjalovi,a nadam se da nece.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 13 jan 2018, 01:03

ooo Celikspor :D Abd da granični prelaz i tezVI naredne godine igrali cvajtu, a mi da se izvučemo :D
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4899
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 jan 2018, 01:27

Puno vi pitate a covjek 3 dana ovdje jbte i sve bi za 3 dana..Nek nas ugasi .bolje da me ovaj ugasi nego da me ugasi Duvnjak i Adilovic ii ostali talenti zenicki jos ih placat moras ..Mi bi se svakako ugasili ..I vi neki sto prije to shvaatite i vama ce lakse bit i dok ne pocnete se nadat necemu i okrenete se realnosti a ne zivit u zabludi da se ne bi ugasili.Mi bi ugasili klub navijaci, ne bi Fudo .nego bi te samo pustio da tones dok ne potones i onda ti govori Fudo je kriv l nemas kome vise rec ...Zato treba ipak podrzat Celik ujedinit jug ko nekad i makar nadat ce boljem .I ja ne vjerujme vise nikom al nadam se

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 13 jan 2018, 06:54

Forum mi se sveo na pola stranice otkad sam blokirao Batija. Probajte opciju toplo je preporucujem svima.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 13 jan 2018, 08:09

KocevskiGaleb je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Ovi momci sto su prije vodili klub su nas obezbjedili i ako bi turci otisli mi cemo imat vazda igraca tako su braci ADILOVIC duvnjaku jurkovicu msm da imaju ugovore na 4- 5 godina dakle do kraja karijere hahhahaa
Ako aludiras na doba kada je Satorovic bio u klubu,po mome skromnom misljenju,to je jedini kvalitetan period u vodjenju kluba poslije rata.Dosta stvari se dovelo u red i izgledalo je kao da je radjeno po standardima,koje mogu uokviriti samo skolovani i pismeni ljudi.Na primjer;azurirane vijesti na drustvenim mrezama,najave utakmica,plakati,naracija u toku utakmice,sponzorski ugovori,transparentnan i redovan prikaz djelovanja uprave i slicne stvari.Sve su to mali detalji,ali ipak neophodni.Memisevic nije u stanju da se obuce skladno gradji svoga tijela,frajer izgleda kao kafanski pjevac,a o menadzerskim sposobnostima glupo je pricati.Kako mogu razumjeti,opet se uzimaju igraci kratkorocno,na 6 mjeseci sto kroz posudbe sto kroz druge ugovore.To ni jedan "investitor" nebi sebi dozvolio.U sta on onda investira i sta mu je cilj?Da je neko lokalni mogla se prodati prica da to radi iz ljubavi prema klubu,ali ne sa strancem.Ponavljam,vrijeme je da se radi na nekom zrelijem planu ako se ovo sve izjalovi,a nadam se da nece.
Vidi nesto transparentan rad je kad dovedes igrace koji znaju igrat tj. Nekog skim ces moci pobjedit nekoga i nije mi jasno kako su prosli ljekarski kad u pola ekipe su obe lijeve noge Bati mi dodje ko Ivan Pernar pokusava vam oci otvorit al dzaba kad ljudi gledaju samo iz jednog ugla

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DDixon » 13 jan 2018, 08:21

Stativa88 je napisao/la:Ovi momci sto su prije vodili klub su nas obezbjedili i ako bi turci otisli mi cemo imat vazda igraca tako su braci ADILOVIC duvnjaku jurkovicu msm da imaju ugovore na 4- 5 godina dakle do kraja karijere hahhahaa
Da si malo pametniji, zvali bi te glupan.
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 13 jan 2018, 08:59

Predlazem da ova Fuadova ekipa sto spinuje ovdje napravi podgrupu i neka joj daju ime "NEPISMENI" :lol: :lol: :lol: . Ugleda zanimljiv status na facebooku na jednoj grupi koji odgovara ovoj situaciji oko Zenice i Čelika:

Fahrenheit 451 (roman), koji je Fuadu Kasumoviću poslužio kao inspiracija za lažne profile i dirigovanje medijima.

Radnja se zbiva u hipotetskoj nedefiniranoj budućnosti ("nakon 1960.") i opisuje asocijalno, distopijsko društvo u kojem vlasti proglašavaju čitanje knjiga teškim zločinom u pokušaju sprječavanja neovisnog mišljenja. Kako bi suzbila čitanje knjiga, država je osnovala posebne postrojbe spaljivača koji izgledom sliče sadašnjim vatrogascima, a imaju ulogu zapljene knjiga po kućama
Glavni lik, Guy Montag, radi u odredu spaljivača, koji imaju zadatak traženja i otkrivanja onih građana koji su počinili "zločin čitanja" i javnog spaljivanja njihovih knjiga. Građani koji poštuju zakon moraju koristiti isključivo televiziju kako bi se informirali i educirali i kako bi živjeli bez bitnijih međuljudskih odnosa. Vlasti koriste televizijske programe kako bi u potpunosti kontrolirali društvo i određivali što je pravo, a što neprihvatljivo.

Tako i ovdje pokušava se bilo kakva kritika ugušit, kaže pustimo ih nek rade. Pa ko im smeta imaju klub pod kontrolom 100% i nikakvog mehanizma provjere ispravnosti njihovog rada. Opet kazem treba ih stalno prozivat posebno za reprogram da se izvrsi kakav-takav pritisak da odrade to.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 13 jan 2018, 10:09

Zanimljivo sve skolovani decki a nemate argumenta niti jednog da mi dokazete da ste radili kako treba jug ste doveli u stanje kolko vas ima na forumu toliko i na jugu sklopili ugovore sa igracima koji ne mogu igrat u kantonalnoj ligi

Avatar
avenija
Postovi: 13623
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 13 jan 2018, 10:23

Ima intervju Muse na Klix-u.


"Nisu mali novci koji se ulažu u klub i moraju svi shvatiti da niko ne ulaže svoja sredstva ako misli da neće imati koristi, a to se postiže ulaganjem u ekipu i infrastrukturu. Kratko sam u klubu, ali vidim da su ljudi ozbiljni. Primarni cilj je da ostanemo u ligi ove njihove prve sezone, a onda žele od Čelika da naprave klub koji će postepeno biti konkurentan u Premijer ligi, što ovaj grad i navijači zaslužuju. Tu prije svega mislim na igranje u Ligi za prvaka i onda borba za evropska takmičenja. Investitori su prepoznali potencijal koji ima Zenica i Čelik. Drugačije je kada skaut dođe pogledati određenog igrača na Grbavicu, Koševu, u Mostar ili na Bilino polje i na neki drugi stadion, da se ostali ne uvrijede. Čelik ima i brojnu armiju navijača. To su sve neki motivi koji su i mene privukli. Čelnici kluba pregovaraju s igračima koji će doći i ako dovedu 70 posto od planiranih mislim da ove sezone nećemo imati problema”, poručio je Musa.

Musa Fudin spiner :rol:


“Ne može se ništa preko noći riješiti. Sutra će mi se pojaviti 25 igrača, a njih 15 ne može igrati uopšte na nivou Premijer lige. Ljudi iz uprave će odlučiti o njihovim sudbinama. Ili će ih poslati na posudbu ili raskinuti ugovore. Ostavit ćemo maksimalno 15 igrača i s pojačanjima od ponedjeljka krećemo s pripremama. U Antaliju putujemo 21. januara i tamo planiramo odigrati tri, četiri utakmice”, kazao je Musa, kojem će pomoćnici biti Jasmin Džidić i Asim Hrnjić, dok je trener golmana Goran Brašnić
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 13 jan 2018, 10:34

@avenija sta ocekivati da Musa izjavi o svom novom poslodavcu da ga popljuje? Normalno da ce pucat hvalospjeve. Uostalom znamo kako je Musa zavrsio u prethodnih par klubova zbog losih rezultata.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 13 jan 2018, 10:36

Stativa88 je napisao/la:Zanimljivo sve skolovani decki a nemate argumenta niti jednog da mi dokazete da ste radili kako treba jug ste doveli u stanje kolko vas ima na forumu toliko i na jugu sklopili ugovore sa igracima koji ne mogu igrat u kantonalnoj ligi
Cetrnest utakmica bez poraza. Minus devet uhvaceno. Dovoljno? Hocemo li dalje. Transparetnost, web stranica, clanske, mjesecne.... Mozete samo pokusat prepisat od skolovanih decki. Eto za pocetak 14 bez poraza.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.