Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 12 jan 2018, 20:52

anell je napisao/la:Ako ovaj ode u Junajted banuj me Maršale na 3 mjeseca.
Banovat ću nas sve dok Wenger ne ode.
Jack je napisao/la:
Razočaran sam ovim razmišljanjem iskreno,

kad se sjetim kakve utakmice je igrao Fabregas te kakva klasa je bio van Persie, ovo što ovaj 'desperate' futsaler pokazuje je stepenicu ispod toga, barem za mene.
Meni je on bolji od obojice.
Rođeni pobjednik, oni to nisu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 12 jan 2018, 22:52

BBC: Alexis Sanchez does not want to be an #AFC player by February the first.



kolko mu se zgadila vojaerova prćija i voajer :rol:

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 12 jan 2018, 22:54

Ko ga yebe.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Murga » 13 jan 2018, 03:16

Realno, Arsenal je trebao da dovodi jos pravih pojacanja kad je Alexis bio raspolozen I Ozil, I kada su imali jos duze ugovore. Tad se trebalo raditi na svemu da dovedu Lacazetta, a ne sad. To bi mozda I pokazalo da klub ima neke ambicije, ovako samo zamazivanje ociju.
Glupost mu je I pustati Alexisa sad, jer ti treba svaki kvalitetan igrac I da ides sa svim na EL. Drugo nesto ne moze ni da postigne. Ako mu nije glavni cilj EL tj da je osvoji, neka se kani posla menadzera I taj glupi board neka se ubije.

Sto se tice trenera, vise bih volio da se prica o Allegriju ili Jardimu, nego Ancelotiu. Ne mora znaciti da je bilo kakva promjena pozitivna, I sumnjam da ce klub htjeti da izadje u susret nekom "bacanju" para na igrace, zato I mislim da ova dvojica mogu da naprave bolje rezultate sa manjim fondom kao sto bi bilo u Arsenalu.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Brokula
Postovi: 30998
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 13 jan 2018, 04:04

Ma teško da će on u United čisto zbog situacije RvP prije 5-6 godina, kad je već bilo. Ako ode tamo ovaj klub nema nikakve časti
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 13 jan 2018, 08:53

Alexis u Arsenalu:

-25 golova u prvoj sezoni kao krilo, uključujući gol Bešiktašu za ulazak u grupu CL, golovi Cityju i Liverpoolu, dva gola Readingu u polufinalu kupa i anrijevski gol iz ničega Villi u finalu; prije njega su nas svi bušili preko lijeve strane naše odbrane, a kad je on došao, više se niko nije usuđivao slati i beka i krilo na Monreala koji je uskrsnuo iz mrtvih zbog Alexisa,

-18 golova u lošijoj drugoj sezoni, uključujući tri komada kasnijem prvaku Leicesteru, dva fenomenalna gola Unitedu, gol Tottenhamu za 2:2 sa igračem manje (a završili smo ispred njih za bod), gol kod Cityja kod 2:1 za njih (znači, 112 minuta do kraja prvenstva smo bili četvrti na tabeli), a sve to uz ozljedu od 2 mjeseca,

-30 golova prošle sezone, uključujući golove za pobjedu protiv Cityja i za vodstvo protiv Chelsea u FA kupu,

-i ove sezone je najbolji strijelac, a lafo igra preko qrca.

Znači, tri i po sezone sa kljakavim suigračima i opet je uspio u prosjeku davati preko 20 golova, osvojiti dva FA kupa i dovući tim do drugog mjesta.

Fabregas je bio odličan igrač, igrali smo lijep fudbal dok je on bio tu, ali veće pič.ke od kapitena Arsenal nikad nije imao. Pa one 2010-11. Arsenal je prosuo dvaput po dva razlike protiv Spursa (1 bod od 6) i 4:0 kod Newcastlea za 26 minuta (1 bod od 3). To je 7 bodova gdje je retardirani kapiten trebao povezati redove. Onaj šlagirani Gallas je bio bolji kapiten 10 puta dok se ovaj katalanski štakor sakrivao od odgovornosti.

Van Persie je 6,5 godina liječio nogu (jednom je slomio stopalo slaveći gol protiv Uniteda) uz povremene bljeskove (Chelsea pod Scolarijem vani), a onda odradio momački godinu i po dana, odvukao užasni Arsenal do 3.mjesta, ali što je bitnije, vodio je Arsenal do 3.mjesta kao pravi kapiten. Bila je ona serija kad smo utakmice okretali i dobivali ih u 90.minuti, sa Fabregasom bismo sve te utakmice uredno pogubili. Ipak, bio je prekratko vrhunski u Arsenalu + je izgubio kup-finale protiv Birminghama.

1.Alexis, 2.RvP i 3.Fabregas.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 13 jan 2018, 11:00

A ko nas je dovukao do 6tog mjesta? Ili i ti misliš da je za sve dobro zaslužan sam Alexis a za sve loše ovi ostali?

RvP nije izgubio to finale...jer se povrijedio kod gola. Njegova vrhunska sezona je jača od Alexisove tri što i svjedoče brojne nagrade koje je uzeo. Tada sam posljednji put i gledao Arsenal s voljom. Poslije njega je sve na silu. I ugovori i igra i futsaleri, koji će u Cityu biti zadnja rupa na svirali, dok je recimo RvP bio prva violina šampionskog Uniteda. Oni golovi iz prve, iz koljena ljevicom....art!
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Orion87
Postovi: 1077
Pridružen/a: 23 apr 2012, 19:37
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Orion87 » 13 jan 2018, 11:08

Prestanak igranja lijepog fudbala za Arsenal se veze direktno za dolazaka Sanceza, realno klasan igrač ali igrač koji nije za sistem brze pas igre, jer je to lik koji je previse sebican i mora svaki put kad je lopta kod njega napravit 4, 5 kontakata sa njom i umislit da je robben pa da moze svaki put na isti fazon proci,mislim da ga je trebalo prodat vec na ljeto i dovest krilo aka draxler koje je dosta kompaktnije za nas sistem.
Tvrd je orah voćka čudnovata,al' je čekić sprava zajebana...

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey8 » 13 jan 2018, 11:28

Dolazak Ozila je ucinio druge igrace boljima a dolazak Sancheza gorim i unazadio je dobro nasu timsku igru koja se svela na njega i Ozila i njihove akcije.
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 13 jan 2018, 11:33

Jack je napisao/la:A ko nas je dovukao do 6tog mjesta? Ili i ti misliš da je za sve dobro zaslužan sam Alexis a za sve loše ovi ostali?

RvP nije izgubio to finale...jer se povrijedio kod gola. Njegova vrhunska sezona je jača od Alexisove tri što i svjedoče brojne nagrade koje je uzeo. Tada sam posljednji put i gledao Arsenal s voljom. Poslije njega je sve na silu. I ugovori i igra i futsaleri, koji će u Cityu biti zadnja rupa na svirali, dok je recimo RvP bio prva violina šampionskog Uniteda. Oni golovi iz prve, iz koljena ljevicom....art!
Moze li ovaj post dole u moj potpis? :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 13 jan 2018, 11:44

Belmin6 je napisao/la:
Jack je napisao/la:A ko nas je dovukao do 6tog mjesta? Ili i ti misliš da je za sve dobro zaslužan sam Alexis a za sve loše ovi ostali?

RvP nije izgubio to finale...jer se povrijedio kod gola. Njegova vrhunska sezona je jača od Alexisove tri što i svjedoče brojne nagrade koje je uzeo. Tada sam posljednji put i gledao Arsenal s voljom. Poslije njega je sve na silu. I ugovori i igra i futsaleri, koji će u Cityu biti zadnja rupa na svirali, dok je recimo RvP bio prva violina šampionskog Uniteda. Oni golovi iz prve, iz koljena ljevicom....art!
Moze li ovaj post dole u moj potpis? :ljepota: :ljepota: :ljepota:
Može,

čim platite 40 miliona za Alexisa
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 13 jan 2018, 12:09

Moze li 20 i Martial? :kafa:

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 13 jan 2018, 12:47

Da, ove godine smo baš igrali fantastičan fudbal u utakmicama u kojima Sanchez nije nastupio.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 13 jan 2018, 12:49

Jest, Alexis nas je unazadio. Zato dva najbogatija kluba Engleske trče za njim, a kebab-master nema ponuda.

Nama je ljepota igre nestala sa odlascima Fabregasa i Nasrija te padom Arshavina qrcu za uši, vratila se sa Cazorlom no uvijek smo imali problem da uzmemo loptu visoko i brzim dodavanjima izbacimo suparnike iz ležišta. Zato je Arsene i doveo Alexisa, da direktnom igrom prelomi utakmicu kad Cazorla, Özil, Wilshere, Rosicky i drugi ne znaju šta će sa njom, a prvi napadač.je zahvalni, ali limitirani Giroud.

Alexis je svoj posao uradio, neki drugi nisu i to je to. Kad osvoji CL sa Cityjem ili ligu sa Unitedom, naći će se neki izgovor tipa, lako je u Cityju ili Unitedu osvojiti veliki trofej. To što je lik sa yebenim Čileom dvaput uzeo Copa Americu je očito ništa.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 13 jan 2018, 12:56

Artetitis je napisao/la:To što je lik sa yebenim Čileom dvaput uzeo Copa Americu je očito ništa.
Lako mu je kad je tamo imao Vidala i Gary Medela :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Murga » 13 jan 2018, 13:01

Artetitis je napisao/la:Jest, Alexis nas je unazadio. Zato dva najbogatija kluba Engleske trče za njim, a kebab-master nema ponuda.

Nama je ljepota igre nestala sa odlascima Fabregasa i Nasrija te padom Arshavina qrcu za uši, vratila se sa Cazorlom no uvijek smo imali problem da uzmemo loptu visoko i brzim dodavanjima izbacimo suparnike iz ležišta. Zato je Arsene i doveo Alexisa, da direktnom igrom prelomi utakmicu kad Cazorla, Özil, Wilshere, Rosicky i drugi ne znaju šta će sa njom, a prvi napadač.je zahvalni, ali limitirani Giroud.

Alexis je svoj posao uradio, neki drugi nisu i to je to. Kad osvoji CL sa Cityjem ili ligu sa Unitedom, naći će se neki izgovor tipa, lako je u Cityju ili Unitedu osvojiti veliki trofej. To što je lik sa yebenim Čileom dvaput uzeo Copa Americu je očito ništa.
:clap:
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 13 jan 2018, 13:09

Mi se oko svega dijelimo ovdje :lol: To mi se fakat ne sviđa.
Jedino smo svi složni da je Profino vrijeme prošlo, doduše neki su složniji nego ostali (Paja i Seaman).
Evo priča se o zamjeni trenera, svi popljuvaše don Carla i već se napraviše tabori ZA i PROTIV, pa treba čovjeku dati priliku, po meni kad bi nas on vratio u Top 4 i uzeo poneki kup to bi bio veliki uspjeh, pa pogledajte samo odron koji mi imamo.
Mi više nismo ekipa za Top 4 i po meni tek smo treći contender za tu poziciju.

Po meni je Citry prvak, Mancho i Chelsea ne moraju brinuti. Za četvrto mjesto borit će se Tottenhan, Liverpool i mi. Realno najlošiji smo i igramo ubjedljivo najgori fudbal od ove 3 ekipe. Tottenham nas je prestigao, je li i za to Alexis kriv :?: Jedini igrač iz naše ekipe koji može igrati u početnom sastavu u svakom klubu na svijetu. U svakom!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la miki_92 » 13 jan 2018, 13:15

Marsal je napisao/la:Mi se oko svega dijelimo ovdje :lol: To mi se fakat ne sviđa.
Jedino smo svi složni da je Profino vrijeme prošlo, doduše neki su složniji nego ostali (Paja i Seaman).
Evo priča se o zamjeni trenera, svi popljuvaše don Carla i već se napraviše tabori ZA i PROTIV, pa treba čovjeku dati priliku, po meni kad bi nas on vratio u Top 4 i uzeo poneki kup to bi bio veliki uspjeh, pa pogledajte samo odron koji mi imamo.
Mi više nismo ekipa za Top 4 i po meni tek smo treći contender za tu poziciju.

Po meni je Citry prvak, Mancho i Chelsea ne moraju brinuti. Za četvrto mjesto borit će se Tottenhan, Liverpool i mi. Realno najlošiji smo i igramo ubjedljivo najgori fudbal od ove 3 ekipe. Tottenham nas je prestigao, je li i za to Alexis kriv :?: Jedini igrač iz naše ekipe koji može igrati u početnom sastavu u svakom klubu na svijetu. U svakom!
Rješenje za vaše probleme :kafa:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey8 » 13 jan 2018, 13:16

Pa za Alexisa i jesu te ekipe koje se jedino timski brane na individulano napadaju tipa sto igra u repci svojoj i sto bi igrao u Atletiku i sl.
On bi mnogo vise toga pokazao u Unitedu nego u Cityu

I sta se imamo svi slagati bolje je sto imamo razlicita misljenja
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Brokula
Postovi: 30998
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 13 jan 2018, 13:19

Ma glupost je ova riča oko Alexisa.

Svi smo vidjeli šta može (prva sezona). No, kad je vidio da je u klubu bez ikakvih ambicija onda je roradio klasični južnoamerički mentalitet pimplanja lopte po terenu. Čovjek trenutno se ne trudi biti u ikakvom sistemu, igra za sebe i to je to. Svaka njemu čast, al ja prije svega volim Arsenal pa sve ostalo, a ne gleda mi se neko ko se qurči po terenu jer misli da je veći od kluba.
A on kao čovjek je potpuno korektan, nikakvih medijskih ispada nit išta, i svaka mu čast na tome. Ja kao navijač Arsenal bi yebo mater Wengeru da sam na njegovom mjestu i populjuvao cijeli tim u svim mogućim medijima
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.