Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
46
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
32
17%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 192

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 17 feb 2021, 20:43

Napokon dobar potez ljudi u našem rukometnom savezu. Ivica Obrvan je veliko igračko i trenersko ime i najbolji mogući izbor u ovom trenutku. Imamo solidnu bazu Benjamin Burić, Panić, Terzić, Senjamin Burić, Vranjes, Haseljić uz par ovih mladih igrača koji već igraju na solidnom nivou kao što su Hamidović, Lončar, Hodžić, Velić to je dobra osnova za pravljenje jedne nove reprezentacije.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vrebac » 17 feb 2021, 21:21

Bilal Suman imao dobre namijere ali ne i kvalitet za nesto vise. Mozda ga je i preveliko prijateljstvo sa mnogim igracima uvuklo u stanje da nije vise razumno razmisljao.
Zasluzuje biti u R Savezu BIH definitivno...

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4759
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la LlullSergio » 17 feb 2021, 21:48

MElloo je napisao/la:
17 feb 2021, 20:40
DaVinci je napisao/la:
17 feb 2021, 20:32
Drugovi podforumasi, docekasmo i ovaj dan ... a mislili smo da necemo jos zadugo ... nek nam je sretno i bericetno sto duze ... :zviz:
na klixu komentari ko da smo dushebajeva otjerali jbt
Bas, kako ljudi slabo prate dublje i ozbiljnije bilo kakva sportska takmicenja.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 17 feb 2021, 21:58

"Čuda" se, ipak, događaju, pa i u našem nakaradnom Savezu ! :shock:
Sada ćemo imati problem s 'vedetama' - garant će Nikola, Terza, Karačić & Co. bojkovati novog selektora I.Obrvana. :lol: !
Bosno moja poharana....

Brkooo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Brkooo » 17 feb 2021, 22:29

Vrebac je napisao/la:
17 feb 2021, 21:21
Bilal Suman imao dobre namijere ali ne i kvalitet za nesto vise. Mozda ga je i preveliko prijateljstvo sa mnogim igracima uvuklo u stanje da nije vise razumno razmisljao.
Zasluzuje biti u R Savezu BIH definitivno...
Jedno jedino obecanje nije ispunio i pricas o nekim dobrim namjerama. Skoro citavih 5 godina smo izgubili sa Sumanom, 5 godina mrtvog amaterizma, ultra sporog i uzasnog rukometa..

Fagus501
Postovi: 509
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 17 feb 2021, 22:57

Trigger je napisao/la:
17 feb 2021, 21:58
"Čuda" se, ipak, događaju, pa i u našem nakaradnom Savezu ! :shock:
Sada ćemo imati problem s 'vedetama' - garant će Nikola, Terza, Karačić & Co. bojkovati novog selektora I.Obrvana. :lol: !
I ja mislim isto biće tu dobri pritisaka od stare bagre,s tim mu je prvi problem da riješi.Takode promblem spiskova koga staviti,koga gurati on je sličan Smajlagicu ukoliko imao odresene ruke mislim da može nešto uraditi,.Edina Bašića dok je došao u Chamebry odma otjerao da tako uradi i sa našim zvjezdama biće dobar posao

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 17 feb 2021, 23:03

Da li moramo završiti kvalifikacije sa ovim igračima koje je Šuman pred zadnje kvalifikacije prijavio ili možemo očekivati več sada u martu nova imena ?

Nadam se da ćemo u sljedeće kvalifikacije ući sa znatno podmlađenim sastavom...
U Europsku rukometnu federaciju (EHF) je dostavljen konačan spisak igrača naše rukometne reprezentacije za kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2022. godine, saopšteno je iz Rukometnog saveza BiH.

Na spisku selektora Šumana nalaze se:

Benjamin Burić (Flensburg), Nebojša Grahovac (Chartres), Admir Ahmetašević (Puente Genil), Alen Ovčina (Sloboda), Srđan Predragović (CSM Bucuresti), Vladmir Vranješ (Brest Meshkov), Senjamin Burić (PPD Zagreb), Gafar Hadžiomerović (Maccabi Rishon Le Zion), Nikola Prce (Besa Famgas), Mirsad Terzić (Wisla Plock), Dino Hamidović (Trimo Trebnje), Igor Mandić (Limoges), Ivan Karačić (Maccabi Rishon Le Zion), Marko Tarabochia (Metalurg), Josip Perić (Eurofarm Pelister), Marko Panić (Brest Meshkov), Dejan Malinović (Balatonfured), Ajdin Zahirović (Vogošća), Mirko Herceg (Gyongyos), Vladan Lončar (Gorenje), Edin Klis (Sloboda), Haso Ćosić (Maglaj), Faruk Vražalić (ORK Bosna S), Adin Faljić (Krivaja), Dušan Milićević (Sloga), Vladan Đurđević (Sloga Doboj), Omer Mehmedović (Gračanica), Luka Perić (Borac), Milan Vukšić (Izviđač), Faruk Halilbegović (Vojvodina), Šerif Baraković (Lokomotiva), Enes Keškić (Fuchse Berlin), Elmir Građan (Eurofarm Pelister), Denis Serdarević (Limoges), Harun Hodžić (Chambery).

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 17 feb 2021, 23:03

:tokralju:
Trigger je napisao/la:
17 feb 2021, 21:58
"Čuda" se, ipak, događaju, pa i u našem nakaradnom Savezu ! :shock:
Sada ćemo imati problem s 'vedetama' - garant će Nikola, Terza, Karačić & Co. bojkovati novog selektora I.Obrvana. :lol: !
Prema vašem stručnom mišljenju kako bi trebala izgledati ta naša nova reprezentacija, koji mladi igrači moraju dobiti priliku u reprezentaciji?
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Jusko00 » 17 feb 2021, 23:57

Zar ocekujete da Obrvan u pola kvalifikacija pravi smjenu generacija?Njegov prvi spisak ce bit identican kao i Sumanov.Sve zavisi kakav ce se rezultat izboriti nakon utakmica sa Austrijom i tad se moze ocekivati neke promjene u igrackom kadru

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 00:48

EC3 je napisao/la:
17 feb 2021, 23:03
:tokralju:
Trigger je napisao/la:
17 feb 2021, 21:58
"Čuda" se, ipak, događaju, pa i u našem nakaradnom Savezu ! :shock:
Sada ćemo imati problem s 'vedetama' - garant će Nikola, Terza, Karačić & Co. bojkovati novog selektora I.Obrvana. :lol: !
Prema vašem stručnom mišljenju kako bi trebala izgledati ta naša nova reprezentacija, koji mladi igrači moraju dobiti priliku u reprezentaciji?
Kad već pitaš, a nisi prvi – do sada sam to izbjegavao – hajde da kažem svoj stav o igračima: reprezentativcima i onim koji bi to mogli biti, naravno uz kvalitetnu provjeru (kako na treninzima, još više na prijateljskim ali i takmičarskim utakmicama). Naravno, ovo je moj lični stav a vidjećemo, ubrzo, kakav će pristup i viziju imati novi selektor Obrvan kojem želim sve najbolje i da bh.reprezentaciju vrati tamo gdje joj je mjesto, mada će to potrajati – duboko smo zaglibili.

'Moji kanidati"za reprezentaciju prema sadašnejm kvalitetu i potencijalu (februar, 2021.) :

“standardni“
B.Burić – H.Hodžić – V.Delić (kl) – I.Haseljić (kd) – S.Burić (p) – V.Vranješ (p) – E.Građan (p) – D.Hamidović (bl) – J.Perić (bs) – M.Panić (bd), pa i D.Malinović (bd) koji bi kod novog selektora (i taktičkih noviteta) mogao ponovo pokazati svoje vrijednosti iako nije 'dosegnuo' očekivano, shodno početnom potencijalu, ali nemamo baš neki izbor na toj poziciji.

Npr, Neven Stjepanović definitivno nije kvalitet koji je nama potreban a pogotovo što se on odavno 'premišlja' bi li ili ne igrao za BiH, za razliku od Brajovića (puno bolji igrač) koji je odlučno rekao: NE.


“Aktivno potencijalni“
A.Ahmetašević (golman) – M.Vukšić (bs) – Lončar (bl) – T.Kasumović (bl) – E.Keškić (kl) – S.Jozinović (bd-kd) – E.Klis (bl) – A.Faljić (p) – Serdarević (golman) - S.Predragović (iako je trenutno 'izvan forme')

“Pokušati privoliti" (barem nekolicinu…) za BiH
što smatram da je moguće sa Obrvanom kao selektorom i njegovim 'uticajem' u rukometnim 'krugovima' i kod mnogih igrača.
Nebojša Bojić (golman) – Marijan Marić (bl) – Miloš Kos (bs-bl) – Marin Perić (bs) – Josip Ereš (kd – vratiti ga, koliko znam više od 2 godine nije nastupao za Hrvatsku niti dobijao poziv – igra u 2. Bundesligi)) i “Slovenac“ Kenan Pajt (kd – 1998.), zanimljiv igrač i često u klubu 'ispred' I.Haseljića!

“ nade“ = :za neke od pobrojanih napraviti specijalni individualni 'program rada' u klubovima i pratiti njihov rukometni razvoj:
A.Grbavac (golman) – Š.Baraković (bl) – M.Mišetić (kl) – T.Velić (bd) – D.Kadrić (bs) – L.Perić (kd) – N.Hadžić (bd) - B.Keso (bd) – E.Ombaša (p) – M.Mehinagić (kl) – A.Kendić (kd) – S.Malbašić (kd) – N.Jeremić (bd) i Filip Odak (bd - 'sindrom' Hrvatska?).

Savez:
'Skautirati' igrače u inostranstvu koji imaju objektivnu mogućnost i kvalitet (i izraze volju) da zaigraju za BiH i to im administrativno omogućiti.

PS:
Nisam, naprijed u tekstu spomenuo Omera Mehmedovića na lijevom krilu koje nam je dugo godina problematična pozicija i nadao sam se da je Mehmedović dugoročno rješenje, ali..
Još uvijek je veliki potencijal za lijevo krilo (mlad, fizički odlično građen, jak, odličan repertoara šutiranja, snažan šut za krilo, eksplozivnost… ima 'sve' osim odraza (vertikalnog sa 'zadrškom' i 'letećeg' – u 'dalj') svoje najveće mane, a koji se može, bez problema uz stručan i naporan rad, popraviti i usavršiti (odraz i sa lijeve i sa desne noge, kao i 'iz mjesta – s obje noge) – tako da bude kompletno krilo (još ima vremena) koje će moći uskočiti i iz „minusa“ i postići pogodak.
Čini mi se da je problem što Mehmedović sam ne zna šta želi (ili zna, ali to je pogrešno) i da je njegov problem u 'glavi', tj. želja da je što više u posjedu lopte, a za srednjeg beka nema 'sportsku inteligenciju', za lijevog beka nema ništa - i kada se probije sa 6m šutira 'kao krilo' („šaraf“!). Šteta.

Ponovo napominjem: ovo su samo moje lične opservacije, a novi selektor Ivica Obrvan je taj koji treba da napravi izbor, plan i taktiku i da nas uvjeri u ono što je izjavio, a vjerujem da to može i ostvariti. Očekujem da se neće ponoviti 'priča' bivšim selektorom, bez trenrske licence, i da se Obrvan jednostavno mora odreći mnogih igrača koji su odavno trebali sami, dostojanstveno, završiti svoju reprezentativnu karijeru. Vidjećemo, ubrzo.
Bosno moja poharana....

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Muameer » 18 feb 2021, 01:03

Valjda bude nekog hajra od Obrvana, samo mi nije jasno kad nas je sad preuzeo nas kad smo objektivno losi, slabiji kvalitetom sad, nego recimo Hrvatsku prije 5/6 godina, kad je onaj Babic umjesto Goluze dosao u Hr.izbornik sjecam se dobro da su i ovog iz Metkovica zvali on ih odbio, tad, jos Hrvatska tad bar puno jaca bila nego sad, a izabrao nas sad jos manja plata i Savez generalno u haosu.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 01:23

Muameer je napisao/la:
18 feb 2021, 01:03
Valjda bude nekog hajra od Obrvana, samo mi nije jasno kad nas je sad preuzeo nas kad smo objektivno losi, slabiji kvalitetom sad, nego recimo Hrvatsku prije 5/6 godina, kad je onaj Babic umjesto Goluze dosao u Hr.izbornik sjecam se dobro da su i ovog iz Metkovica zvali on ih odbio, tad, jos Hrvatska tad bar puno jaca bila nego sad, a izabrao nas sad jos manja plata i Savez generalno u haosu.
Odgovor na tvoje dileme u vezi odbijanja selektorske pozicije u Hrvatskoj je u domeni ličnih odnosa ljudi iz hrvatskog Saveza (gdje "vedri i oblači" Gobac & Co), pa pokušaj razmišljati u tom 'pravcu'.
U svakom savezu postoje određeni problemi i 'klanovi' samo što rezultatski uspjesi to često 'skrivaju'. Sada je 'gužva' (velika) u hrvatskom Savezu, ali moćnici su i dalje 'jači' od javnosti i rukometnih legendi.
Želja mnogih rukometnih velikana (počev od Ivana Balića) i velikog dijela rukometne javnosti je bila da Irfan-Pipe Smajlagić bude selektor ali on je u ličnom sukobu baš sa Gobcem (info iz ZG, pouzdan).
Da li je i Obrvan bio (ili još uvijek jeste?) u sličnoj 'situaciji' - ne znam, ali dobro nam došao Ivice, nadam se da ćeš pokazati svoje znanje baš u 'najgoroj' i najtežoj situaciji.
Bosno moja poharana....

Avatar
gradacac10
Postovi: 928
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gradacac10 » 18 feb 2021, 09:42

Mislio sam Trigger da malo bolje razumijes rukomet, ovim izlaganjem si pokazao da sam te precijenio.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 10:03

gradacac10 je napisao/la:
18 feb 2021, 09:42
Mislio sam Trigger da malo bolje razumijes rukomet, ovim izlaganjem si pokazao da sam te precijenio.
Poštujem tvoje mišljenje, a o poznvanju rukometa - o tom potom.
Šta li ti je zasmetalo u mom mišljenju? Mehmedović ili...? :thumbup:

PS:
nisam ni očekivao da se 'svi' slože sa mojim stavom, bilo bi nelogično i neiskreno.
Prostora za diskusiju ima dovoljno, pa izvoli(te).

Pozz
Bosno moja poharana....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 10:08

Jusko00 je napisao/la:
17 feb 2021, 23:57
Zar ocekujete da Obrvan u pola kvalifikacija pravi smjenu generacija?Njegov prvi spisak ce bit identican kao i Sumanov.Sve zavisi kakav ce se rezultat izboriti nakon utakmica sa Austrijom i tad se moze ocekivati neke promjene u igrackom kadru
Vrlo moguće da si u pravu, samo se u tom slučaju postavlja pitanje: koja je bila svrha mijenjati selektora !? Ako Obrvan misli da može nešto bitnije promijeniti na terenu sa 'Šumanovom ekipom', onda je u zabludi.
Ubrzo ćemo saznati, pa...
Bosno moja poharana....

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 18 feb 2021, 10:25

Trigger je napisao/la:
18 feb 2021, 10:08
Jusko00 je napisao/la:
17 feb 2021, 23:57
Zar ocekujete da Obrvan u pola kvalifikacija pravi smjenu generacija?Njegov prvi spisak ce bit identican kao i Sumanov.Sve zavisi kakav ce se rezultat izboriti nakon utakmica sa Austrijom i tad se moze ocekivati neke promjene u igrackom kadru
Vrlo moguće da si u pravu, samo se u tom slučaju postavlja pitanje: koja je bila svrha mijenjati selektora !? Ako Obrvan misli da može nešto bitnije promijeniti na terenu sa 'Šumanovom ekipom', onda je u zabludi.
Ubrzo ćemo saznati, pa...
Hvala Vam puno što ste odvojili vrijeme da napišete ovaj post. Izbor Ivice Obrvan je najbolji mogući izbor u ovom trenutku i uvjeren sam da on nebi preuzeo našu reprezentaciju da nije procijenio da imamo potencijal da postanemo redovan učesnik velikih takmičenja. Za nešto više od toga potrebne su velike promjene u našem savezu i značajna ulaganja u naše klubove. Naša liga je možda na najnižem nivou još od osnivanja. Koliko ste upućeni u stanju u ORK Bosna da li taj projekat ima neku perspektivu/budućnost ?
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 18 feb 2021, 10:43

EC3 je napisao/la:
18 feb 2021, 10:25
Trigger je napisao/la:
18 feb 2021, 10:08
Jusko00 je napisao/la:
17 feb 2021, 23:57
Zar ocekujete da Obrvan u pola kvalifikacija pravi smjenu generacija?Njegov prvi spisak ce bit identican kao i Sumanov.Sve zavisi kakav ce se rezultat izboriti nakon utakmica sa Austrijom i tad se moze ocekivati neke promjene u igrackom kadru
Vrlo moguće da si u pravu, samo se u tom slučaju postavlja pitanje: koja je bila svrha mijenjati selektora !? Ako Obrvan misli da može nešto bitnije promijeniti na terenu sa 'Šumanovom ekipom', onda je u zabludi.
Ubrzo ćemo saznati, pa...
Hvala Vam puno što ste odvojili vrijeme da napišete ovaj post. Izbor Ivice Obrvan je najbolji mogući izbor u ovom trenutku i uvjeren sam da on nebi preuzeo našu reprezentaciju da nije procijenio da imamo potencijal da postanemo redovan učesnik velikih takmičenja. Za nešto više od toga potrebne su velike promjene u našem savezu i značajna ulaganja u naše klubove. Naša liga je možda na najnižem nivou još od osnivanja. Koliko ste upućeni u stanju u ORK Bosna da li taj projekat ima neku perspektivu/budućnost ?
Drago mi je da ste zadovoljni ali nemate razloga da se zahvaljujete, pišem (i odgovaram) kad mislim da to treba, a nisam više toliko aktivan u pisanju postova kao prije, razlozi privatne 'prirode'.
Što se tiče ORK Bosna - moja velika "slabost" - zaista ne mogu skoro ništa konkretno reći, jer sam odavno (godine i druge okolnosti) 'podaleko' od mog voljenog kluba.
Nisam čak ni upoznat s tim nekim "projektom' za budućnost kluba, ali jedno znam sigurno: Ako su u tom 'projektu' dosadašnji 'lideri' Zuhdija, Fudo i oni Kobilji - nema od toga ništa, nažalost.
Ako projekt prave 'novi' (drugi) ljudi, sposobni i stvarni znalci onda vjerujem u isti, mada bi volio vidjeti šta je predviđeno (napisano) u tom projektu - od vizije do realizacije i u kojim rokovima, tj. koliko je vremena predviđeno za revitalizaciju RK Bosna i njenog povratka na rukometnu 'scenu' i mjestu koje joj je oduvijek pripadalo.

Pozdrav
Bosno moja poharana....

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 18 feb 2021, 11:04

Trigger je napisao/la:
18 feb 2021, 10:43
EC3 je napisao/la:
18 feb 2021, 10:25
Trigger je napisao/la:
18 feb 2021, 10:08


Vrlo moguće da si u pravu, samo se u tom slučaju postavlja pitanje: koja je bila svrha mijenjati selektora !? Ako Obrvan misli da može nešto bitnije promijeniti na terenu sa 'Šumanovom ekipom', onda je u zabludi.
Ubrzo ćemo saznati, pa...
Hvala Vam puno što ste odvojili vrijeme da napišete ovaj post. Izbor Ivice Obrvan je najbolji mogući izbor u ovom trenutku i uvjeren sam da on nebi preuzeo našu reprezentaciju da nije procijenio da imamo potencijal da postanemo redovan učesnik velikih takmičenja. Za nešto više od toga potrebne su velike promjene u našem savezu i značajna ulaganja u naše klubove. Naša liga je možda na najnižem nivou još od osnivanja. Koliko ste upućeni u stanju u ORK Bosna da li taj projekat ima neku perspektivu/budućnost ?
Drago mi je da ste zadovoljni ali nemate razloga da se zahvaljujete, pišem (i odgovaram) kad mislim da to treba, a nisam više toliko aktivan u pisanju postova kao prije, razlozi privatne 'prirode'.
Što se tiče ORK Bosna - moja velika "slabost" - zaista ne mogu skoro ništa konkretno reći, jer sam odavno (godine i druge okolnosti) 'podaleko' od mog voljenog kluba.
Nisam čak ni upoznat s tim nekim "projektom' za budućnost kluba, ali jedno znam sigurno: Ako su u tom 'projektu' dosadašnji 'lideri' Zuhdija, Fudo i oni Kobilji - nema od toga ništa, nažalost.
Ako projekt prave 'novi' (drugi) ljudi, sposobni i stvarni znalci onda vjerujem u isti, mada bi volio vidjeti šta je predviđeno (napisano) u tom projektu - od vizije do realizacije i u kojim rokovima, tj. koliko je vremena predviđeno za revitalizaciju RK Bosna i njenog povratka na rukometnu 'scenu' i mjestu koje joj je oduvijek pripadalo.

Pozdrav
Koliko sam shvatio oni su zbog dugova krenuli od nule, nešto slično kao Sloboda u košarci i vidim da su doveli Faruka Vražalića i da se Toromanović vratio iz penzije. Za nadati se da će biti nešto od toga ali nisam optimista.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
Semper
Postovi: 2727
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Semper » 18 feb 2021, 11:05

Nedim Kadric unazad par godina najbolji odbrambeni igrac PL .
Amir Bostan, najbolji napadacki bek PL, igrac poteza.
Amar Korkaric, moderni srednji bek, nosi breme slavnog oca.
Torlakovic, sin velikog Orhana Torlakovica, nisam ga pratio ove godine jer igra u Gradaccu. Ako bude upola kao otac bice veliki igrac.
To su cetri momka koja moraju imati mjesta u reprezentaciji, nadam se da ce Sahmanov sin biti pomcni trener u reprezentaciji jer radi jako dobar posao u Iskri i on bi u dogledno vrijeme mogao postati novi selektor ako nastavi ovako raditi i educirati se.

Kontrasili
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 jan 2021, 10:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kontrasili » 18 feb 2021, 12:02

Semper je napisao/la:
18 feb 2021, 11:05
Nedim Kadric unazad par godina najbolji odbrambeni igrac PL .
Amir Bostan, najbolji napadacki bek PL, igrac poteza.
Amar Korkaric, moderni srednji bek, nosi breme slavnog oca.
Torlakovic, sin velikog Orhana Torlakovica, nisam ga pratio ove godine jer igra u Gradaccu. Ako bude upola kao otac bice veliki igrac.
To su cetri momka koja moraju imati mjesta u reprezentaciji, nadam se da ce Sahmanov sin biti pomcni trener u reprezentaciji jer radi jako dobar posao u Iskri i on bi u dogledno vrijeme mogao postati novi selektor ako nastavi ovako raditi i educirati se.
Zadnja izmjena: Kontrasili, dana/u 07 mar 2021, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.