NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

zona072
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 14 jan 2021, 17:00

Zmaj88 je napisao/la:
14 jan 2021, 16:54
Danas su neki bili u obilasku zapadne tribine, gdje su bili panoi. Da li su iz gradske uprave ili neke firme, ne znam
Hoće li se okrečiti oni preružni natpisi ? Ono je ruglo i sramota za najbolju trbinu u državi.

Mufa, Trki, Ic, Scu, Hamko lopove i ostala sranja ?

Avatar
Truhlo
Postovi: 5404
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 14 jan 2021, 17:02

Ima li gdje live pressa?

EDIT: fb stranica kluba.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10194
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 14 jan 2021, 17:35

Rata reprograma je sada preko 31 k KM, da li ce Fujdo sada praviti probleme oko tog?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

PonosniSmogovci
Postovi: 784
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 14 jan 2021, 17:43

To je samo iznos prve rate, dok su ostale manje i iznose oko 28k.

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 14 jan 2021, 18:07

Dobar Press !! Reprogram potpisan, otvara se fanshop, online clanstvo Uprava ubi puru sad je na gradu da ispostuje svoje !!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 14 jan 2021, 19:39

zona072 je napisao/la:
14 jan 2021, 17:00
Zmaj88 je napisao/la:
14 jan 2021, 16:54
Danas su neki bili u obilasku zapadne tribine, gdje su bili panoi. Da li su iz gradske uprave ili neke firme, ne znam
Hoće li se okrečiti oni preružni natpisi ? Ono je ruglo i sramota za najbolju trbinu u državi.

Mufa, Trki, Ic, Scu, Hamko lopove i ostala sranja ?
I to su bili momci iz kluba, niko iz gradske uprave. Gleda se kako urediti zapad ;)
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4992
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 jan 2021, 20:17

Prvo cu pohvalit Dinu za ovaj napokon pravi naslov VELIKI DAN ZA NK CELIK a text nisam cito nit cu citat jer sam pratio pres koja je odradjena pravo profesionalno kako dolikuje imenu kluba kao Celik.
Nema se tu sta puno pisat sve smo culi i vidjeli i svaka im cast na odradjenom poslu i novim planovima sta dalje i sto bi se reklo sabur i doci ce sve na svoje.Akobogda ja nas vidim za 3 il 4 sezone u PL,kanton proc odmah i cekat u 2 ligi i u 2 sezone uc u PL kad dodje taj momenat a nikako uci u FL i cekat.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 14 jan 2021, 20:42

rz88 je napisao/la:
14 jan 2021, 19:39
zona072 je napisao/la:
14 jan 2021, 17:00
Zmaj88 je napisao/la:
14 jan 2021, 16:54
Danas su neki bili u obilasku zapadne tribine, gdje su bili panoi. Da li su iz gradske uprave ili neke firme, ne znam
Hoće li se okrečiti oni preružni natpisi ? Ono je ruglo i sramota za najbolju trbinu u državi.

Mufa, Trki, Ic, Scu, Hamko lopove i ostala sranja ?
I to su bili momci iz kluba, niko iz gradske uprave. Gleda se kako urediti zapad ;)
Bio je Elvis, sa nekom ženom i čovjekom. Ko su oni ne znam, ali vjerujem da je nešto pozitivno, jer samo tako momci i znaju :D

Avatar
avenija
Postovi: 13772
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 jan 2021, 21:14

zona072 je napisao/la:
14 jan 2021, 17:00
Zmaj88 je napisao/la:
14 jan 2021, 16:54
Danas su neki bili u obilasku zapadne tribine, gdje su bili panoi. Da li su iz gradske uprave ili neke firme, ne znam
Hoće li se okrečiti oni preružni natpisi ? Ono je ruglo i sramota za najbolju trbinu u državi.

Mufa, Trki, Ic, Scu, Hamko lopove i ostala sranja ?
To je samo jedan mali problemcic, Bilinom Polju treba ozbiljno umivanje na proljece da se vidi da je neko tu i da konacno brine o svojoj imovini.
Do sada se prema stadionu odnosilo kao i prema klubu tako da sam siguran kako su ovi momci napravili zaokret u klubu tako ce i na stadionu.
Ali to se radi u martu kada krene gradjevinska sezona. :thumbup:

Eto fan shopa, eto reprograma, mozaik se sklapa, treba podrzati.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 14 jan 2021, 21:52

Svaki Zenicanin od bebe do starca MORA imati neki detalj iz fan shopa, to je obaveza!!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 14 jan 2021, 22:46

HarisZe je napisao/la:
14 jan 2021, 18:07
Dobar Press !! Reprogram potpisan, otvara se fanshop, online clanstvo Uprava ubi puru sad je na gradu da ispostuje svoje !!!
Jel to pocelo online clanstvo,nisam u toku? :pray:

Avatar
redbull93
Postovi: 14528
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 14 jan 2021, 22:58

autogol je napisao/la:
14 jan 2021, 22:46
HarisZe je napisao/la:
14 jan 2021, 18:07
Dobar Press !! Reprogram potpisan, otvara se fanshop, online clanstvo Uprava ubi puru sad je na gradu da ispostuje svoje !!!
Jel to pocelo online clanstvo,nisam u toku? :pray:
Ide za par dana
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

zona072
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 14 jan 2021, 23:39

avenija je napisao/la:
14 jan 2021, 21:14
zona072 je napisao/la:
14 jan 2021, 17:00
Zmaj88 je napisao/la:
14 jan 2021, 16:54
Danas su neki bili u obilasku zapadne tribine, gdje su bili panoi. Da li su iz gradske uprave ili neke firme, ne znam
Hoće li se okrečiti oni preružni natpisi ? Ono je ruglo i sramota za najbolju trbinu u državi.

Mufa, Trki, Ic, Scu, Hamko lopove i ostala sranja ?
To je samo jedan mali problemcic, Bilinom Polju treba ozbiljno umivanje na proljece da se vidi da je neko tu i da konacno brine o svojoj imovini.
Do sada se prema stadionu odnosilo kao i prema klubu tako da sam siguran kako su ovi momci napravili zaokret u klubu tako ce i na stadionu.
Ali to se radi u martu kada krene gradjevinska sezona. :thumbup:

Eto fan shopa, eto reprograma, mozaik se sklapa, treba podrzati.
Lako je tebi ti ne gledaš s prozora zapad nego istok-jug. :tralala: :tralala:
Nije to problemčić, zapadna tribina je najbolja tribina u državi, a to ruglo su većinom napravili robijaši i to treba biti kritika njima (vjerujem da su to većinom pojedinci) pa eto da ne generalizujem, ali ako se želi kakav marketing radit ono treba prekrečiti sve pa onda raditi marketing. Barem ja tako razmišljam, pozz

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mrAdislic » 15 jan 2021, 03:03

Napokon i taj fan shop. :clap:

Obaveza svakog pazarit u shopu bar neku sitnicu!

Samo da grad ispostuje svoje i ne bude zavala kao sto smo vise navikli.
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 15 jan 2021, 16:17

Danas je unisten korov u kantonalnom savezu koji je posijao Hamko Begahic! Celik je se vratio u organe saveza i u buducnosti nasi predstavnici ce igrati vaznu ulogu!

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 15 jan 2021, 16:24

Muris iz Tesnja novi predsjednik NSZDK, ali koji od ovih su iz Zenice? Jel ovo nas Tarik?

U izvršni odbor NSZDK izabrani su Muris Jabandžić, Hajrudin Alić, Mirza Spahić, Tarik Hadžimahmutović, Stipo Slišković, Nebojša Nikolić, Emir Zaimović, Vejsil Ašlama, Adnan Bajrić, Admir Zilkić i Osman Baćinović.

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 15 jan 2021, 16:52

Da, Tarik Hadzimahmutovic je kandidat isprd Nk Celik.

zenicanin
Postovi: 1295
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 15 jan 2021, 16:53

Jest, nas Tarik. Iz Zenice je jos Nebojsa Nikolic ( nekad u vijecu, sad ministar pravosuđa i uprave ZDK, delegat u fudbalu). Zaimovic bivsi predsjednik UO Rudara Kakanj. Bajric- iz Rudara Breze. Zilkic, Bacinovic, Alic, Jabandzic - Tesanjci,vecinom delegati i bivse sudije dok je Muris uticajni privrednik vezan za Tosk. Spahic- Vis Simm Bau.
Vejsil Aslama- vezan za Bosnu Visoko. Stipo Sliskovic- Nk Zepce predsjednik UO trenutni.

Alic, Aslama, Bacinovic su vec bili u IO NSZDK.

Dakle, najveci utjecaj ima Tesanj, imali su ga i prije jer su bili dobri s Begagicem. Nemojte se puno nadati u neke promjene, vecinu ovih ljudi znam, sve je to u pet deka s Begagicem. Tarik ce morati sjediti s ljudima od kojih su neki polupismeni, neki su dobijali i kazne na displinskim komisijama i koji su u proslosti bili upetljani u neke sumnjive dogadjaje. Ne treba proglasavati neku pobjedu nad Begagicem, jer vecima ovih ljudi su njegovi prijatelji. Pozitivno je to jedino sto smo dobili Tarika tu te cemo biti upuceniji u situaciju nego prije, kad su zenicki izdajnici sjedili na bitnim funkcijama i vodili savez.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la lisander » 15 jan 2021, 18:10

zenicanin je napisao/la:
15 jan 2021, 16:53
Jest, nas Tarik. Iz Zenice je jos Nebojsa Nikolic ( nekad u vijecu, sad ministar pravosuđa i uprave ZDK, delegat u fudbalu). Zaimovic bivsi predsjednik UO Rudara Kakanj. Bajric- iz Rudara Breze. Zilkic, Bacinovic, Alic, Jabandzic - Tesanjci,vecinom delegati i bivse sudije dok je Muris uticajni privrednik vezan za Tosk. Spahic- Vis Simm Bau.
Vejsil Aslama- vezan za Bosnu Visoko. Stipo Sliskovic- Nk Zepce predsjednik UO trenutni.

Alic, Aslama, Bacinovic su vec bili u IO NSZDK.

Dakle, najveci utjecaj ima Tesanj, imali su ga i prije jer su bili dobri s Begagicem. Nemojte se puno nadati u neke promjene, vecinu ovih ljudi znam, sve je to u pet deka s Begagicem. Tarik ce morati sjediti s ljudima od kojih su neki polupismeni, neki su dobijali i kazne na displinskim komisijama i koji su u proslosti bili upetljani u neke sumnjive dogadjaje. Ne treba proglasavati neku pobjedu nad Begagicem, jer vecima ovih ljudi su njegovi prijatelji. Pozitivno je to jedino sto smo dobili Tarika tu te cemo biti upuceniji u situaciju nego prije, kad su zenicki izdajnici sjedili na bitnim funkcijama i vodili savez.
Ovdje je jedino Nikolić čovjek Safije Mahmić, Jabandžić nema veze sa Begagićem i Mahmićkom, neće biti neka revolucija ali za početak neka rade u korist fudbala a ne za sebe, dobili ste u svakom tijelu saveza čovjeka, za 4 godine dobit ćete vjerovatno i više jer kako sam pratio ovo oko izbora ovi što vam vode klub su pošteni i pozitivni ljudi, to je trenutno jedino bitno da ne otimaju za sebe

zenicanin
Postovi: 1295
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 15 jan 2021, 18:26

Nema Jabandzic istina, al' Bacinovic i ostali su itekako imali veze s Begagicem... Kao sto kazes neka rade u korist fudbala, al' posto licno znam vecinu, tesko da njih zanima ista drugo sem licnog interesa.. Al' vrijeme ce pokazati svoje.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.