FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 12 jun 2022, 22:35

Slobodas je napisao/la:
12 jun 2022, 22:27
Sky9 je napisao/la:
12 jun 2022, 21:50
UPRAVA NAPOLJE
Uprava unutra :rol:
unutra, napolje, unutra, napolje...

Na nešto me to podsjeća. A znam, jeb.ačina. U ovom slučaju, jeb.ačina navijača Slobode u zdrav mozak.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 12 jun 2022, 22:39

Odlican potez UG Prijatelja :tokralju: :tokralju: :clap: :clap:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 12 jun 2022, 22:48

UG "Prijatelji FK Sloboda"

Tačno prije dvije sedmice UG “Prijatelji FK Sloboda” upozorilo je na katastrofalno sportsko I upravljačko stanje u Fudbalskom klubu Sloboda. Tada smo poručili igračima da smo njihov minimalan učinak vidjeli, te da su nam oni, zajedno sa stručnim štabom, priredili jednu od najlošijih sezona u više od stotinu godina postojanja ovog kluba. Također, poručili smo i Upravi Kluba da se osvijesti i čim prije počne pripreme za narednu takmičarsku sezonu. Nažalost, oni su naša upozorenja olako shvatili, odnosno u potpunosti ignorisali.

Kao rezultat tog bahatog odnosa danas svjedočimo apsuliutnom raspadu sistema kada je riječ o upravljanju Fudbalskim klubom Sloboda. Igračkog kadra nemamo, jer Uprava tjera inat sa igračima iz prošle sezone, a sa novim igračima nema ko ni razgovarati. Trenera nemamo, a jedino gore od tog stanja je mogućnost da nam trener postane Amar Osim, čovjek koji je prije deset godina bio jedan od reditelja Slobodinog izbacivanja u Prvu ligu Federacije BiH. Možda su trenutni pregovarači sa Osimom zaboravili na tu “sitnicu”, ali mi, kao pravi prijatelji Slobode, nikada nećemo zaboraviti nepravde koje su našem klubu nanijeli ljudi poput Amara.

Fudbalsko prvenstvo u Bosni i Hercegovini počinje za svega 35 dana. Sloboda u ovom trenutku nema igrača, nema trenera, nema pojačanja, nema plana priprema. Jedino što Sloboda u ovom trenutku ima je Uprava, koju, nažalost, rijetko ko u državi shvata ozbiljnom zbog stanja u kojem se Klub nalazi. Jer ne reba se zavaravati da našu bruku i rasulo vidimo samo mi. Cijela država posmatra jednu upravljačku lakrdiju i amaterizam, koji ne košta ljude koji nam tu priredbu izvode, jer njih niko ne zna u sportskom životu Bosne i Hercegovine. Štetu nažalost trpi Sloboda, naš voljeni klub koji je ne tako davno bio ponosni brend Tuzle i cijele regije.

Ne znamo šta misli Uprava predvođena gospodinom Elmirom Šećerbegovićem, ali ono što rade vodi Slobodu u bezizlaznu situaciju. Možda je cilj Uprave gašenje ili prodaja Kluba? Mi to ne znamo. Na naš poziv da razgovaramo o problemima koji smo poslali prije dvije sedmice u našem prvom apelu niko se nije oglasio. Istina, gradonačelnik Tuzle Jasmin Imamović se raspitivao za razloge našeg saopćenja, ali očito da nije tražio od Uprave Kluba (koju je on I postavio!?) da se probudi I spasi Grad, Klub i navijače ogromne sramote.

Jasmin Imamović mora shvatiti da obaveza Grada ne prestaje kada izdvoji milion maraka za Slobodu. Obaveza Grada je da se postara da tih milion maraka budu raspoređeni kvalitetno i da Klub bude na ponos Gradu, a ne predmet ismijavanja u drugim sportskim sredinama.

Danas, dok ovo pišemo, Borac je predstavio novog trenera i igrače. Sarajevo je dovelo novog trenera i još bolje igrače. Velež je dobio novog trenera i počeo je pripreme za evropska takmičenja. Sloga iz Siminog Hana je dovela novog trenera i mnoštvo igrača. Čak se i doskorašnji drugoligaši, poput Igmana iz Konjica, spremaju užurbano za novu sezonu. Samo je u Slobodi godišnji odmor za ljude koji je vode. Oni se bezbrižno kupaju.
Gospodo, prošlo je 12! Vrijeme je da se probudite.
🔴⚫️

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 12 jun 2022, 22:58

Gospodo, prošlo je 12! Vrijeme je da se pokupite i odete u 3 lijepe pi.čke materine.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 12 jun 2022, 23:02

Ma boli njih ku.ac za saopstenja oni se ne miču dok ne stigne naređenje vrhovnog. A nama se samo nadati da će oni koji se pitaju što prije reagovati ako im je uopste stalo ...
Forza !
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

Power10
Postovi: 164
Pridružen/a: 03 jun 2010, 10:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Power10 » 12 jun 2022, 23:38

Ako grad nije reagovao 2019 na 100 godina, ne vjerujem da će I sada
Samo je Sloboda iz Tuzle

Avatar
Slobodas
Postovi: 3504
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 12 jun 2022, 23:50

Power10 je napisao/la:
12 jun 2022, 23:38
Ako grad nije reagovao 2019 na 100 godina, ne vjerujem da će I sada
Grad ne reaguje često al zato kad reaguje ništa se ne desi :rol:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19832
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 13 jun 2022, 00:11

Kad te ostave bez teksta sve ti je jasno kakav javasluk vlada u i oko kluba.. :puke:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
meecko
Postovi: 1556
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 13 jun 2022, 00:12

Stanje je loše, znamo odgovorne. Azmir Husić neće moći preuzeti Slobodu dok se izbori ne završe, a znamo i zašto. Klub i grad su talac politike tj. jednog lokalnog "moćnika". Nemojmo se zavarati da je bolje tu, zato što su oni na vlasti, a ne oni drugi. Bez obzira na boju/ideologiju, svi političari isto ponašanje imaju. Svi gledaju gdje će se okoristiti, svoje bližnje da "udome" do praunučadi, za neki posao od društvene koristi mora se dati IMTN.....
Ne znam što se čudimo ovom stanju u klubu, jer pored gofana koji nas vode, ne mirišemo ni mi mnogo bolje... Da smo bolji natjerali bi te "glavonje" da se bolje odnose prema klubu koji volimo. Razmislimo i pogledajmo kako da se kao navijači poboljšamo da bi ove natjerali da budu bolji.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 13 jun 2022, 00:36

Sky9 je napisao/la:
12 jun 2022, 20:40
desperados je napisao/la:
12 jun 2022, 20:30
Slobodas je napisao/la:
12 jun 2022, 19:51
Samo lagano prestanite kukati biće to sve dobro, slijedeće sedmice ide par bombi da vam vilice propadnu :D samo jako čaršiski 075
Hajde, ako Bog da
Zajebava se, hahahaha.
Ne bi to on :urnebes:

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 13 jun 2022, 00:49

desperados je napisao/la:
13 jun 2022, 00:36
Sky9 je napisao/la:
12 jun 2022, 20:40
desperados je napisao/la:
12 jun 2022, 20:30


Hajde, ako Bog da
Zajebava se, hahahaha.
Ne bi to on :urnebes:
Ma nikako...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 13 jun 2022, 10:11

Daj ba ljudi nemojte kritikovati Jasmina gedzu i postavljenog mu Buljonija i upravu sa deset najoljih igraca. Koji vam je? Zasto ste dosadni?
Sve je ok radi se na konsolidaciji i odrzivom cuvanju sipova. Tu ce nekada biti postavljene biste za junake Gorkog. Vole navijaci Gorkog, a vole i Jasmina gedzovana seljanceta, a tek njihove knjige. Skoro pitam jenog znas li bolan sta je Gorki? Kaze to je naziv Slobode nekada. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Buljoni sklapa sampionsku ekipu od deset njemu najboljih. :shock:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 13 jun 2022, 10:25

Odkuda ovim pravo ovako da se ponasaju, valjda postoji drustvena odgovornost bez obzira ko im je dao klub na upravlanje, pa jel oni misle zivjeti u ovom gradu i hodati cestom sa djon obrazom.....e moj Dzevade kako si ti nasavjetovao svog sina ako si ga ikako i savjetovao.....sramota velika!!!!!
🔴⚫️

Avatar
DamirT
Postovi: 14953
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2022, 10:37

Veliki bezobrazluk,isto ko da je klub Secerov,pa smije radit sta hoce..
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 13 jun 2022, 10:45

Hoce li se danas izaci sa necim konkretnim?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2515
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 13 jun 2022, 10:56

Za razne gluposti izlaze sa saopstenjima, kraj sezone davno bio i jos nista.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 13 jun 2022, 11:14

Šta reći, osim pokazuje se da je u klubu stanje katastrofalno. Svi smo se do juče nadali nekom čudu i da će doći Vinko i Zeba pa dovesti igrače koji mogu izboriti Evropu. Ipak nije nista bolje stanje nego na kraju prošle sezone, mene ovdje nije nista puno iznenadilo osim da su rekli igračima za prozivku da dođe onaj koji hoće. To mi stvarno pokazuje jednu veliku neozbiljnost. Svi su uvelike krenuli raditi na pojacanjima čak i novi premijerligasi, a naš klub kao da imamo na svakoj poziciji po dva top igrača, pa da ni ne moramo nikoga dovoditi, a da nas niko nece napustiti. Sigurno će otići dosta igrača, već je Balić otišao, a ko će doći meni se cini neće biti pravih pojačanja već samo prinove. Neka nam je sa srećom, volio bih da smo mi svi ovdje sada u krivu i da nemamo informacije, kakve imamo.

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 13 jun 2022, 11:32

Nije ni Šećer kriv koliko neki misle, alfa i omega u klubu je neko drugi, onaj koji je za bivšeg fubalera PAOKa koji je ponuđen dao odbijenicu uz objašnjenje da "ne znamo u kojem smjeru idemo". E pa ja znam, idemo u smjeru druge lige!
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 13 jun 2022, 11:37

tuzlanskinacin je napisao/la:
13 jun 2022, 11:14
Šta reći, osim pokazuje se da je u klubu stanje katastrofalno. Svi smo se do juče nadali nekom čudu i da će doći Vinko i Zeba pa dovesti igrače koji mogu izboriti Evropu. Ipak nije nista bolje stanje nego na kraju prošle sezone, mene ovdje nije nista puno iznenadilo osim da su rekli igračima za prozivku da dođe onaj koji hoće. To mi stvarno pokazuje jednu veliku neozbiljnost. Svi su uvelike krenuli raditi na pojacanjima čak i novi premijerligasi, a naš klub kao da imamo na svakoj poziciji po dva top igrača, pa da ni ne moramo nikoga dovoditi, a da nas niko nece napustiti. Sigurno će otići dosta igrača, već je Balić otišao, a ko će doći meni se cini neće biti pravih pojačanja već samo prinove. Neka nam je sa srećom, volio bih da smo mi svi ovdje sada u krivu i da nemamo informacije, kakve imamo.
Kakva ba Evropa? O cemu ti? Pa mi kada bi uzeli kompletan Zrinjski ne bi u Evropu. To ti garantujem. Istrulili bi igraci kod nas za mjesec dana.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 13 jun 2022, 11:44

Probisvjet je napisao/la:
13 jun 2022, 11:37
tuzlanskinacin je napisao/la:
13 jun 2022, 11:14
Šta reći, osim pokazuje se da je u klubu stanje katastrofalno. Svi smo se do juče nadali nekom čudu i da će doći Vinko i Zeba pa dovesti igrače koji mogu izboriti Evropu. Ipak nije nista bolje stanje nego na kraju prošle sezone, mene ovdje nije nista puno iznenadilo osim da su rekli igračima za prozivku da dođe onaj koji hoće. To mi stvarno pokazuje jednu veliku neozbiljnost. Svi su uvelike krenuli raditi na pojacanjima čak i novi premijerligasi, a naš klub kao da imamo na svakoj poziciji po dva top igrača, pa da ni ne moramo nikoga dovoditi, a da nas niko nece napustiti. Sigurno će otići dosta igrača, već je Balić otišao, a ko će doći meni se cini neće biti pravih pojačanja već samo prinove. Neka nam je sa srećom, volio bih da smo mi svi ovdje sada u krivu i da nemamo informacije, kakve imamo.
Kakva ba Evropa? O cemu ti? Pa mi kada bi uzeli kompletan Zrinjski ne bi u Evropu. To ti garantujem. Istrulili bi igraci kod nas za mjesec dana.
Kada je bilo para i igrala se Evropa, sada kada ih nema bori se za opstanak i sve će tako u krug. A da je Vinko došao ja mislim da bi vecina nas ovdje očekivala pojačanja i borbu za Evropu. Ne mora biti na kraju ni da bi se plasirali ali bar da bi se borili za Evropu umjesto za opstanak da zadnjeg kola, to bi bila neka većinska očekivanja.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.