FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

mma_hz
Postovi: 10747
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 03 apr 2021, 11:55

Provukli su se u Listici na Kosevu nece,tipujem na 3 gola u mrezi Listicana
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 apr 2021, 12:05

Nek samo pada kisa, da ne bude snijega.

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JohnKeynes97 » 03 apr 2021, 12:11

I ja bih fakat krenuo sa malim Hodzicem na Pedijevom mjestu. Bacit ga u vatru odmah, dobar je igrac, skolovan, ima nesto u sebi.
Kova
Oremus Limeni Milicevic Pidro
Pejovic Hodzic
Fanimo Zinedin Milanovic
Mesanovic
PSPHM

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9669
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 03 apr 2021, 12:24

Danas ko plitak potok!
2:0
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Pantelija
Postovi: 13020
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 03 apr 2021, 12:28

michplatini je napisao/la:
03 apr 2021, 10:28
Danas želim da vidim u listi strijelaca Mešanovića ili Cmiljanića na terenu.
Mešanović je doveden kao pojačanje,što bi neki rekli kapitalno(vjerovatno tako i plaćen) a po dosadašnjem učinku to je jedna velika nula za napadača.Ok,kreće se,trudi se ali nema konkretnog učinka,nema gola nema asistencije a to je osnov svakog napadaca .
Cmiljanić?Papiri problem,ok,sad odigrao 15min i to je ok.Valjda je spreman pa daj da vidimo tog igrača koji je najavljen kao pojačanje.Kada će pokazati ako ne sada kad smo ovako loši u ofanzivnom segmentu.Ako je pojačanje daj mu minutažu da vidimo je li.
Ovo ovako mi djeluje kao jedna velika ,što bi mi rekli fula.Ovog nema sa golovoma a ima minutažu a ovog nema na terenu a doveo si ga da daje golove ,znači dvije fule.
A inace mi kreiramo kao ekipa sanse pa napadac moze dati gol 😂😂😂😂
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
zlo87
Postovi: 3298
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 03 apr 2021, 12:35

3:0
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

mma_hz
Postovi: 10747
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 03 apr 2021, 12:39

Aman ljudi sto ja ne volim Dusana Hodzica,sta je ovo.ovako
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23210
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 03 apr 2021, 12:43

Od 2017 nam Široki nije cak ni gola dao na Koševu.

Teren vjerovatno strasno los ce biti u smislu da ce ga kisa natopiti i da ce previse mekan biti ,tako da se nadamo nekom brzem golu sto bi valjalo i u smislu da necemo morati cijelo vrijeme napadati i tako Širokom ostaviti prostor za tranziciju jel to je njihovo najace oruzije i nacin na koji igraju.

Vjerovatno opet Handzic i Mesa iza njega pocinju.Susic iz ove neke povredice izlazi i na ovaj teren vjerujem da nece biti starter.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 03 apr 2021, 13:07

Pantelija je napisao/la:
03 apr 2021, 12:28
michplatini je napisao/la:
03 apr 2021, 10:28
Danas želim da vidim u listi strijelaca Mešanovića ili Cmiljanića na terenu.
Mešanović je doveden kao pojačanje,što bi neki rekli kapitalno(vjerovatno tako i plaćen) a po dosadašnjem učinku to je jedna velika nula za napadača.Ok,kreće se,trudi se ali nema konkretnog učinka,nema gola nema asistencije a to je osnov svakog napadaca .
Cmiljanić?Papiri problem,ok,sad odigrao 15min i to je ok.Valjda je spreman pa daj da vidimo tog igrača koji je najavljen kao pojačanje.Kada će pokazati ako ne sada kad smo ovako loši u ofanzivnom segmentu.Ako je pojačanje daj mu minutažu da vidimo je li.
Ovo ovako mi djeluje kao jedna velika ,što bi mi rekli fula.Ovog nema sa golovoma a ima minutažu a ovog nema na terenu a doveo si ga da daje golove ,znači dvije fule.
A inace mi kreiramo kao ekipa sanse pa napadac moze dati gol 😂😂😂😂
Ti ako si kvalitet mozes i sam nešta iskreirati a nije baš da nije imao upotrebljivih lopti. Imaš svoj stav i nemam namjeru da ti bilo šta objašnjavam.Objašnjavati nekome ko ima opravdanja za napadaca koji ništa ne donosi konkretno a odigrao je sve minute a napadati konstantno igrača koji je odigrao 15 min je smiješno.Eto,ja vjeeujem da taj Cmiljanić sa minutažom koju ima Mešanović bi bio mnogo konkretniji.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 03 apr 2021, 13:16

Pantelija je napisao/la:
03 apr 2021, 12:28
michplatini je napisao/la:
03 apr 2021, 10:28
Danas želim da vidim u listi strijelaca Mešanovića ili Cmiljanića na terenu.
Mešanović je doveden kao pojačanje,što bi neki rekli kapitalno(vjerovatno tako i plaćen) a po dosadašnjem učinku to je jedna velika nula za napadača.Ok,kreće se,trudi se ali nema konkretnog učinka,nema gola nema asistencije a to je osnov svakog napadaca .
Cmiljanić?Papiri problem,ok,sad odigrao 15min i to je ok.Valjda je spreman pa daj da vidimo tog igrača koji je najavljen kao pojačanje.Kada će pokazati ako ne sada kad smo ovako loši u ofanzivnom segmentu.Ako je pojačanje daj mu minutažu da vidimo je li.
Ovo ovako mi djeluje kao jedna velika ,što bi mi rekli fula.Ovog nema sa golovoma a ima minutažu a ovog nema na terenu a doveo si ga da daje golove ,znači dvije fule.
A inace mi kreiramo kao ekipa sanse pa napadac moze dati gol 😂😂😂😂
Pa kreiramo, Hebibović često ulazi u šanse.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 03 apr 2021, 13:19

Gledam sad na zvaničnoj ovaj klip golova protiv ubica, sunce ti jest ih Merso žegao! :bow:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
feniksptica
Postovi: 15674
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 03 apr 2021, 13:40

Meni je samo krivo sto smo ostavili prostora da dozvolimo da ŠB najavljuje pobjedu na Kosevu. Ne znam kako smo se doveli do toga, barem su oni turisticki dolazili prije. To im je danas glavni zadatak da promjene tj da vrate na staro
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

vedinjo98
Postovi: 2115
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 03 apr 2021, 13:46

feniksptica je napisao/la:
03 apr 2021, 13:40
Meni je samo krivo sto smo ostavili prostora da dozvolimo da ŠB najavljuje pobjedu na Kosevu. Ne znam kako smo se doveli do toga, barem su oni turisticki dolazili prije. To im je danas glavni zadatak da promjene tj da vrate na staro
Ma da. Od gotovog pravimo veresiju. Nismo im smjeli dopustiti da nas dobiju dole kod njih, jer im je to dalo samopouzdanje da misle da mogu nesto vise.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

johntravolta123
Postovi: 875
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 03 apr 2021, 13:46

Vjerujem u pobjedu i samo pobjeda dolazi u obzir.
Ako se bojimo SB kuci onda nismo ni zasluzili titulu.
PS. Napisao sam opet sastav koji sam cuo....

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 03 apr 2021, 13:50

michplatini je napisao/la:
03 apr 2021, 13:07
Pantelija je napisao/la:
03 apr 2021, 12:28
michplatini je napisao/la:
03 apr 2021, 10:28
Danas želim da vidim u listi strijelaca Mešanovića ili Cmiljanića na terenu.
Mešanović je doveden kao pojačanje,što bi neki rekli kapitalno(vjerovatno tako i plaćen) a po dosadašnjem učinku to je jedna velika nula za napadača.Ok,kreće se,trudi se ali nema konkretnog učinka,nema gola nema asistencije a to je osnov svakog napadaca .
Cmiljanić?Papiri problem,ok,sad odigrao 15min i to je ok.Valjda je spreman pa daj da vidimo tog igrača koji je najavljen kao pojačanje.Kada će pokazati ako ne sada kad smo ovako loši u ofanzivnom segmentu.Ako je pojačanje daj mu minutažu da vidimo je li.
Ovo ovako mi djeluje kao jedna velika ,što bi mi rekli fula.Ovog nema sa golovoma a ima minutažu a ovog nema na terenu a doveo si ga da daje golove ,znači dvije fule.
A inace mi kreiramo kao ekipa sanse pa napadac moze dati gol 😂😂😂😂
Ti ako si kvalitet mozes i sam nešta iskreirati a nije baš da nije imao upotrebljivih lopti. Imaš svoj stav i nemam namjeru da ti bilo šta objašnjavam.Objašnjavati nekome ko ima opravdanja za napadaca koji ništa ne donosi konkretno a odigrao je sve minute a napadati konstantno igrača koji je odigrao 15 min je smiješno.Eto,ja vjeeujem da taj Cmiljanić sa minutažom koju ima Mešanović bi bio mnogo konkretniji.
Da je fatos dosao mi bi bili vec prvaci
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1928
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 03 apr 2021, 14:02

Mesanovic je na krilu protiv krupe tek počeo pokazivati svoj kvalitet. Volio bi ga vidjeti tu. Cmilju u napad i iza susica. Al ne da igra kao treći u sredini nego da bude poluspic.

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 03 apr 2021, 14:06

Po čemu je Cmiljanić zaslužio da igra ispred Handžića ?
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19283
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 03 apr 2021, 14:10

Teniskim žargonom, danas imamo set loptu. U slučaju pobjede napravili bi veliki korak ka tituli.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 03 apr 2021, 14:18

Testo je napisao/la:
03 apr 2021, 14:06
Po čemu je Cmiljanić zaslužio da igra ispred Handžića ?
Nema niko zasluga,na terenu treba pokazati!Hare je pokazao i svi znamo šta može donjeti.Cmiljanića tek očekujem da vidim pa ću suditi.Mešanovića sam vidio i nije me ubjedio da je potreban kvalitet na targetu dok mislim da može donjeti kvalitet na krilnoj poziciji.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 apr 2021, 14:25

Testo je napisao/la:
03 apr 2021, 14:06
Po čemu je Cmiljanić zaslužio da igra ispred Handžića ?
A jbg brate, moraš isprobat igrača nekad. Prvu postavu kod nas trenutno ne zaslužuju ni Mešanović, Sušić i Fanimo. Van forme su i dobro bi im došlo hlađenje. I Dal je dobio šansu protiv Krupe i opravdao je, tako treba dat priliku i Zinedinu, Milanoviću, Cmiljaniću... Ne možeš gurat istih 12-13 igrača (posebno ovako kad očajno igraju) i nadat se da će naglo proigrat.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.