Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
RoninX
Postovi: 1944
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la RoninX » 22 jan 2023, 14:43

mostar35 je napisao/la:
22 jan 2023, 12:11
19vendetta87 je napisao/la:
22 jan 2023, 11:33


Znaci ako hrvatska reprezentacija ima uspjeh u fudbalu, to treba da znaci da su svi uspjesni i pametni hahahah...druze, garantujem da su te uvijek stavljali na gol jer niko drugi nije htio da brani, a sad tu prosipas neke gluposti. Modric uspjesan u fudbal, pa ces se i ti tu ugraditi i reci kako su svi Hrvati uspjesni u sportu...gluplje razmisljanje u zivotu nisam cuo
Fudbal i sport su samo jedan od primjera jer ipak smo na sportskom forumu. Ipak se ne radi o samo jednom periodu i generaciji i o nekoj maloj razlici u uspjesima.
Naravno da postoje države koji su u fudbalu ispod Hrvatske a u mnogim drugim stvarima ispred Hrvatske. Ali kad uspoređujemo Hrvate i Bošnje to su dva različita svemira u svemu, a ne kao da žive jedni do drugih.

Ne, ja se ne ložim tako na fudbal i sport. To što pišeš je više karakteristično za bošnje...nemaju nekih svojih uspjeha, sirotinja, pa hoće da se ponose Dzekinim i Pjaninim uspjesima. A kao neki patriotizam.
Zasto ubrajas hrbatske uspjehe kao da si ti hrvat? Vi bosanski kurdi ste najveci antitalenti za fudbal koje je svijet vidio. Najpoznatiji igrac kojeg je tvoja pokojna kurdska paradrzava dala je Sasa Papac, koji je igrao za svoju drzavu, a ne za neku susjednu sa kojom veze nema. Sve ostalo su bogalji poput marijana ćavara. Drzite se boćanja i svercanja automobilima, za sve ostalo ste dokazani duduci. A svoje frustracije nacionalne manjine pred odumiranjem, zadrzi za sebe, yebo vas krivousti poglavnik, pisam mu se na grob ko i tebi

Hansestadt
Postovi: 2466
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Hansestadt » 22 jan 2023, 14:49

Gdje im je onaj kloc Mirko Maric?

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar35 » 22 jan 2023, 14:54

RoninX je napisao/la:
22 jan 2023, 14:43


Zasto ubrajas hrbatske uspjehe kao da si ti hrvat? Vi bosanski kurdi ste najveci antitalenti za fudbal koje je svijet vidio. Najpoznatiji igrac kojeg je tvoja pokojna kurdska paradrzava dala je Sasa Papac, koji je igrao za svoju drzavu, a ne za neku susjednu sa kojom veze nema. Sve ostalo su bogalji poput marijana ćavara. Drzite se boćanja i svercanja automobilima, za sve ostalo ste dokazani duduci. A svoje frustracije nacionalne manjine pred odumiranjem, zadrzi za sebe, yebo vas krivousti poglavnik, pisam mu se na grob ko i tebi
Hahaha pa zar Bošnje stalno ne kmeče od sportistima iz bih koji igraju za Hrvatsku i bez kojih Hrvatska ne bi bila ni približno uspješna...lista je dugačka, da ih ne nabrajam sad. To su sve "bosanski kurdi" kao i ja. Čiji klubovi dominiraju nad sarajevskim velikanima u beha premijer ligi?
Manje stresa i poganluka bošnje...nije vam dobro za zdravlje.

Avatar
RoninX
Postovi: 1944
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la RoninX » 22 jan 2023, 15:08

Ne mozes nabrojat niti jedno relevatno ime koje je zapadna hercegovnovina dala poslije '95. Sto samo potvrdjuje da ste najveci antitalenti za fudbal u Evropi. Jbg nisam ti ja kriv sto ste genetski inferiorni, i sto se pokojna Herceg fosna ne nalazi niti u jednoj grupi kvalifikacija pa kmecite 24/7


Hahaha, hvali se kupljenim titulama, a najveci igrac vaseg kluba srbin Biblija...ee moj ujkice, zato ce vam vjecno mećat velikani iz luksemburga

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar35 » 22 jan 2023, 15:17

RoninX je napisao/la:
22 jan 2023, 15:08
Ne mozes nabrojat niti jedno relevatno ime koje je zapadna hercegovnovina dala poslije '95. Sto samo potvrdjuje da ste najveci antitalenti za fudbal u Evropi. Jbg nisam ti ja kriv sto ste genetski inferiorni, i sto se pokojna Herceg fosna ne nalazi niti u jednoj grupi kvalifikacija pa kmecite 24/7


Nije nama namjera da se herceg bosna samostalno natječe u kvalifikacijama nego da bude dio hrvatske.... ali kao da je.....većina hrvatske reprezentacije u svim sportovima smo mi....herceg bosanci.
I mnoge bošnje zbog toga stalno kmeče. Kao, krade im Hrvatska "njihove" talente. Ne lažem, morao si to da primjetiš.

Hahaha, hvali se kupljenim titulama, a najveci igrac vaseg kluba srbin Biblija...ee moj ujkice, zato ce vam vjecno mećat velikani iz luksemburga
Pa kako to klub nacionalne manjine pred odumiranjem kupuje titule pokraj sarajevskih velikana i dominantog pametnog, talentovanog, bošnjačkog naroda?

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ElCartel11 » 22 jan 2023, 15:23

Ovog momka možemo prekriziti. Previše je postao dobar, da igra za nas.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar35 » 22 jan 2023, 15:23

Nema Europe za sarajevske velikane. Ne daju herceg bosanci.
ElCartel11 je napisao/la:
22 jan 2023, 15:23
Ovog momka možemo prekriziti. Previše je postao dobar, da igra za nas.
Ništa patriJotizam? Krv svoju za Bosnu moju?
Zadnja izmjena: mostar35, dana/u 22 jan 2023, 15:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ReX » 22 jan 2023, 15:24

Ovaj forum je stvarno fenomen u tome da ne postoji nijedna tema koja se nece upropastiti cim postane donekle popularna...

:roll:
@igrajlopte 🐦

Avatar
DamirT
Postovi: 14006
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DamirT » 22 jan 2023, 15:26

A ovakvi likovi ko ovaj debil su najsmijesniji. Zar ti je vrhunac zivota da dodjes na forum i pravis klauna od sebe i provociras sve redom. Lik je za psihijatrije, debilcina
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar35 » 22 jan 2023, 15:31

DamirT je napisao/la:
22 jan 2023, 15:26
A ovakvi likovi ko ovaj debil su najsmijesniji. Zar ti je vrhunac zivota da dodjes na forum i pravis klauna od sebe i provociras sve redom. Lik je za psihijatrije, debilcina
Nije...vrhunac života mi je da molim Alahu da ovaj mali mali Husein i ostali talenti iz dijaspore igraju za Bosnu moju pa da nas gledam na velikom takmičenju i ponosim se kako smo dobri fudbaleri.

Vozdra bošnje....prestanite mi odgovarati ako više ne želite da vas ubijam u pojam istinom i činjenicama.

Avatar
RoninX
Postovi: 1944
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la RoninX » 22 jan 2023, 15:33

Kurdistanac jos uvijek nisi nabrojao velike majstore nogaca iz zh.

Pogledaj malo listu najbogatijih ljudi iz BiH, listu izvoznika, pogledaj top IT firme, vi ne postojite, zivite od sverca automobila, kladionica i kupljenih licenci za sto ne treba nikakva pamet

Da zakljucim jer sam na telefonu, sav izvor tvojih frustracija lezi u cinjenenici da ne postoji podforum sa naprdjivanjem o kvalifikacijama Herceg Bosne. To te toliko zulja da svaki dan smrduckas ovuda. Nema vas na mapi prika. A toliko ste inteligentni da vas Z.K. kara treci mandat, dok vi samo stenjete od muke hahaha


Manje kmeci prika odnijece vas neretva od poplava :bih:

Avatar
DamirT
Postovi: 14006
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DamirT » 22 jan 2023, 15:35

Dzaba me citiras, na ignore listi si :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la ElCartel11 » 22 jan 2023, 15:40

Konta lik da isprovocira sa djecjim forama :bow:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la mostar35 » 22 jan 2023, 15:43

ElCartel11 je napisao/la:
22 jan 2023, 15:40
Konta lik da isprovocira sa djecjim forama :bow:
Nikakve fore nego samo činjenice.
I vidi se po reakcijama većine forumaša da su se uznemirili.

Još uvijek mi odgovarate.

Hansestadt
Postovi: 2466
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Hansestadt » 22 jan 2023, 15:58

Ovi Hrvati vode i Edina Terzica kao njihovog strucnjaka a da nije uspjesan rekli bi glupi Bosanac. Teslu bi zvali primitivnim Srbinom itd

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Papastathopoulos » 22 jan 2023, 16:00

slika
Manje palamudi zemljace...
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 22 jan 2023, 16:02

Pa prestanite mu ba odgovarati, gori ste od njega. Nece prestati ako mu odgovarate, nego ako ga ignorisete.

Kobayashi
Postovi: 204
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Kobayashi » 22 jan 2023, 16:13

Samo ignore.
Sam će otpasti. Ko krasta.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la gruezi » 22 jan 2023, 16:51

mostar35 je napisao/la:
22 jan 2023, 10:53
greenwood je napisao/la:
22 jan 2023, 00:43
mostar35 je napisao/la:
21 jan 2023, 23:49
ajde bošnje ne ložite se. kakvi talenti, kakavi bakrači. nema od njih ništa
ima li kakav moderator da banuje ovu levatinu
Bošnjo bi da igra fudbal . Bošnjo fudbaler bi na prvenstvo. Talenat je to.
Nema od ovih bošnji ništa. Nemate vi mentalitet za to. Morate već jednom bataliti fudbal i shvatiti da to nije za vas. Nikad nećete biti konkurentni. Ovako samo sebe mučite i bezveze gubite živce.
Vi hdz skutori tj pokatolceni srbi se zenite sa svojim rodzacima a ti si ocit primjer genetske mutacije... uz to vas svecenici zlostavljaju seksualno dok ste djeca.. pokusao vas je dzemal bjedic civilizovati time sto vas je doseljavao u mostar tj u civilizaciju medzutim genetska mutacija je od vas napravila sizofrene degenerike koji nisu u stanju da zive zivotom civilizovanog covjeka ...najbolje je tebi da se iselis negdje na zapad ili nazad u albaniju odakle su ti pretci dosli... nikom neces nedostajati ni ti ni ostala hdz Bagra..

Avatar
unitarista
Postovi: 203
Pridružen/a: 27 nov 2022, 03:38
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la unitarista » 22 jan 2023, 16:59

mostar35 je napisao/la:
22 jan 2023, 15:17
RoninX je napisao/la:
22 jan 2023, 15:08
Ne mozes nabrojat niti jedno relevatno ime koje je zapadna hercegovnovina dala poslije '95. Sto samo potvrdjuje da ste najveci antitalenti za fudbal u Evropi. Jbg nisam ti ja kriv sto ste genetski inferiorni, i sto se pokojna Herceg fosna ne nalazi niti u jednoj grupi kvalifikacija pa kmecite 24/7


Nije nama namjera da se herceg bosna samostalno natječe u kvalifikacijama nego da bude dio hrvatske.... ali kao da je.....većina hrvatske reprezentacije u svim sportovima smo mi....herceg bosanci.
I mnoge bošnje zbog toga stalno kmeče. Kao, krade im Hrvatska "njihove" talente. Ne lažem, morao si to da primjetiš.

Hahaha, hvali se kupljenim titulama, a najveci igrac vaseg kluba srbin Biblija...ee moj ujkice, zato ce vam vjecno mećat velikani iz luksemburga
Pa kako to klub nacionalne manjine pred odumiranjem kupuje titule pokraj sarajevskih velikana i dominantog pametnog, talentovanog, bošnjačkog naroda?
Idi žali se Čoviću i gospi u Međunožju.

Četnik je četnik, a ustaša je četnik na kvadrat.
nisam čiko sa avatara.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, lol89, muhamedhulk i 31 gost.