PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 01:43

skoroalen je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: al realno baš se fino pišno po vama, al hebi ga :mrgreen:
Ma hajd, k'o kakav igrač. :mrgreen:
Sjećam se samo kad na derbiju izmiješa 4-5 Željinih igrača k'o Babuka za vrijeme svog peaka, osim toga ne znam da je tri put loptu šutnuo.
dobar je to igrač, zapamti :) šteta što više prostora nije dobio kod vas.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 02 sep 2018, 01:47

prisonbreak je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: al realno baš se fino pišno po vama, al hebi ga :mrgreen:
Ma hajd, k'o kakav igrač. :mrgreen:
Sjećam se samo kad na derbiju izmiješa 4-5 Željinih igrača k'o Babuka za vrijeme svog peaka, osim toga ne znam da je tri put loptu šutnuo.
dobar je to igrač, zapamti :) šteta što više prostora nije dobio kod vas.
Jaku podlogu ima, Trebinje nikad nije izdalo. :kafa: Milošević, Šaraba, Mihojević, Cimirot... na njemu je sad da se pokaže.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ElCartel11 » 02 sep 2018, 01:54

Svako ko je imao kontakt sa ovim budalama u oklopima, zna da je bolje da se ne zajebavas sa njima, em mu ne mozes nista jer je zasticen ko svicarska banka, em kad te ufati lemati rodjena mati te ne moze vise prepoznati :lol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 01:55

Niko da kaze kako je cijeli stadion ispratio ''Vedran Puljić''!!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 02 sep 2018, 01:58

prisonbreak je napisao/la:Niko da kaze kako je cijeli stadion ispratio ''Vedran Puljić''!!
Mislim da je neko spominjao sve, možda od vaših, nisam upratio... kako god, respect, svakako. :salut: :salut:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 sep 2018, 02:06

prisonbreak je napisao/la:Niko da kaze kako je cijeli stadion ispratio ''Vedran Puljić''!!
ma znas da mi to respektujemo nemamo vam sta pricat.. i kad smo mi himnu drzave otpjevali cuo sam aplauze vasih..
onih par topovskih nije bio razlog za 20 minuta prekida, kao ni vasa bakljada!
a ovi levati sto podjebavaju za ono sjedenje kad su kerovi usli medju nas siguran sam nikad gostovanja vidjeli nisu. Pored toga sto su oko nas bile jedinice obicne policije, onih u zelenim kamo uniformama, svijetlo plavim beretama, onih kornjacica sto su usli u kop mi treba da guzvamo sa njima? a oni su i usli da im damo razlog da nas prebiju..
sve u svemu atmosfera fenomenalna, **** vi nas **** mi vas, stadion pun, nas kop pun, kamo srece da je svaka ovakva :bih:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 02 sep 2018, 02:14

VAŠE
BULE
NISU
NORMALNE!
:mrgreen:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la prisonbreak » 02 sep 2018, 02:16

FrancescoTotti je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Niko da kaze kako je cijeli stadion ispratio ''Vedran Puljić''!!
ma znas da mi to respektujemo nemamo vam sta pricat.. i kad smo mi himnu drzave otpjevali cuo sam aplauze vasih..
onih par topovskih nije bio razlog za 20 minuta prekida, kao ni vasa bakljada!
a ovi levati sto podjebavaju za ono sjedenje kad su kerovi usli medju nas siguran sam nikad gostovanja vidjeli nisu. Pored toga sto su oko nas bile jedinice obicne policije, onih u zelenim kamo uniformama, svijetlo plavim beretama, onih kornjacica sto su usli u kop mi treba da guzvamo sa njima? a oni su i usli da im damo razlog da nas prebiju..
sve u svemu atmosfera fenomenalna, **** vi nas **** mi vas, stadion pun, nas kop pun, kamo srece da je svaka ovakva :bih:
Ma Zenica živi za likČe.

Ipak kako god, najbolje ste se pokazali na Bilinom do sada, nismo mi taraba ekipa al ste vi puno bolji od nas, i to od početka govorim.
Samo da titulu uzmete vi ili Željo, svejedno mi je, i ako mislim da imate fajtarsku ekipu, kvalitetniju, dobro posloženu i da ste bliži tome.

A rvati nek se zadovolje 3-4 mjestom :D

Sretno u nastavku.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 02 sep 2018, 02:20

Čelik vidim neočekivano kiksao.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 02 sep 2018, 02:26

TofiTofita je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Znamo da su "vaši" ubice, rahmetli Anera na duši nose.
joj :damn: aj zdrao
Šta damnaš, sam se momak izubijo i podlego ranama, jel? Nema perfidnije sorte na dunjaluku od kornjača, ko im i za šta nađe opravdanje, dabogda mu svaki dan kuću kornjača obilazila.

Dao Bog da se nikad ne ponovi Aner Kasapović, Vedran Puljić.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bihuzur » 02 sep 2018, 02:55

nisam ni vidio da su lazni tuzlaci popusili od mladosti :lol: nek im jcity pokazao kako se brane boje grada :bow: :bow:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Derdiyok » 02 sep 2018, 03:20

Goran Karan ih bodrio :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19338
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 02 sep 2018, 03:53

Cuj totija on za :urnebes:
Miran maći :shhh:
Prvacici.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 02 sep 2018, 06:26

Kad je Feno počeo rukama mlatit mislim da je Šišiću život pred očima proletio.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sviunapad1010 » 02 sep 2018, 09:10

Ziku ovog pitar a kospicar :urnebes:

slika

slika

slika
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

SNSa
Postovi: 314
Pridružen/a: 29 jan 2017, 19:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SNSa » 02 sep 2018, 09:56

redbull93 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:


Samo kad se sjetim najava prije utakmice :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Hoćete li se i vi to hvaliti policijom, jako nema šta :lol:
Koje ste vi pič.kice nije humano, nesto mi se Zenica od vas ne trese, gdje zapelo?
Niste nikad ni bili u situacijama da vas udaraju? Jedino se navijaci Zrinjskog ovoj situaciju ne smiju, jer znaju kako izgleda kad ih se bez razloga tuce (Grbavica), nema Lesinara ali nebi prozivali jer znaju i oni (Kosevo)...

Ove nase probosanske skupine nazalost ili rade/radile sa murijom ili bjeze glavom bez obzira od policije. Znate kako je ,sexy osjecas kad vam ulete Zenicka i Sarajevska interventna. Ah pa zaboravio sam. Znaju to Manijaci ali su picke ostavile da im pretuku brata na smrt (Rahmet mu dusi)...

O Robiji i Fukarama ne bi puno, realno oni pojma nemaju sta znaci kad ti ulete na tribinu dvije najjace interventne, jer kad su njima hodali po tribini Bilinog i Tusnja, bojkotovali su tekme zbog toga.
Ostaje vam da se nasladjujete idiotizmom umjesto da se pohvali potez vodja koji je potpuno razumno postupio i rekao svima da sjednu da se nebi kerovi izivljavalj, kerovi koji su jedva cekali to.

Krenite na gostovanja pa ismijavajte ovakve situacije. Ne, sve sto znate je kamena sa rameno. Nije bezveze pozvank ovoliko murije da cuva Horde. Kroz godine i godine postojanje ime je izgradjeno!

Editovat cu se samo sa prepricavanjem situacije kad su Manijaci zgazili Torcidu. Nasa im murija govori i pusta ih na Torcidu sa rijecima: Gazite ih dok interventna ne dodje. Znaju to oni, samo sute koke!

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Goosman » 02 sep 2018, 10:00

Sjedi,dva!
💩💩

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 02 sep 2018, 10:17

@SNS

Naravno da se svi smiju Hordama. Sami su sebi krivi. Gađat protivničke igrače topovskim i bakljama :eh:

Policija i treba da gazi Manjejake đe stigne pa ono bombe na dječija igrališta bacaju, to je u rangu VRS :puke:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

SNSa
Postovi: 314
Pridružen/a: 29 jan 2017, 19:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SNSa » 02 sep 2018, 10:26

Penaltiky je napisao/la:@SNS

Naravno da se svi smiju Hordama. Sami su sebi krivi. Gađat protivničke igrače topovskim i bakljama :eh:

Policija i treba da gazi Manjejake đe stigne pa ono bombe na dječija igrališta bacaju, to je u rangu VRS :puke:
To sam i zaboravio. Klosari, kriminalci. Ne pretresa ih osiguranje nego navijacka policija.
Brzo zaboravljaju Anera klosari. Zato i jesu sad gdje jesu!
Ne opravdavam ove topovske ni sekunde ali ova prica kako se ne smije pisnuti od murije mi se gadi. Na ovaj nacin im clan ekipe bukvalno pregazen i oni seru i palamude. Haj sto nasi nemaju gram mozga sa onim bacanjem topovskim ali kako vi da nemate ni pola grama mozga na osnovu slicnog iskustva iz istog grada.

Btw bravo za Zenicane, dobra atmosfera i onako derbi treba da izgleda! Nebi valjalo da su nas izbacili, nebi to bilo to. Adrenalin, naboj...

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bordobijeli » 02 sep 2018, 10:41

Vidim ovdje neki ismijavaju i prosipaju neku pricu oko tog sto su Hz sjele. Desilo se to nakon prekida gdje su nam rekli svaki manji incident prekida se utakmica . bilo je bas puno specijalaca i poceli su da provode neke mjere strogoce samo njima poznate : ne moj stajati uz ogradu,pomjeri se dva reda prema dole , skloni se s stepenica ,ne mozes u WC i na kraju su jos podjelili kop na 2-3 djela . cekali su bili sta da se desi da nas prebiju jos bi izgubili 3-0 zbog prekida . tako da cestitam HZ na razumjevanju i ovim potezom sjedanja se i policija skontala pa su se povukli iz kopa .eto malo da pojasnim interent huliganima sta se desilo .
Da napomenem da su bacena 3 topovska udara i da je to velika glupost al tesko je uvijek sve kontrolisat svega ima na tribini . koliko god neko ismijavao i sprdao se ja ovaj razumni potez HZ pozdravljam

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.