Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Ko osvaja Evropsko Prvenstvo?

Anketa je završila: 14 jan 2020, 19:44.

Hrvatska
8
8%
Španija
10
10%
Njemačka
4
4%
Norveška
23
23%
Francuska
10
10%
Danska
21
21%
Švedska
2
2%
Mađarska
1
1%
Slovenija
5
5%
Neko Drugi
18
18%
 
Ukupno glasova: 102

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la VolimTz » 26 jan 2020, 20:49

Hans je napisao/la:
26 jan 2020, 20:35
:clap: :clap: :clap:

Ništa, vama će momci opet biti probavni problemi u vrijeme svakog sportskog natjecanja. Ja ću navijati za BiH, kao i do sada, i iskreno ću vas žaliti.
Dobro vam Pastrmka i kaže, imate u politici dovoljno meta za mržnju.
Nemoj nas zaliti svega ti, a nemoj ni navijati za BiH. Boli nas qrc hoces li ti ili neces navijati za BiH.
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
26 jan 2020, 20:32

Kakve bola nebuloze pises. Hrvati tj Rukometni Savez Hrvatske su ti platili pripreme sada pred ep. Ljudi nam platili smjestaj i obezbjedili dvije pripremne utakmice . Jok eto prijatelji su ti ovi na vlasti kod nas
Sadaka nas i jest dovela tu gdje jesmo. Bilo cija, arapska, turska, hrvatska, naviklo se pruzene ruke hodat po svijetu. Ne trebamo prosit makar propali. Ko je njih spomenuo ? Yebem i njih.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
ASD
Postovi: 26268
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la ASD » 26 jan 2020, 20:52

Pa može Duvnjak pružiti još toga. On je 88-o godište.
Za 4 godine će biti mlađi od pola ovih bitnih Španaca.
Aguinagalde je 82-o. Entrerrios 81-o, Sarmiento 83-e, Morros 83-e, itd.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Raonffa » 26 jan 2020, 20:55

JonSnow je napisao/la:
26 jan 2020, 20:49
Raonffa je napisao/la:
26 jan 2020, 20:45
Ma Hrvatima fali vrhunski golman i to je to, Šego je imao neke dobre partije al' u suštini je daleko od vrhunskog golmana i bilo je samo pitanje kada će zakazati, i eto zakazao je danas.

A i imali su dosta povreda, u principu imat će oni još ovakvih šansi u budućnosti sigurno :)
Bez igrača Duvnjakovog kalibra, bit će to dosta skromniji rezultati.
Ma ima Duvnjak još 3-4 velika prvenstva "u rukama" sigurno, a i vremenom će se pojaviti neki novi Duvnjak, uvijek su Hrvati imali ponekog vrhunskog igrača, a imaju ovih mladih talenata, neko od njih će sigurno napraviti vrhunsku karijeru, u to ne treba imati sumnju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ASD
Postovi: 26268
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la ASD » 26 jan 2020, 20:57

Pa da. Vjerujem da će vjerovatno za par godina on biti slabiji igrač nego danas ali isto tako vjerujem da će imati i više napadačkih opcija nego danas pa da se ne moraju toliko oslanjati na njega.
Španci će biti poprilično slabiji nego danas za samo par godina. Nije realno zamijeniti ovoliko bitnih igrača koji su svi hajmo reći posebni na neki svoj način.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Heller » 26 jan 2020, 21:34

Virtu4l je napisao/la:
26 jan 2020, 18:36
JonSnow je napisao/la:
26 jan 2020, 18:33
delinjo je napisao/la:
26 jan 2020, 18:30
ali kad mi najveci invalidi u sportu pokusavamo ismijavati druge ,uvijek mi bude smijesno :mrgreen: :mrgreen:
Više bude tužno, a to su obično u pitanju balavci koji se pozivaju na rat i prošlost.
Hormoni su zajebana stvar.
Bolan mi se nedavno raspravljamo jel' veći uspjeh Džumhurovo 23. mjesto na ATP listi ili Tukino srebro u Dohi, a ovi ismijavaju finalistu EP u rukometu.
Skupi nas se 50 hiljada da zanosimo muda djeci za kadetsko zlato
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Osim13 » 26 jan 2020, 21:35

Heller je napisao/la:
26 jan 2020, 21:34
Virtu4l je napisao/la:
26 jan 2020, 18:36


Bolan mi se nedavno raspravljamo jel' veći uspjeh Džumhurovo 23. mjesto na ATP listi ili Tukino srebro u Dohi, a ovi ismijavaju finalistu EP u rukometu.
Skupi nas se 50 hiljada da zanosimo muda djeci za kadetsko zlato
I kaće hrvati do doživljeti?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la VolimTz » 26 jan 2020, 21:37

Osim13 je napisao/la:
26 jan 2020, 21:35

I kaće hrvati do doživljeti?
Prije nego treci entitet.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Raonffa » 26 jan 2020, 21:38

Ne mora niko navijati za njih, ali je debilno da ih se ismijava.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la marconato » 26 jan 2020, 21:41

Ovo je skoro u rangu sprdanja na poraz u fudbalu, a ljudi igrali finale yebenog SP u fudbalu... :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
JonSnow
Postovi: 6303
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la JonSnow » 26 jan 2020, 21:46

Raonffa je napisao/la:
26 jan 2020, 21:38
Ne mora niko navijati za njih, ali je debilno da ih se ismijava.
Upravo, ali za neke je to previše siva zona. Njihov mozak ti radi samo na crno-bijelo, nule i jedinice, mi i oni...
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la VolimTz » 26 jan 2020, 21:52

JonSnow je napisao/la:
26 jan 2020, 21:46
Raonffa je napisao/la:
26 jan 2020, 21:38
Ne mora niko navijati za njih, ali je debilno da ih se ismijava.
Upravo, ali za neke je to previše siva zona. Njihov mozak ti radi samo na crno-bijelo, nule i jedinice, mi i oni...
Ko u Ahmićima.

Ne mogu vise objasnjavati, slavite, pisajte po sebi. Od ovakve Bosne bolju niste ni zasluzili. Sretno. :bih:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
JonSnow
Postovi: 6303
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la JonSnow » 26 jan 2020, 21:57

VolimTz je napisao/la:
26 jan 2020, 21:52
JonSnow je napisao/la:
26 jan 2020, 21:46
Raonffa je napisao/la:
26 jan 2020, 21:38
Ne mora niko navijati za njih, ali je debilno da ih se ismijava.
Upravo, ali za neke je to previše siva zona. Njihov mozak ti radi samo na crno-bijelo, nule i jedinice, mi i oni...
Ko u Ahmićima.

Ne mogu vise objasnjavati, slavite, pisajte po sebi. Od ovakve Bosne bolju niste ni zasluzili. Sretno. :bih:
Vadeći ovaj monstruozni zločin kao neki argument u raspravi, na **** sportskom forumu, e time si rekao sve o sebi.
Ne moraš me više citirat, hvala i doviđenja.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la delinjo » 26 jan 2020, 21:59

Trigger je napisao/la:
26 jan 2020, 20:16
delinjo je napisao/la:
26 jan 2020, 20:00

i onda mi nekog sprdamo kao :urnebes: :urnebes:
Trigger je napisao/la:
26 jan 2020, 19:54
Eh!
Kada s razlogom kritikujemo i ukazujemo na slabosti bh.reprezentacije (igrača i struke) i rukometa (Savez) onda smo "pljuvači" i svi negativni pridjevi koji postoje nam se daju od 'prodavača magle'; "iluzionista" i "experta" za koje su Šuman = "expert", a đuturumi i prosjeci = "veličanstveni". :o

To što se tu i tamo sprdamo s nekom 'jakom' reprezentacijom - to i nije problem, to se može posmatrati sa 'navijačkog' aspekta, ali kod nas su golem problem susjedi i komšije, jer u tom slučaju sport nije samo sport - tu je politika itekako upetljana i petlja se...
Npr. često sam sebe pitam zašto ne gotivim susjede i komšije (sport je to, a ja sportski orijentiran), a simpatišem (pa i navijam) za Sloveniju i S.Makedoniju!?
Odgovor, vjerujem, svi znate kao i ja. :nedam:
delinjo je napisao/la:
26 jan 2020, 20:00
a dobro to svakkao prijatelju,nego mi nemamo prava bilo kome da se smijemo...evo da ne nabrajam bili smo ovdje predzadnji,nedavno ona nasa u slalomu bila predzadnja a slavila kao da je medalju osvojila...itd ...i onda mi nekome kazemo da su luzeri jer su drugi na evropskom...
Da, to je tačno 1/1 i nažalost mi u BiH (koji je volimo i smatramo jedinom domovinom) nemamo razloga za radovanje u bilo kojem sportu, a i kad imamo 'zrno u kukolju' kao što je Amel Tuka onda opet to ne cijenimo, potcjenjujemo, pa mnogi i ismijavaju! - to smo 'mi', takvi smo nažalost :cry:
Lično, nikada ne bih osvajače medalje (i uspješne u bilo kojem sportu) posprdno nazivao 'luzerima' i sličnim pridjevima, ali ponoviću se: ne mogu i neću da navijam za one koji su umnogome doprinjeli da nam i sport bude bijeda i tuga golema, mada je najveća krivica do nas samih.

ma ne treba navijati,ne navijam ni ja iskreno,ono svejedno mi...nego ja kazem ne za njih nego za bilo koga ,da mi nemamo ni jedan jedini osnov da nekog prcamo ...jer nismo sportska nacija...ko ih **** uglavnom :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la delinjo » 26 jan 2020, 22:06

Unofficialpage je napisao/la:
26 jan 2020, 20:22
delinjo je napisao/la:
26 jan 2020, 19:30
FCB1986 je napisao/la:
26 jan 2020, 19:23


Slovenski komentator gdje sam gledao utakmicu je nabrajao sve po redu i mi smo predzadnji cini mi se.

slika
i onda mi nekog sprdamo kao :urnebes: :urnebes:
A zašto se ne bi mogli malo šprdati i provocirati? Isto to radimo i kad Španija ili Njemačka izgubi ali tad nema njihovih navijača, iz tih država, pa nema nekih reakcija. Za mene Hrvatska ili Srbija dođu ko i Španija ili Njemačka. A to što smo mi to što jesmo nema nikakve veze s tim. A i to smo jednim dobrim dijelom zbog njih... Ovdje je sve politika pa i ovo oko sitnog provociranja.
zvuci nekako licemjerno majku mu :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61859
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Virtu4l » 26 jan 2020, 22:14

delinjo je napisao/la:
26 jan 2020, 21:59
ma ne treba navijati,ne navijam ni ja iskreno,ono svejedno mi...nego ja kazem ne za njih nego za bilo koga ,da mi nemamo ni jedan jedini osnov da nekog prcamo ...jer nismo sportska nacija...ko ih **** uglavnom :mrgreen: :mrgreen:
Ne znam šta da ti kažem, nije sad da skačem i slavim svaki gol Hrvatske, ali su mi draži od ostalih. Mada na SP nisam krio oduševljenje kad su izbaciivali Dansku, Rusiju ili Englesku.

Ono što me poremeti su upravo naši Hrvati i oni koji pišu po Indexu i sličnim g0vnima, ali evo na ovom prvenstvu ih nije bilo na forumu tako da nisam imao razlog da budem rezervisan i bilo bi mi drago da su otišli do kraja.

Naši ljudi se ne mogu pomiriti sa činjenicom da Hrvati u BiH navijaju za Hrvatsku, što meni ne smeta, smeta mi samo kad omalovažavaju BiH, to valjda dođe s godinama. To su svakako nacionalisti i trebalo mi je dosta vremena da sve to shvatim. Isto tako nam je bilo sasvim u redu kad se na trgu Gazi Isa-bega u Novom Pazaru postavio video bim na kojem su se pratile utakmice BiH na SP u Brazilu, tako da ne smijemo biti licemjerni.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la delinjo » 26 jan 2020, 22:16

Virtu4l je napisao/la:
26 jan 2020, 22:14
delinjo je napisao/la:
26 jan 2020, 21:59
ma ne treba navijati,ne navijam ni ja iskreno,ono svejedno mi...nego ja kazem ne za njih nego za bilo koga ,da mi nemamo ni jedan jedini osnov da nekog prcamo ...jer nismo sportska nacija...ko ih **** uglavnom :mrgreen: :mrgreen:
Ne znam šta da ti kažem, nije sad da skačem i slavim svaki gol Hrvatske, ali su mi draži od ostalih. Mada na SP nisam krio oduševljenje kad su izbaciivali Dansku, Rusiju ili Englesku.

Ono što me poremeti su upravo naši Hrvati i oni koji pišu po Indexu i sličnim g0vnima, ali evo na ovom prvenstvu ih nije bilo na forumu tako da nisam imao razlog da budem rezervisan i bilo bi mi drago da su otišli do kraja.

Naši ljudi se ne mogu pomiriti sa činjenicom da Hrvati u BiH navijaju za Hrvatsku, što meni ne smeta, smeta mi samo kad omalovažavaju BiH, to valjda dođe s godinama. To su svakako nacionalisti i trebalo mi je dosta vremena da sve to shvatim. Isto tako nam je bilo sasvim u redu kad se na trgu Gazi Isa-bega u Novom Pazaru postavio video bim na kojem su se pratile utakmice BiH na SP u Brazilu, tako da ne smijemo biti licemjerni.
upravo to,majke mi ni jednom ne zamjeram sto voli vise Hrvatsku,pa ni ovima sto izaberu da igraju za njih prije nego za nas...ali tu zivis ,zaradjujes i vrijedjas drzavu...e fkt ni ja to ne mogu provariti..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la MaGiCa » 26 jan 2020, 22:24

Virtu4l je napisao/la:
26 jan 2020, 22:14
Ne znam šta da ti kažem, nije sad da skačem i slavim svaki gol Hrvatske, ali su mi draži od ostalih. Mada na SP nisam krio oduševljenje kad su izbaciivali Dansku, Rusiju ili Englesku.

Ono što me poremeti su upravo naši Hrvati i oni koji pišu po Indexu i sličnim g0vnima, ali evo na ovom prvenstvu ih nije bilo na forumu tako da nisam imao razlog da budem rezervisan i bilo bi mi drago da su otišli do kraja.

Naši ljudi se ne mogu pomiriti sa činjenicom da Hrvati u BiH navijaju za Hrvatsku, što meni ne smeta, smeta mi samo kad omalovažavaju BiH, to valjda dođe s godinama. To su svakako nacionalisti i trebalo mi je dosta vremena da sve to shvatim. Isto tako nam je bilo sasvim u redu kad se na trgu Gazi Isa-bega u Novom Pazaru postavio video bim na kojem su se pratile utakmice BiH na SP u Brazilu, tako da ne smijemo biti licemjerni.
Ti si pre bio notorni primer omalovazhavanja sportskih rezultata Srbije i Hrvatske. A sad si doshao do toga da navijash za Zvezdu, Djokovica i HR. :tokralju:


BTW, extra rezultati HR i SLO. :clap:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Raonffa » 26 jan 2020, 22:31

VolimTz je napisao/la:
26 jan 2020, 21:52
JonSnow je napisao/la:
26 jan 2020, 21:46
Raonffa je napisao/la:
26 jan 2020, 21:38
Ne mora niko navijati za njih, ali je debilno da ih se ismijava.
Upravo, ali za neke je to previše siva zona. Njihov mozak ti radi samo na crno-bijelo, nule i jedinice, mi i oni...
Ko u Ahmićima.

Ne mogu vise objasnjavati, slavite, pisajte po sebi. Od ovakve Bosne bolju niste ni zasluzili. Sretno. :bih:
Kakve to veze ima, eto majke ti? Šta je problem da neko navija za Hrvatsku više nego za Španiju, ne kontam fakat? A i opet kažem, navijaj za Španiju, nikakav problem, ali je smiješno da se ismijavaju njihovi rezultati, kao i rezultati drugih susjednih zemalja, iz naše perspektive.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61859
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Virtu4l » 26 jan 2020, 22:33

MaGiCa je napisao/la:
26 jan 2020, 22:24
Ti si pre bio notorni primer omalovazhavanja sportskih rezultata Srbije i Hrvatske. A sad si doshao do toga da navijash za Zvezdu, Djokovica i HR. :tokralju:
Dok ste ti i slični pisali/omalovažavali, sad je već mnogo opuštenija atmosfera i nadam se da će tako i ostati.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Antipolitika3 » 26 jan 2020, 22:34

Spahic98 je napisao/la:
26 jan 2020, 20:33
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gonzalo ... _de_Vargas


NAJBOLJI GOLMAN U UNIVERZUMU,branio je bolje od policajaca koji su branili covu od napada nakon raspada aluminija😂😂😂😂😂
Cudno kako kamenjarski srbi nisu rekli da je nepravda sto Buric igra za bosnu i da je on porijeklom hrvat
erceg bosna ce biti u hamburgu jedino,hrvata ima manje od 300 hiljada u bosni
toliko vas je malo da nemate ni predsjednika,jadnici
Zbog ovakvih likova koji misle da samo "tudji" odose smo kolektivno svi u banani.
BiH trenutno ima manje od 3mil ljudi i brojka drasticno nastavlja padati niti cemo imati sportasa, doktora, radnika zanatlija ostat ce ova lijepa nepismena nacionalisticka bagra kojom ce Lepi, Baki i Doda ispirat mozak za 600 KM place i 2045 - e govorit kako je super jer eto ne puca a i rat je tek zavrsio. :clap:
Jadan ti kao neuk stvor zar ne vidis da se drzava doslovno raspada iz dana u dan.
Praunucad ce ti MMF-u vracati kredite :bih:
Kad svi rvati odu neces ni ti imat vise problema :rol:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.