NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 12 jan 2018, 17:52

iz Zvijezde su danas potvrdili kako je potpisan ugovor s Omarom Pršešom (22), koji je donedavno bio član Olimpika.

Pršeš je sredinom decembra raskinuo ugovor s timom sa Otoke, u koji je stigao iz Slobode u ljeto 2016. godine, a za Olimpik je nastupio ukupno 25 puta u svim takmičenjima.

Radi se o 22-godišnjem nogometašu koji igra na poziciji ofanzivnog veznog.

Ovaj bivši kadetski i juniorski bh. reprezentativac ide u Gradačac u redove ambicioznog prvoligaša koji želi da se vrati u društvo najboljih bh. klubova, a koji najavljuje još nekoliko pojačanja.
https://sportsport.ba/fudbal/pojacala-s ... zda/264727

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 12 jan 2018, 17:53

Vidovic je otpao definitivno, potpisao za Travnik. ( :| )
Pršeš danas potpisao. Sretno momčino.

slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 12 jan 2018, 17:58

Eto ga Prses pisao sam već ljudima u poruke za njega odličan igrač. Dobra zamjena za Darija boljeg nisu mogli dovest.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 12 jan 2018, 18:07

Znaci kršic nas ispalio šteta. Prses dobar igrač biće pojačanje. Biće zanimljivo koga ćemo dovesti kao zamjenu za kokota jer napadača za male pare nema.kad je proziva znala ko
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 12 jan 2018, 18:22

Ponedjeljak. Doci ce Krsic ba :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 12 jan 2018, 18:24

SMR187 je napisao/la:Ponedjeljak. Doci ce Krsic ba :D
Nece doci, nema covjek papire :plac:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sloboda72 » 12 jan 2018, 19:41

Rafael30 je napisao/la:Ova sezona Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine me neodoljivo podsjeća na onu iz sezone 2013/14 (vi tad niste bili tu). Jedinstvo je osvojilo jesenju titulu sa 36 bodova ( 3 vise nego Zvijezda sad), gol razlika je gotovo identična Jedinstvo tad 22:3, Zvijezda sad 21:3. Jedinstvo je bilo 5 bodova ispred Azmira, vi ste sad samo 1. Jedinstvo je tad bilo prejako, isto kao i Zvijezda sad. Prvi gol smo primili tek u 9 kolu u Gabeli (1:1). Na polusezoni smo se dodatno pojačali (Jaranović, Stjepanović, Malbašić). Nakon poraza Jedinstva u 20 kolu u Tuzli (2:0, penal, crveni) na jednom tuzlanskom portalu je izasao jedan članak pod nazivom Pobjednička večera, uz par slika. Poslije ove slike sve mi je bilo jasno, i znao sam da nas povratak u Premier ligu ostaje samo san. I ako smo imali najjaču ekipu, samo 3 poraza, kvalitet nije bio odlučujući faktor. Ne želim da se i vama desi ono sto je nama, prije 4 godine. Sportski pozdrav!
slika
.............
Ja volim FK Tuzla City

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 12 jan 2018, 20:39

:opaopa: Ajde sad aletic,krsic
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 12 jan 2018, 20:48

sloboda72 je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:Ova sezona Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine me neodoljivo podsjeća na onu iz sezone 2013/14 (vi tad niste bili tu). Jedinstvo je osvojilo jesenju titulu sa 36 bodova ( 3 vise nego Zvijezda sad), gol razlika je gotovo identična Jedinstvo tad 22:3, Zvijezda sad 21:3. Jedinstvo je bilo 5 bodova ispred Azmira, vi ste sad samo 1. Jedinstvo je tad bilo prejako, isto kao i Zvijezda sad. Prvi gol smo primili tek u 9 kolu u Gabeli (1:1). Na polusezoni smo se dodatno pojačali (Jaranović, Stjepanović, Malbašić). Nakon poraza Jedinstva u 20 kolu u Tuzli (2:0, penal, crveni) na jednom tuzlanskom portalu je izasao jedan članak pod nazivom Pobjednička večera, uz par slika. Poslije ove slike sve mi je bilo jasno, i znao sam da nas povratak u Premier ligu ostaje samo san. I ako smo imali najjaču ekipu, samo 3 poraza, kvalitet nije bio odlučujući faktor. Ne želim da se i vama desi ono sto je nama, prije 4 godine. Sportski pozdrav!
slika
.............
Necu o tome kako je Sloboda usla, svi znamo da nije bas cisto bilo.. Ali ovu sam utakmicu bio na Tusnju i gledao, ne sjecam se bas detalja, ali Sloboda je ovo cisto uzela jbg
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 13 jan 2018, 00:59

Ja mislim drug da cemo mi proci isto kao i Jedinstvo, daj Boze da se varam. Mislim da je Azmir puno puno jaci financijski a i takticki da ovo dovede do kraja, mislim da je njemu veci problem Olimpic nego mi.
Nebi da sirim pesimizam al mi nemamo ljude u klubu koji mogu parirat Azmiru.
Mislim da igranka pocinje, daj boze da se varam.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nekotu » 13 jan 2018, 01:17

Sloga je moj klub ali vi ste igrali dobro i respekt za red demon

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nekotu » 13 jan 2018, 01:37

Nekotu je napisao/la:Sloga je moj klub ali vi ste igrali dobro i respekt za red demon
Halalite red dragon ovo alkohol cini cuda

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jan 2018, 01:51

Ali niko ne primjecuje da Azmir ne radi u Slogi kao sto je radio u Slobodi. On je Slobodu digao na veci nivo, Ciro, savrseno uskladjena ekipa.. Bilo je mucki, naravno, ali se igrao fudbal .. Muckalo se tamo gdje se moralo, ali u biti se igrao lijep fudbal. Ovo sad je samo pranje para, gomilanje igraca pod palicom najvece prevare od trenera u historiji ove lige. Ne kazem da nas nece docekati ista sudbina ko Jedinstvo, ali imamo se cemu nadati u svakom slucaju
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 jan 2018, 07:57

Aletic i Krsic su sljedeci :D Tako je

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 13 jan 2018, 09:22

batigol777 je napisao/la:Ja mislim drug da cemo mi proci isto kao i Jedinstvo, daj Boze da se varam. Mislim da je Azmir puno puno jaci financijski a i takticki da ovo dovede do kraja, mislim da je njemu veci problem Olimpic nego mi.
Nebi da sirim pesimizam al mi nemamo ljude u klubu koji mogu parirat Azmiru.
Mislim da igranka pocinje, daj boze da se varam.
Financijski DA ali u nasem gradu ima vise ljudi koji mogu glat poremetit racune ovima iz sloge kako za stolm tako i na zelenom terenu, ne sumnjam nimalo u nasu ekipu kao i trenera
Ima Gradacac likova koji igraju na svim pozicijama i zahebani su pravo, mogu odgovorit na sve...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 jan 2018, 09:29

batigol777 je napisao/la:Ja mislim drug da cemo mi proci isto kao i Jedinstvo, daj Boze da se varam. Mislim da je Azmir puno puno jaci financijski a i takticki da ovo dovede do kraja, mislim da je njemu veci problem Olimpic nego mi.
Nebi da sirim pesimizam al mi nemamo ljude u klubu koji mogu parirat Azmiru.
Mislim da igranka pocinje, daj boze da se varam.
Slazem se sa tobom,nima je problem Olimpik koji ce bit forsiran od sarajevskog lobija,treba taj klub Sarajevu i Zelji.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 13 jan 2018, 10:06

SMR187 je napisao/la:Ali niko ne primjecuje da Azmir ne radi u Slogi kao sto je radio u Slobodi. On je Slobodu digao na veci nivo, Ciro, savrseno uskladjena ekipa.. Bilo je mucki, naravno, ali se igrao fudbal .. Muckalo se tamo gdje se moralo, ali u biti se igrao lijep fudbal. Ovo sad je samo pranje para, gomilanje igraca pod palicom najvece prevare od trenera u historiji ove lige. Ne kazem da nas nece docekati ista sudbina ko Jedinstvo, ali imamo se cemu nadati u svakom slucaju
Hajmo jednoM za sva vremena rijesit to pranje para, kako se to radi u nasoj ligi, to smo cesto culI u proslosti, Nurdo prao pare, sad Azmir pere, pa i Fadila su tu spominjali.... KAKO PERU PARE!!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jan 2018, 12:01

Sta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.
Besmisleno gomilanje igraca sa astronomskim platama. Njima jedan Stokic ulazi sa klupe. JEDAN STOKIC koji nikad ne bi prihvatio da igra za klub kao sto je Sloga, osim u slucaju da dobije 3,4 hiljade platu. Drzi trenera koji bi za ovakve rezultate, sa ovakvim timom, u ekipi sa ovim ambicijama trebao dobiti otkaz jos nakon 10. kola. Jos prima bog te pita koliku platu. Sto? Zato sto svako zna da je Vojvodic jedan od najvecih kriminalaca u ligi, da sve malverizacije i mutne radnje ima u malom prstu.
Ne mogu stvarno o tome, neke su stvari jednostavno ocite. Azmir voli Slobodu i svako ko misli da je on u Slogi iz nekih sportskih razloga grdno se vara.
Za Nurdu mi i ne bi bilo cudno, stari je to svercer ;) . Za Fadila prvi put cujem tako nesto
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 jan 2018, 12:49

SMR187 je napisao/la:Sta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.
Besmisleno gomilanje igraca sa astronomskim platama. Njima jedan Stokic ulazi sa klupe. JEDAN STOKIC koji nikad ne bi prihvatio da igra za klub kao sto je Sloga, osim u slucaju da dobije 3,4 hiljade platu. Drzi trenera koji bi za ovakve rezultate, sa ovakvim timom, u ekipi sa ovim ambicijama trebao dobiti otkaz jos nakon 10. kola. Jos prima bog te pita koliku platu. Sto? Zato sto svako zna da je Vojvodic jedan od najvecih kriminalaca u ligi, da sve malverizacije i mutne radnje ima u malom prstu.
Ne mogu stvarno o tome, neke su stvari jednostavno ocite. Azmir voli Slobodu i svako ko misli da je on u Slogi iz nekih sportskih razloga grdno se vara.
Za Nurdu mi i ne bi bilo cudno, stari je to svercer ;) . Za Fadila prvi put cujem tako nesto
Mislim da ce vecina ovde pricat isto i za Sabica ako krene po zlu,pred nama je drugi dio sezone pa cemo vidit na cemu smo,ja bi bio presretan da mi imamo sad nekog poput Azmira ne mi svaki klub u Bosni bi to pozelio.Jedan vlasnik uvijek bolje neko 100 sitnih sponzora,medju ti 100 sponzora ce se uvijek naci neki koji hoce svoj interes da sprovede na bilo koji nacin,pa kad stavis na vagu vise stete nego koristi od njega,malo prokontaj o ovom jarane.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 jan 2018, 13:00

Potpisujem zmajevac.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.