Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
CroCop
Postovi: 864
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la CroCop » 08 avg 2020, 13:11

Iz dana u dan pokazuju kakvi su mitomani i licemjeri. Jos ce iz ovoga izvuci pobjedu RA jel' moguce ovo :urnebes: :tokralju:
Kao argument navode video od par sekundi gdje se vidi upad policije, pa ne bjeze valjda od rodjenih. Inace nakon svakog nereda navijaci zovnu policiju i mirno cekaju da ih evidentiraju. :clap:
Evo i ovaj stavi video gdje se vidi kako prvo ide policija, a par likova se sakrilo iza njih i kao gonjaju ih
Gore pisu kao radili grafite na bulevaru i Ultrasi nisu nista pokusali, a nema portala koji nije pisao kako su sprijeceni neredi. Kakvi su ne bi me cudilo da je bilo "halo policija mi bi radili grafit a oni nas vrebaju". :kafa:
Sta ocekivati od likova koji su u stanju ovo napisati "Da se sagnete i da ga popusite najstatijoj navijackoj skupini Balkana!"
Inace ni prvi ni zadnji put da se ovo dogadja i nista posebno, al kako iz ovoga uspijete zakljucit da ste prebili Ultrase :tokralju:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mostar_mo » 08 avg 2020, 13:12

90minut je napisao/la:
08 avg 2020, 13:08
Na prvu mi se ucinilo 25 maksimalno ima ovdje 40 minimum.

Dakle planiran dolazak mislio sam da su sjedili negdje cijelu noc pa svratili.
Što vjerovatno i jesu mada ih se dosta probudilo garant ništa konkretno ni uradili nisu. :D
Konkretno je kad 3 momka prije 20 godina , znaci neposredno poslije rata odu na Rondo i spale im bozicne jaslice... to su bila vremena :mrgreen:
Ovo su djecije igrarije ...
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1644
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la FoxMulder » 08 avg 2020, 13:14

Ništa to ako se nisu slikali na starom mostu ...
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 08 avg 2020, 13:15

Baader je napisao/la:
08 avg 2020, 11:56
Dobar video, dobro je sve :mrgreen: :mrgreen:

a sta bi trebali kad je policija upala ? vade se dijelovi kako kome odgovara .

iskreno nisam vjerovao da ra danas moze ovaki propust imat . i nije plus jedne koliko je minus druge strane

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la shaman7 » 08 avg 2020, 13:16

FoxMulder je napisao/la:
08 avg 2020, 13:14
Ništa to ako se nisu slikali na starom mostu ...
Jesu i to, ima slika... Ali dobro poznati su oni kao skupina momaka koja se voli posvadjat sa praznim izlozima i sjedalicama u kaficu. Napali su dede i nene, penzionere, svaka im cast, treba imat muda za to

killafrommanilla
Postovi: 3578
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la killafrommanilla » 08 avg 2020, 13:21

CroCop je napisao/la:
08 avg 2020, 13:11
Iz dana u dan pokazuju kakvi su mitomani i licemjeri. Jos ce iz ovoga izvuci pobjedu RA jel' moguce ovo :urnebes: :tokralju:
Kao argument navode video od par sekundi gdje se vidi upad policije, pa ne bjeze valjda od rodjenih. Inace nakon svakog nereda navijaci zovnu policiju i mirno cekaju da ih evidentiraju. :clap:
Evo i ovaj stavi video gdje se vidi kako prvo ide policija, a par likova se sakrilo iza njih i kao gonjaju ih
Gore pisu kao radili grafite na bulevaru i Ultrasi nisu nista pokusali, a nema portala koji nije pisao kako su sprijeceni neredi. Kakvi su ne bi me cudilo da je bilo "halo policija mi bi radili grafit a oni nas vrebaju". :kafa:
Sta ocekivati od likova koji su u stanju ovo napisati "Da se sagnete i da ga popusite najstatijoj navijackoj skupini Balkana!"
Inace ni prvi ni zadnji put da se ovo dogadja i nista posebno, al kako iz ovoga uspijete zakljucit da ste prebili Ultrase :tokralju:

1. Niko ne rece da je pobjeda RA. Bar ja ne procitah. Plus za upad, mada bespotrebno napadanje zena po trafici je olicenje seljakluka.
2. Nisi upucen za grafite i desavanja zadnjih dana, samom recenicom "ne bi me cudilo" znaci da lupas ko maksim po diviziji, isto kao i onaj nas sto je napisao to za navijacku grupu.
3. Napisao je momak, mislim da se preraslo ovo upadanje u zoru bas zbog zena i starijih ljudi al hajd.

ima li idje utoku uzet
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1644
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la FoxMulder » 08 avg 2020, 13:23

Ima i smisla ovaj upad u jutarnjim satima.
Tada nema puno murije, ovi iz treće predavaju smjenu ovim u prvoj. Vjerovatno da su na to računali.

Ali nek se nešto dešava ...
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

ExBlueone
Postovi: 1538
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ExBlueone » 08 avg 2020, 13:25

Realno Al na ovom klipu gdje su ovi sprinteri vide da isti imaju max 60 kila, ako i toliko, jbg nema tu hljeba.
Gdje si kreno u akciju s anoreksičarima.
Meni ovdje izgleda da ovi ipak bježe od RA jer su u dubokom sprintu bili već i prije nego li nalijeću na muriju. A ne ide u prilog ni to da 3 drota ganjaju udarno jezgro grupe. Na kraju ima tu materijala, al treba dosta napretka.
Zadnja izmjena: ExBlueone, dana/u 08 avg 2020, 13:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Steven11 » 08 avg 2020, 13:26

Ove wannabe kujice od zagrepcana ovo smatraju navijackom akcijom, u 7 ujutro napasti saksije i stolove, i povrijedit neku djevojku... he he he...

Skinite taj Ultras naziv i idite u Medjugorje, mozda vam se prikaze neki pravi Ultras... ili slazite da se prikazao. Mit vam svakako lose stoji.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mostar_mo » 08 avg 2020, 13:30

Da se ne lazemo ...ja i dvadeset ljudi se u 7 ujutru prosetamo Skadarlijom u sahovnicama bez ikakvih problema al vec u 8-9 h ima da klicemo Srbija do Tokija il nas nema :D

E tako ti je i sa ovom akcijom djecijeg vrtica Ultras jutros.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

nekoIzMostara
Postovi: 4183
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la nekoIzMostara » 08 avg 2020, 13:30

CroCop je napisao/la:
08 avg 2020, 13:11
Iz dana u dan pokazuju kakvi su mitomani i licemjeri. Jos ce iz ovoga izvuci pobjedu RA jel' moguce ovo :urnebes: :tokralju:
Kao argument navode video od par sekundi gdje se vidi upad policije, pa ne bjeze valjda od rodjenih. Inace nakon svakog nereda navijaci zovnu policiju i mirno cekaju da ih evidentiraju. :clap:
Evo i ovaj stavi video gdje se vidi kako prvo ide policija, a par likova se sakrilo iza njih i kao gonjaju ih
Gore pisu kao radili grafite na bulevaru i Ultrasi nisu nista pokusali, a nema portala koji nije pisao kako su sprijeceni neredi. Kakvi su ne bi me cudilo da je bilo "halo policija mi bi radili grafit a oni nas vrebaju". :kafa:
Sta ocekivati od likova koji su u stanju ovo napisati "Da se sagnete i da ga popusite najstatijoj navijackoj skupini Balkana!"
Inace ni prvi ni zadnji put da se ovo dogadja i nista posebno, al kako iz ovoga uspijete zakljucit da ste prebili Ultrase :tokralju:
Cinjenica je da ste zadnjih godina u sukobima sa ravnopravnim omjerom na obje strane dobili degenek i to samo takav degenek. Ako smatrate da je napadati jednog momka sa vas 10 ili upad u 7 sati ujutro kada nema cuke na ulici plus za vas dovoljno pokazuje kolike ste picketine.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

let3
Postovi: 29269
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 08 avg 2020, 13:31

Oni su sad kao zayebani jer su u 7 ujutro glumili kretene po ulici :kafa: to su te navijacke akcije sa kojima ce se kasnije hvaliti po društvenim mrežama :lol:


Gledaj onog debelog zapuštenog drota, hoce da opali nekog pendrekom, al ne može ni jednog stici :rol:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 08 avg 2020, 13:34

FoxMulder je napisao/la:
08 avg 2020, 13:23
Ima i smisla ovaj upad u jutarnjim satima.
Tada nema puno murije, ovi iz treće predavaju smjenu ovim u prvoj. Vjerovatno da su na to računali.

Ali nek se nešto dešava ...
To je to tacnije kad malo bolje skontaš morali su znati da ce ovi doci jer su ultrasi trenutno očajni svaki plusic protiv gradskog rivala ce uzeti zbog prošlih dešavanja.

Još uz to je na dan derbija + tribine zatvorene sve upucuje da su morali znati i ocigledno je 10, 15 momaka i znalo šteta da se nisu organizovali kako treba.

Sad se ocekuje ovih dana upad RA tamo.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baader » 08 avg 2020, 13:36

FaustinoAsprilla je napisao/la:
08 avg 2020, 13:15
Baader je napisao/la:
08 avg 2020, 11:56
Dobar video, dobro je sve :mrgreen: :mrgreen:
a sta bi trebali kad je policija upala ? vade se dijelovi kako kome odgovara .

iskreno nisam vjerovao da ra danas moze ovaki propust imat . i nije plus jedne koliko je minus druge strane
Ma šta vadim, malo šege :D

Da ti pravo kažem, meni je ovo ni tamo-ni 'vamo, ja stvarno ne znam koja grupa "pokriva" grad zorom. Baš bezvezarija, za uslikat se i postavit na internet, bez smisla i suštine. Ali kako rekoh već, navijači su u pitanju, tako da sve može.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Baader » 08 avg 2020, 13:41

mostar_mo je napisao/la:
08 avg 2020, 13:12
90minut je napisao/la:
08 avg 2020, 13:08
Na prvu mi se ucinilo 25 maksimalno ima ovdje 40 minimum.

Dakle planiran dolazak mislio sam da su sjedili negdje cijelu noc pa svratili.
Što vjerovatno i jesu mada ih se dosta probudilo garant ništa konkretno ni uradili nisu. :D
Konkretno je kad 3 momka prije 20 godina , znaci neposredno poslije rata odu na Rondo i spale im bozicne jaslice... to su bila vremena :mrgreen:
Ovo su djecije igrarije ...
Paljenje jaslica je qrac. Ne znam što se to spominje uopšte na navijačkoj temi.

ExBlueone
Postovi: 1538
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la ExBlueone » 08 avg 2020, 13:42

„Ultrasi su oko 8:20 sati u pohod krenuli preko Šemovca i Starog mosta, a potom su, došavši u Fejićevu ulicu počeli bacati pirotehnička sredstva, kamenice i, praktično, sve što im je došlo pod ruku. Tako su uposlenicu jednog objekta u desnu ruku pogodili pepeljarom, nanijevši joj ozljede".
Jedna od povrijeđenih osoba je i ta djevojka.

Avatar
CroCop
Postovi: 864
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la CroCop » 08 avg 2020, 13:44

killafrommanilla je napisao/la:
08 avg 2020, 13:21
CroCop je napisao/la:
08 avg 2020, 13:11
Iz dana u dan pokazuju kakvi su mitomani i licemjeri. Jos ce iz ovoga izvuci pobjedu RA jel' moguce ovo :urnebes: :tokralju:
Kao argument navode video od par sekundi gdje se vidi upad policije, pa ne bjeze valjda od rodjenih. Inace nakon svakog nereda navijaci zovnu policiju i mirno cekaju da ih evidentiraju. :clap:
Evo i ovaj stavi video gdje se vidi kako prvo ide policija, a par likova se sakrilo iza njih i kao gonjaju ih
Gore pisu kao radili grafite na bulevaru i Ultrasi nisu nista pokusali, a nema portala koji nije pisao kako su sprijeceni neredi. Kakvi su ne bi me cudilo da je bilo "halo policija mi bi radili grafit a oni nas vrebaju". :kafa:
Sta ocekivati od likova koji su u stanju ovo napisati "Da se sagnete i da ga popusite najstatijoj navijackoj skupini Balkana!"
Inace ni prvi ni zadnji put da se ovo dogadja i nista posebno, al kako iz ovoga uspijete zakljucit da ste prebili Ultrase :tokralju:

1. Niko ne rece da je pobjeda RA. Bar ja ne procitah. Plus za upad, mada bespotrebno napadanje zena po trafici je olicenje seljakluka.
2. Nisi upucen za grafite i desavanja zadnjih dana, samom recenicom "ne bi me cudilo" znaci da lupas ko maksim po diviziji, isto kao i onaj nas sto je napisao to za navijacku grupu.
3. Napisao je momak, mislim da se preraslo ovo upadanje u zoru bas zbog zena i starijih ljudi al hajd.

ima li idje utoku uzet
Vidim da pokusavaju prikazati kao bjezaniju Ultrasa od Ra. Da se razumijemo nisam u tom fazonu, ali da se nekakvi plusevi i minusi dodjeljuju od nekih balavaca po forumima i drustvenim mrezama je smijesno, zato nekad reagiram kad vidim ogromnu kolicinu napisanih gluposti.
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la mostar_mo » 08 avg 2020, 13:45

Baader je napisao/la:
08 avg 2020, 13:41

Paljenje jaslica je qrac. Ne znam što se to spominje uopšte na navijačkoj temi.
A nisam znao da je u pitanju samo navijacko rivalstvo...izvini.

Ma znam ono nesto pjevaju nema starog mosta , srusile ga ustase...itd... bas sam seljak , to je samo tifo naboj...
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

let3
Postovi: 29269
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 08 avg 2020, 13:47

ExBlueone je napisao/la:
08 avg 2020, 13:42
„Ultrasi su oko 8:20 sati u pohod krenuli preko Šemovca i Starog mosta, a potom su, došavši u Fejićevu ulicu počeli bacati pirotehnička sredstva, kamenice i, praktično, sve što im je došlo pod ruku. Tako su uposlenicu jednog objekta u desnu ruku pogodili pepeljarom, nanijevši joj ozljede".
Jedna od povrijeđenih osoba je i ta djevojka.
Zayebani huligani, nema šta :kafa:

NewBalance
Postovi: 26
Pridružen/a: 19 jul 2014, 11:16
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NewBalance » 08 avg 2020, 13:52

Koja je logika sabah akcijanja!?

Sve se vise gubi smisao navijackog stila, sve je postalo marketing, i naravno - obavezno slikanje za FB i inst, sto je totalni apsurd za neka prosla, druga vremena.

Osnovno pravilo jeste izbjegavanje civila, i ostecenja nekih drugih objekata, to je vandalski cin koji nema nikakve logike sa tim nekim "ultra" fazonom.
Okej, upad u udruzenje navijaca/pub, to u neku ruku i ima smisla, ali napad na neduzne osobe i njihove objekte je za svaku osudu.

Kako god, velika podrska RA i klubu Velezu, te se iskreno nadam da ce im ovo biti jos veca motivacija za vecerasnji mec, te da ce izgoriti u zelji za dobrim rezultatom. Povedi ih, Dudicu!
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.