Koronavirus (COVID-19) - općenito - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Hoćete li se vakcinisati?

Da, čim to bude moguće
77
32%
Da, ali ću malo sačekati da vidim da li je sigurno
41
17%
Hoću samo ako budem morao radi posla, putovanja, normalnog života
74
30%
Ne, ni u kom slučaju
52
21%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Raonffa
Postovi: 26289
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Raonffa » 09 avg 2020, 16:42

Tuga baš, koliko sam samo ovakvih članaka pročitao u zadnje vrijeme gdje su u pitanju mladi ljudi, sigurno 10-ak.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1529
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Illmatic09 » 09 avg 2020, 19:01

Metar u ruke ljudi.

slika

Avatar
JarnoTrulli
Postovi: 1625
Pridružen/a: 30 jan 2020, 00:22

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la JarnoTrulli » 09 avg 2020, 19:04

Husika je znaci siguran. On vecinu dana provodi na koljenima. :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Heller » 09 avg 2020, 19:04

JarnoTrulli je napisao/la:
09 avg 2020, 19:04
Husika je znaci siguran. On vecinu dana provodi na koljenima. :kafa:
Ne znam jel se aluminijska kapica racuna u visinu?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Osim13 » 09 avg 2020, 19:05

JarnoTrulli je napisao/la:
09 avg 2020, 14:34
Sta je, ovcice male, ubi vas argumentima starkelja iz pizzerije kod Mehe. :kafa:

slika
Ne možeš protiv
>>>>>>FACTS AND LOGIC<<<<<<
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Tekashi
Postovi: 16036
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Tekashi » 09 avg 2020, 19:06

JarnoTrulli je napisao/la:
09 avg 2020, 14:34
Sta je, ovcice male, ubi vas argumentima starkelja iz pizzerije kod Mehe. :kafa:

slika
:urnebes: :urnebes:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Heller » 09 avg 2020, 19:16

Husikin đedo je bio u blizini Nagasakija u Augustu 1945.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 09 avg 2020, 20:51

JarnoTrulli je napisao/la:
09 avg 2020, 14:34
Sta je, ovcice male, ubi vas argumentima starkelja iz pizzerije kod Mehe. :kafa:

slika
Hhahaa..
Od kuda ti znas Mehu?
Ja sam sa Mehom na vi ali sa kcerkama sam na ti... :mrgreen:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la bombaysaphire » 09 avg 2020, 22:40

Justin je napisao/la:
09 avg 2020, 16:40
Osim13 je napisao/la:
09 avg 2020, 16:14
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200809071

Strašno...
Sad ce te bombay pitati sto postavljas, a doktor Husika napisati pravi razlog smrti na osnovu slike.
Ovako i treba da se postavi , da se zna ko su žrtve korone ...Majka troje dijece umrla , to je prava tuga a ne kad državni uhljebi umru kao da je to bitno ...Da se zna da virus strahovito udara bez granica , ovo je velika tuga ...

Tebe nek je stid i sramota što smrt majke troje dijece koristiš da prozivaš mene i Husiku ,kako jadno ....

Ima li tog posta gdje sam napisao da je virus smješan ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Justin » 09 avg 2020, 22:45

bombaysaphire je napisao/la:
09 avg 2020, 22:40
Justin je napisao/la:
09 avg 2020, 16:40
Osim13 je napisao/la:
09 avg 2020, 16:14
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200809071

Strašno...
Sad ce te bombay pitati sto postavljas, a doktor Husika napisati pravi razlog smrti na osnovu slike.
Ovako i treba da se postavi , da se zna ko su žrtve korone ...Majka troje dijece umrla , to je prava tuga a ne kad državni uhljebi umru kao da je to bitno ...Da se zna da virus strahovito udara bez granica , ovo je velika tuga ...

Tebe nek je stid i sramota što smrt majke troje dijece koristiš da prozivaš mene i Husiku ,kako jadno ....

Ima li tog posta gdje sam napisao da je virus smješan ?
Ti si bio protiv bilo kakvog imenovanja, jer, zasto neki zasluzuju da ih se imenuje, a drugi ne. Ta logika je bila. Sada malo skreces pricu ali ok.

Nemam volje da pretrazujem postove. Znam da si bio na strani Husike i konobara Plavca u vecini stvari.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la bombaysaphire » 09 avg 2020, 22:54

Justin je napisao/la:
09 avg 2020, 22:45
bombaysaphire je napisao/la:
09 avg 2020, 22:40
Justin je napisao/la:
09 avg 2020, 16:40


Sad ce te bombay pitati sto postavljas, a doktor Husika napisati pravi razlog smrti na osnovu slike.
Ovako i treba da se postavi , da se zna ko su žrtve korone ...Majka troje dijece umrla , to je prava tuga a ne kad državni uhljebi umru kao da je to bitno ...Da se zna da virus strahovito udara bez granica , ovo je velika tuga ...

Tebe nek je stid i sramota što smrt majke troje dijece koristiš da prozivaš mene i Husiku ,kako jadno ....

Ima li tog posta gdje sam napisao da je virus smješan ?
Ti si bio protiv bilo kakvog imenovanja, jer, zasto neki zasluzuju da ih se imenuje, a drugi ne. Ta logika je bila. Sada malo skreces pricu ali ok.

Nemam volje da pretrazujem postove. Znam da si bio na strani Husike i konobara Plavca u vecini stvari.
Ne , ja sam bio protiv imenovanja javnih ličnosti pogotovo državnih uhljeba kao da su njihovi životi bitniji od hajmo reći "običnih" ljudi ...

Znate li da se u Sarajevu prije 3 dana bacila žena sa balkona u 8 mjesecu trudnoće, i da to nijedan medij nije objavio?

Lažeš da nemaš volje , pretražio si postove i ne možeš da nađeš nešto što nije bilo .
Na strani Plavca i Husika sam sam u pitanju ekonomije, jer slabo ko o tome piše, tebi je ekonomija nebitna jer si financijski bezbjedan i drago mi je zbog toga , ali mi što nismo moramo to da spominjemo .

Po njihovom stavu da virus ne postoji ili da je smješan , naravno da sam protiv toga .

Ako hoćeš da budeš mangup , budi do kraja . ;)
Iskreno ovakve "stvari" nisam očekivao od tebe ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Justin » 09 avg 2020, 23:37

bombaysaphire je napisao/la:
09 avg 2020, 22:54
Ne , ja sam bio protiv imenovanja javnih ličnosti pogotovo državnih uhljeba kao da su njihovi životi bitniji od hajmo reći "običnih" ljudi ...

Znate li da se u Sarajevu prije 3 dana bacila žena sa balkona u 8 mjesecu trudnoće, i da to nijedan medij nije objavio?

Lažeš da nemaš volje , pretražio si postove i ne možeš da nađeš nešto što nije bilo .
Na strani Plavca i Husika sam sam u pitanju ekonomije, jer slabo ko o tome piše, tebi je ekonomija nebitna jer si financijski bezbjedan i drago mi je zbog toga , ali mi što nismo moramo to da spominjemo .

Po njihovom stavu da virus ne postoji ili da je smješan , naravno da sam protiv toga .

Ako hoćeš da budeš mangup , budi do kraja . ;)
Iskreno ovakve "stvari" nisam očekivao od tebe ...
Glavno da si pisao cime je neko zasluzio da se spomene, a drugi nisu. Sada na sta si tacno mislio ja nisam mogao znati. A nije ni dobro sto toliko mrzis te kako ih vec nazivas "uhljebe". Normalno je da ce biti spomenut neko ko je nesto poznatiji. Kao sto je bila vijest da je onaj glavni u hitnoj zarazen ili Konakovic, a nije spomenut forumas Derdiyok.

Mozda i nisi upotrijebio rijec smijesan, ali si u raspravama znao biti na strani ta dva debila pa sam te svrstao da razmisljas kao oni. Ako sam pogrijesio izvinjavam se.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24198
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Derdiyok » 09 avg 2020, 23:41

Husica, evo i direktno hitne te proziva na klixu :kafa:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/direkto ... /200809107
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la GOAT » 10 avg 2020, 00:29

Blagi pad pandemije u Kaknju mladost se odbranila od korone.
23

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 10 avg 2020, 12:31

Derdiyok je napisao/la:
09 avg 2020, 23:41
Husica, evo i direktno hitne te proziva na klixu :kafa:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/direkto ... /200809107
Neka gospodin sa vehabijskom bradicom demantira ovo umjesto sto mokri niz medijski vjetar!
Husika je napisao/la:
04 avg 2020, 22:48
>>KO LAŽIRA BROJEVE: “MAJKA MI JE PREMINULA OD MOŽDANOG I SRČANOG A ONI JOJ NAPISALI DA JE POZITIVNA NA KORONU”<<

>Redakcija portala Crna-Hronika stupila je u kontakt sa porodicom Karić. Njihova majka Zumra, nažalost preminula je od posljednica moždanog i srčanog udara.

Nakon što su izgubili majku, njihova priča tek dobiva tragični epilog.




“Nakon 22 dana u bolnicu, majku Zumbru otpuštaju kući. Kažu da je dobro, da je za kuće. Dovezli smo je u sanitetskom vozilu u jako teškom stanju, nije mogla ni govoriti ni pomjerati se, a sve zbog tih moždanih i srčanih udara. Nakon 30 sati provedenih kod kuće, brat i ja odlučujemo da zovnemo Hitnu pomoć. Majka mi pada u komu” – počinje pričati Huso Karić, sin preminule Zumre za portal Crna-Hronika



Nakon haotične situacije u kući, majku prebacuju u UKC Tuzla, gdje se agonija dalje nastavlja.

“Dolazimo na ulazu u Bolnicu. Mjere nam temperature. Brat ima 36,2 a majka 35,7. Nakon što smo ušli u bolnicu, popeli smo se na neki sprat. Pitali smo doktoricu, kolika joj je tempretatura, oni su rekli da je visoka. Kasnije će se ustanoviti da je po nalazu imala 39,5 temperaturu tijela? ” – čudi se njen sin Huso.







Majka je nažalost preminula.

“Prvo su na nalazu napisali da je negativna, pa onda da je pozitivna. Rečeno nam je ovako: “Il ćete potpisati ovaj papir ili ne možete izuzeti majku iz mrtvačnice” drugim riječima neću je moći ni sahraniti kako Bog zapovijeda. Prijatelj koji radi u mrtvačnici, savjetuje mi da je bolje da uzmem svoju mater. Doktori su nas zeznuli jer smo morali potpisati da nam ne treba obdukcija a prepravili su Covid nalaz.



Tražena je obdukcija nastradale ženske osobe, ali iz porodice Karić tvrde da je sve bilo već namješteno.



“Prvo su nas pitali da li želimo raditi obdukciju majke, što smo mi odbili jer smo smatrali da će ustanoviti 2 moždana udara i jedan srčani. No oni u zadnjem nalazu napisali da je umrla od koronavirusa?”



Sinovi porodice Karić, tvrde da su morali potpisati nalaz da je Zumra Karić, njihova majka preminila od koronavirusa kako bi mogli obaviti dženazu namaz.

https://crna-hronika.info/ko-lazira-bro ... 2bexchange

Da ja nebi lijepio slike bacite malo oko na link iznad :kafa:
A za ove sovinisticke izjave da je neko kriv ko razmislja glavom odnosno da je kriv sto je ziv i sto dise bi trebao odgovrati po vise osnova!
Napad na slobodu govora, slobodne misli, lazne optuzbe, sirenje lazi i panike, podrivanje, podsticanje na mrznju izmedju ljudi itd

Neka gospodin javno objavi njen zdravstveni karton, obdukcijski nalaz itd

A za ovo bi trebao odgovarti kao lijecnik koji je pod zakletvom:

"Neki dan Salko, danas Belma, Allah im se smilovao! Tuga, ali bijes su pregolemi!", na kraju je napisao Zalihić.

Ovo je sarlatanstvo i nadriljekrstvo!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la jasmin10 » 10 avg 2020, 13:00

Pa sta ti mislis od cega je umrla Belma,? Rahmet joj duši.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 10 avg 2020, 13:14

jasmin10 je napisao/la:
10 avg 2020, 13:00
Pa sta ti mislis od cega je umrla Belma,? Rahmet joj duši.
Ne znam ali bez ovogo gore navedenog nema pravo niko licitirat, ovo je sramotno kako se necija smrt koristi u propagandu i niko ne reaguje kao da se radi o zivotinjama a ne ljudima!
Tamam da je tacno sto je rekao odakle mu pravo iznosti javno neciju dijagnozu odnosno detalje vezane za smrt?

Nadam se da si svjestan sta pisem!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la TheChief » 10 avg 2020, 13:20

Husika je napisao/la:
10 avg 2020, 13:14
jasmin10 je napisao/la:
10 avg 2020, 13:00
Pa sta ti mislis od cega je umrla Belma,? Rahmet joj duši.
Ne znam ali bez ovogo gore navedenog nema pravo niko licitirat, ovo je sramotno kako se necija smrt koristi u propagandu i niko ne reaguje kao da se radi o zivotinjama a ne ljudima!
Tamam da je tacno sto je rekao odakle mu pravo iznosti javno neciju dijagnozu odnosno detalje vezane za smrt?

Nadam se da si svjestan sta pisem!
Da nista nisi, ovo si u pravu. :D

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la jasmin10 » 10 avg 2020, 13:37

Husika je napisao/la:
10 avg 2020, 13:14
jasmin10 je napisao/la:
10 avg 2020, 13:00
Pa sta ti mislis od cega je umrla Belma,? Rahmet joj duši.
Ne znam ali bez ovogo gore navedenog nema pravo niko licitirat, ovo je sramotno kako se necija smrt koristi u propagandu i niko ne reaguje kao da se radi o zivotinjama a ne ljudima!
Tamam da je tacno sto je rekao odakle mu pravo iznosti javno neciju dijagnozu odnosno detalje vezane za smrt?

Nadam se da si svjestan sta pisem!
Belma je na svom profilu pisala da je zarazena koronom i da koronu ne treba olako shvatit.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la SonVolt » 10 avg 2020, 13:40

Husika, lako ti je sad pisati kad si opoziciju poslao u Gulag.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: delko, L-Train, Licniznanstvenik i 33 gosta.