FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 avg 2018, 12:26

Ybg kad se sjetim i mi smo bili ovakvi kad nas je pucala ona euforija nakon dolaska tana. :mrgreen:
Al sta pisu to je za nepovjerovat hahahah... nas u onoj sampionskoj sezoni po 2 milje islo na svako gostovanje, vitez, kakanj, gradacac, zenica, mostar, banja luka....pa ove parole po mostovima su bile kad god da je neka bitna tekma za bodove, evo za minut nadjoh protiv radnika kad se igralo npr
slika
slika
Al ipak su oni real madrid :mrgreen:

Treba prestat spominjat ih, fakat ce pomislit da su nesto posebno bitno.
Uvalit im gol u 91' za 1:0 i allahimanet.
Zadnja izmjena: FrancescoTotti, dana/u 31 avg 2018, 12:27, ukupno mijenjano 1 put.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 avg 2018, 12:26

Pišete o ugursuzima koji su do jučer na utakmicama Reprezentacije horski psovali Sarajevo, i grad i klub.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 31 avg 2018, 12:28

Svjesno vrše provokacije prije utakmice. Jedini način da osvoje tri boda je da izazovu nerede i ne daj Bože neko naš uleti na teren. Budimo pametni, igrajmo pametno, navijajmo pametno i po*ebimo ih u po Zenice. Nek se zna ko je Bog i batina tzv. Premijer lige.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 avg 2018, 12:39

Pa oni i idu na kartu atmosfere, jer to im je jedina nada za neke bodove. Biće papanizma žestokog, kako od orangutana defektnih s tribina, tako i od ovih na terenu, koji će igrati krkanski i koristiti svaku priliku za provokaciju i neki crveni karton. Zato je ključna stvar ući borbeno i agresivno, kao u ona dva derbija i nema brige. A pošto će u sredini biti trojac Adukor-Stanojević-Rahmanović, onda sam još manje zabrinut.

I hajte da ih ne spominjemo više, vidite da se tripuju da su nešto bitni, rekao bi čovjek neka wow ekipa, a donedavno molili Boga da ostanu u ligi. Nemojte ih spominjati, a ako neki padobranac opet dođe na PDF, fino ga počastiti banom i vozi dalje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 31 avg 2018, 12:41

Samo da pozdravim ovo oko fan shopa. Nema vise.fun shop :)
Ostaje jos taj prostor u bezistanu po pricama kantardzicev al hajd i to ce se regulisatii abd pa da ne bude puno para.

Ne znam sto se opterecujete oko toga jel neko nazvao utakmicu u Zenici derbijem. Po tribinama to i lici na derbi. Al po ostalom to je vise kasapljenje i festival krkanluka koje to uredno jednoj strani aminuje sudija.
A novinari su danas takvi da ce za sitan novac nazvati to kojekakvim imenima u svrhusnu promocije kako bi se ti njihovi ulagaci osjetili ponosnim sto ulazu u takav klub.

Pisalo je i o nama raznih gluposti u vrijeme Dine.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 31 avg 2018, 12:41

Sta se palite dzaba, ako nasi budu igrali kao protiv kona i madjara, ja sam uvjeren u pobjedu. Medjutim ako jih uhvati qurcobolja, kao sto jih zna uvijek kad su neke bitne utakmice u pitanju (bitna zbog toga da ostanemo na prvom mjestu) onda ne bi bio siguran ni u pobjedu protiv Pofalickog.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2018, 12:43

Imam neki osjećaj da će ih Adukor u vezi pojesti, kao i Ahmetovoć u napadu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 avg 2018, 12:46

BordoSarajevo je napisao/la:Imam neki osjećaj da će ih Adukor u vezi pojesti, kao i Ahmetovoć u napadu.
Boga mi, reče jedan da će neki njihov strpati Ahmeta u padže.. :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 avg 2018, 12:47

AlfredNobel je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Imam neki osjećaj da će ih Adukor u vezi pojesti, kao i Ahmetovoć u napadu.
Boga mi, reče jedan da će neki njihov strpati Ahmeta u padže.. :lol:
Možda je mislio na one sličice iz albuma Premijer liga BiH. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Burberry46
Postovi: 4670
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 31 avg 2018, 12:48

Dobro je sto je u Zenici dobar teren, nasim igracima to odgovara. Raspucani smo u zadnjim utakmicama i to raduje.
Pa logicno da su se nalozili ipak im dolazi Sarajevo.

Mislim da je dobro za nas sto je kod njih euforija
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 avg 2018, 12:49

Ma yebo to sto su se navijaci upalili.. oni nisu bili ugornjem domu tabele ima mozda i vise pa se stvorila fina atmosfera oko celika, a mi nismo bili prvi na tabeli mozda i dvije godine pa se sve sastalo i lozi se raja sa svih strana...

Nasi igraci su kvalitetniji, neka odigraju hladno, mirno, pa kazem taman i neka frljoka u 90-oj samo da uzmemo tri boda i idemo na sljedecu tekmu.

BIT CES OPET PRVAK CEST
1946!!!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 avg 2018, 12:51

ShofaII je napisao/la:Samo da pozdravim ovo oko fan shopa. Nema vise.fun shop :)
Ostaje jos taj prostor u bezistanu po pricama kantardzicev al hajd i to ce se regulisatii abd pa da ne bude puno para.
Ne znam kakve su im ideje, ali valjalo bi razmisliti i o tome da se uzme prostorija za Fan Shop negdje na sredini grada (naprimjer na Otoci) ili na kraju grada (Ilidža).
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 31 avg 2018, 12:56

Mi svakoj utakmici do kraja prvenstva trebamo pristupiti kao da derbi.
Mi smo za sve klubove u BiH derbi protivnik. Utakmice sa nama su njima derbi utakmice.
A mi te iste utakmice dozivljavamo sa "lahko cemo", "pisanje po sirotinji", "ubiti im volju za fudbalom"... i zato se i razocaramo.
Iz toga i proizilazi ta nasa frustracija i neostvarenoat. Svaka utakmica za nas treba biti derbi i igrom i navijanjem, kao i gledanjem utakmice. Kad tako budem pristupali bicemo u prilici da budemo veliki klub. U protivnom ce se svaka ekipica nalozit i mrstit nam racune.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 31 avg 2018, 12:59

Ova tekma ne smije vit drama , nadam se dobrom sudiji je ce pokusat mlacenjem da nas isprovociraju , ako bude sudija iole ok oni rebaju skupit 3 zuta najmanje do 20 min i tad nasi trevaju preuzet igru i rasturit ih , bez drame. Narvno vet 100 % začaganja da cemo imat provlema al mislim da su igraci u prtfetnom juris raspolozenju i ako nastave sa davanjem 100 % ova serija noze trajat dugo. Ovdje se samo ne smijemo spustit na njihov nivo , sve pro i dobit ih
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 31 avg 2018, 13:02, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 31 avg 2018, 12:59

High je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Samo da pozdravim ovo oko fan shopa. Nema vise.fun shop :)
Ostaje jos taj prostor u bezistanu po pricama kantardzicev al hajd i to ce se regulisatii abd pa da ne bude puno para.
Ne znam kakve su im ideje, ali valjalo bi razmisliti i o tome da se uzme prostorija za Fan Shop negdje na sredini grada (naprimjer na Otoci) ili na kraju grada (Ilidža).
To ti je ekstra ideja, ako nista bar da se pokusa pa akoda se isplati nastaviti. Al mozda sa proljeca kad ktenu arapi dolaziti
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 31 avg 2018, 13:10

Je li bitno koja se kartica koristi za Moja Web TV?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

amypitar
Postovi: 8815
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 31 avg 2018, 13:11

Ma to sto se navijaci prepucavaju. to je najmanje bitno.
Hoce li njih biti 10,000 milja il 1,000 .
Vidim da su igraci svatili ozbiljno utakmicu sa Celikom.To napucavanje atmosfere iz Zenice po mom misljenju, ide samo nama u prilog.Po meni bi bilo gore da je mrtva atmosfera,nasi bi usli opusteno,ono lako cemo.Ovako kad smo pod pritiskom Zeljo,Zrinjski tad najbolje igramo.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2018, 13:15

AlfredNobel je napisao/la:Je li bitno koja se kartica koristi za Moja Web TV?
Jest, al većinu podržavaju, prije kupovine izbaci ti kojim karticama možeš platitit i izabereš onu koju posjeduješ, kod mene je Visa, MasterCard i s tim možeš. Podržavaju i neke ostale.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2018, 13:33

A nas 1,80 a na Čelik 4,0 po kladionicama
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54627
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2018, 13:35

Zamaramo se previše sa nekim stvarima koje je neko pisao
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, bordobijeli, bvsic, DzemoSmjecanin, FoSte95, Hajdeee, MSOZ101, zagorski i 62 gosta.