FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 18:19

- Gradsko vijeće Tuzla traži od gradonačelnika Grada Tuzla i Službe za budžet i finansije da se i prije oktobarske sjednice, putem preraspodjele budžetskih sredstava Fudbalskom klubu Sloboda od ukupno traženih 500.000,00 KM odmah obezbjedi iznos od 100.000,00 KM, te da se navedena sredsta u najkraćem roku doznače za potrebe Kluba, s tim da će se ova sredstva isključivo koristiti u svrhu isplate plata i drugih troškova igrača, plaćanje troškova igranja utakmica, organizovanje odlazaka Kluba na gostujuće utakmice i smještaja, održavanje trenažnog procesa.

- Gradsko vijeće Tuzla traži od Upravnog odbora FK Sloboda da Gradskom vijeću Tuzla dostavi izvještaj o utrošku ovih sredstava dobijenih od Grada Tuzla preraspodjelom i rebalansom budžeta Grada Tuzla, u protivnom, ukoliko se utrošak sredstava ne opravda, odnosno ukoliko se sredstva budu nenamjenski trošila, Fudbalski klub Sloboda neće moći računati na finansijsku niti bilo koju drugu podršku i pomoć Grada Tuzla u narednoj godini.

P.S. Ovo je samo za prvi tim. Uprava je na ispitu.
🔴⚫️

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 26 sep 2019, 18:23

Joj glupe price, djeca u africi nemaju sta da jedu ovaj daje Slobodi pare, to je to.
Uz to ne daju ih Jasmin vjeće je izglasalo koje stranke nemam pojma.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 18:25

MMA075 je napisao/la:Joj glupe price, djeca u africi nemaju sta da jedu ovaj daje Slobodi pare, to je to.
Uz to ne daju ih Jasmin vjeće je izglasalo koje stranke nemam pojma.
Tamam da mi je caca rodjeni, nije uredu.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37578
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 sep 2019, 18:26

MMA075 je napisao/la:Joj glupe price, djeca u africi nemaju sta da jedu ovaj daje Slobodi pare, to je to.
Uz to ne daju ih Jasmin vjeće je izglasalo koje stranke nemam pojma.
Onaj politicar potrosio 28 hiljada u kafani, kupuju se auta od 120 hiljada KM, politicari zarade po 6000 mjesecno, a ne odrze sjednice po 10 mjeseci. A Tuzlaci samo na svoje udaraju iako nam ovo ide u svetinju. Jer je fokus uvijek na lokalnoj politici, a stotine miliona se vrte u nista.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 18:30

Boze sacuvaj nije cudno ba kako nam je....
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 18:30

Ovako je trebalo odavno, a ne da se pisu izmisljene stavke kao utrosak a lova stavljala u dzep. Svaku utrosenu marku opravdat, u suprotnom tuziti za pronevjeru sredstava. Grad treba formirati komisiju u koju ce uci i momci iz UG za pravdanje utrosenih sredstava. Na skupstini traziti smjenu predsjednika skupstine i pokrenuti pitanje promjene statuta POD HITNO!!
🔴⚫️

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 26 sep 2019, 18:35

Skver je napisao/la:Ovako je trebalo odavno, a ne da se pisu izmisljene stavke kao utrosak a lova stavljala u dzep. Svaku utrosenu marku opravdat, u suprotnom tuziti za pronevjeru sredstava. Grad treba formirati komisiju u koju ce uci i momci iz UG za pravdanje utrosenih sredstava. Na skupstini traziti smjenu predsjednika skupstine i pokrenuti pitanje promjene statuta POD HITNO!!
Kurevicu je odzvonilo kako se prica.

DzoniInglis
Postovi: 153
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DzoniInglis » 26 sep 2019, 18:44

pa mogli su subvencionisat toplifikaciju po grada jebote :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 18:52

DzoniInglis je napisao/la:pa mogli su subvencionisat toplifikaciju po grada jebote :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Mogo ti je Azmir napraviti stadion od 50 miliona km pa nije, ovako mu lakse, igrati na Skobodinom stadionu. A mogli smo i jesti zlatnim kasikama, pa nit zlata nit kasika.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 18:55

Skver je napisao/la:
DzoniInglis je napisao/la:pa mogli su subvencionisat toplifikaciju po grada jebote :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Mogo ti je Azmir napraviti stadion od 50 miliona km pa nije, ovako mu lakse, igrati na Skobodinom stadionu. A mogli smo i jesti zlatnim kasikama, pa nit zlata nit kasika.
Imas li gdje video o tim zlatnim kasikama, ko je to reko, kada i kome
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2019, 18:58

Pa-paa cika Kurevicu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 19:08

Sviuodbranu je napisao/la:
Skver je napisao/la:
DzoniInglis je napisao/la:pa mogli su subvencionisat toplifikaciju po grada jebote :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Mogo ti je Azmir napraviti stadion od 50 miliona km pa nije, ovako mu lakse, igrati na Skobodinom stadionu. A mogli smo i jesti zlatnim kasikama, pa nit zlata nit kasika.
Imas li gdje video o tim zlatnim kasikama, ko je to reko, kada i kome
Jel to pises knjigu pa ti treba taj podatak kao relevantna cinjenica, Ima nas koliko hoces kojima su pricali tu pricu i jos stosta, da ne idemo u Off topic, tema je FK Sloboda a ne kahva Dedo. :rol: :salut: :bih:
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 19:13

Nadji mi gdje je to rahmetli Predsjednik reko i kome...kakav dokaz. Do tada mjenjaj traku.
Uprava napolje
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 19:17

Sviuodbranu je napisao/la:Nadji mi gdje je to rahmetli Predsjednik reko i kome...kakav dokaz. Do tada mjenjaj traku.
Uprava napolje
Nes ti meni naredjivati sta cu ja raditi,dosta su meni naredjivali i slagali lafinu, nego ti gledaj da dobijes gore na lotu i da budes strateski partner.....
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 19:19

Skver je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:Nadji mi gdje je to rahmetli Predsjednik reko i kome...kakav dokaz. Do tada mjenjaj traku.
Uprava napolje
Nes ti meni naredjivati sta cu ja raditi,dosta su meni naredjivali i slagali lafinu, nego ti gledaj da dobijes gore na lotu i da budes strateski partner.....
Ono sto govoris treba dokazima potkrijepiti. Valja pred dragog Allaha stati.
Nema partnera, samo moje 1/1..
Partner sa Jasminom. Nikada
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 19:22

Onda ce ti Azmir biti predsjednik.
🔴⚫️

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 26 sep 2019, 19:40

Nije pitanje treba li ili ne podržati klub već je pitanje ako je ovo tačno što član UG iznese na gradskom vijeći - koji to anonimni krugovi uzimaju milione bez opravdanja. Velika su ovo izdvajanja i treba ih cijeniti. Isto ovo gradsko vijeće donijelo je odluku da se od 1. oktobra oporezuju svi vlasnici nekretnina a to su uglavnom penzioneri sa 360 KM. Ovo dodatno davanje se može uporediti kao sa čovjekom koji primi platu ili prnziju i potroši je za 10 dana a potom traži još. Kako je Senčo i njegov ahbab Kurević mogao potrošiti novac za cijelu godinu do marta a nije dovodio igrače i čini mi se osvojio samo 8 bodova.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 19:47

sloboda1921 je napisao/la:Nije pitanje treba li ili ne podržati klub već je pitanje ako je ovo tačno što član UG iznese na gradskom vijeći - koji to anonimni krugovi uzimaju milione bez opravdanja. Velika su ovo izdvajanja i treba ih cijeniti. Isto ovo gradsko vijeće donijelo je odluku da se od 1. oktobra oporezuju svi vlasnici nekretnina a to su uglavnom penzioneri sa 360 KM. Ovo dodatno davanje se može uporediti kao sa čovjekom koji primi platu ili prnziju i potroši je za 10 dana a potom traži još. Kako je Senčo i njegov ahbab Kurević mogao potrošiti novac za cijelu godinu do marta a nije dovodio igrače i čini mi se osvojio samo 8 bodova.
Pa taj Senco i Kurevic su doveli klub u ovu sitaciju. 100% krivci.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 19:49

Skver je napisao/la:
sloboda1921 je napisao/la:Nije pitanje treba li ili ne podržati klub već je pitanje ako je ovo tačno što član UG iznese na gradskom vijeći - koji to anonimni krugovi uzimaju milione bez opravdanja. Velika su ovo izdvajanja i treba ih cijeniti. Isto ovo gradsko vijeće donijelo je odluku da se od 1. oktobra oporezuju svi vlasnici nekretnina a to su uglavnom penzioneri sa 360 KM. Ovo dodatno davanje se može uporediti kao sa čovjekom koji primi platu ili prnziju i potroši je za 10 dana a potom traži još. Kako je Senčo i njegov ahbab Kurević mogao potrošiti novac za cijelu godinu do marta a nije dovodio igrače i čini mi se osvojio samo 8 bodova.
Pa taj Senco i Kurevic su doveli klub u ovu sitaciju. 100% krivci.
Treba uraditi reviziju, i vidjeti gdje su pare trosene.
U zadnjih 15 godina sve ..
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 sep 2019, 19:54

Braco moja napacena :lol: :tokralju:
Grad kanton federwcija i drzava su servis gradjanima..
Tu su da sprovode zakone i uredjuju drustvo po mjeri obicnog covjeka.
Poso sam nesto rec al zaboravih.halalite :rol:
Promjena statuta, zakona o sportu, zakon trzista, dotad suludo bacanje para al neka bar cemo prezivit.
Ne moze ovo fercerat vjecno gasimo pozar stalno. Umjesto da se osiguramo promjenom nacina organizacije da do pozara ne dodje.
Uzdravlje..

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.