Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 12 jan 2018, 23:16

James Pearce kaze da jos uvijek nema dogovora, on kad potvrdi tad sam siguran da dolazi.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 12 jan 2018, 23:16

U ponedjeljak i zvanično će biti potvrđeno.
Kocka je bačena

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 12 jan 2018, 23:35

Valjda ovo rano dovođenje Keite neće značit da nećemo više nikog dovest :?

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 12 jan 2018, 23:56

Kruže ozbiljne informacije da je gotovo s Keitom. Imformacije dolaze od njemačkih izvora, dok Englezi ne potvrđuju ništa ili negiraju kao Pearce. S obzirom da engleski novinari pružaju baš malo informacija od problema s Dijkom, ovo mi djeluje kao gotova priča.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Edin TM87 » 13 jan 2018, 00:14

Napravili smo gresku istu kao Barselona sa Neymarom, prodali ga i onda ih Dortmund ogulio i sad ih mi ogulili. Sad hoce Monaco nas da oguli a i Leipzig nas guli. Trebali smo zavrsit zamjenu pa prodat Coutinha, hajde bar smo zavrsili Van Dijka mada je on stoper a sad se govori za Keitu koji je destruktivac (to jesu prijeko potrebni igraci, ali zamjena za Coutinha se mora naci). Cou je otvarao mora prostora Salahu, Maneu i Firminhu. Mi jesmo znali dobiti utakmice bez Coutinha, ali sve je to bilo na individualni potez nekog od ovih ili na prekid. Uglavnom svi su igrali za 50% bolje sa Coutinhom i nadam se da ovo nece uticat na ostalu trojicu u napadu. Ako se pokaze da njih trojica mogu sami sa Lallanom iza kao nekim ofanzivnim veznim, a u odbrani dobijamo mnogo sa VVD i Keitom onda je ovo bio pravi potez, ali ako se pokaze da ne mogu njih trojica kreirat bez madzionicara (ja mislim da ga je nemoguce zamijenit) onda smo ga popusili dobro jer kupovina LeMara bi bila velika greska (po meni) jer je prenapuhan kao i svaki igrac Monaca, jer za ovo sto sam ga gled'o nije mi neka prevaga na terenu i jer ce nas Monaco ogulit smijesno tako da cemo jos bit u minusu od transfera a izgubit na kvaliteti.

Ja da se pitam sve bi bacio na Mahreza i poceo ga skolovat da igra u sredini kreativca nekog, ali oni su odustali od njeg vjerovatno jer je na istoj poziciji ko Salah ali kad gledam Mahrez i Lemar su tu negdje po kvaliteti a prvi je jeftiniji skoro 40% + moze igrat LP.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 13 jan 2018, 00:30

Jedino Draxler bi mogao bar pokusat zamjenit Coua od dostupnih opcija,Lemar Mahrez nisu dobra opcija nikako nastao bi pravi propuh a Lemar ne vrijedi 100mil ni na ovako ludom trzistu.
Nama jos uvijek skripi na golmanskoj poziciji,Real se necka za Kepu jer se povrijedio koliko sam upoznat za 20 mil bi imali starsnog golmana(al opet bi napravili klasu od njega i prodali ga i opet nista nismo dobili)

Jonas Hector se opet spominje kao moguce pojacanje 10ak mil vrijednost transfera.

Da je zavrsit Keitu pa onda krpit ostale rupe
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 13 jan 2018, 10:56

Edin TM87 je napisao/la:Napravili smo gresku istu kao Barselona sa Neymarom, prodali ga i onda ih Dortmund ogulio i sad ih mi ogulili. Sad hoce Monaco nas da oguli a i Leipzig nas guli. Trebali smo zavrsit zamjenu pa prodat Coutinha, hajde bar smo zavrsili Van Dijka mada je on stoper a sad se govori za Keitu koji je destruktivac (to jesu prijeko potrebni igraci, ali zamjena za Coutinha se mora naci). Cou je otvarao mora prostora Salahu, Maneu i Firminhu. Mi jesmo znali dobiti utakmice bez Coutinha, ali sve je to bilo na individualni potez nekog od ovih ili na prekid. Uglavnom svi su igrali za 50% bolje sa Coutinhom i nadam se da ovo nece uticat na ostalu trojicu u napadu. Ako se pokaze da njih trojica mogu sami sa Lallanom iza kao nekim ofanzivnim veznim, a u odbrani dobijamo mnogo sa VVD i Keitom onda je ovo bio pravi potez, ali ako se pokaze da ne mogu njih trojica kreirat bez madzionicara (ja mislim da ga je nemoguce zamijenit) onda smo ga popusili dobro jer kupovina LeMara bi bila velika greska (po meni) jer je prenapuhan kao i svaki igrac Monaca, jer za ovo sto sam ga gled'o nije mi neka prevaga na terenu i jer ce nas Monaco ogulit smijesno tako da cemo jos bit u minusu od transfera a izgubit na kvaliteti.

Ja da se pitam sve bi bacio na Mahreza i poceo ga skolovat da igra u sredini kreativca nekog, ali oni su odustali od njeg vjerovatno jer je na istoj poziciji ko Salah ali kad gledam Mahrez i Lemar su tu negdje po kvaliteti a prvi je jeftiniji skoro 40% + moze igrat LP.
Nije care.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 jan 2018, 13:19

Hoce to keita nositi gerrardovu osmicu :D
Ne znam kako ce izgledati u liverpoolu al u rbl je meni bolji bio kad igra ofanzivnije, igrac nevjerovatnog potencijala e sad koliko ce od toga iskoristiti pitanje je. Moze se on koristiti i kao destruktivac ali to bi bila prava šteta.
Ako se ukopi kako treba mogao bi biti najbolje pojačanje zadnjih godina.
Jel u ponedeljak predstavljanje griezmana :D
You are someone else I am still right here

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 13 jan 2018, 14:38

Ostavljen je Antoan za 31.1. Haha
Nego, samo da Naby dodje sada u januaru...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

AzorAhai
Postovi: 62
Pridružen/a: 28 dec 2017, 00:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la AzorAhai » 13 jan 2018, 14:41

Prije svega ne mogu vjerovati da ima likova koji osporavaju Firmina i njegove igre. Taj igrac ima velik doprinos za tim i takav profil igraca je trenutno idealan za sistem koji je Klopp ugradio. Prebitan igrac u timu.

Druga stvar vezano za Keitu, uopste nije cisti defanzivac. Donijet ce puno toga u sredini, ima dobru kontrolu lopte i dobat pregled, dobru pas igru i solidnu tehniku. Moze zabiti i kreirati prema naprijed. U defanzivi onako ali sigurno da moze ponuditi dosta novog u vezi i sto je najbolje ima toliko prostora za napredak pod Kloppovom palicom.

Sto se mene tice sad neka dovedu Gomeza za malo novca a bio bi najbolja zamjena za Coutinha jer nudi ono najblize sto je ovaj imao.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 jan 2018, 15:10

ackeey je napisao/la:Nego, samo da Naby dodje sada u januaru...
Ocekujem ga vec protiv citya na tribinama :D
Klopp kaze da ce se sve pare od coutinha uloziti u tim i da nisu potrosene na keitu i vvd-a pa vidjecemo sta ce biti, dobro bi bilo da se ljetni rok otvori sa solidnim golmanom a za januar ako uspiju jos keitu požuriti dosta je.
You are someone else I am still right here

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 13 jan 2018, 16:58

Svima je jasno da Klopp u narednoj sezoni ima imperativ rezultata. Rezultata u vidu da se bori za titulu engleske premier lige, da osvoji neki bitan trofej. Svjestan je toga i Klopp, svjesni su i ostali da Klopp u slijedeću ulazi kao najjači do sada.
Uz 2-3 ciljana pojačanja Klopp bi mogao i postati veliki izazove slijedeće sezone i ekipa koja se mora pobijediti u borbi za titulu.

Mnogi hvale Firmina, i ne shvataju kako ga drugi osporavaju. Ja tvrdim da od Liverpoola nema nista sve dok je Firmino prvi napadač ekipe. Taj momak jednostavno nije napadač i nema šta tražiti na toj poziciji. Spreman Sturridge je doktor nauka za istog.
No o tom- po tom, Klopp ima ideju koja uključuje Roberta i tu nema diskusije.
Stern des Südens

Avatar
Fearless
Postovi: 206
Pridružen/a: 24 jun 2012, 12:41
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fearless » 13 jan 2018, 17:32

Koliko znam Keita nema pravo nastupa u ligi prvaka (nisam 100% siguran), ako je tako onda je to trenutno losa zamjena za Coutinha da ne kazem nikakva. Ili mozda nemaju nekih vecih ambicija u takmicenju za ciji se plasman kroz ligu jedino i bori .
You'll Never Walk Alone!!!

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 13 jan 2018, 18:06

Joj sutrasnja pobjeda i treće mjesto. :crazy:
You'll never walk alone.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 13 jan 2018, 18:47

Ja cu sutra i bodom biti zadovoljan.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 13 jan 2018, 19:13

Momčina strijelac za Leipzig. :ljepota:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 13 jan 2018, 19:25

gaston je napisao/la:Momčina strijelac za Leipzig. :ljepota:
Sad naso zabijat,ovaj klub je uklet i .
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 13 jan 2018, 19:36

gaston je napisao/la:Momčina strijelac za Leipzig. :ljepota:
Oderaše mu ovi iz Schalkea noge :shifty:
Joint_fc

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 13 jan 2018, 19:58

Sreća pa ga trener izvadi iz ekipe...imao sam osjećaj gledajući meč da će ili njega neko polomiti ili on nekoga iznijet sa terena ludim klizećim startovima :shifty:
Joint_fc

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 13 jan 2018, 20:30

Kakav je bio pri izlasku, mislim ono jel izgledao kao da se opraštao??
You'll never walk alone.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.