NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Jedinstva?

Anketa je završila: 22 maj 2024, 13:00.

Pobjeda
15
79%
Neriješeno
1
5%
Poraz
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 29 dec 2022, 00:35

Pasha je napisao/la:
28 dec 2022, 22:41
Super bi bilo, kad premijerka ne bi bila iz Krooljeve stranke...
Bice podrska sa kantona ❗️
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

dinodino2019
Postovi: 2472
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 29 dec 2022, 07:59

MrHc je napisao/la:
29 dec 2022, 00:35
Pasha je napisao/la:
28 dec 2022, 22:41
Super bi bilo, kad premijerka ne bi bila iz Krooljeve stranke...
Bice podrska sa kantona ❗️
Nadam se iskreno
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
FliX
Postovi: 4729
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 29 dec 2022, 20:02

Pasha je napisao/la:
28 dec 2022, 22:41
Super bi bilo, kad premijerka ne bi bila iz Krooljeve stranke...
Bila je u gradskoj upravi jos u vremenu husine dinastije.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1859
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 30 dec 2022, 00:18

MrHc je napisao/la:
29 dec 2022, 00:35
Pasha je napisao/la:
28 dec 2022, 22:41
Super bi bilo, kad premijerka ne bi bila iz Krooljeve stranke...
Bice podrska sa kantona ❗️
Ma nema od tog nista. Zena svaki dan s kroljem pije kafu.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10194
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 dec 2022, 00:44

MrHc je napisao/la:
29 dec 2022, 00:35
Pasha je napisao/la:
28 dec 2022, 22:41
Super bi bilo, kad premijerka ne bi bila iz Krooljeve stranke...
Bice podrska sa kantona ❗️
Teskko. Znam sto to pise, al tesko.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

macak_
Postovi: 931
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 30 dec 2022, 09:45

MrHc je napisao/la:
29 dec 2022, 00:35
Pasha je napisao/la:
28 dec 2022, 22:41
Super bi bilo, kad premijerka ne bi bila iz Krooljeve stranke...
Bice podrska sa kantona ❗️
Obzirom da nemate ni jednog ministra i obzirom da u vladi riječ vodi fudo, teško da će biti pomoći.

Tako je i duvnjak godinama govorio da ce biti pomoci, pa na kraju uplaceno 5.000 km u 2021. godini i to je to.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 30 dec 2022, 10:20

Ajde da sacekamo pa da vidimo. Ja ne pricam uprazno i ne dajem obecanja koja ne mogu ispunit.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

macak_
Postovi: 931
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 30 dec 2022, 14:07

MrHc je napisao/la:
30 dec 2022, 10:20
Ajde da sacekamo pa da vidimo. Ja ne pricam uprazno i ne dajem obecanja koja ne mogu ispunit.
Drzimo te za rijec.

Al nek ne bude 5.000. To bi svaki politicar trebao dati iz dzepa.

Jesi li postao vip clan?
Pravda za flash-a!!!

Avatar
laudrop
Postovi: 1386
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 30 dec 2022, 17:17

Bližimo se 200 članova prije nove godine. Sutra klub radi od 12 do 15h, bilo bi lijepo kada bismo u novu godinu ušli s 200 članova. Ko ima priliku neka posjeti Fan shop da se učlani :D
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

RubikovaKocka
Postovi: 1371
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 30 dec 2022, 17:57

Iskreno se nadam da ćemo u sljedećoj godini doći do 1000 članova. Za sada ide dosta dobro ali treba ovo nastaviti u kontinuitetu. Trebamo svi zajedno hajcati na učlanjivanje, animirati, spominjati ..

Dokazi vjernost, UČLANI SE ‼️

Avatar
jagamu
Postovi: 1267
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 30 dec 2022, 18:23

Ma prezadovoljan sam. U pon. sam bio br 67,hajd konto sam do kraja sedmice jedno 100, a bogami danas 184, sto je vrh.
Ma uvjeren sam da ce to iz godine u godinu ici sve vise i bolje.
moSa likCe

PonosniSmogovci
Postovi: 784
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 30 dec 2022, 18:32

Dokaži vjernost!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 30 dec 2022, 20:27

jagamu je napisao/la:
30 dec 2022, 18:23
Ma prezadovoljan sam. U pon. sam bio br 67,hajd konto sam do kraja sedmice jedno 100, a bogami danas 184, sto je vrh.
Ma uvjeren sam da ce to iz godine u godinu ici sve vise i bolje.
Veliki je plus što se odlučilo krenit 10tak dana ranije u učlanjenje..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
redbull93
Postovi: 14528
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 30 dec 2022, 20:42

RZ88Adnan je napisao/la:
30 dec 2022, 20:27
jagamu je napisao/la:
30 dec 2022, 18:23
Ma prezadovoljan sam. U pon. sam bio br 67,hajd konto sam do kraja sedmice jedno 100, a bogami danas 184, sto je vrh.
Ma uvjeren sam da ce to iz godine u godinu ici sve vise i bolje.
Veliki je plus što se odlučilo krenit 10tak dana ranije u učlanjenje..
Upravo to, odlican potez kluba. Nadam se u novu godinu da cemo vec uci sa 200 clanova, sto je sasvim dobar broj. ABd u 2023 na 1000 clanova idemo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
laudrop
Postovi: 1386
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 30 dec 2022, 21:33

Nismo svjesni koliko animiranje prijatelja, poznanika i drugih ljudi, pogotovo za vrijeme dok su naši crno-crveni "dijasporci" u Zenici, znači za broj učlanjenih u klubu. Pogotovo sada kada člansku karticu dobijemo na licu mjesta, uz popratno pismo i kovertu, koji daju na važnosti svakom članu.

Opet pozivam sve Zeničane da se sutra učlane od 12 do 15h u Fan shopu :tokralju:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sve5 » 30 dec 2022, 21:55

RZ88Adnan je napisao/la:
30 dec 2022, 20:27
jagamu je napisao/la:
30 dec 2022, 18:23
Ma prezadovoljan sam. U pon. sam bio br 67,hajd konto sam do kraja sedmice jedno 100, a bogami danas 184, sto je vrh.
Ma uvjeren sam da ce to iz godine u godinu ici sve vise i bolje.
Veliki je plus što se odlučilo krenit 10tak dana ranije u učlanjenje..
I super je što su objavljena imena svih članova. Potraži 6-7 ljudi koje površno poznajem i koji redovno idu na utakmicu, niko od njih nije član... :o

Ova brojka članova će samo rasti baš se veliki problem treba desiti da pojedinac ne obnovi članstvo. A u dosad učlanjenim je već sada oko 30% novih članova..

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 31 dec 2022, 00:27

Koliko je učlanjenje u Čelik bespredmetno poredit s učlanjenjima u druge klubove u državi, najbolje pokazuje situacija kod sarajevskih rivala:

FK Sarajevo:
- ljudi se s pravom (?) pitaju na šta se troše tolike pare koje navodno neko upumpava,
- s druge strane, drugi im s pravom (?) odgovaraju da ih ne treba zanimat gdje idu pare jer ih ne pumpaju oni kao navijači (vrlo mal procenat u odnosu na budžet), nego investitor,
- pa u potpunom neznanju većina tvrdi da su finansijski stabilni, a dug im prema raznim Tanovima, Namovima i Mirvićima 15 mil KM,
- pošto za to nemaju učinkovit mehanizam, jedni preko medija i društvenih mreža tjeraju investitora,
- drugi im pak poručuju da ne talasaju puno jer "ko će doć ako ovaj ode?"

A svi su članovi kluba!

FK Željezničar
- nova, ko zna koja po redu, akcija prikupljanja love za klub gdje se ne zna ni smisao ni jasan plan utroška,
- ljudi daju lovu, a svi se s pravom pitaju "šta kad se ta lova potroši?",
- niko ne zna koji su im preduslovi za ponovni potpis reprograma, odnosno koji iznos trebaju uplatit,
- niko zapravo ne zna koliki su stvarni dugovi kluba iako im se uprava busa o pričama prsa o nekoj transparentnosti.

A svi su članovi kluba!

Neko ima bolju, neko lošiju situaciju, ali članovi gotovo svih klubova u državi imaju taj problem - da nemaju OSNOVNE informacije o poslovanju kluba čiji su članovi.

Nemaju uvid u plan - kod nas je predstavljen i dostavlja se projekcija budžeta na početku svake godine.

Nemaju tranparentan izvještaj o radu - kod nas se dostavlja svaka tri mjeseca.

Nemaju uvid u troškove kluba - u izvještajima koje dobivamo je prikazana svaka marka po svakoj stavci rashoda (njih 20ak).

Nemaju pregled dugovanja - kod nas se transprentno predstavi svim članovima.

Nemaju uvid u finansijske preduslove za rješavanje problema pred kojim im se klub nalazi - kao što se recimo našim članovima predstavi(la) situacija oko blokada na računu i šta/koliko je potrebno za deblokadu.

Uprave tjeraju parolama i saopštenjima - mi imamo mehanizam našu promijenit u roku od mjesec dana.

Naravno, ima i kod nas prostora za napredak, ali smo kao klub po pitanju transparentnog izvještavanja i vrednovanja članova - svemirski brod za sve ostale u državi.

Da se neko ne zakači, imamo mi još dosta govana pojest da u mnogim stvarima dođemo na nivo pomenutih. Nije ovo nikakvo naslađivanje nego samo dokaz koliko je za nas irelevantno što neko drugi ima (značajno) više članova od nas ili što im je članska 3 puta jeftinija nego naša, pa bismo trebali i mi spustit na 20 KM?!

Ne bi, jer zbog svega navedenog naša članska vrijedi 50, a ne 3 puta više!

Model kojeg imamo je uz tradiciju i navijače naša najveća vrijednost. To su pokazale ove 2 godine, a pokazat će i vrijeme ispred nas i nadam se da je konačno došlo vrijeme da idejama o smanjenju cijene članarine; o uvođenju novih kategorija članstva samo kako bi nas bilo više; o pričama o Željezničarovih 13.000 i Hajdukovih 90.000 članova prestanemo degradirati model kojeg imamo i članske karte koje nosimo u novčanicima.

Vrijede svakog feninga. Čak su i potcijenjene.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
Steelman
Postovi: 2052
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 31 dec 2022, 13:40

Przunjer je napisao/la:
31 dec 2022, 00:27
FK Sarajevo:
- s druge strane, drugi im s pravom (?) odgovaraju da ih ne treba zanimat gdje idu pare jer ih ne pumpaju oni kao navijači (vrlo mal procenat u odnosu na budžet), nego investitor,
- pa u potpunom neznanju većina tvrdi da su finansijski stabilni, a dug im prema raznim Tanovima, Namovima i Mirvićima 15 mil KM,
Ono sto je dobro za njih, ovo im nije dug. Nisu to pozajmice i klub tim investitorima ne mora vracati pare u slucaju njihovog odlaska. U ovo sam siguran od trenutka kad im je Nam otisao i to su dobro odigrali. Ipak, kad su dali klub Tanu, koji je tad prepoznao neku sansu da za mala ulaganja bar za njega mozda izvuce nesto vise na nagovor svog prijatelja, mislio je da ce mozda i profitirati. S obzirom da ovi nasi klubovi nisu privlacni i isplativi takvim milionerima kako zbog neuredjenog zakona o sportu tako i zbog svega drugog cemu kumuje stanje u drzavi, on je shvatio da tu nema profita i tek je izvukao tu lovu kad ih je utusio Namu. Nam u koroni dize ruke, gubi sve sto je dao, jer je on bio taj koji je izgubio i oni su uspjeli opet namangati Mirvica i Tana. Tan vjerovatno prihvata da udje u tal, jer je ipak preko Nama izvukao neku korist, pa konta da ce opet tako ako ne bude valjalo. Za njega je to sitna lova, ali je niko ne voli gubiti. S obzirom da su ulagali i vukli lose poteze, te da im se ne vraca, moguce da ce biti opet igracka za preprodaju, a navijaci i simpatizeri se tu ne pitaju apsolutno nista. Mogu praviti pritisak zbog kadrovskih rjesenja na odredjeni nacin, pa da im ovi udovolje, ali kad je u pitanju interes investitora onda se tu zna cija je zadnja. Mirvic i Tan kad vide priliku da se rijese problema ako im njihov klub bude predstavljao problem i rijesit ce se. Tuhnut ce ga bilo kome ko je spreman dati nesto, pa cak ako zapne i pustiti ga niz vodu ako samo donosi dodatne troskove kao sto je to Nam uradio, a da nemaju nacin za povrat ulozenih sredstava. Ako ne odu opet u Evropu da uprihoduju neka sredstva, sve je moguce, jer zavise od volje 2 covjeka.

Pokazatelj privatnih klubova, iako po zakonu Sarajevo nije privatni klub, ali spominjem zbog pitanja odlucivanja, govori da u nesigurnim okolnostima klubovi nisu niti najmanje sigurni da ce na duze staze opstati. Drugacije je investirati u jednu englesku Premijer ligu, koja nosi velike prihode od marketinga i TV prava, gdje su puni stadioni i koja je najjaca fudbalska liga na svijetu i s tim atraktivna, a drugacije u lijevim drzavama. Treba sad skontati gdje smo tu mi i koliko malo vrijedimo i znacimo. Jedan period klubovi se mogu odrzati i napraviti neki bljesak, ali cim nastane problem, za dosta klubova je bilo kobno. Gdje su danas klubovi poput Krupe, Mladosti, evo i Tuzla City visi o koncu. Vidjeli smo uostalom i na nasem primjeru s Turcinom koliko to moze biti kobno. Jedan od zadnjih stranih primjera je kineski klub Guangzhou, koji je gradio stadion vrijedan skoro 2 milijarde Eura, dovodili su poznate trenera i igrace. Sad je bankrotirala firma, koja je vrijedila par stotina milijardi, pa se izgleda i njima s time zapecatila sudbina. Taj privatluk donosi bljesak, ali isto tako na duze staze kad stignu problemi onda i sudbine klubova budu itekako neizvjesne.

Mislim da je nama bitno da stvorimo jedan uredjen sistem, kojem ce doprinosti i zajednica i privrednici i institucije. Ovaj trenutni sistem daje tu sansu, a da svi imaju svoj interes. Navijaci i simpatizeri u vidu zajednice doprinose sto vole svoj klub, privrednici zele dobru reklamu preko kluba, a institucije bi trebale vidjeti svoj interes u tome sto klub na pozitivan nacin predstavlja zajednicu za koju su oni zaduzeni. Klub ulaze u omladinu. Valjda bi svakoj normalnoj vlasti bilo lijepo vidjeti nasmijane svoje gradjane zbog bilo cega, pa i zbog svog kluba, koji je najveci sportski kolektiv u gradu i kantonu. I to se zove javni interes kad pomazes sve projekte koji doprinose drustvu, a posebno jednom klubu s tradicijom, simbolu grada, koji mnogo znaci za nasu zajednicu. Naravno, to sad nije slucaj, ali kad se desi da politika nije protiv kluba nego da sve interesne grupe gledaju zbog navedenih interesa da daju doprinos klubu u svojim mogucnostima onda ce klub biti vazan faktor u bh. Premijer ligi, pa cak i jedan od lidera. I to dugorocno. Danasnja vlast tjera i ljude i privrednike od kluba, a klub se opet nekako dize i funkcionise i to govori koliko je nas sistem dobar. Ipak, moramo se svi dodatno edukovati i taj sistem dodatno nadogradjivati kako bi za 10ak godina to sve bila rutina, a klub bez problema funkcionisao u narednim decenijama s tom razlikom u odnosu na proslost da je stabilan i uspjesan! Trenutno okolnosti ne idu na nasu vodenicu, ali bitno je da prije svega mi navijaci i simpatizeri guramo svoj klub, pa promjenit ce se i to nekad da krene onako kako zelimo. Sva ova iskušenja čeliče klub da bude onaj pravi zenički Čelik kakvog Zenica može imati ako iskoristi svoj potencijal!
Przunjer je napisao/la:
31 dec 2022, 00:27
Model kojeg imamo je uz tradiciju i navijače naša najveća vrijednost. To su pokazale ove 2 godine, a pokazat će i vrijeme ispred nas i nadam se da je konačno došlo vrijeme da idejama o smanjenju cijene članarine; o uvođenju novih kategorija članstva samo kako bi nas bilo više; o pričama o Željezničarovih 13.000 i Hajdukovih 90.000 članova prestanemo degradirati model kojeg imamo i članske karte koje nosimo u novčanicima.

Vrijede svakog feninga. Čak su i potcijenjene.
Tacno tako. I Hajduk je to prepoznao, pa dize cijenu svojih clanskih karata na 40 KM. S tim da njihov sistem nudi da njihovi clanovi izglasaju delegate za svoju skupstinu i ne podrazumijeva sistem u Skupstini da svaki clan ima pravo glasa. Cinjenica je da mi sami kao individue odlucujemo o sudbini svog kluba i od svakog od nas koji iskreno volimo Čelik zavisi koliko se zelimo involvirati u proces rada kluba, ali je bitno da uvijek imamo mogucnost dati svoj doprinos, a s tim da imamo i mogucnost da kontrolisemo, te usmjeravamo klub da se drzi zdravog puta i da raste. Dodjes na Skupstinu i izneses svoj stav, prijedlog, kritiku i pri tom budes uvazen. Da li ce se nesto prihvatiti ili nece zavisi od argumenata, ali sve u interesu kluba itekako koristi. To je sistem koji moramo konstantno nadogradjivati. Zavisi od nas koliko vjerujemo u sve ovo, a ako budemo istrajni doce dani kad ce Zenica s punim pokricem uspjeha biti ponosna na svoj Čelik!

Veoma bitno je da se uclanimo u svoj Čelik i da mu doprinosimo u skladu sa svojim mogucnostima! Moramo konstantno pokazivati svi zajedno da nam Čelik vrijedi u nasim zivotima! Gradimo mentalitet doprinosa za svoj klub i neka bude sve suprotno od onog kako je bilo u proteklih vise od dvije decenije. Klub stremi ka tome da Zenica barem sa svojim Čelikom bude nasmijana. Za sve navedeno je samo potrebno da nas vodi nasa iskrena ljubav prema klubu! Nek nam 2023. bude takva da se jos vise ljudi okupi oko kluba i da bude uspjesna, te da nam Čelik svima donese sto vise radosti i da cesto mami osmijeh na lice!

Budi Čelikov član, jer iskreno voliš svoj klub! moSa likČe!
Zadnja izmjena: Steelman, dana/u 31 dec 2022, 14:02, ukupno mijenjano 1 put.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14528
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 31 dec 2022, 14:01

https://nkcelik.ba/rezime-2022-ostvaren ... -prepreka/
Ostaje neshvatljivo iz kojeg razloga Gradska uprava ovakvim postupcima nanosi sramotu građanima Zenice, međutim klub nije imao izbora, te je morao svoja sredstva zatražiti sudskim putem.

S druge strane, opstrukcije Gradske uprave prema Čeliku se ne ogledaju isključivo kroz ovo kršenje sporazuma nego i kroz ne potpisivanje ugovora s ALBA Zenica zbog čega se već gotovo dva mjeseca ne održava travnjak Bilino polja zbog čega se dovodi u pitanje mogućnost odigravanja proljetnih utakmica NK Čelik Zenica i reprezentacije BiH.

Na samom kraju, rukovodstvo i menadžment NK Čelik Zenica se svim čelikovcima od srca zahvaljuju na saradnji u uspješnoj 2022. godini. Vjerujemo da ćemo uz vašu pomoć novu 2023. godinu učiniti još uspješnijom!
Mozemo reci da je godina bila uspjesna, pogotovo kada se uzme u obzir odnos grada na celu sa futkom prema klubu.

Klub napreduje, ide naprijed i bez pomoci grada, svakim danom smo sve blize ostvarenju cilja. U 2023 zelim nam svima plasman u 1.ligu federacije i odblokiran racun kluba. Danas aBd ulazimo u 2023 sa 200 clanova.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

PonosniSmogovci
Postovi: 784
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 31 dec 2022, 14:16

Ko god misli da navijači ne mogu voditi klub nek dobro pročita Steelmanov post. Niko se za njega nece bolje brinuti i niko ga neće bolje osjetiti nego navijač.

Gledajući na situaciju u svim klubovima PL i sranja i cirkusi koji im se dešavaju, trenutno je ljepota navijati i pratiti ovakav zdrav klub poput Čelika. Koliko god to subjektivno bilo, mislim da smo kroz ove dvije godine postavili najzdravije klupske temelje u BH fudbalu.

Preostalo nam je još samo deblokirati taj račun nakon 15 godina. Cifra koja je u najsitnije detalje prezentovana na skupštini je realno za grad s budžetom od 60+ miliona presmiješna.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.