Osmina finala- sve utakmice

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la zigzag » 02 jul 2018, 01:50

Fikret1946 je napisao/la:
zigzag je napisao/la:
Fikret1946 je napisao/la:To su neistine i zablude da su Hrvati bili ovako pristrasni 2014 kad smo mi igrali. Sjecam se meca protiv Argentine,tu su navijali za nas logicno, jer smo autsajderi u tom mecu a ne jer smo komsije. Veceras su igrale dvije podjednake ekipe gdje je blagi autsajder bila Danska a ovaj debil na drzavnoj televiziji je pokazao toliki nivo neprofesionalizma i pristrasnosti da je to nevidjeno.

Forza Arshavin ! :bih:
A bog te mazo koliki mazohist moras biti da svaku rundu moras mijenjat ekipu za koju navijas nadajuci se da ce eto hrvati izgubit! Kakav jal, nevidjeno nesto. Mora se biti **** tesko psihicki "vratit" nakon tolikih frustracija?! Em ti "gaucosi" dobiju tricu, em se jedva provuku i prije nego su "odigrali" osminu f, vec su u Buenos Airesu, pa hrvati nebriljatnom igrom prodju cvrstu Dansku. **** stari, tko je sljedeci? Forza Rooney? :wave:
Da me nisi pomjesao s nekim :lol:
Ne

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la zigzag » 02 jul 2018, 01:52

dvokorak je napisao/la:
zigzag je napisao/la:
Fikret1946 je napisao/la:To su neistine i zablude da su Hrvati bili ovako pristrasni 2014 kad smo mi igrali. Sjecam se meca protiv Argentine,tu su navijali za nas logicno, jer smo autsajderi u tom mecu a ne jer smo komsije. Veceras su igrale dvije podjednake ekipe gdje je blagi autsajder bila Danska a ovaj debil na drzavnoj televiziji je pokazao toliki nivo neprofesionalizma i pristrasnosti da je to nevidjeno.

Forza Arshavin ! :bih:
A bog te mazo koliki mazohist moras biti da svaku rundu moras mijenjat ekipu za koju navijas nadajuci se da ce eto hrvati izgubit! Kakav jal, nevidjeno nesto. Mora se biti **** tesko psihicki "vratit" nakon tolikih frustracija?! Em ti "gaucosi" dobiju tricu, em se jedva provuku i prije nego su "odigrali" osminu f, vec su u Buenos Airesu, pa hrvati nebriljatnom igrom prodju cvrstu Dansku. **** stari, tko je sljedeci? Forza Rooney? :wave:
Tko vam ne bi zavidio kad ste u svemu superiorni?
Ne pricamo o srbima molim lijepo. Oni su superiorni. Mi samo pokusavamo otic sto dalje na SP.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Fikret1946 » 02 jul 2018, 01:55

Nije da se pravdam ali sam u grupnoj fazi navijao za Hrvate protiv Argentine zato sto su bili blagi autsajderi u tom mecu, za Argentinu protiv Francuske jer je to jedna od najljigavijih nacija, za Dansku protiv Hrvata isto jer su bili blagi autsajderi,za Hrvate protiv Rusa jer igraju protiv domacina itd.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la dvokorak » 02 jul 2018, 02:03

@Zigzag Sve to stoji, kako da ne. :mrgreen: Drzim vam palceve. :mrgreen: Jednako kao sto mojoj reprezentaciji sirom juznog dijela zemlje drze palceve. Valjda ne bude & $. :salut:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 02 jul 2018, 02:14

akisarajevo92 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:nadam se da Santos ide sa klupe Portugala, iako je uzeo Euro prije njega su uvijek vazili za reprezentaciju koja igra lijep fudbal a ovo sa njim vise lici na Grcku

Dzaba od lijepog fudbala kad nema rezultata moj ti.
posrecilo im se na Euru, nekad sa ljepsim fudbalom su imali vise uspjeha na SP
Prije Ronalda ljudi samo triput bili na Mundijalu.
2006. došli do polufinala što je bio vrhunac te njihove zlatne generacije. Sve ostalo poslije toga je Ronaldo i devet ipo hamala, jer u nekim slučajevima su i debelo visili u kvalifikacijama. Tako da za njih i jeste ovaj stil igre koji sad prezentuju.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la zigzag » 02 jul 2018, 02:16

dvokorak je napisao/la:@Zigzag Sve to stoji, kako da ne. :mrgreen: Drzim vam palceve. :mrgreen: Jednako kao sto mojoj reprezentaciji sirom juznog dijela zemlje drze palceve. Valjda ne bude & $. :salut:
Sve si rekao. Znamo kako se slavilo 2008. po "srednjiim" i "sjevernijim" krajevima. I da se razumijemo, nikad necu navijat protiv nekoga i ne volim kad ljudi to rade samo da bi bili sretni sto je komsiji "crkla krava" kad nase ionako vec odavno nema. Jako jadno. Jadno i kad se hrvati tome vesele u "juznim" krajevima i obratno. Ajmo bit ljudi bogamu jednom. Nemoramo prosipat neku kurtoaziju i veliku ljubav tamo di je nema, al ajmo malo nebit jalni. Hvala svim Bosnjacima koji su navijali i navijaju za HR iako " ne moraju" - :bih:

I iskreno zelim da Robi napravi najveci uspjeh s BH repkom do sada dok jos Dzeko i Pjana mogu povuc. Kad bi bar mi imali Dzeku.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 02 jul 2018, 02:21

Lillard je napisao/la:
L-Train je napisao/la:Iniesta na klupi,@epi je dosao na svoje :mrgreen:
Kriv je Pique ako ispadnu :kafa:
Dobro rečeno. U životu nisam vidio ofirnije ostavljanje ruke u zraku. :rol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

let3
Postovi: 29091
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la let3 » 02 jul 2018, 02:22

zigzag je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:@Zigzag Sve to stoji, kako da ne. :mrgreen: Drzim vam palceve. :mrgreen: Jednako kao sto mojoj reprezentaciji sirom juznog dijela zemlje drze palceve. Valjda ne bude & $. :salut:
Sve si rekao. Znamo kako se slavilo 2008. po "srednjiim" i "sjevernijim" krajevima. I da se razumijemo, nikad necu navijat protiv nekoga i ne volim kad ljudi to rade samo da bi bili sretni sto je komsiji "crkla krava" kad nase ionako vec odavno nema. Jako jadno. Jadno i kad se hrvati tome vesele u "juznim" krajevima i obratno. Ajmo bit ljudi bogamu jednom. Nemoramo prosipat neku kurtoaziju i veliku ljubav tamo di je nema, al ajmo malo nebit jalni. Hvala svim Bosnjacima koji su navijali i navijaju za HR iako " ne moraju" - :bih:

I iskreno zelim da Robi napravi najveci uspjeh s BH repkom do sada dok jos Dzeko i Pjana mogu povuc. Kad bi bar mi imali Dzeku.
Šta se ti bgt zahvaljuješ bošnjacima :lol: nisu za tebe navijali, niti si ti neki glasnogovornik sa pantovčaka...skuliraj se loma, pašukane moj, previše sebi umišljaš :kafa:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 02 jul 2018, 02:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la dvokorak » 02 jul 2018, 02:22

zigzag je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:@Zigzag Sve to stoji, kako da ne. :mrgreen: Drzim vam palceve. :mrgreen: Jednako kao sto mojoj reprezentaciji sirom juznog dijela zemlje drze palceve. Valjda ne bude & $. :salut:
Sve si rekao. Znamo kako se slavilo 2008. po "srednjiim" i "sjevernijim" krajevima. I da se razumijemo, nikad necu navijat protiv nekoga i ne volim kad ljudi to rade samo da bi bili sretni sto je komsiji "crkla krava" kad nase ionako vec odavno nema. Jako jadno. Jadno i kad se hrvati tome vesele u "juznim" krajevima i obratno. Ajmo bit ljudi bogamu jednom. Nemoramo prosipat neku kurtoaziju i veliku ljubav tamo di je nema, al ajmo malo nebit jalni. Hvala svim Bosnjacima koji su navijali i navijaju za HR iako " ne moraju" - :bih:

I iskreno zelim da Robi napravi najveci uspjeh s BH repkom do sada dok jos Dzeko i Pjana mogu povuc. Kad bi bar mi imali Dzeku.
Nit su jedni hrvati nit drugi bosnjaci Hajde svako dobro. :salut:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la UnitedWA » 02 jul 2018, 02:24

Mislim da imam idealan naziv za ljude poput Džankovića. Ako je u slengu Bošnjo pogrdan naziv za stanovnika BiH, neka Krošnjo bude za sve Anele svijeta.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 02 jul 2018, 02:26

Lillard je napisao/la:slika

još jednog Pique :opaopa:
Oj, jes dobra.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la dvokorak » 02 jul 2018, 02:28

UnitedWA je napisao/la:Mislim da imam idealan naziv za ljude poput Džankovića. Ako je u slengu Bošnjo pogrdan naziv za stanovnika BiH, neka Krošnjo bude za sve Anele svijeta.
Predmet ismijavanja su tabloidi tipa Kurir i Trn dok se ovaj uvlaciguz uopste ne spominje. Ne daj Boze da je veceras Srbija igrala.....
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

let3
Postovi: 29091
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la let3 » 02 jul 2018, 02:29

TonySosa je napisao/la: Dobro rečeno. U životu nisam vidio ofirnije ostavljanje ruke u zraku. :rol:
Pusti to Jeftha, nego šta veliš na performanse Isca, tog strašnog "vođe espane" :rol: dobro ih je poveo, do osmine finala nije ti šala :crazy:

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la zigzag » 02 jul 2018, 02:32

let3 je napisao/la:
zigzag je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:@Zigzag Sve to stoji, kako da ne. :mrgreen: Drzim vam palceve. :mrgreen: Jednako kao sto mojoj reprezentaciji sirom juznog dijela zemlje drze palceve. Valjda ne bude & $. :salut:
Sve si rekao. Znamo kako se slavilo 2008. po "srednjiim" i "sjevernijim" krajevima. I da se razumijemo, nikad necu navijat protiv nekoga i ne volim kad ljudi to rade samo da bi bili sretni sto je komsiji "crkla krava" kad nase ionako vec odavno nema. Jako jadno. Jadno i kad se hrvati tome vesele u "juznim" krajevima i obratno. Ajmo bit ljudi bogamu jednom. Nemoramo prosipat neku kurtoaziju i veliku ljubav tamo di je nema, al ajmo malo nebit jalni. Hvala svim Bosnjacima koji su navijali i navijaju za HR iako " ne moraju" - :bih:

I iskreno zelim da Robi napravi najveci uspjeh s BH repkom do sada dok jos Dzeko i Pjana mogu povuc. Kad bi bar mi imali Dzeku.
Šta se ti bgt zahvaljuješ bošnjacima :lol: nisu za tebe navijali, niti si ti neki glasnogovornik sa pantovčaka...skuliraj se loma, pašukane moj, previše sebi umišljaš :kafa:
Receno je dobronamjerno, ali ne znam s kim ti imas problema? Pasukane moj.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 02 jul 2018, 02:32

harden je napisao/la:
emir18 je napisao/la:Gledaj ti Rame 112 pasova :urnebes:
bolji veznjak od Inieste i Isca
Isco imo 23 ključna pasa. :mrgreen: :lol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 02 jul 2018, 02:34

let3 je napisao/la:
TonySosa je napisao/la: Dobro rečeno. U životu nisam vidio ofirnije ostavljanje ruke u zraku. :rol:
Pusti to Jeftha, nego šta veliš na performanse Isca, tog strašnog "vođe espane" :rol: dobro ih je poveo, do osmine finala nije ti šala :crazy:
Dobro je i igrao pošto nisu imali selektora, a Koke ne zna dodati lopte na desnu stranu. O Davidu Silvi da ne pričam. :crazy:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Lex » 02 jul 2018, 02:37

1996. smo ispali od Njemacke iako smo bili bolji.
1998. Thuram
2006. Srna promasio penal protiv Japana 0:0 zavrsilo.
2008. smo vodili u 119. minuti i ispali.
2012. Jesús Navas zabio u 89oj.
2014. sudio Nishimura.
2016. Ricardo Quaresma u 117. minuti.

Danas nam se sve vratilo. :clap:

let3
Postovi: 29091
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la let3 » 02 jul 2018, 02:40

TonySosa je napisao/la:
let3 je napisao/la:
TonySosa je napisao/la: Dobro rečeno. U životu nisam vidio ofirnije ostavljanje ruke u zraku. :rol:
Pusti to Jeftha, nego šta veliš na performanse Isca, tog strašnog "vođe espane" :rol: dobro ih je poveo, do osmine finala nije ti šala :crazy:
Dobro je i igrao pošto nisu imali selektora, a Koke ne zna dodati lopte na desnu stranu. O Davidu Silvi da ne pričam. :crazy:
Za to što nemaju selektora, znamo ko je kriv :P zato ce vas mrziti citava Španija :mrgreen: al hajd de.
Ali što postaviše onog madridskog klauna Hiera, koji je držao citavo vrijeme Thiaga vezanog za klupu ko kera, to nikome nije jasno.

Mada kad realno sagledaš, ova Španija je izgledala ocajno ovaj Mundijal. Nisu ni zaslužili ništa bolje. Od kantanja 6-1 raspale Argentine kada su se mnogi zavaravali da su neka sila, do ispadanja od putinovih bačuški :lol: a fino sam vam govorio prije mundijala da nema ništa od njih, niste me slušali :mrgreen:

Ode veliki Don Andres i iz selekcije Espane :salut: velicanstvena karijera :tokralju:

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la dvokorak » 02 jul 2018, 02:44

Lex je napisao/la:1996. smo ispali od Njemacke iako smo bili bolji.
1998. Thuram
2006. Srna promasio penal protiv Japana 0:0 zavrsilo.
2008. smo vodili u 119. minuti i ispali.
2012. Jesús Navas zabio u 89oj.
2014. sudio Nishimura.
2016. Ricardo Quaresma u 117. minuti.

Danas nam se sve vratilo. :clap:
S obzirom da su na ovoj temi pitali i pisali za misljenje forumasa o nekim likovima na nekim duksevima dok je igrala reprezentacija Srbije, daj ba da i tebe pitamo za misljenje o ispadima "navijaca" Zrinjskog!?" Obzirom da vas oni toliko vole i svojataju, zanima me misljenje pravog hrvata. :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
TonySosa
Postovi: 7231
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 02 jul 2018, 02:45

Ramiy je napisao/la:
Barbarossa je napisao/la:Kako ce samo Spanija rutinski rijesiti prvu ofanzivniju ekipu
Hoce sigurno ali u prijateljskoj :D
E jesu Rusi ofanzivni. Pa nije 45'. :rol: :rol:

Poslije današnjeg dana mogu samo reći da su Akinfeev, Subašić i Schmeichel TOP 3 na svojoj poziciji ikad.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.