RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 30 mar 2019, 13:03

Prenosi City TV utakmicu, tako im pise u programu.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 30 mar 2019, 14:53



Idemo Rođeni po tri boda danas! Forza Velež!
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nebeskasila » 30 mar 2019, 16:13

Sta vam je ljudi jbt

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 30 mar 2019, 17:45

Koliko vazna pobjeda. Prvo poluvrijeme za zaborav, odbrana katastrofa. Od starta drugog poluvremena to je bilo mnogo bolje. Tosk najbolja ekipa koja je gostovala u Mostaru, odlično prvo poluvrijeme du odigrali.
Sada Zvijezda, mozda i kljucna utakmica za PL.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7976
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 30 mar 2019, 17:50

Dao Bog pa da imamo i drugog beka da nikada Mehmed Ćosić na beku ne zaigra. Koja asistencija pa majstore! :bow:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Osim13 » 30 mar 2019, 18:01

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ovim danas ste završili sve, psihički ste sad miljama ispred ostalih.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 30 mar 2019, 18:28

Seid Behram je izmislio loptu za vecinu igraca Veleza ali trenutno je glavna kocnica ovog tima kad je u njega lopta sve stane svaki napad uspori kao poluspic valja loptu kao na malom fudbalu znam da se ovo nece mnogima svdjeti i meni je drag kao domaci igrac ali ovo do sad je slabo i nije mi jasno zasto je danas Cosic ostao na klupi u ovoj utakmici se vidilo koliko nam fali Mujezinovic

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 30 mar 2019, 18:44

DembaBa21 je napisao/la:Seid Behram je izmislio loptu za vecinu igraca Veleza ali trenutno je glavna kocnica ovog tima kad je u njega lopta sve stane svaki napad uspori kao poluspic valja loptu kao na malom fudbalu znam da se ovo nece mnogima svdjeti i meni je drag kao domaci igrac ali ovo do sad je slabo i nije mi jasno zasto je danas Cosic ostao na klupi u ovoj utakmici se vidilo koliko nam fali Mujezinovic
Postujem svacije misljenje ali da je Seid Behram kočnica ovog tima, treba imati hrabrosti pa to reći. Šta je onda mutavi Vehabović, smiješni Zeljković, polupokretni Fajić, Ovčina koji nije driblinga imao šta su oni ako je Seid Behram kočnica. Tačno je sa ima malonogometnu tehniku ali to je savršeno prenio i na veliki fudbal i trenutno je on naš ubjedljivo najbolji igrač i trebamo ga svi u pakaš ljubiti za sve što radi za Velež!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7976
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 30 mar 2019, 18:46

Ova ekipa ne zna da se sastane s loptom bez Seida tako da on može jedino ručna biti moj majstore... Nek je Vehabović zato igrač koji pasom rješava sve ooooooo zemljo otvori se još nam Mujezinović fali da je mrlja zajedno s Edom ..
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 30 mar 2019, 18:51

Sa "mutavim" Vehabovicem, "smjesnim" Zeljkovicem, "polupokretnim" Fajicem, i Ovcinom koji ne zna prediblati ostali igraci su vanzemaljci kad uspiju pobjediti utakmicu sa 4 ovako "losa" igraca.

A IMA LI IKO DA UGASI OVU TEMU **** VAM SUNCE DA NE MORAM OVO CITATI

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 30 mar 2019, 18:53

Banujte se sami brukate navijace Veleza glupani. Sta se ovdje moze procitati ne moze u picki materinoj.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7976
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 30 mar 2019, 18:55

Mule vrati se, ispade ne znamo igrati lopte bez tebe. :rol:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 mar 2019, 18:56

Da TOSK zabi onu sto postotnu na 1:3 bilo bi nam sviraj kur.cu :pray: smjesni su ovi sto govore namjestena a pratili preko ss.ba tekstualno. Spasio nas Fajicev gol na kraju prvog i Ovcinin na pocetku drugog. Ko zna sta bi bilo da ga Fajke ne zabi. TOSK strasna ekipa i sigurno uz Velez najkvalitetnija ekipa lige. Ona 16-ka strasan igrac :salut: utakmica za infarkt ali borbom i kvalitetom smo se vratili. Nije Seid mogao disat kad je svirao kraj,Brandao se zgrcio,Fajic isto na skrge. Tosk nas je namucio kao niko ali ovo je pozitivna stvar jer smo mentalno ojacali nakon ovoga. Cestitke i za 30-40 navijaca iz Tesnja koji su trans parolom pokazali da su na strani pravde i da ljudi isto kao Velez rade posteno i svoj kvalitet pokazuju na terenu. Da je bogdo vise ovakvih ekipa. Ako ih sudija ne sjebe dat ce tricu olimpiku jaci su duplo. Posjeta danas preko 4500 milje :tokralju: :tokralju: ovi premijerligasi su smijesni za nas. Kuci nas 5000 na strani 3000 :lol: :lol: misevi mali :wave:

Mostar presente

Svi u Gradacac
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 30 mar 2019, 18:57

Asimetric je napisao/la:
DembaBa21 je napisao/la:Seid Behram je izmislio loptu za vecinu igraca Veleza ali trenutno je glavna kocnica ovog tima kad je u njega lopta sve stane svaki napad uspori kao poluspic valja loptu kao na malom fudbalu znam da se ovo nece mnogima svdjeti i meni je drag kao domaci igrac ali ovo do sad je slabo i nije mi jasno zasto je danas Cosic ostao na klupi u ovoj utakmici se vidilo koliko nam fali Mujezinovic
Postujem svacije misljenje ali da je Seid Behram kočnica ovog tima, treba imati hrabrosti pa to reći. Šta je onda mutavi Vehabović, smiješni Zeljković, polupokretni Fajić, Ovčina koji nije driblinga imao šta su oni ako je Seid Behram kočnica. Tačno je sa ima malonogometnu tehniku ali to je savršeno prenio i na veliki fudbal i trenutno je on naš ubjedljivo najbolji igrač i trebamo ga svi u pakaš ljubiti za sve što radi za Velež!
vecina stvari ti stoji za Fajica,Vehabovica,Zeljkovica opet kazem Seid ima loptu u malom prstu raja ga voli i meni je drag kao domaci igrac ali ne vidim na kojoj poziciji moze igrati za krilo je spor iza napadaca treba kreativac koji zna dati zadnji pas a taj zadniji pas Seid nema moze proci svakog igraca 1 na 1 ali bez ucinka zamisli kad bi Cosic igrao njegovu poziciju sto i jeste njegova prirodna pozicija jesi li vidio danas pas za ovcinu e to Seid nema za razliku od Cosica po mom misljenju motor ove ekipe su Zvonic,Dario,Cosic i ne moze se izostaviti Fajic

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 30 mar 2019, 18:58

Rodjeni81 je napisao/la:Sa "mutavim" Vehabovicem, "smjesnim" Zeljkovicem, "polupokretnim" Fajicem, i Ovcinom koji ne zna prediblati ostali igraci su vanzemaljci kad uspiju pobjediti utakmicu sa 4 ovako "losa" igraca.

A IMA LI IKO DA UGASI OVU TEMU **** VAM SUNCE DA NE MORAM OVO CITATI
Mozda sam malo pretjerao ali Behram je za sve ove igrače, igračina.

Tito_1922
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 jan 2011, 18:17
Lokacija: Iza gola
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tito_1922 » 30 mar 2019, 19:00

Idemo dalje! :tokralju:

Svi u Gradacac :salut:
Mostar nam otac, Neretva majka....a Velež smo MI..

Do zadnjeg dana cemo se boriti za ideologiju rahmetli našeg komandanta Hujke (za jedinstven Mostar) i Generala Sefera.(za jedinstvenu BiH)

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 30 mar 2019, 19:01

Polako ljudi,bez pretjerivanja u kritikovanju.Danas je ekipa pokazala mentalnu snagu nakon 1:3 i pobjedila.Idemo utakmicu po utakmicu do PL-a.
lezVe do bagro

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 30 mar 2019, 19:02

Asimetric je napisao/la:
Rodjeni81 je napisao/la:Sa "mutavim" Vehabovicem, "smjesnim" Zeljkovicem, "polupokretnim" Fajicem, i Ovcinom koji ne zna prediblati ostali igraci su vanzemaljci kad uspiju pobjediti utakmicu sa 4 ovako "losa" igraca.

A IMA LI IKO DA UGASI OVU TEMU **** VAM SUNCE DA NE MORAM OVO CITATI
Mozda sam malo pretjerao ali Behram je za sve ove igrače, igračina.
Bola sto se mora spustati neko da bi se uzdigao jedan igrac? Svi su oni nasi "RODJENI" i sve volimo podjednako. I Edo i Seid i ostali su odlicni igraci. Ne bi bili ovdje da nisu. Sad ko ce odigrati nekad bolje nije uopste bitno i ne treba biti tema to. Dodjem kuci poslije ovako lude utakmice drago mi sto smo pobjedili pjevali zajedno sa igracima, igraci ko braca zajedno u svlacionici slave i ovdje citam ovakve gadosti. :crazy:

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DembaBa21 » 30 mar 2019, 19:14

Asimetric je napisao/la:
Rodjeni81 je napisao/la:Sa "mutavim" Vehabovicem, "smjesnim" Zeljkovicem, "polupokretnim" Fajicem, i Ovcinom koji ne zna prediblati ostali igraci su vanzemaljci kad uspiju pobjediti utakmicu sa 4 ovako "losa" igraca.

A IMA LI IKO DA UGASI OVU TEMU **** VAM SUNCE DA NE MORAM OVO CITATI
Mozda sam malo pretjerao ali Behram je za sve ove igrače, igračina.
mozda je igracina za zeljkovica i vehabovica ali za cosica po mom misljenju nije opet kazem nemam nista protiv momka ali ovo sto pokazu je o mom misljenju slabo ali eto dabogada mi zavrsili u pl pa ko god od njih igrao i bio najbolji

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 30 mar 2019, 19:28

DembaBa21 je napisao/la:
Asimetric je napisao/la:
Rodjeni81 je napisao/la:Sa "mutavim" Vehabovicem, "smjesnim" Zeljkovicem, "polupokretnim" Fajicem, i Ovcinom koji ne zna prediblati ostali igraci su vanzemaljci kad uspiju pobjediti utakmicu sa 4 ovako "losa" igraca.

A IMA LI IKO DA UGASI OVU TEMU **** VAM SUNCE DA NE MORAM OVO CITATI
Mozda sam malo pretjerao ali Behram je za sve ove igrače, igračina.
mozda je igracina za zeljkovica i vehabovica ali za cosica po mom misljenju nije opet kazem nemam nista protiv momka ali ovo sto pokazu je o mom misljenju slabo ali eto dabogada mi zavrsili u pl pa ko god od njih igrao i bio najbolji
Da u sustini mi ovdje razmijenjujemo misljenja i treba to svako da poštuje, ja se uvijek vodim cinjenicama, a cinjenica je da je Behram od pocetka drugog dijela takmicenja postigao 4 gola i povukao bezbroj napada, razigravao igrače i vršio presing i to odlično radi i nekako mi djeluje da on nije ovako raspoložen, da bi imali nekoliko bodova manje sigurno. I svakako da treba i ostalim igracima dati podrsku ali isto tako treba kritikovati neke kao sto je Vehabovic recimo ili Zeljkovic, ali sve u svemu idemo dalje do konačnog cilja!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.