Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 24 avg 2019, 20:31

StevieG8 je napisao/la:Šteta za gol, kako smo izgledali u predsezoni ovo je :thumbup: biće zanimljivo vidjeti kako će se ova visoka linija snaći u toku sezone ali ja i dalje ostajem pri stavu da nam odmaže. Nisu mi se jedino svidjele izmjene, Origi je trebao ući umjesto Manea a i mogla se iskoristiti ta zadnja izmjena. Idemo dalje :salut:
Iskoristila se zadnja izmjena. Ocito nisi vidio madjionicara...

Osime regulisi
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13609
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 24 avg 2019, 20:33

mirgerr je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Šteta za gol, kako smo izgledali u predsezoni ovo je :thumbup: biće zanimljivo vidjeti kako će se ova visoka linija snaći u toku sezone ali ja i dalje ostajem pri stavu da nam odmaže. Nisu mi se jedino svidjele izmjene, Origi je trebao ući umjesto Manea a i mogla se iskoristiti ta zadnja izmjena. Idemo dalje :salut:
Iskoristila se zadnja izmjena. Ocito nisi vidio madjionicara...

Osime regulisi
Nije bilo dovoljno vremena da ga uočim, trebao je ući umjesto Milnera ima vremena za njega a Lallana je na zalasku karijere.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

celikmilan
Postovi: 2988
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 24 avg 2019, 21:31

Nadam se što bržem povratku Allisona jer Adrian ne unosi nikakvu sigurnost.

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 24 avg 2019, 21:40

Iritira ovo malo sto sve dobijene meceve primaju bezvezne golove i to svaki put do sad. Nema one sigurnosti ko prosle sezone kad je malo koja ekipa zabila pogotovo na Anfieldu. Ali najbitnije je 3 od 3 i prvo mjesto, sad nek City prospe koji bod po mogucnosti nek im Wilson uvali :kafa:

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Bronson » 24 avg 2019, 21:42

celikmilan je napisao/la:Nadam se što bržem povratku Allisona jer Adrian ne unosi nikakvu sigurnost.
Upravo htjedoh to napisati, gledao sam samo drugo poluvrijeme i po prikazanom rutinski, da ne kazem doktorski odradjena tekma.
Jos Allison i bit ce to spicoka!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

fera
Postovi: 12870
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 avg 2019, 13:40

StevieG8 je napisao/la:Šteta za gol, kako smo izgledali u predsezoni ovo je :thumbup: biće zanimljivo vidjeti kako će se ova visoka linija snaći u toku sezone ali ja i dalje ostajem pri stavu da nam odmaže. Nisu mi se jedino svidjele izmjene, Origi je trebao ući umjesto Manea a i mogla se iskoristiti ta zadnja izmjena. Idemo dalje :salut:
mogao je u ovim rijesenim utakmicama nekom mladom dati sansu a ne lallani al hajd samo nek se pobjeđuje.
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 25 avg 2019, 15:44

"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la suarez7 » 25 avg 2019, 16:14



:tokralju: :tokralju:

fera
Postovi: 12870
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 avg 2019, 16:33

mcmanaman je napisao/la: po mogucnosti nek im Wilson uvali :kafa:
:thumbup:
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13609
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 28 avg 2019, 21:49

Osimov ban je tezak udarac za aktivnost ove teme :(
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 28 avg 2019, 22:39

StevieG8 je napisao/la:Osimov ban je tezak udarac za aktivnost ove teme :(
:lol:
Ma nemas sta pisati. Ruze cvjetaju, ptice cvrkucu... sve krasno.

Eto, btw. u Carabau protiv MK Donsa u gostima. Mogu se ovi proci i sa akademijom.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16735
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 28 avg 2019, 23:51

Liverpool were drawn away against MK Dons in the Carabao Cup third round.

The ties will be played the week beginning 23 September
.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13609
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 28 avg 2019, 23:56

mirgerr je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Osimov ban je tezak udarac za aktivnost ove teme :(
:lol:
Ma nemas sta pisati. Ruze cvjetaju, ptice cvrkucu... sve krasno.

Eto, btw. u Carabau protiv MK Donsa u gostima. Mogu se ovi proci i sa akademijom.
Bgm kako ja vidim trenutno je afera sa Duncanom iz akademije vrlo aktuelna :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 29 avg 2019, 00:09

StevieG8 je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Osimov ban je tezak udarac za aktivnost ove teme :(
:lol:
Ma nemas sta pisati. Ruze cvjetaju, ptice cvrkucu... sve krasno.

Eto, btw. u Carabau protiv MK Donsa u gostima. Mogu se ovi proci i sa akademijom.
Bgm kako ja vidim trenutno je afera sa Duncanom iz akademije vrlo aktuelna :mrgreen:
Ma vidio sam, al nisam bas upoznat sta se to konkretno desilo. Nije valjda toliko englezic glup pa da trazi da igra u prvoj postavi. :lol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 29 avg 2019, 00:11

Žali se da mu je malo 15 hiljada funti sedmično. :lol:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
StevieG8
Postovi: 13609
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 29 avg 2019, 01:14

Sve je krenulo od ovog njegov agent se oglasio na twitteru s ovim;
slika
Pa mu je onda odgovorio Carra, rekao da je klaun između ostalog a na kraju je njegov agent uvrijedio čak i Edwardsa.

Saif: You talking about the glorified data analyst Michael Edwards? The one who doesn't even know that Kevin-Prince Boateng is a midfielder not a centre forward. Goes to show how much he knows. Oh and he doesn't give a shit about a young players well-being more importantly.

Carragher: I think Bobby Duncan should leave this guy before he gets sacked by the club
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 29 avg 2019, 01:29

Sta kazu, klub maltretira igrace.
Tortura se vrsi :puke:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12870
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 29 avg 2019, 01:30

Nece se niko od tih mladih naigrati kod kloppa, on ce ovo sto mu je ostalo do kraja ugovora samo trofeje ganjati vec je najavio da nece ostajati u liverpoolu i boli ga briga realno za mlade nek se brine naredni trener. Ja bi to sve slao kod gerrarda jer garant ce se on uvaliti u liverpool kad klopp ode. Eto i tog malog nek posalju u rangers kod rođaka pa ako vidi da ne moze ni tsmo igrati usitice se i ovaj saif ludi :-)
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 29 avg 2019, 01:36

Ako se Gerrard pokaze jos u ove tri sezone u Rangersu, siguran sam da ce nasljediti Kloppa.

Mada suska se...
slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13320
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 29 avg 2019, 18:49

Dobra grupa za sada, da je ata lakse iz zadnjeg sesira pa da sto prije soiguramo prolaz.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.