Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Vedo20 » 08 mar 2019, 07:23

Jusuf dobi lakat u facu- ne gledaju replay, odmah sljedeci napad gledaju replay zato što je mrko pogledao PG. Koja ekipa cirkusanata je Oklahoma. Prvo Westbrick pa sad i PG. Jedini cool lik je Adams. On je veceras donio prevagu, bas je jak pod kosem bio.
ŠVRLJ

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 08 mar 2019, 07:28

Bravo CJ. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

babino
Postovi: 7214
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la babino » 08 mar 2019, 07:30

jao cirkusanata...cijelu sezonu seremo da od njih nema nista u razigravanju i mislim da nam je ova tekma to i potvrdila...nema ovdje play off ekipe ni u bajci.

steta za nurkica al nek yebu sebi mater i dame sa svojih 50 koseva i ovaj levat cj, fuj kako gadnu kosarku igraju i sada mi je tako drago sto su ovo zijanili veceras.

Avatar
StevieFranchise
Postovi: 502
Pridružen/a: 28 okt 2018, 03:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la StevieFranchise » 08 mar 2019, 07:31

Vedo20 je napisao/la:Jusuf dobi lakat u facu- ne gledaju replay, odmah sljedeci napad gledaju replay zato što je mrko pogledao PG. Koja ekipa cirkusanata je Oklahoma. Prvo Westbrick pa sad i PG. Jedini cool lik je Adams. On je veceras donio prevagu, bas je jak pod kosem bio.
Upravo, ogadio mi se večeras posebno PG, za Westbricka ništa novo. Jusuf ništa posebno nije propustio ovim isključenjem, svakako su ga ignorisali Brickcollum i Dame da bi mogli ciglariti u clutchu.
“America has only three cities: New York, San Francisco, and New Orleans. Everywhere else is Cleveland.”

Avatar
0oo0
Postovi: 1174
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 0oo0 » 08 mar 2019, 07:38

Jusuf da je pametnije odigrao onu situaciju sa pg-om, vec je ima dva slobodna za izjendnacenje 4s do kraja jos ondje da mu se nije unio u facu nego nesto dobacio onaj bi dobio jos tehnicku i uzeli bi mec. Trebao je malo mozak ukljucit.
🔵⚪

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Drape » 08 mar 2019, 07:40

Sad je to 0 - 4 protiv Oklahome u ovoj sezoni. Barem Jusuf ima moćnu statistiku u ta 4 duela: 16.5 ppg, 13 rpg, 1.5 apg, 1.75 spg, 1.5 bpg.

babino
Postovi: 7214
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la babino » 08 mar 2019, 07:41

0oo0 je napisao/la:Jusuf da je pametnije odigrao onu situaciju sa pg-om, vec je ima dva slobodna za izjendnacenje 4s do kraja jos ondje da mu se nije unio u facu nego nesto dobacio onaj bi dobio jos tehnicku i uzeli bi mec. Trebao je malo mozak ukljucit.
hajd ga ti ukljuci kad te svo vrijeme yebu saigraci i jos malo prije toga dobijes lakat u facu bez faula..on je jos samo trebao nekog osamariti i ja bih bio zadovoljan, po mogucnosti nekog iz svoje ekipe :D

a sta im nurkic znaci,pokazao je i ovaj ot.

Avatar
Gifron
Postovi: 4173
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Gifron » 08 mar 2019, 07:51

Je l' to nista nisu svirali za ovaj lakat na 15 sekundi do kraja? Nevjerovatno kako ga je zavalio
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 08 mar 2019, 08:24

Mislim da bi svako sa ovog foruma isto napravio. Mentalitet takav jednostavno

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15917
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 08 mar 2019, 08:46

Svaka cast KDu sto je napustio onu skupinu prgavaca i luzera
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tesnjak1991 » 08 mar 2019, 09:15

Na stranu katastrofalno suđenje, al' ekipa Portlanda neće nikad ništa više uradit u PO sa onim indijancem MCShitom. Jel' realno da Nurkić nakon onako dobre prve i druge četvrtine u mastavku dobije loptu 2 puta? :rol:
Bez Nurkića ne bi ni playoffa vidjeli, prosječna ekipa. Sem Lillarda sve prosječni igrači. Smješno..
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

edin139
Postovi: 1087
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 08 mar 2019, 09:46

Juka dobar, i ono unošenje u facu ne vidim da je nesto pogrijesio. Jednostavno moras staviti do znanja s kim imaju posla ako ne zelis brati zube svaku utakmicu.
Mnogo je bitniji njegov status nego jedna pobjeda vise ovoj ekipi, kojoj je stalo do njego ko do lanjskog snijega.
Vec davno ispricana prica da portland sa ova dva kratka vanjska ne moze nista napraviti, jednostavno prevelik hendikep u duzini i odbrani.
Sada da li ce ikada ovi uvaljati CJ-a za nesto korisno, cisto sumnjam ne bi me ni iznenadili da se prije rijese juke nego njega.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tesnjak1991 » 08 mar 2019, 09:50

edin139 je napisao/la:Juka dobar, i ono unošenje u facu ne vidim da je nesto pogrijesio. Jednostavno moras staviti do znanja s kim imaju posla ako ne zelis brati zube svaku utakmicu.
Mnogo je bitniji njegov status nego jedna pobjeda vise ovoj ekipi, kojoj je stalo do njego ko do lanjskog snijega.
Vec davno ispricana prica da portland sa ova dva kratka vanjska ne moze nista napraviti, jednostavno prevelik hendikep u duzini i odbrani.
Sada da li ce ikada ovi uvaljati CJ-a za nesto korisno, cisto sumnjam ne bi me ni iznenadili da se prije rijese juke nego njega.
Ma očekivano je bilo da će mu svirat drugu tehničku, al' nakon svega ga ne krivim nimalo. Nevjerovatno je samo koliko su ga izignorisali u 2 polovini.. metla je njima opet u prvoj rundi, sem ako se šta drastično ne promjeni.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 08 mar 2019, 10:21

kao i neki dan, ovo je najava kako ce izgledati playoff...ISO i hero-ball odvratnog mekoluma...a 8 suteva za drugog najboljeg igraca, vecina nakon off skoka. stotts nema muda da jednu rijec zucne indijancu koji podsjeca na najgora izdanja JR smitha...a kad igra ovako,trebao bi ga posadit na klupu u korist currya

juka ne propusta priliku da uzdize mekoluma i zove ga All star-om....jel nabio takve komplekse manje vrujednosti ili je glup pa ne konta kakav je ovaj ustvari igrac ....da puse utakmice zbog njegovog sebicluka i beskorisnosti

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15917
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 08 mar 2019, 10:28

AirRamiz je napisao/la:kao i neki dan, ovo je najava kako ce izgledati playoff...ISO i hero-ball odvratnog mekoluma...a 8 suteva za drugog najboljeg igraca, vecina nakon off skoka. stotts nema muda da jednu rijec zucne indijancu koji podsjeca na najgora izdanja JR smitha...a kad igra ovako,trebao bi ga posadit na klupu u korist currya

juka ne propusta priliku da uzdize mekoluma i zove ga All star-om....jel nabio takve komplekse manje vrujednosti ili je glup pa ne konta kakav je ovaj ustvari igrac ....da puse utakmice zbog njegovog sebicluka i beskorisnosti
Ma juka ima stvarno kompleks nizih vrijednsoti.Frajer misli da drugima treba biti zahvalan sto je dosao u NBA a ne sebi.Njega mnogi casualci(vecinom crnci) smatraju mladom verzijom pachulie dok je CJ “real one”,”underrated” itd...Treba juka da shvati da u NBA odnosno portlandu jedva cekaju da dode neki amerikanac da ga smakne s njegovog mjesta.Od jokica treba naucit da fura svoj fazon,ganja statistike a CJa i ostale krmke ko jeb.e
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la frenki » 08 mar 2019, 12:05

nije valjda nešto strašno bitno - imam dojam da mu ne stoji uloga lošeg momka, bezze se kači i kad treba i kad ne treba, a kad dođe stani-pani, djeluje mi malo pichkkasto u tom povlačenju kad baš zagusti. ovako samo ima zvono na sebi kod niza drugih prgavaca koji ga nanjuše, ali i kod sudija koji ga još ne doživljavaju kao neki autoritet, tako da uvijek pretegnu na njegovu štetu, čak i kad nema osnove.

više bih ga volio vidjeti kao viteza tipa adamsa.

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la samoposmatram » 08 mar 2019, 12:38

frenki je napisao/la:nije valjda nešto strašno bitno - imam dojam da mu ne stoji uloga lošeg momka, bezze se kači i kad treba i kad ne treba, a kad dođe stani-pani, djeluje mi malo pichkkasto u tom povlačenju kad baš zagusti. ovako samo ima zvono na sebi kod niza drugih prgavaca koji ga nanjuše, ali i kod sudija koji ga još ne doživljavaju kao neki autoritet, tako da uvijek pretegnu na njegovu štetu, čak i kad nema osnove.

više bih ga volio vidjeti kao viteza tipa adamsa.
Svaki pocetak je tezak. Opet je on solidan za momka od 24 godine, koji se gura sa jednom od glavnih zvijezda NBA Westbrookom.

Kad njemu bude 30 nece mu sudije smjeti pisnuti.


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Drape » 08 mar 2019, 12:53

frenki je napisao/la:nije valjda nešto strašno bitno - imam dojam da mu ne stoji uloga lošeg momka, bezze se kači i kad treba i kad ne treba, a kad dođe stani-pani, djeluje mi malo pichkkasto u tom povlačenju kad baš zagusti. ovako samo ima zvono na sebi kod niza drugih prgavaca koji ga nanjuše, ali i kod sudija koji ga još ne doživljavaju kao neki autoritet, tako da uvijek pretegnu na njegovu štetu, čak i kad nema osnove.

više bih ga volio vidjeti kao viteza tipa adamsa.
Jusuf želi da nekoga isprovocira, izbaci iz takta, a ne da se tuče sa njim :mrgreen: Shumpert je došao pred svlačionicu Blazersa poslije utakmice da nešto raspravi sa Jusufom i on nije htio izaći iz svlačionice sve dok Shumpert nije otišao.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 08 mar 2019, 13:09

Drape je napisao/la:
frenki je napisao/la:nije valjda nešto strašno bitno - imam dojam da mu ne stoji uloga lošeg momka, bezze se kači i kad treba i kad ne treba, a kad dođe stani-pani, djeluje mi malo pichkkasto u tom povlačenju kad baš zagusti. ovako samo ima zvono na sebi kod niza drugih prgavaca koji ga nanjuše, ali i kod sudija koji ga još ne doživljavaju kao neki autoritet, tako da uvijek pretegnu na njegovu štetu, čak i kad nema osnove.

više bih ga volio vidjeti kao viteza tipa adamsa.
Jusuf želi da nekoga isprovocira, izbaci iz takta, a ne da se tuče sa njim :mrgreen: Shumpert je došao pred svlačionicu Blazersa poslije utakmice da nešto raspravi sa Jusufom i on nije htio izaći iz svlačionice sve dok Shumpert nije otišao.
haj ne pricaj gluposti...eto Juka se prepao strasnog shumperta :lol:

trebao ga je upokojit da bi dokazao nesto

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.