Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7217
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 10 okt 2020, 23:28

mrAdislic je napisao/la:
10 okt 2020, 23:24
Ma Vlada najjaci, realno sve.

Ali nama nadolazi fina sljedeca generacija u vidu Dedica Gazibegovica, Hasica, Svedjana, Demira, mozda Gigovica, Gojaka koju treba izvest na pravi put i pravi ljudi da budu tu uz njih i uigrati momke. Jer iako nema nista sve propada, opet ima nesto i nekog talenta koji nadolazi.

Samo treba reagovati na vrijeme, ali covjek otvoreno kaze da smo najgori savez u evopi sto i jesmo kad skontas i sta ocekivat vise i nadat se
sve je to super, slicno sam jutros pisao ali sta ocekivati kad evo jedna komisija nece da se dogovori da li kazniti onog levata sudiju sto je velez pokrao.
u svemu nam je tako,to samo mali, frisak primjer.

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 10 okt 2020, 23:30

let3 je napisao/la:
10 okt 2020, 23:24
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 okt 2020, 23:09


😆 Jao jao jao kako lijep govor mladog momka s šugavice 😁
Druze do prije par mjeseci stadion vam je ličio na stadion Bugojanske Iskre a sad malo bolji od Pecare.
Nabacili malo krova stavili naku stazu plavu a o travnjaku necu puno trošiti riječi. Ono se malo dotjeralo i vrijeđa najbolji stadion u BiH i jedan od najljepših na Balkanu.
Prebise se busate a do juče niste imali to sto sad imate. Malo poštivanja i zahvalnosti dajte ljudima koji su vam omogućili to Kurcenje oko stadiona.

P. S. Slobodom uzmite utakmice repke i preusmjerite ih na vasu Šugavicu bar bi nam učinili uslugu veliku iskreno :). Prijatno i doviđenja
Termin šugavica i u 2020-toj :rol: :tokralju: jbt, pa to su pitari koristili otprilike 2005 :rol:


Cemu to infantilno vrijeđanje najboljeg stadiona u državi :kafa: ja ne vidim smisao.
Ne znam o kakvim pitarima catipri al za mene je šugavica vec par godina. Mojne se praviti pametan cuj najbolji stadion. Nadji mi po čemu je bolje ocijenjen od Bilinog polja i kakve karakteristike imaju i kvalitet istih ova dva stadiona.
I mojne da tusimo ljude na ovoj temi oko stadiona ako imas sta javi se u. Pp i prije smo vršili diskusije u pp
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
holyman
Postovi: 8520
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la holyman » 10 okt 2020, 23:31

Zundo je napisao/la:
10 okt 2020, 22:09
akisarajevo92 je napisao/la:
10 okt 2020, 20:36
Tacno sve od pocetka do kraja!
Nista sto se vec ovdje nije napisalo zadnjih par dana, mi smo svakako blizi desavanjima u reprezentaciji i oko nje, nego oni.
NEMA NAZAD

Avatar
avenija
Postovi: 13885
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 10 okt 2020, 23:32

Jedino mi je krivo sto savez odabra umjesto Koševa da Grbavica bude zamjenski stadion kada je glavni stadion pretrpan ili pod kaznom.

Pokazalo se da je to bila losa odluka pogotovo nakon poraza u barazu iako je samo jedna utakmica se igrala kuci. Jedna utakmica finale ali nazalost zamjenski stadion je ponovo bio nesretan.

Maksimalna podrska Sarajevu i Veležu da srede stadione kako se vise ne bi reprezentacija vracala na mjesto nesrece.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
emir79
Postovi: 8774
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 10 okt 2020, 23:35

Hadzibegic na pragu da izbori baraz za CG kroz LN.
3 utakmice, 3 pobjede, i prvi na tabeli.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

let3
Postovi: 29315
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 10 okt 2020, 23:37

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 okt 2020, 23:30


Ne znam o kakvim pitarima catipri al za mene je šugavica vec par godina. Mojne se praviti pametan cuj najbolji stadion. Nadji mi po čemu je bolje ocijenjen od Bilinog polja i kakve karakteristike imaju i kvalitet istih ova dva stadiona.
I mojne da tusimo ljude na ovoj temi oko stadiona ako imas sta javi se u. Pp i prije smo vršili diskusije u pp
Pa i piticama odavno ofirno to šugavica, a vi i dalje verglate taj fazon :tokralju:


I nemam ja ništa, vec kompleksaši iz Zenice imaju nešto protiv Grbavice i Želje, pa smaraju i ovu temu sa tim stvarima :kafa:
Najbolji primjer je onaj primat Avenija, 10 postova je napisao oko toga.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2864
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 10 okt 2020, 23:40

DrFilgud je napisao/la:
10 okt 2020, 20:45
akisarajevo92 je napisao/la:
10 okt 2020, 20:36
Ovo nikad nismo imali priliku čut od naših bijednika i smetljara koji se nazivaju novinarima, a o svemu ovome mi guslamo već više od decenije.
I mene iznenadi da sam napokon cuo da neko javno i bez dlake na jeziku kaze kako je :? ... umjesto da ovo bude standard nasi novinari se od rata prostituishu za shaku maraka ... mene bi nekad bilo stid a njih bas nikad ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
brandao
Postovi: 220
Pridružen/a: 23 jul 2020, 18:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la brandao » 10 okt 2020, 23:46

akisarajevo92 je napisao/la:
10 okt 2020, 20:36
Pa nikad nisu ni planirali da ovo stave na naslovnicu ss.ba sajta.Bitnije je objaviti sta je Dzeko pojeo u Sarajevu,kojekakvi intervjui sa (bivsim)poluigracima iz nase zemlje,kako je neko nekome mater opsovao,kako se Wanda poyebala u Rimu...A to sto ne smiju ni slova napisati protiv saveza pripisite njihovoj ulizivackoj politici prema RS-u.Nijedno slovo protiv kradje u Banjoj Luci,zato je svake sedmice uvlakacki intervju sa Arkanom iz BL :puke:
Vi dijelom snosite krivicu zbog ovakvog stanja i u ligi i u reprezentaciji.
Olimpić se zoveš ti,mi smo tvoji Fukovi

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Harise » 10 okt 2020, 23:47

holyman je napisao/la:
10 okt 2020, 23:31
Zundo je napisao/la:
10 okt 2020, 22:09
akisarajevo92 je napisao/la:
10 okt 2020, 20:36
Tacno sve od pocetka do kraja!
Nista sto se vec ovdje nije napisalo zadnjih par dana, mi smo svakako blizi desavanjima u reprezentaciji i oko nje, nego oni.
Svaka im cast za sve što su rekli! 100% su upravu! Meni se samo zacudi zašto nisu ovo na klixu, sportsport i ostali stranice objavili. Imali smo dobre poene i to smo redi kiksova protiv loši reprezentacije prokockali. Sta je najgorje je, da se atmosfera i euforija skros pokvarila u reprezentaciji. Ja mogu vama 100% garantovati da necemo na Svijetsko Prvenstvo u Katar otici bez obzir kako igramo, bitni utakmice nismo nikada mogli dobiti osim protiv prosijecku litvaniju. Igracemo protiv jacji reprezentacije i mi cemo završit u 4 šeširu. Opet spominem, sve dok politika vlada sport u našoj drzave nema uspijeha! Nacijonalni kljuc se mora pod hitnom uništiti i svi ljudi oko saveza treba kazniti koji imaju ulogu sa menadzerima. Treba biti cijeli preokret oko Saveza jer drugacje nazalost nema spasa i to je naša jedina mogucnost. BH Fanaticos i ostali navijaci bi trebali bojkotirati Savez. Mladen Krstajic je jedan fašista i nacionalista. Sramota je, da Srbija mnogo bolja igra za Tumbakovica nego sa njim, a još gorji fašista i nacionalista! Radnik su preko štele gurali u evropu isto što su Borca preko štele gurali. Ruku na srce sve je do nas, ja iskreno ovako nemogu više gledati!
Zadnja izmjena: Harise, dana/u 10 okt 2020, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mrAdislic » 10 okt 2020, 23:52

babino je napisao/la:
10 okt 2020, 23:28
mrAdislic je napisao/la:
10 okt 2020, 23:24
Ma Vlada najjaci, realno sve.

Ali nama nadolazi fina sljedeca generacija u vidu Dedica Gazibegovica, Hasica, Svedjana, Demira, mozda Gigovica, Gojaka koju treba izvest na pravi put i pravi ljudi da budu tu uz njih i uigrati momke. Jer iako nema nista sve propada, opet ima nesto i nekog talenta koji nadolazi.

Samo treba reagovati na vrijeme, ali covjek otvoreno kaze da smo najgori savez u evopi sto i jesmo kad skontas i sta ocekivat vise i nadat se
sve je to super, slicno sam jutros pisao ali sta ocekivati kad evo jedna komisija nece da se dogovori da li kazniti onog levata sudiju sto je velez pokrao.
u svemu nam je tako,to samo mali, frisak primjer.
Ma bas, nema pomaka dok ih neko silom ne skine..ali mislim da ce nas prije natjerat da dignemo svi ruke od svega, sto jedva cekaju.

Hrvati 2008 i 10 godina nakon toga isti tim istrpili i bili drugi na kraju. Mi slicno mozemo sa sljedecom generacijom, ne drugi ali biti respekt repka. Znaci na tanjiru nam momci :crazy:
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 11 okt 2020, 00:01

Bosna i Hercegovina je jako čudna zemlja. Zašto očekujete da u ovoliko razjedinjenoj zemlji išta funkcioniše kako treba?

Ja sam digao ruke od ovog svega. Gledat ću sutra BiH jer sam budala, al' ništa nije kako treba.

Ovo je na kraju krajeva bošnjačka reprezentacija uz par Srba i Hrvata koji nemaju teoretske šanse da igraju za te zemlje.

BiH hitno treba novi USTAV ili totalni ulazak u EU da se srpsko-hrvatski uticaj smanji i da zemlja počne funkcionisati. Treće je podjela BiH na 3 državice gdje bi bošnjačka država procvjetala u svakom smislu i gdje bi mi kao narod na svojoj teritoriji donosili odluke kako treba.

Shvatite jednom da ovo ne ide.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 11 okt 2020, 00:01

let3 je napisao/la:
10 okt 2020, 23:37
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 okt 2020, 23:30


Ne znam o kakvim pitarima catipri al za mene je šugavica vec par godina. Mojne se praviti pametan cuj najbolji stadion. Nadji mi po čemu je bolje ocijenjen od Bilinog polja i kakve karakteristike imaju i kvalitet istih ova dva stadiona.
I mojne da tusimo ljude na ovoj temi oko stadiona ako imas sta javi se u. Pp i prije smo vršili diskusije u pp
Pa i piticama odavno ofirno to šugavica, a vi i dalje verglate taj fazon :tokralju:


I nemam ja ništa, vec kompleksaši iz Zenice imaju nešto protiv Grbavice i Želje, pa smaraju i ovu temu sa tim stvarima :kafa:
Najbolji primjer je onaj primat Avenija, 10 postova je napisao oko toga.
Ja nemam niti me interesuje. Volio bi da svaki grad u državi ima perverzno dobre stadione.
**** mi se ko i gdje igra ionako nam je repka ogledalo države u globalnom pogledu.

Promijeni bar ovog lika sto srce kafu il ti je on zaštitnicki znak 😁
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Straightforward
Postovi: 267
Pridružen/a: 06 okt 2020, 05:13
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Straightforward » 11 okt 2020, 00:31

Šta reče ovaj krajišnik i ostade živ danteyebo... :shock:

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 11 okt 2020, 01:09

Straightforward je napisao/la:
11 okt 2020, 00:31
Šta reče ovaj krajišnik i ostade živ danteyebo... :shock:
Samo iznosim činjenice. Teško je sve to prihvatiti, ali mi koji živimo u RS jasno vidimo da ovdje niko ne *ebe BiH ni 2%, država ne funkcioniše, nema dogovora nigdje, ne napredujemo ka EU, nema ekonomskog napretka, po pitanju sporta stagniramo, pa čak i nazadujemo.

Ovo ne vodi ničemu. Lako je iz Sarajeva, Tuzle, Zenice govoriti da ovo nečemu vodi, ali mi koji živimo u RS, zatim Bošnjaci u kantonima sa hrvatskom većinom vide u kakvom smo mi ku*cu zapravo.

Na svaki mogući način nas *ebu u zdrav mozak, još pojedinci poput Begića i ostatka saveza nas još više uništavaju. Fuj!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la staragarda » 11 okt 2020, 01:14

mrAdislic je napisao/la:
10 okt 2020, 23:12
avenija je napisao/la:
10 okt 2020, 22:30
Mladen Krstajić selektor
Pomoćnici Elvir Bolic Mirsad Hibic Nermin Sabic
Trener golmana Almir Tolja.

:opaopa:
Sve nase Zenicane strpat :mrgreen:
Krstajic da je Celikovo dijete javio bi se nekad oko Celika i rekao nesto, uostalom covjek vise Srbiju gotivi.daleko mu repka, ali vidices kad i bude. :crazy:
Krstajic VISI al VISI po tuzlanskim lokalima...vidio sam ga 10 puta najmanje....ja ne znam jel ima ovdje nekoga al lik je malo malo u tz ....pijanke i dernecenje do zore, naravno
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la gruezi » 11 okt 2020, 02:21

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
11 okt 2020, 01:09
Straightforward je napisao/la:
11 okt 2020, 00:31
Šta reče ovaj krajišnik i ostade živ danteyebo... :shock:
Samo iznosim činjenice. Teško je sve to prihvatiti, ali mi koji živimo u RS jasno vidimo da ovdje niko ne *ebe BiH ni 2%, država ne funkcioniše, nema dogovora nigdje, ne napredujemo ka EU, nema ekonomskog napretka, po pitanju sporta stagniramo, pa čak i nazadujemo.

Ovo ne vodi ničemu. Lako je iz Sarajeva, Tuzle, Zenice govoriti da ovo nečemu vodi, ali mi koji živimo u RS, zatim Bošnjaci u kantonima sa hrvatskom većinom vide u kakvom smo mi ku*cu zapravo.

Na svaki mogući način nas *ebu u zdrav mozak, još pojedinci poput Begića i ostatka saveza nas još više uništavaju. Fuj!
Na prvi pogled ti se cini da su srbi prejaki I da Im nemozes nista ali kad bi slomio kicmu srpstva tj sda vidio bi koliko su oni zapravo slabi...njima sda podanistvo daje snagu...I naravno da oni nejebu bih ni 2 posto I netreba da jebu kao sto bosnjake u novom pazaru boli kita za srbijom ..ova repka postoji zbog onih koji navijaju za nju a nas je preko 3 miliona u svijetu samo bosnjaka( ovdje brojim I tzv bosance,)dodaj tu I po kojeg hrvata .. iskreno ja bih najradije da srbi neigraju nikako za repku ni u jednom sportu kao sto kiparski turci neigraju za kipar...

Avatar
Tekashi
Postovi: 16196
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tekashi » 11 okt 2020, 02:39

Da mi je vidjeti Vahu na klupi reprezentacije

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ReX » 11 okt 2020, 02:45

Tekashi je napisao/la:
11 okt 2020, 02:39
Da mi je vidjeti Vahu na klupi reprezentacije
Pa ako slucajno nadju neki izvor nafte do iduceg proljeca mozda i vidis ga, odnosno sigurno bi ga vidio. Jer taj ide gdje kesh :) A i ne mogu da ga krivim sto to radi, jel ako vrijedis zasto ne naplatiti ha ya.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 11 okt 2020, 07:20

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
11 okt 2020, 00:01
Bosna i Hercegovina je jako čudna zemlja. Zašto očekujete da u ovoliko razjedinjenoj zemlji išta funkcioniše kako treba?

Ja sam digao ruke od ovog svega. Gledat ću sutra BiH jer sam budala, al' ništa nije kako treba.

Ovo je na kraju krajeva bošnjačka reprezentacija uz par Srba i Hrvata koji nemaju teoretske šanse da igraju za te zemlje.

BiH hitno treba novi USTAV ili totalni ulazak u EU da se srpsko-hrvatski uticaj smanji i da zemlja počne funkcionisati. Treće je podjela BiH na 3 državice gdje bi bošnjačka država procvjetala u svakom smislu i gdje bi mi kao narod na svojoj teritoriji donosili odluke kako treba.

Shvatite jednom da ovo ne ide.
Pajdo moj, podjela je nestanak, nikad "bosnjacka" drzava ne bi procvala, jer je go lopov u njoj, ta vladajuca garnitura bi se ugradila u dozivotnu vlast i narod bi bili robovi, kao sto su i sad napravili od puno vece drzave...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Fudo
Postovi: 4311
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 11 okt 2020, 07:34

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
11 okt 2020, 00:01
Bosna i Hercegovina je jako čudna zemlja. Zašto očekujete da u ovoliko razjedinjenoj zemlji išta funkcioniše kako treba?

Ja sam digao ruke od ovog svega. Gledat ću sutra BiH jer sam budala, al' ništa nije kako treba.

Ovo je na kraju krajeva bošnjačka reprezentacija uz par Srba i Hrvata koji nemaju teoretske šanse da igraju za te zemlje.

BiH hitno treba novi USTAV ili totalni ulazak u EU da se srpsko-hrvatski uticaj smanji i da zemlja počne funkcionisati. Treće je podjela BiH na 3 državice gdje bi bošnjačka država procvjetala u svakom smislu i gdje bi mi kao narod na svojoj teritoriji donosili odluke kako treba.

Shvatite jednom da ovo ne ide.
To oni i hoce, pa da pripoje se smrdiji.. evo im k u usta nek ga prisvoje.. kakve 3 drzave, ba?? Na osnovu procenta stanovnistva, niko nigdje nema prava kao sto imaju hrvati u bih, i jos su ugrozameni...hahaha..
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imperator98, Kobayashi i 24 gosta.