2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
sljivo
Postovi: 14368
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la sljivo » 18 jul 2018, 15:13

SA je dobro prošo koliko ih je igrač sje.bo, a još više su ako su išli pravcem nećeš (sad) na Zapad pa makar.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kawhi » 18 jul 2018, 15:14

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:Kawhi sjaši malo Bogati.
Nezalaganje treba sjahati. Od potpisa LMA nije napravljen dovar potez, a prije toga od draftanja Kawhija i on i dalje ima opravdanje za sve sto PATFO uradi. U svemu tome vrijedja svakog ko misli da su Spursi nesto pogrijesili.
Jedva cekam kad pocne pisati kako je DDR najbolji SG lige.
Ko te vrijdja? Kad ti je ruzna rijec napisana?
Ti danima pises nebuloze kojima se cijeli forum smije,a na to sve ne znas kako cap funkcionise i o tome pricas jos od ugovora Millsu i Gasolu.Da li znas da da su oni pusteni kad su potpisivali ugovore,da mi nikog ne bi mogli dovesti umjesto njih?
Da li ti shvatas da se trejd sa LAL ne moze odraditi zbog capa? Da li si svjestan da PHI i BOS ne zele dati Browna odnosno Fultza?

Kad sve to zbrojis,evo cekam da mi das racionalan i konkretan odgovor.
OG Anunoby. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
alemsa
Postovi: 24242
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jul 2018, 15:15

Oikamid je napisao/la:Ako je ovo taj bolji paket nego što su Lakersi nudili onda čestitam Spursima :mrgreen:
Kad sam im rekao da nece dobit plaho za njeg. Prepirali se kazu hoce top 5 talent :)
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Clutch » 18 jul 2018, 15:19

Jako los trejd za Spurse.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la phily » 18 jul 2018, 15:19

od ingrama i fultza i 3 buduca pika do nekog Jakob Poeltla :tokralju: :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7299
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kobe Bryant » 18 jul 2018, 15:19

Oikamid je napisao/la:Ako je ovo taj bolji paket nego što su Lakersi nudili onda čestitam Spursima :mrgreen:
Što ste ne realni, ja baš poštujem Pop-a, frajeru su Lakersi rivali i nebi da im da pa makar.
Zbog toga su i bili ne realni sa zahtjevom 2 picka prve runde + 2 prava na zamjenu pickova ako budu gori od nas + Ingram + Kuzma + Hart I sve bez Denga.

Lakersi su nudili Hart ili Ball + Ingram ili Kuzma +1 pick prve runde + Deng bila je i opcija bez Denga na početku

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la PaskalHens » 18 jul 2018, 15:21

NEZALAGANJE je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:Sad će krenuti odjednom priče kako je Derozan u stvari crem de la crem nba lige.
Nije on krema lige,to je sigurno,ali je legitimni All star igrac u prajmu koji u dobrom sistemu moze biti jos produktivniji.
Da, da. Najprecijenjeni all star igrač u nba trenutno i silovat će vam loptu tri godine. Can't wait. I to sve samo da Kawhi ne ode u LAL haha, eto vam sad Derozan, kur.čili ste se i popušili glat. Ne mogu reći da mi nije drago.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
miki_92
Postovi: 21603
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la miki_92 » 18 jul 2018, 15:22

:tokralju: :rol:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
alemsa
Postovi: 24242
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jul 2018, 15:24

Sta kazu dobit ce unprotected lottery pick, djeco draga neda niko plaho za nezadovoljnog igraca koji je expiring ugovor. Dobili pick top 20 protected
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25341
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 15:24

PaskalHens je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:Sad će krenuti odjednom priče kako je Derozan u stvari crem de la crem nba lige.
Nije on krema lige,to je sigurno,ali je legitimni All star igrac u prajmu koji u dobrom sistemu moze biti jos produktivniji.
Da, da. Najprecijenjeni all star igrač u nba trenutno i silovat će vam loptu tri godine. Can't wait. I to sve samo da Kawhi ne ode u LAL haha, eto vam sad Derozan, kur.čili ste se i popušili glat. Ne mogu reći da mi nije drago.
Trebali smo ga vama dati za Denga. :lol: :lol:
Sad slobodno mozes prebaciti brigu na svoju ekipu.Dugo je 5 godina bilo.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13606
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jul 2018, 15:25

Kobe Bryant je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Ako je ovo taj bolji paket nego što su Lakersi nudili onda čestitam Spursima :mrgreen:
Što ste ne realni, ja baš poštujem Pop-a, frajeru su Lakersi rivali i nebi da im da pa makar.
Zbog toga su i bili ne realni sa zahtjevom 2 picka prve runde + 2 prava na zamjenu pickova ako budu gori od nas + Ingram + Kuzma + Hart I sve bez Denga.

Lakersi su nudili Hart ili Ball + Ingram ili Kuzma +1 pick prve runde + Deng bila je i opcija bez Denga na početku
zar nije to glupo, prihvatiti losiji dogovor s nekim samo zbog rivalstva, valjda se treba gledat buducnost tima i koliko bi dobili ovim sto su lakersi nudili a koliko ovim sto su sad dobili od toronta..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kawhi » 18 jul 2018, 15:26

Clutch je napisao/la:Jako los trejd za Spurse.
Nikako da urade nesto sto ce me uvjeriti da nisu za penzije.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25341
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 15:29

LAL nikad nisu ponudili Ingrama.Zato do tog trejda nije ni doslo.

@Kobe Moja ispravka.Bio si upravu.
Toronto would be able to offer Leonard a five-year, $190 million contract next summer. If Leonard left the Raptors, he could sign a four-year, $141 million deal with a team with the available salary-cap space.

Znaci,on ako napusti TOR,a ocigledno nema supermaxa od SA,lik gubi 80mil dolara.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7277
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la TonySosa » 18 jul 2018, 15:29

Kobe Bryant je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Nije on krema lige,to je sigurno,ali je legitimni All star igrac u prajmu koji u dobrom sistemu moze biti jos produktivniji.
DeRozan je meni zvjer, uvijek bio, samo što nije prva opcija.

Oz LMA extra, frajer uzima najteže šuteve u ligi još od odlaska Bryanta. Pop ga može napraviti puno produktivnijim.
Legitimni all star, kakav samo cross over ima to je strašno i prvi korak. Problem je što ne šuta tricu nego poludistancu. Pošto skoro niko to ne šuta pa izgleda na papiru ne produktivan, ali hajde izdvoji poludistancu osim Duranta koji je tu daleko ispred svih, mislim da je DeRozan u vrhu, garantujem.
Curry je najbolji s midrangea. Najbolji procenti, sad ne znam koiko ih opali odatle.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
alemsa
Postovi: 24242
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jul 2018, 15:29

QUARTERBACK je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Ako je ovo taj bolji paket nego što su Lakersi nudili onda čestitam Spursima :mrgreen:
Što ste ne realni, ja baš poštujem Pop-a, frajeru su Lakersi rivali i nebi da im da pa makar.
Zbog toga su i bili ne realni sa zahtjevom 2 picka prve runde + 2 prava na zamjenu pickova ako budu gori od nas + Ingram + Kuzma + Hart I sve bez Denga.

Lakersi su nudili Hart ili Ball + Ingram ili Kuzma +1 pick prve runde + Deng bila je i opcija bez Denga na početku
zar nije to glupo, prihvatiti losiji dogovor s nekim samo zbog rivalstva, valjda se treba gledat buducnost tima i koliko bi dobili ovim sto su lakersi nudili a koliko ovim sto su sad dobili od toronta..
Bili su prihvatili taj deal, ali je LeBron rekao da daju previse i Lakersi odustali. Ziva istina
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
miki_92
Postovi: 21603
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la miki_92 » 18 jul 2018, 15:30

hoce mu dat' stric da igra za Drakese
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Clutch » 18 jul 2018, 15:30

Kawhi je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Jako los trejd za Spurse.
Nikako da urade nesto sto ce me uvjeriti da nisu za penzije.
Ma ne u smislu da ih previse krivim, vise je pokazatelj koliko je spletom svih tih okolnosti opala cijena igracu koji vazi za superstara. Top 20 protektovan pick eeh.

Osim ako su imali na stolu talentiranije igrace a birali win-now DeRozana i usput dobili Poeltla koji nikad nece biti star igrac (iako ga lajkam).
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la PaskalHens » 18 jul 2018, 15:33

NEZALAGANJE je napisao/la: Trebali smo ga vama dati za Denga. :lol: :lol:
Sad slobodno mozes prebaciti brigu na svoju ekipu.Dugo je 5 godina bilo.
Uh što smo salty..

Deng nije ni bio opcija, nego ste tražili sve apsolutno od malde jezgre. Pohlepno ste ga popušili i to momački.
Najgore od svega je što vam je Alem govorio da će ovakav scenarij biti, al' ste ga ismijavali na dnevnoj bazi. Čovjek vam se piša usta mjesecima, zasluženo.
Pa dobro, jbg, 5 godina i opet dovedemo najboljeg igrača na planeti, zamisli da smo konstantni k'o vi :mrgreen:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
sljivo
Postovi: 14368
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la sljivo » 18 jul 2018, 15:36

Ne znam kako možeš dobit više kad si ucijenjen. Pa svi su samo trebali pingati nekim smiješnim ponudama i čekati da se SA aktivira jer bi prosipanjem sile dobili golu qrcinu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25341
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 15:36

PaskalHens je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Trebali smo ga vama dati za Denga. :lol: :lol:
Sad slobodno mozes prebaciti brigu na svoju ekipu.Dugo je 5 godina bilo.
Uh što smo salty..

Deng nije ni bio opcija, nego ste tražili sve apsolutno od malde jezgre. Pohlepno ste ga popušili i to momački.
Najgore od svega je što vam je Alem govorio da će ovakav scenarij biti, al' ste ga ismijavali na dnevnoj bazi. Čovjek vam se piša usta mjesecima, zasluženo.
Pa dobro, jbg, 5 godina i opet dovedemo najboljeg igrača na planeti, zamisli da smo konstantni k'o vi :mrgreen:
Moralo se traziti sve od mlade jezgre,jer trejd nije mogao funkcionisati drugacije zbog plata,ako ne ukljucujes Lonza kojeg nismo zeljeli.
Medjutim,znam da je to tesko znati. ;)

@alem se pisa nekome?Pa mi godinama mlatimo taj HOU. :lol: :lol: On jadnicak docekao svojih 5min,pa frustracije izasle na vidjelo.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.